Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Po wydłużeniu wędzidełka
Autor Wiadomość
ziomus99 

Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 1
Skąd: Cieszyn
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   Po wydłużeniu wędzidełka

Witam. Mam 21 lat. W piątek miałem zabieg wydłużenia krótkiego wędzidełka. Dzisiaj jest poniedziałek, a mnie jeszcze czasami boli, nie wiem czy tak ma być? Nie mówie już nawet o nocnych wzwodach bo to jest nie do wytrzymania. Czasami widze jeszcze troche krwi. Napletka narazie nawet troche nie ściągałem, boje się, jestem przewrażliwiony na takie rzeczy. Lekarz dał mi tylko taką maść Triderm, smaruje nią napletek 3 razy dziennie. Widziałem, że inni ludzie na forum dostawali jakieś płyny do płukania po sikaniu czy cos, ja nic takiego nie dostałem, tylko ta maść. Zastanawiam się czy dobrze to smaruje, tzn. smaruje zewnętrzną stronę bo jakoś nie wyobrażam sobie smarowania pod napletkiem, czy dobrze robię? Proszę napiszcie jak to jest z tym penisem bo zabiegu, bo widziałem wypowiedzi na forum, że ludzie po 2 dniach zabiegu w ogóle zapominali, że go mieli, a u mnie się na to prędko nie zapowiada.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group