Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Walcząc o godność, męskość i miłość... z naturą.
Autor Wiadomość
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012   Walcząc o godność, męskość i miłość... z naturą.

Do usunięcia.
  
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012   

Wg. mnie powinieneś udać się do psychologa.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012   

aasdasdsa
  
 
 
penis.com.pl
andropenis
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012   

Żeby zacząć jakiekolwiek działania ze swoim organizmem powinieneś najpierw zrobić porządek ze swoją psychiką.
Bo żadne ćwiczenia, tabletki, żele, kremy, paski, śruby, rozciągacze, naciągacze Ci nie pomogą.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 18 Mar, 2012   

Z psychiką jest wszystko w porządku. Jestem świadomy. Tak samo jak karzeł powinien być świadomy, że jest karłem tak samo ja jestem świadomy swojej choroby fizycznej. Byłem studentem mieszkającym przez jakiś czas w akademiku. Bez penisa człowiek nie ma szans na żaden związek. Nawet kasa nie pomoże. Proste. I nie zaśmiecaj mi tematu. Pisałem, że co jakiś czas będę aktualizował i pisał o efektach.
 
 
Anaksymenes 

Wiek: 33
Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 45
Skąd: Milet
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Choćbyś miał wozić tego penisa na taczce i okręcić go sobie wokół szyi to z taką psychiką i natłokiem nienawiści do świata 99 999 kobiet + ta jedna prostytutka cię nie zechce...
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Anaksymenes napisał/a:
Choćbyś miał wozić tego penisa na taczce i okręcić go sobie wokół szyi to z taką psychiką i natłokiem nienawiści do świata 99 999 kobiet + ta jedna prostytutka cię nie zechce...

Dokładnie. Żeby zrobić porządek z jedną rzeczą trzeba najpierw uporządkować pozostałe.
No i nie nastawiaj się tak na znaczne powiększenie bo możesz się rozczarować.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Pisałem że z psychiką jest wszystko w porządku. I nie zaśmiecać mi tematu.

A nienawiść jest uzasadniona. Konia bez nogi by już jako źrebię się uśmierca. A ludzie którzy wiadomo byli że są zdrowi zostawili mnie żeby mnie poniżać porównywać się i ośmieszać. Dowartościowywanie się moim kosztem w końcu się skończy.

A na efekty będę się nastawiał. Ludziom na chemioterapii też byś mówił żeby się zbytnio nie nastawiali na wyleczenie bo mogą się przeliczyć? Nie róbmy sobie jaj bo mnie to denerwuje. A jak jakaś prostytutka by mnie wyśmiała albo odrzuciła to miałaby poważny problem, bardzo poważny, niech więcej lepiej inni uważają a nie ja. Bo ja nie mam nic do stracenia :)
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Cytat:
Pisałem że z psychiką jest wszystko w porządku.

Nie do końca!
Cytat:
Ludziom na chemioterapii też byś mówił żeby się zbytnio nie nastawiali na wyleczenie bo mogą się przeliczyć?

Nie. Bo chemioterapia to skuteczna metoda leczenia. A powiększanie penisa (metodami nie chirurgicznymi) nigdy nie było w żadnym stopniu naukowo udowodnione. Wszystkie metody to po prostu żerowanie na naiwności ludzkiej, wykorzystywanie kompleksów mężczyzn do zarobienia kasy.

I chciałbym nadmienić, że w swoich postach piszesz nie tylko niezgodne z regulaminem (Absolutnie niedopuszczalne na Forum są: a) Teksty i propagowanie zachowań niezgodnych z prawem b) Zachowania chamskie, wulgarne, obraźliwe, prześmiewcze i jawnie agresywne w stosunku do innych Użytkowników) ale i łamiące prawo RP pisząc groźby karalne.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Teksty i propagowanie zachowań niezgodnych z prawem - nie ma w moim temacie niczego takiego. Każdy z nas ma czasem myśli niezgodne z prawem. Czy to znaczy, że jesteśmy przestępcami? No chyba nie.

Zachowania chamskie, wulgarne, obraźliwe, prześmiewcze i jawnie agresywne w stosunku do innych Użytkowników - Tu zgadzam się, należy mi się ostrzeżenie.

Prawo RP pisząc groźby karalne. - brak. Proszę czytać dokładniej i nie nadintepretować.

Zresztą widzę, że i tu czekają na mnie tylko wyzwiska i próby dowartościowywania się moim kosztem więc temat do zamknięcia. I znowu moja nienawiść wzrosta o kilka %. Założę bloga z wynikami.

A chemioterapia nie jest sprawdzoną metodą. Raz działa, raz nie.
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Chemioterapia jest bardzo sprawdzoną metodą. Jak są szanse żeby działała to działa.
A z tym wmawianiem, że ktoś się dowartościowuje Twoim kosztem jesteś po prostu śmieszny! Staram Ci się tylko uzmysłowić, że trzeba zacząć u podstawy, od początku. Od pogodzenia się ze sobą. Każda długość penisa powyżej 10cm jest długością normalną, obwód 12cm też nie wydaje mi się jakimś wybitnie małym.
Miałem do czynienia z wieloma penisami o długości ~10-13cm i żaden z ich właścicieli nie narzekał na jakiekolwiek problemy z kobietami, żonami, dziewczynami wynikające z rozmiaru (jedynymi problemami są stulejka, spodziectwo itp.). Każdy z nich prowadzi udane życie seksualne, mają dzieci.
Więc może zamiast obrażać innych, wmawiać im rzeczy których nie powiedzieli poznałbyś kogoś?
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

dfsfsf
  
 
 
Dawid159 

Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 19 Mar, 2012   

Ehhh Naprawdę tak jak mówi cała reszta , nikt się nie chce dowartościowywać twoim kosztem, sądzę że jak byś korzystał z tego forum na co dzień to zauważył byś że ludzie nie próbują się tu dowartościować czyimś kosztem czy też go obrażać , myślę że każdy stały bywalec tego forum się ze mną zgodzi , a co do ciebie to wmawianie sobie że coś jest z tobą nie tak mimo że wszystko jest OK to jest choroba na to normalnie się ludzie leczą i nie piszę tego aby cie poniżyć tylko po to abyś zdał sobie z tego sprawę.
 
 
penis.com.pl
bathmate
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pią 30 Mar, 2012   

a ja sie zgodze z uzytkownikiem PrzegrałemZycie, bo moje odczucia w tej sprawie (wielkosci) penisa sa mozna by powiedziec identyczne, najgorsze jest to ze wiekszosc osob doradzajacych nie zna bezposrednio problemu ale ma najwiecej do powiedzienia, ludzie z "normalnymi" to moze zle okreslenie z penisami o wielkosci "najczesciej spotykanej" nie sa w stanie zrozumiec problemow, mysli czlowieka z "malym" tak samo nie sa w stanie doradzic czy pomoc, poniewaz problem znaja tylko z teorii i literatury. Odrazu sie wybronie ze nie jestem ani prawiczkiem ani mlodym chlopcem, kobiet mialem wiele i tyle ile kobiet tyle razy udowodnilem sobie ze wiekszy penis to i wiecej przyjemnosci i wiecej pewnoisci i wiecej zadowolenia a co za tym idzie wiecej szczescia w zwiazku i generalnie we wszystkich sferach zycia codziennego. W jednym tylko musze Cie zmiartwic kolego, ze ani urzadzenia ani nawet operacja (poniewaz przeszedem taka i opisalem ja w dziele o operacjach) nie daja trwalego przyrostu.... I tak samo uwaazam ze psycholog nie jest od leczenia tego typu przypadlosci (owszem korzystalem z tego typu specjalistow) poniewaz to jest dopiero robienie kogos i samego siebie w knia to tak jakby ktos wam wmawial ze biale jest czarne i na sile kazal w to wierzyc... tak czy inaczej zycie z malym to przeklenstwo na cale zycie..........
 
 
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 31 Mar, 2012   

Ja daje sobie 2 lata. Jak nic mi nie pomoże to kończę z życie. Ty miałeś kobiet wiele, ja ani jednej. Nie tylko nie mam penisa ale też jestem niski i brzydki. Ogolnie to ja nie wiem jak w XXI wieku pozwalają żeby tacy jak ja żyli. Aha jednak wiem. Po to żeby się dowartościowywać patrząc na takie gówno jak ja.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group