Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Andropenis - mało rurek
Autor Wiadomość
Elmo666 

Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: Wawa
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2012   Andropenis - mało rurek

No dobra, zaczynam ostatnie 5 dni okresu przygotowawczego. Za 5 dni dokładam następne 0.5cm i rozpoczynam pierwszy etap rozwojowy.

Instrukcja mówi tak:
1 i 2 miesiąc + 0.5cm co 7 dni = 4cm
3 i 4 miesiąc + 0.5cm co 10 dni = 3cm
5, 6, 7, 8 i 9 miesiąc + 0.5cm co 15 dni = 5cm

W tej chwili założone mam 6.5cm. Okres ewolucji rozpocznę z założonymi 7 centymetrami. W pudełku zostanie mi wtedy drugie 7cm. Po 4 miesiącach zabraknie mi 5cm. Co z ostatnimi trzema miesiącami? Da się dokupić takie elementy, czy mam je sobie dorobić? :)

P.S.
Już widzę jak mi to rusztowanie za kilka miesięcy wystaje z portek na pół metra. :/
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Kwi, 2012   

kup sobie śrubki z takim samym gwintem powiedzmy 4cm i dokręcaj jako ostatni element. Tasma izolacyjna powinna załatwić problem średnicy tak żeby trzymała sie w tym plastikowym gównie. Powiedz jak znosisz noszenie tego bo ja od trzech dni smaruje fiuta bepantenem żeby sie pozbyc otarć. Mam wszystkie te dodatki co niby maja poprawic komfort ale cieżko z tym żyć k....
Moge w tym bez problemu stać albo leżec i tylko tyle. Kazde wstanie z krzesła bądź siadanie wymaga specjalnej uwagi trzeba reke wsadzic żeby poprawić.
 
 
Elmo666 

Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: Wawa
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2012   

Zaczynam rozglądać się za tokarzem. Powinien dać radę wygenerować coś takiego. :)

Noszenie jakoś znoszę. Nie jest to tak wygodne jak pisali w instrukcji, ale żadnych fizycznych urazów jeszcze nie zaliczyłem. Wpycham kawałek zwiniętego bandaża w szczelinę między "gumami" żeby nie szczypały przy zaciskaniu. Sprzęt okręcam drugim kawałkiem bandaża i jadę. Tylko "przewijać" muszę się co pół godziny. Maksymalnie wytrzymałem 1.5h bez przewijania, ostatniego dnia przed zwiększeniem naciągu. Po zwiększeniu max 30 minut, bo gała fioletowieje i robi się niefajnie. Mam ten plus, że pracuję w domu, przed monitorem, więc mogę swobodnie doglądać.

Gąbki i gumki na głowę olałem. Bandaż załatwia sprawę.
 
 
penis.com.pl
viamax
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Kwi, 2012   

dokładnie tak samo mam k... debilne te gumy...nawet jak owine główke założe ten sylikonowy pierścien to wytrzymac można max 1.5 godziny. Nie ma mowy o założeniu tego do pracy...poszedłem do sklepu 500m to szedłem jakby mnie pieciu murzynów przeleciało...kupiłem ze strony producenta dałem 250 euro i negocjuje teraz zwrot bo zapewniaja że jak ktos n ie bedzie zadowolony to do 60 dni oddadzą kasę, przynajmniej w teori zobaczymy czy faktycznie oddasza. jesli tak to kupuje Phallosan. Co do tych rurek to tokarz na pewno zrobi pytanie za ile.
 
 
Elmo666 

Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 3
Skąd: Wawa
Wysłany: Sob 14 Kwi, 2012   

Drogo pewnie nie będzie. Zwłaszcza w wersji szczytowej, tylko z jednym gwintem. Dorobię 8cm, będę mógł nosić do końca świata. ;)
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Kwi, 2012   

to powodzenia życzę:) daj znać za jakis czas czy są jakies przyrosty:)pozdrawiam
 
 
oktan 


Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Ziemianin
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012   

witam 'naciągaczy' hehe ;)
co do rurek .. bo też miałem ten problem, można na końcu dokręcić śrubkę z gwintem M4 cena będzie diametralnie niska - niestety znalazłem w metalowym nieopodal najdłuższe 16mm cena 20gr/szt wiec to już za mało i szukałem czegoś dłuższego i znalazłem ...

dystanse 5-30 mm ale można łączyć w nieskończoność ;P
http://sklep.avt.pl/p/pl/...w+m4+l30mm.html
http://sklep.avt.pl/p/pl/...ew+m4+l8mm.html


ps. 2 miesiące noszenia po 1h dziennie i u mnie wzrost 1,5cm.
 
 
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012   

OKTAN od bajek dla dorosłych to był Kobuszewski.Ja nosiłem rok czasu po 4h dziennie i przyrosło 7-8 milimetrów.Płacą Ci za te bajki?????.Znajdż moje posty przez rok to zobaczysz
jak i co osiągnąłem
  
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012   

Oktan mnie też te 1,5 cm wydaje sie nieprawdopodobne:) ''2 miesiące noszenia po 1h dziennie i u mnie wzrost 1,5cm'' sorry stary ale nie wierzę :?
 
 
oktan 


Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Ziemianin
Wysłany: Pią 20 Kwi, 2012   

'roso' --> czytałem już kiedyś dużo artykułów i wiem iż jesteś zasłużonym uczestnikiem forum. Mam do Ciebie wielki szacunek. Na początku dużo czytałem zanim sięgnąłem po jakiekolwiek środki. Zaczełem walkę w 10.2011 roku kiedy kopiłem vimax przez allegro http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2283380931 (wtedy było po 169chyba ale od tego samego użytkownika). Kupiłem dwa opakowania i łykałem. Jeśli ktoś by chciał kupić kiedyś to powiem szczerze iż niewiem czy to jest produkt oryginalny bo jak można na youtube sprawdzić oryginalne opakowanie ma hologram a te nie miały. Efekt był taki iż wizualnie był większy jak łykałem, ale sądzę iż to przyczyna l-argininy która była w vimax co powodowało rozkurczenie naczynek i pęczniał.
Później kupilem expander dla jasności powiem iż był to "PROEXTENDER" a nie andropenis bo konstrukcja taka sama a koszt o wiele mniejszy. Udało mi się to kupić jeszcze z jakiejś wyprzedaży więc zapłaciłem 60zł. Walka byla na początku okupiona bólem bo ta silikonowa taśma jak zaciśniesz żołądź to odchodziła później prawie jak ze skórą. Zacząłem owijać bandażem elastycznym i teraz jest ok.

W poprzedniej części doradzałem co zastosować jako kolejny dystans bo u mnie po pierwszym miesiącu już nie było czym naciągać. Jak rozpoczynałem walkę to starczała mi jedynie dłuższa końcówka z zestawu, później dołożyłem do dłuższej krótszą a potem były już dodawane śrubki M4. Najpierw 16mm, później 25mm a dziś w castoram'ie znalazlem 40mm i 50mm. 50mm jak na dziś to za dużo ale 25mm wymieniałem na 40mm i właśnie siedze ;) . Dla jasności śrubek nie łączy się tylko wymienia na dłuższe bo przecież mają łepki.

Dystanse ze sklepu avt którego linki podałem post wyżej są we wrocku nie dostępne (w wersji M4) - byłem dziś w 2 sklepach dystrybucyjnych ze strony avt a 3 nie istnieje już. Jednak w jednym elektroniku sprowadzą mi te dystanse na poniedziałek - wada taka iż musiałem kupić 10 szt więc wybrałem krótkie bo 10mm i powkręcam szeregowo (koszt 10szt za 20zl).

Co do przyrostów, cóż mogę powiedzieć:
-linijka ciągle ta sama,
-robię raczej bardziej w telefonach i laptopach a nie w erotyce, a przelewów jakiś osób trzecich na koncie nie widziałem ;)
-w opadzie powiększył sie o 2cm ;)
-jakies zdjęcia robiłem tylko raczej nie pod publikę i do zdjęć nie przykładałem linijki wiec mozna by porównać zmianę ale tylko na zasadzie proporcji.
-grubość została taka sama ehh ;/

Za jakiś czas pewnie dołączę do was w projekcie z pompką bo zależało by mi teraz na grubości więc pewno jeszcze popiszemy ;)

aha. przed założeniem expandera obowiązkowa gorąca kąpiel. Od 2 tygodni stosuje też przed expanderem 30minut jelq z trzymaniem co powiększa penisa i łatwiej nałożyć go później.

Nie odpowiadam jak ktoś zrobi sobie krzywdę stosując jakieś moje sugestie. Ja robię to na swoją odpowiedzialność i dziele się jedynie spostrzeżeniami.

:)
pozdro roso i ZmarszczonyFred
 
 
allen05 

Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: fsddd
Wysłany: Sro 30 Sty, 2013   

Witam
Mam nietypowy problem :( .
Mianowicie pojawiło mi się ze 20 brązowych plamek na penisie po prawej stronie (na skórze).
Moim zdaniem są to przebarwienia skory powstałe na skutek masturbacji od pocierania paznokciami (jestem pewien na 100% że to to było przyczyną).
I mam do was pytanie czy da rade jakos to usunąć ?? próbowałem już róznych maści na blizny oraz przebarwienia(te tańsze do 50zł) i nic wogle nie pomagało :( . Wydaje mi się ze to niesą aż tak głębokie przebarwienia.
Wiecie może czy da rade to usunąć ?
Bo na dzien dzisiejszy to boje się z tym zblizyc do dziewczyny, głównie to boje się jej reakcji na to :(
Z góry będe wdzięczny za wszelkie porady :)
_________________
scjp dumps pdf scjp dumps pdf
comptia a+ practice exam comptia a+ practice exam
 
 
benten 

Wiek: 99
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: z dupy
Wysłany: Czw 02 Sty, 2014   

Hey, powie mi ktoś zacny jasno i wyraźnie czy ten sprzęt jest skuteczny do prostowania ?? Na wydłużaniu mi nie zależy.
 
 
Adam4171 

Wiek: 51
Dołączył: 21 Gru 2014
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 21 Gru, 2014   

Tabletki na powiększenie penisa - http://naturalxl.pl Używam go tylko przez 6 tygodni. Mój penis jest 2 cm większy.
 
 
penis.com.pl
andropenis
janosik83 

Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 3
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 02 Lut, 2015   

Po jasny gwint Wam to wszystko, nawet 7 cm zaspokoi kobietę, trzeba tylko popracować nad techniką.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group