Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     wytrysk...
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: Sob 19 Sie, 2006   wytrysk...

Witam Panowie ;)

Jestem nowy na forum, troche świeżej krwi nigdy za wiele!! Zaczne od nurtującego mnie już dłuuuugo pytania... Walicie... walicie... i co dalej :?: pozwalacie spermie swobodnie wytrysnąć, czy też zawsze jesteście ubezpieczeni w jakąś chusteczkę, a może nawet gumkę :?: Ja zwykle mam bardzo silny wytrysk, do tego stopnia, że często musze potem po całej łazience, czy pokoju ze ścierą ganiać, bo moje nasienie jest w wielu miejscach... :twisted: dlatego od jakiegoś czasu zawsze mam przy sobie coś, do czego moge wytrysnąć bez obaw, że ubrudzę coś w mieszkaniu ;) tymbardziej, że nie mieszkam sam... :roll:
 
 
Kilek 

Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 41
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Sob 19 Sie, 2006   

Jak to bywa na początku tryska się gdzie popadnie, potem dopiero człowiek myśli tco by tu zrobic, zeby nie było śladu. Jak mam w domu jakaś niepotrzebna gume to wale do gumy i spox, ale jak niema nic z tych rzeczy to mozna do chusteczki. Ewentualnie do hardcorowców: można się spuścić na siebie i potem z siebie zmyć wszystko;)
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 19 Sie, 2006   odp

A jak jesteście z dziewczyną raz?To chyba nie walicie na nią?
 
 
penis.com.pl
masturbator
Gość

Wysłany: Sob 19 Sie, 2006   

buhahahaha!! :lol: czemu nie :?: :wink:
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 19 Sie, 2006   

Ja bym się czuł głupio dziewczyna 1 raz zobaczy sperme a ja mam strzelać na nią.... :oops:
 
 
tirou

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 4
Wysłany: Wto 29 Sie, 2006   Mhhmm

Chciałbym się poradzic męszczyzn, ktorzy masturbowali się od czasu
"bez wytryskowego rozluźnienia" :P

Otorz mam 15 lat, od niedawna sperma mi "leci " Tylko że.. nie ma takiego wytrysku na odleglosc, tlyko powoli wylatuje i jest całkiem przezroczysta. Może to przez mlody wiek, ale moze jestem bezplodny. HEEELP FAST PLEASE !!
 
 
maros

Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 13
Wysłany: Wto 29 Sie, 2006   Re: wytrysk...

hypnosis napisał/a:
Witam Panowie ;)

Jestem nowy na forum, troche świeżej krwi nigdy za wiele!! Zaczne od nurtującego mnie już dłuuuugo pytania... Walicie... walicie... i co dalej :?: pozwalacie spermie swobodnie wytrysnąć, czy też zawsze jesteście ubezpieczeni w jakąś chusteczkę, a może nawet gumkę ...


Ja gdy czuję, że sperma już nadchodzi - otwieram okno i celuję w osobę, która w danej chwili przechodzi pod moim domem ...

P.S. przepraszam, że przeszkodziłem Wam w tak wielkich rozważaniach na masową skalę
 
 
mlodziezowy

Dołączył: 09 Maj 2006
Posty: 13
Wysłany: Sro 30 Sie, 2006   Re: Mhhmm

tirou napisał/a:
Chciałbym się poradzic męszczyzn, ktorzy masturbowali się od czasu
"bez wytryskowego rozluźnienia" :P

Otorz mam 15 lat, od niedawna sperma mi "leci " Tylko że.. nie ma takiego wytrysku na odleglosc, tlyko powoli wylatuje i jest całkiem przezroczysta. Może to przez mlody wiek, ale moze jestem bezplodny. HEEELP FAST PLEASE !!


Tak, to przez wiek. Twoja duma jeszcze nie wyrosła :D :D :P 8)
 
 
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Czw 31 Sie, 2006   

Wiecie czym ja wycieram sperme z klaty?(bo zazwczaj sie na nia spuszczam) na Koszulke ktora lezy pod biurkiem :D ostatnio sie mama mnie pytala czemu one sa takie poklejone buehehehehhe
 
 
chrisx005

Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 13
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2007   

Najlepiej spuścić sie na klatę i brzuch potem chusteczką wytrzeć, jeśli pod ręką jest gumka to może być w nią :P
 
 
lolek17

Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 39
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2007   

ja tam wale w łazience... to spuszczam sie prosto do kibla i bez problemu :lol:
 
 
Vassil

Wiek: 37
Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 158
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2007   

Ja spuszczam się albo do wanny (nawet gdy się nie kąpie) albo umywalki. Jak tak nie mogę bo zdjęcia w necie oglądam to na papier toaletowy. A jeżeli robię to na łóżku to sobie ręcznik podkładam. Kilka razy spuściłem się na dywan i pościel rodziców. A w ogóle to najlepiej na świerzym powietrzu: w lesie, parku, na podwórku i gdzie się da :D Mam też pytanie czy jak walicie sobie to jesteście nago czy tylko penisy wystawiacie z rozporków?
 
 
chrisx005

Dołączył: 16 Gru 2006
Posty: 13
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2007   

Jak , to zależy od miejscai czy ktos jest w domu. jeśli nie ma to nago xD, podszas prysznicu też rzecz jasna nago.
 
 
penis.com.pl
bathmate
Gość

Wysłany: Nie 08 Kwi, 2007   

A więc jak masturbuje mnie dziewczyna to najczęściej na jej piersi, albo na mój brzuch. Jeżeli jestem sam to najczęściej na chusteczke, albo do kibla lub umywalki.
Co do rozebrania to spuszczam gatki do kolan, podwijam podkoszulkę i wio koniku :)
 
 
Alex-sex 


Wiek: 32
Dołączył: 07 Kwi 2007
Posty: 430
Skąd: Mars
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2007   

jak jestem sam to sciagam bokserki i spodnie i jazda, jak jest ktos w domu to rozpinam spodnie i wyciagam go i wale jak ktos wchodzi to naklada szybko bluze na niego xD
_________________
The One That Got Away.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group