Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Grudki =/
Autor Wiadomość
Charon

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 6
Wysłany: Pią 11 Sie, 2006   Grudki =/

Mam maly problem. Ostatnio na penisie od spodniej strony zaraz nad jadrami na samym srodku, pojawila mi sie grudka (juz druga, ale poprzednia jest mala, bardziej niepokoi mnie ta wieksza) jest ona pod skora srednica ok 5 mm. ale wystaje ponad powierzchnie skory. Nie ma zadnej odmiennej barwy. Gdy ja dotykam to tak dziwnie boli. Jestem nia strasznie zaniepokojony juz od 2 dni. Prosze o pomoc.
 
 
Bartazar91

Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 18
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 11 Sie, 2006   

Rada jat taka: idz z tym problemem do urologa
 
 
Charon

Dołączył: 18 Lis 2005
Posty: 6
Wysłany: Pią 11 Sie, 2006   

jakbym byl w stanie isc z tym problemem do urologa to bym tu nie pisal...pomysl troche
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
pawel1990

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 5
Wysłany: Wto 22 Sie, 2006   

nie chce martwic, ale ja mam to sami mam je, az trzy. tylko, ze u ciebie moze to byc kila, a u mnie to nie wiem:(
 
 
Mirek_182

Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 2
Wysłany: Wto 22 Sie, 2006   

Charon, mam to samo taki duzy bombel ok. 5mm wystaje bardzo, az go widac z daleka, troche zaczerwioniony :/
Mial to ktos moze i wie jak to wyleczyc?
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Wto 22 Sie, 2006   

chlopaki: nie leczyc tylko czekac az zniknie, jesli oprocz wygladu taki stan nie powoduje zadnych innych dolegliwosci typu podwyzszona temp, dreszcze, drgawki, wysypki, utrata swiadomosci to nie ma sie czym martwic...
i prosze: bez kily, bo wzbudza to we mnie jedynie smiech...
 
 
mary

Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 80
Wysłany: Czw 24 Sie, 2006   

hildegrant napisał/a:
chlopaki: nie leczyc tylko czekac az zniknie, jesli oprocz wygladu taki stan nie powoduje zadnych innych dolegliwosci typu podwyzszona temp, dreszcze, drgawki, wysypki, utrata swiadomosci to nie ma sie czym martwic...
i prosze: bez kily, bo wzbudza to we mnie jedynie smiech...

to samo chciałam powiedziec...nie martwic sie tylko czekac az bable chujniowce znikną....saSASASASA :D :D :D :D :evil: :evil: :evil: :twisted:
 
 
pawel1990

Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 5
Wysłany: Nie 10 Wrz, 2006   

Mirek_182 napisał/a:
Charon, mam to samo taki duzy bombel ok. 5mm wystaje bardzo, az go widac z daleka, troche zaczerwioniony :/
Mial to ktos moze i wie jak to wyleczyc?


No wlasnie cos podobnego mam. I ja zrobilem tak. Bo tam osadzila sie zaschnieta ropa, i ja ja zdrapalem no nie, wypynela ropa, potem wygrzebalem koniuszkiem chusteczki higieniczej to co tma bylo, zrobil sie dolek, ktory sie zagoil i jes pieknie ladnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group