Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     tableti :D
Autor Wiadomość
xx16xx 

Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   tableti :D

Witam podobno tabletki nie działają ale skusiłem się miesiąc temu na tabletki Penilarge i musze powiedzieć wam że w ciągu miesiąca penis powiększył się o jakieś2cm i zrobił się grubszy o 1cm. Członek jest sztywniejszy .
Moje rozmiary przed kuracją to
długość-13cm
V-10cm
teraz mam
dł-15
i V prawie 12
Skutków ubocznych nie ma i mam nadzieje że nie będzie chcę odstawić teraz te tabletki i zobaczyć co sie stanie .
Może stosował lub stosuje te tabletki prosze dać znać.
 
 
kajok 

Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 72
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Witam! Mam do ciebie kilka pytań:
1. Ile zjadłeś tych tabletek?
2. Ile jadłeś ich dziennie?
3. Czy stosowałeś poza tabletkami krem?
4. Czy poza stosowaniem tabletek używałeś urządzeń typu pompka lub extender? Pozdrawiam i z góry dziękuję za ewentualną odpowiedź.
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Ja jadłem to g... prawie 3 miesiace i jakos nie zauwazylem efektow..
Dodam jeszcze, ze stosowalem rowniez krem tez penilarge i nic..
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
kajok 

Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 72
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Dzięki! A już miałem ochotę to kupić. xx16xx to pewnie sprzedawca, albo właściciel sklepu. :P
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

nie ma sprawy, mozesz mi wierzyc bo mam jeszcze 3 opakowanie nie do konca zuzyte i resztke kremu.
Sa tez tabletki xtrasize, ktore tez nie polecam bo rowniez nic nie dały..
Kupiłem ta wodna pompke bo ostatnio duzo o pompkach na forum pisza, wiec sie skusiłem
po 1 cwiczeniu nie bardzo moge powiedziec cokolwiek bo miałem problemy z tym jak sie dobrze ja uzywa i wg..
Efekty maja byc widoczne po miesiacu to bede pisał co jakis czas o moich doswiadczeniach.
Teraz musze przyzwyczaic moj czlonek do podcisnienia.
Pozdr
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

Xanad1, ostatnio dużo o pompkach piszą i ogólnie o "powiększaniu", bo to forum zostało przejęte przez grupę intymność.pl, która to się zajmuje sprzedażą tego typu gówien. Więc sobie zakładają coraz to nowe konta i piszą posty reklamowe. Później ktoś z kompleksami parę takich "postów" przeczyta i wyda kasę na "powiększacze". Interes się kręci. Proste. A prawda jest taka, że z tym powiększaniem to jedna wielka ściema. Jeżeli więc masz zdrowego, sprawnego penisa, to daj sobie spokój z cudownymi środkami. Zacznij doceniać to co masz między nogami, a życie stanie się piękniejsze.


Pozdrawiam
  
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Czytałem troche na forum i bardzo duzo ludzi sie udziela odnosnie pompek, ale wydaje sie lepsze jak juz ktos chce mimo wszystko cos kupic, bo tak juz ma postanowione i sprobowac na sobie to lepiej zeby kupił extender czy pompke niz mial sie faszerowac tabletkami bo to nie jest zbyt fajne uczucie jak codziennie bierzesz duza tabletke...
Wiem co mowie bo sam probowałem tabletek i stwierdzam, ze to sciema jest.
Efektow nie było
 
 
kajok 

Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 72
Skąd: Poland
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

randy mi to akurat nie możesz zarzucić, że mam nowe konto. :P Pompkę stosuję od początku lutego i wydaje mi się, że są już jakieś minimalne efekty.
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

Wiesz jakie są efekty długiego stosowania pompki? Trwałe uszkodzenie naczyń krwionośnych w penisie a objawia się to tym, że nie można uzyskać już odpowiedniej twardości.... Penis ma potem twardość budyniu.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
randy 

Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 406
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 11 Lut, 2012   

kajok, ja Tobie nic nie zarzucam. Opisałem tylko pokrótce mechanizm działania stosowanego tu marketingu. Nie trzeba być nawet zbytnio rozgarniętym, aby zauważyć jedną prawidłowość. Założenie konta, 1-2 posty wychwalające wspaniałe efekty stosowania "powiększaczy" (nie poparte żadnymi dowodami :!: ) i gościa więcej nie ma. Pojawia się nowy. Czasem jak się sprzedawcy wybitnie nudzi (bądź interes źle idzie) wysili się na kilka postów. A ludzie dają się na to nabierać. A co do efektów stosowania przez Ciebie pompki. Jesteś pewny, że to nie zwykła opuchlizna?
 
 
xx16xx 

Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

Elo Niej jestem sprzedawcą tych tabletek możliwość jest taka że te dapletki faktycznie nic nie dają ponieważ przy braniu ich ćw i używałem pompki może przez to .

[ Dodano: Nie 12 Lut, 2012 ]
http://www.penisgrowthsec...-pl-300x250-105 ostatnio szukałem troche po necie i znalazłem coś takjiego

[ Dodano: Nie 12 Lut, 2012 ]
jak macie dobre sposoby to piszcie plis

[ Dodano: Nie 12 Lut, 2012 ]
Xanad1 te drugie tabletki teżnie działają ?
 
 
wesolystudent 


Wiek: 32
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 48
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie 12 Lut, 2012   

Rozbrajają mnie te zdjęcia, na których sa zupełnie inne osoby jako ta sama :lol:
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sro 19 Gru, 2012   

randy napisał/a:
Xanad1, ostatnio dużo o pompkach piszą i ogólnie o "powiększaniu", bo to forum zostało przejęte przez grupę intymność.pl, która to się zajmuje sprzedażą tego typu gówien. Więc sobie zakładają coraz to nowe konta i piszą posty reklamowe. Później ktoś z kompleksami parę takich "postów" przeczyta i wyda kasę na "powiększacze". Interes się kręci. Proste. A prawda jest taka, że z tym powiększaniem to jedna wielka ściema. Jeżeli więc masz zdrowego, sprawnego penisa, to daj sobie spokój z cudownymi środkami. Zacznij doceniać to co masz między nogami, a życie stanie się piękniejsze.


Pozdrawiam


Ja powiem tak co do tab i kremów tez w nie nie wierze, dobra ok może wpływają na ukrwienie i wydajność naczyń w penisie ale jak niby taka tabletka ma na stałe powiększyć? małego czy krem??. Jak efekt będzie to tymczasowy bo napompuje krwią małego i to wszystko skończysz brać i znika pewnie. Ale wierze w ćwiczenia sam stosuje je i to działa naprawdę szczególnie na sprawność małego może tab coś dadzą ale muszą być ćwiczenia musi być bodziec do rozwoju nic nie rośnie bez przyczyny ze tak powiem. Co do pompek nie mam zdania wiem że zastanowił bym się dobrze przed kupnem bo trzeba umieć używać a można podciśnieniem penisa uszkodzić wiec to do mnie przemawia by nie korzystać z tego lepiej. Wiec ćwiczenia naturalna metoda najlepsza i działają na mnie.Tak że kolego nie mów że powiększenie nie możliwe bo nie na każdego działa na mnie tak więc jest możliwe.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
fiut69 

Wiek: 32
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 132
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 21 Gru, 2012   

kadeon, Powiem ci tak szczerze ja nie brałem żadnych tabletek ani kremów ale w nie których sklepach chyba nawet na intymnosc.pl jest napisane że tabletki dają najlepszy rezultat właśnie w połączeniu z cwiczeniami (jelq, pompka, extender) także tabletki można by tu traktowac jako taki dodatek choc trudno wtedy ocenic czy urósł od cwiczen czy za pomocą tych specyfików
 
 
robert244 

Wiek: 37
Dołączył: 27 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 27 Maj, 2013   

Zanim ktoś zastosuje Xtrasize na powiekszenie penisa radziłbym tu zgladnąć: http://www.nauczyciele.org/xtrasize bo okazuje sie ze nie tylko na penisa jest;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group