Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zapalenie prostaty, objawy stałe
Autor Wiadomość
deathboxer 

Dołączył: 03 Mar 2012
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 03 Mar, 2012   Zapalenie prostaty, objawy stałe

Witam,
mam problem z prostatą od paru lat mam 26. Wszystko zaczęło się od sportowego urazu jądra czego wynikiem są żylaki. Owe jądo stało się dużo wrażliwsze i przy każdym małym zapaleniu dawało o sobie znać stąd moje wizyty u urologa.

Przy którejś tam wizycie podczas badania okazało się że mam stan zapalny prostaty. Wymaz z ujścia cewki - brak jakichkolwiek wyników pozytywnych. Czysto. U byłej partnerki chlamydia. Późnie po pół roku kolejne dolegliwości tym razem mocny stan zapalny, leczenie antybiotykiem i czopki 3 tygodnie - duża poprawa. Objawami były przedewszystkim bóle w okolicach krzyża promieniujący ból od pachwiny przez udo do kolana, czasami do stopy - jedna noga. Bóle stawów, świąd odbytu, czsami pieczenie w cewce i ból w podbrzuszu. Psychicznie bardzo słabo.

Po kolejnym półroczu, albo dłużej wyszło mi w badaniu paciorkowiec grupy B. - Streptococcus b-hemolityczny gr. B - wzrost mierny. Wydaje mi się że to mogło mnie mordować od dłuższego czasu. U partnerki nic nie wyszło teraz powtórzyliśmy jej badania i czekamy na wynik. Jestem po 2 antybiotyku pierwszym był augumentin na 2 tygodnie, a później Monural prez 6 dni w trzech dawkach.
Objawy wydaje mi się że dalej nie przeszły, sporą ich część dalej odczuwam. Antybiotyki dobierane z antybiogramu. Czy ktoś męczył się z takimi objawami i tak ciężko je leczył ? Dodam jedynie że u partnerki są czasami drobne objawy jak ból podczas stosunku i bóle pęcherza. Z góry dzięki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group