Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Pożądanie
Autor Wiadomość
MAĆKO69 

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2012   Pożądanie

Nie żyjemy sami - każdy kogoś potrzebuje jeden mniej, inny bardziej - rzecz w tym czy jeszcze pożądamy - czy tylko pamiętamy , że coś takiego kiedyś funkcjonowało?
_________________
Tribestan
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Kwi, 2012   

dwie różne sprawy potrzeba bliskości czy potrzeba oparcia w kimś bliskim, a pożądanie...pożądanie to bardziej dążenie do zaspokojenia paotrzeby seksualnej niz posiadania bratniej duszy. Niemniej dwie rzeczy, które sa bardzo blisko i czasem ciężko je odróznić. Jeśli o mnie chodzi to pożądam prawie każdą kobietę którą widzę, ale nie za bardzo chciałbym być z którąkolwiek w związku mniej lub bardziej poważnym...
 
 
MAĆKO69 

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2012   

Kwestią jest też potrafimy pożądanie przelać w coś bardziej konkretnego i czy to pożądanie potrafimy przetworzyć w namiętność, czy te dwa pojęcia potrafią równolegle funkcjonować w naszy życiu
_________________
Tribestan
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Kwi, 2012   

ja nie widzę innego pożądania jak tylko namiętne :lol: nawet jeśli to ma byc tylko jeden ''szybki numerek'' to i tak nie może to byc dla mnie przynajmniej mechaniczne...zawsze sie staram żeby nawet taka chwilka zapomnienia była zawsze długo i miło wspominana, a im bardziej namiętnie dla obojga tym lepiej...a czy potrafimy zamienic to później w coś konkretnego to to już nie jest w dzisiejszym świecie takie łatwe za duże wymagania za duzo trzeba poswiecic i często trafia się na osobe,która chce raczej braqć niz cokolwiek dawać...
 
 
MAĆKO69 

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 04 Kwi, 2012   

Masz złe doświadczenia z tego co można stworzyć. Ale co zrobić by w pewnym bardziej zaawansowanym wieku ponownie rozbudzić pożądanie i poczuć namiętność.
_________________
Tribestan
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Kwi, 2012   

to nie tylko moje doświadczenia ale nie wazne...co zrobic? moze przypomnieć sobie jak to było za młodu, zrobić coś szalonego przerwać rutynę. Ale najwazniejsze to chyba szczerze porozmawiac z partnerem i zrozumiec co spowodowało że zwiazek stał sie ''nijaki''...
 
 
ericcca 

Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 11 Kwi, 2012   

MAĆKO69 napisał/a:
Masz złe doświadczenia z tego co można stworzyć. Ale co zrobić by w pewnym bardziej zaawansowanym wieku ponownie rozbudzić pożądanie i poczuć namiętność.
Ja mam zle. Czy ten Tribestan faktycznie jest taki skuteczny? Od lat nie wiem co to przyjemność z obcowanie z partnerem. moze poprawic jakość seksu?? a w ogole co to jest??
 
 
MAĆKO69 

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 11 Kwi, 2012   

Jest to suplement diety oparty na wyciągach z roślin: buzdyganek ziemny (Tribulus terrestris) i żeń-szeń (Panax ginseng), została wyselekcjonowana specjalnie po to, aby ożywić życie seksualne. Buzdyganek ziemny jako zioło stosowane już przez starożytnych Greków, u kobiet pobudza popęd seksualny, korzystnie wpływa na płodność i łagodzi objawy klimakterium, a u mężczyzn dodatkowo wzmacnia erekcję i poprawia kondycję organizmu. Żeń-szeń podnosi witalność oraz łagodzi stany wyczerpania nerwowego i fizycznego. Specjalne połączenie obu tych naturalnych składników wzbogaca życie seksualne kobiet i mężczyzn oraz skutecznie pomaga rozbudzić pożądanie i namiętność.
_________________
Tribestan
 
 
ericcca 

Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 11 Kwi, 2012   

MAĆKO69 napisał/a:
Jest to suplement diety oparty na wyciągach z roślin: buzdyganek ziemny (Tribulus terrestris) i żeń-szeń (Panax ginseng), została wyselekcjonowana specjalnie po to, aby ożywić życie seksualne. Buzdyganek ziemny jako zioło stosowane już przez starożytnych Greków, u kobiet pobudza popęd seksualny, korzystnie wpływa na płodność i łagodzi objawy klimakterium, a u mężczyzn dodatkowo wzmacnia erekcję i poprawia kondycję organizmu. Żeń-szeń podnosi witalność oraz łagodzi stany wyczerpania nerwowego i fizycznego. Specjalne połączenie obu tych naturalnych składników wzbogaca życie seksualne kobiet i mężczyzn oraz skutecznie pomaga rozbudzić pożądanie i namiętność.
Dzieki za obszerna informację, myslisz, że mi pomoże??
 
 
MAĆKO69 

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 11 Kwi, 2012   

Szczerze w to wierzę, spróbuj i daj znać jak Ci poszło.
_________________
Tribestan
 
 
ericcca 

Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 11 Kwi, 2012   

MAĆKO69 napisał/a:
Szczerze w to wierzę, spróbuj i daj znać jak Ci poszło.
a gdzie moe go kupić?
 
 
MAĆKO69 

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 11 Kwi, 2012   

Sprawdź sklepy internetowe i większość aptek, spójrz jeszcze na informacje fb: https://www.facebook.com/...nie?ref=tn_tnmn
_________________
Tribestan
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Kwi, 2012   

jest to również zalecane dla starszych mężczyzn. Z wiekiem spada produkcja tesrtosteronu a własnie tribulus terrestris wspomaga jego produkcje. Sklepy z odzywkami dla sportowców. Generalnie producent nie jest wazny nie musi to byc Olimp może byc Trec Nutrition czy jakis inny. wiadomo, że do tego równiez przydała by sie aktywność fizyczna, której zadna tabletka nie zastapi. A zabawa we dwoje na świeżym powietrzu może poprawic chęc na seks:))
 
 
penis.com.pl
viamax
MAĆKO69 

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 7
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 21 Kwi, 2012   

Fajny pomysł z ae wzmożoną aktywnością fizyczną, ale siłki raczej nie wchodzi w rachubę, raczej jakiś rower czy długie spacery. Najbardziej zaskakujące jest jednak, że ten specyfik ma takie samo działanie na mężczyzn jak i kobiety.
 
 
ericcca 

Dołączyła: 11 Kwi 2012
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 05 Maj, 2012   

ZmarszczonyFred napisał/a:
dwie różne sprawy potrzeba bliskości czy potrzeba oparcia w kimś bliskim, a pożądanie...pożądanie to bardziej dążenie do zaspokojenia paotrzeby seksualnej niz posiadania bratniej duszy. Niemniej dwie rzeczy, które sa bardzo blisko i czasem ciężko je odróznić. Jeśli o mnie chodzi to pożądam prawie każdą kobietę którą widzę, ale nie za bardzo chciałbym być z którąkolwiek w związku mniej lub bardziej poważnym...
Chyba to mężczyzn trochę od nas różni. Kobieta nie pożąda kogoś na chwilę, w większości wypadków pożądanie idzie namiętnością i miłością. Powiedz mi dla Was facetów istnieje coś takiego jak miłość?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group