Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Penis Fit + krem
Autor Wiadomość
betonowy 

Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 14
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 20 Sty, 2012   Penis Fit + krem

Obrzydliwa okładka, ale jak działanie, testował ktoś. Kupiłem ten bajer, i zamierzam dodać ćwiczenia do tego. A jak myślicie czy zwykły nitrobolon też byłby dobry? Nitrobolon zwiększa objętość żył i więcej krwi leci :)
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Sob 21 Sty, 2012   

Jesli chodzi o działanie kremow to ja osobiscie nie wierze w te brednie, sam stosowałem penilarge cream i tabletki tez , a efektow brak...
Wiec tobie odradzam kupywania takich suplementow.
Kup sobie lepiej pompke , bedziesz miał efekty widoczne.
Odnosnie cwiczen i stosowania pompki jest aktualnie temat prowadzony przez pewnego doswiadczonego uzytkownika ,ktory opisuje wszystko co i jak robic, i jak on stosowal.
To ze beda efekty jest bardzo pewne niz po tabletkach i kremach.
 
 
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 22 Sty, 2012   odpowiedz

Hej
Tak przeczytałem ten post o tych kremach i nitrobolonie więc się trochę wypowiem na ten temat. Kremy mają za zadanie zwiększać ukrwienie penisa. Tak samo nitrobolon tylko ,że każda substancja posiadająca grupę funkcyjną NO2 (nitrowa). Wcale nie poszerzają naczyń krwionośnych ani żył tylko po prostu rozrzedzają krew. Czy to punktowo czy ogólnie nie ma to większego znaczenia.Więc więcej krwi napływa do przyrodzenia. Ale jeśli twój penis nie ma wzmocnionych naczyń czy żył (w sposób naturalny) to po ćwiczeniach będziesz miał jeszcze więcej mini wylewów, czerwonych kropek czy siniaków.A jeżeli już chcesz stosować takie środki to jako zamiennik nitrobolonu możesz stosować choćby kwas acetylosalicylowy, okłady lub wyciągi z mięty, cynamon. Nawet nadmiar witaminy C rozrzedza krew.Kwas cytrynowy.
wszelkiego rodzaju azotany.I to poszerzenie naczyń spowodowane jest nadmiarem krwi.
Ja jednak na twoim miejscu przemyślał bym dość dokładnie kwestie Nitrobolonu i jego zamienników. Bo jeśli w twoim ciele będzie krążyć rozrzedzona krew to podczas jakiegoś wypadku wylew wewnętrzny gwarantowany.Jak już to ja bym tylko stosował naturalne wyciągi z mięty i może ten krem(ale do tego nie jestem przekonany bo nigdy czegoś takiego nie stosowałem).Farmakologie lepiej zostawić w spokoju.Jeśli miałbym Ci w najprostszy sposób zobrazować takie rozrzedzanie powiązane z rozszerzaniem to świetnym przykładem jest przejście fazowe wody w lód. Tam też wiązania między cząsteczkami się rozszerzają(rozrzedzają na szczęście nie pękają) w wyniku czego zwiększa się objętość.
 
 
penis.com.pl
bathmate
betonowy 

Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 14
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 07 Lut, 2012   

Wiem, że penis fit ma l-arginine i rozrzedza krew.
Ja osobiście biorę te tabletki, choć nie mam do nich zaufania. Kupiłem to biorę. Dla zwiększenia NO2 pije dodatkowo kakao naturalne z wodą na 30 min przed treningiem. Jeżeli chodzi o naczynia, to mam raczej wzmocnione (tak mi się wydaje), bo wcześniej ćwiczyłem na sucho z jakieś 4 miesiące, jednak nie miałem żadnej wiedzy dotyczącej regeneracji i jechałem codziennie. Efekt była głównie objętość (brak long shlongów)
 
 
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group