Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pożądanie
Autor Wiadomość
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sob 05 Maj, 2012   

Uwierz mi , że sa kobiety które pożądaja tylko na chwilę :twisted: ciągle mile je wspominam :D jesli chodzi o to czy dla facetów istnieje coś takiego jak miłość to powiem tak. Jak byłem młody to byłem zakochany,a poźniej po pierwszym związku zrozumiałem, że to zauroczenie pożądanie i chęć poznania nowej osoby...a jak się już pozna to wtedy człowiek robi sobie liste za i przeciw i tak szybko jak się zakochał potrafi się odkochać :) Myslę, że taka prawdziwa miłośc jak w książkach i filmach trafia się bardzo rzadko albo i nigdy. Myslę, że istnieje tylko zauroczenie które trwa dłużej bądź krócej, i to decyduje w większości jak długo ludzie są ze sobą...
 
 
ericcca 

Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

Ciekawe czy je wszystkie pamiętasz? Umiesz powiedzieć jak miały na imię? Wiem, że jest wiele kobiet które też szukają tylko chwilowej rozrywki, ale wydaje mi się że tylko mężatki albo w związkach. Dla to to troche dziwne-zdarzylo mi się tylko raz pożądać bez uczucia. Nie wierzysz w miłość?
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

Pamietam wszystkie dziewczyny z którymi byłem nago :twisted: , wiem jak maja na imie, niektóre sa dobrymi znajomymi :D Nie, nie wierzę w miłość. Tak jak powiedziałem to wszystko to jest zauroczenie, a potem przychodzi codzienność i nawet jeśli ludzie sa dalej ze soba to nie z miłości. Sa ze ze soba dla dobra dziecka, z przyzwyczajenia ze strachu przed samotnościa, czy z braku wiaru że moga jeszcze poznac kogoś przy kim rozwiną skrzydła. Moja opinia na ten temat nie bierze się z powietrza, ale z wieloletnich obserwacji i z rozmów z ludźmi. Mam wiele przykładów w grupie znajomych czy w rodzinie, gdzie wiele związków sie rozpadło, a żaden który jeszcze trwa nie zawdzięcza tego miłosci... :?
 
 
penis.com.pl
masturbator
ericcca 

Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

To mnie pocieszyłeś! to jaki sens ma małżeństwo i związki? Ja uważam, że miłość jest bo ja to od dluższego czasu czuję. Nawet jak przez rok nie bylo realu i może dzięki temu wiem, że to nie mialo wiele wspolnego z pożądaniem :)
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Nie 06 Maj, 2012   

Małżenstwo dla mnie nie ma żadnego sensu. Związki ok ale raczej nie na zawsze bo nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło byc lepiej...i właśnie dla tego ''lepiej'' człowiek szuka dalej żeby jak najwięcej z tego życia wyciagnąć przyjemności :twisted: pewnie zapytasz a rodzina dzieci, ja dzieci nie chcę mieć wiec problemu dla mnie nie ma :D
 
 
ericcca 

Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 09 Maj, 2012   

Wiesz co? W pewnym momencie przestałam wierzyć w miłość i przez jakiś czas traktowałam facetów jak zabawki, nawet bawiło mnie to, że płakali przeze mnie i mowili że mnie kochają. ńie wierzyłam juz w nic. Niecałe dwa lata temu poznałam faceta tez zaczeło się niewinnie i miało byc jak z innymi. Nie stalo się tak jednak-jeden telefon i jego śmiech sprawił że mnie zainteresował-1 spotkanie po 5 mies sprawiło że się chciałam tylko jego( nie kochaliśmy się wtedy) dlugi czas był wirtual i po następnym roku sex. Znowu się zakochałam i sex z miłości nie ma porównania z żadnym innym. Myślę że nie spotkałeś jeszcze swojej odpowiedniej kobiety. Jak spotkasz to zmienisz zdanie:)
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Maj, 2012   

Nie wydaje mi się :D Wszystkie dziewczyny, które miałem były fajne tylko chodzi o to że po jakimś czasie chce sie znowy pobiegac za zajączkiem dla nowych przeżyc i doświadczeń :twisted: A na marginesie to niedobra z Ciebie dziewczynka, że tak bawiłas sie uczuciami biednych chłopców. Ja zawsze wykładałem karty na stół i dziewczyny wiedziały na co moga liczyć...nie lubie okłamywania :evil:
 
 
ericcca 

Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 10 Maj, 2012   

Ja zła? Mną też się bawili i było dobrze? Chyba trochę się mściłam. Zmieniło się to jak poznałam obecnego partnera i jestem narazie spokojna, ale jak on mnie zawiedzie to chyba juz nikomu nie zaufam
 
 
gandalf8 

Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 18 Maj, 2015   

Dla faceta miłość, jeśli naprawdę jej szuka, jest tym samym czym jest dla kobiety, tylko często nie potrafi się do tego przyznać. Pożądanie i seks jest dla nas bardzo ważne, ale nie najważniejszy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group