Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mierzymy wielkość penisa

Ile wynosi Twój rozmiar penisa podczas erekcji ?
10-12cm
3%
 3%  [ 30 ]
12-14cm
13%
 13%  [ 112 ]
14-16cm
36%
 36%  [ 293 ]
16-18cm
34%
 34%  [ 277 ]
18-21cm i więcej
11%
 11%  [ 93 ]
Głosowań: 805
Wszystkich Głosów: 805

Autor Wiadomość
abudabi 

Dołączył: 11 Lut 2015
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 12 Lut, 2015   

Standardowy 15,5 :)
 
 
wojtekwojciech 

Wiek: 28
Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 48
Skąd: Kielce
Wysłany: Pią 20 Lut, 2015   

U mnie 18,5 :D
_________________
Wojt.
 
 
michal2342 

Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 56
Skąd: Slask
Wysłany: Pią 27 Lut, 2015   

14cm
_________________
hehe...
 
 
penis.com.pl
viamax
Panhu724 

Wiek: 26
Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 3
Skąd: Kielce
Wysłany: Sob 07 Mar, 2015   

ja mam 18,5 :)
_________________
Dejw
 
 
 
jasonx 

Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 20 Mar, 2015   

Jasne, ja mam 5 cm. Od razu widać, że chłopczyk ledwo od cyca mamusi odrósł. Taka ze mnie mnierota
 
 
HappyBoy 

Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 47
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 20 Mar, 2015   

Ale co w tym dziwnego? Bo nie rozumiem, czy jasonx mowi ze Panhu724 nie moze miec 18,5cm? Moi zdaniem to nic niezwyklego, jest po prostu hojniej obdarzony ;) chyba ktos tu jest zazdrosny :p

P.s. ja mam 16cm ;) nie ma źle
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 20 Mar, 2015   

A w tej chwili mój sprzencior ma 18,6cm dł i obwodu jakieś 17,9cm powiększanie działa i rośnie bestia:).
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Pią 20 Mar, 2015   

Problem w tym , że większość sobie dodaje, i źle mierzy, przykładem jesteś ty Kadeon, sorry ale twój pomiar jest o co najmniej 1,5 cm przesadzony, twoje zdjęcia w innym wątku są dowodem.
Jeżeli tak zawsze mierzysz i masz ten pomiar tylko do porównania ile cm ci urósł po ćwiczeniach, to ok. i się nie czepiam, ale nie podawaj ,że masz 18,6 cm ,bo tyle nie masz. Proponuje zmierzyć dobrze na stojąco, bez dociskania linijki, oraz bez kładzenia przyrządu pomiarowego na wzgórku łonowym, czy bez dociskania penisa do linijki, a jestem przekonany ,że ci z 1,5 cm odskoczy od tych 18,6 cm.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 20 Mar, 2015   

Słuchaj nie czepiaj się bo ja tak mierze od początku i nie będę wprowadzał innej metody bo to pozmienia wyniki i mam ten wynik dla porównania jasne jest że na stojonco mniej i to napisałem w temacie swoim i jest to 17,6cm bo dokładnie 1cm jest mniej u mnie a pisze 18,6cm bo tak mierze od początku i się z tym nie ukrywam z boku mam o ten 1,5cm wiecej własnie wiec też mysle że nie oszukuje nie naginam bo zaznaczam jak mierze i jak mówiłem wybrałem coś po środku mniejsze zło i mój penis w pełnej okazałości ma te 18,6cm i zdania nie zmienie. Poza tym jedni mowią że tak mierzą a inni jeszcze inaczej jedna badania mówią że pomiar z boku drugie że od kosci łonowej i by wciskać linijke bo warstwa tłuszczu to moim zdaniem jest już bardzo naciągane niż to co ja podaje. Zreszta nie ważne penis rosnie i to działa dla tego też chce tak mierząc miedz 21 cm by moc na spokojnie powiedzieć tak mam 20cm.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Pią 20 Mar, 2015   

kadeon napisał/a:
Słuchaj nie czepiaj się bo ja tak mierze od początku i nie będę wprowadzał innej metody bo to pozmienia wyniki i mam ten wynik dla porównania jasne jest że na stojonco mniej i to napisałem w temacie swoim i jest to 17,6cm bo dokładnie 1cm jest mniej u mnie a pisze 18,6cm bo tak mierze od początku i się z tym nie ukrywam z boku mam o ten 1,5cm wiecej własnie wiec też mysle że nie oszukuje nie naginam bo zaznaczam jak mierze i jak mówiłem wybrałem coś po środku mniejsze zło i mój penis w pełnej okazałości ma te 18,6cm i zdania nie zmienie. Poza tym jedni mowią że tak mierzą a inni jeszcze inaczej jedna badania mówią że pomiar z boku drugie że od kosci łonowej i by wciskać linijke bo warstwa tłuszczu to moim zdaniem jest już bardzo naciągane niż to co ja podaje. Zreszta nie ważne penis rosnie i to działa dla tego też chce tak mierząc miedz 21 cm by moc na spokojnie powiedzieć tak mam 20cm.


ja tylko dałem przykład jak ludzie innych okłamują, naciągając ile się tylko da , potem w necie każdy ma po 17 czy 18 , a wyniki badań mówią ,że jest 14,5.
Ja napisałem ,że jak sobie tak mierzysz dla własnego rozpoznania, ile ci urósł po ćwiczeniach, to nic nie mam do tego , ale jak podajesz publicznie ile masz centymetrów , to radzę podawać tak jak to robią w badaniach , bo potem inni się wpędzają w kompleksy , bo słyszą, że wszyscy inni mają więcej cm.
Później, w sądzie na tej stronie, okazuje się, że ileś tam procent ma fiuty od 16-18, a daje sobie rękę uciąć ,że w śród tych co tak kliknęli, jest też wielu co sobie zawyżyli, w taki sam sposób jak Ty.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 21 Mar, 2015   

Krzysztofff napisał/a:
kadeon napisał/a:
Słuchaj nie czepiaj się bo ja tak mierze od początku i nie będę wprowadzał innej metody bo to pozmienia wyniki i mam ten wynik dla porównania jasne jest że na stojonco mniej i to napisałem w temacie swoim i jest to 17,6cm bo dokładnie 1cm jest mniej u mnie a pisze 18,6cm bo tak mierze od początku i się z tym nie ukrywam z boku mam o ten 1,5cm wiecej własnie wiec też mysle że nie oszukuje nie naginam bo zaznaczam jak mierze i jak mówiłem wybrałem coś po środku mniejsze zło i mój penis w pełnej okazałości ma te 18,6cm i zdania nie zmienie. Poza tym jedni mowią że tak mierzą a inni jeszcze inaczej jedna badania mówią że pomiar z boku drugie że od kosci łonowej i by wciskać linijke bo warstwa tłuszczu to moim zdaniem jest już bardzo naciągane niż to co ja podaje. Zreszta nie ważne penis rosnie i to działa dla tego też chce tak mierząc miedz 21 cm by moc na spokojnie powiedzieć tak mam 20cm.


ja tylko dałem przykład jak ludzie innych okłamują, naciągając ile się tylko da , potem w necie każdy ma po 17 czy 18 , a wyniki badań mówią ,że jest 14,5.
Ja napisałem ,że jak sobie tak mierzysz dla własnego rozpoznania, ile ci urósł po ćwiczeniach, to nic nie mam do tego , ale jak podajesz publicznie ile masz centymetrów , to radzę podawać tak jak to robią w badaniach , bo potem inni się wpędzają w kompleksy , bo słyszą, że wszyscy inni mają więcej cm.
Później, w sądzie na tej stronie, okazuje się, że ileś tam procent ma fiuty od 16-18, a daje sobie rękę uciąć ,że w śród tych co tak kliknęli, jest też wielu co sobie zawyżyli, w taki sam sposób jak Ty.



Ok skoro jesteś mądrzejszy niech będzie po twojemu. Ja jeszcze jedno dodam w warunkach jakich to robia lekarze czy ludzie do tego powołani nie da sie u badanych osiągnąć 100% a nawet 110% erekcji gdy penis jest chwile przed wytryskiem a wtedy penis robi się największy i najtwardszy wiec też mogę powiedzieć że te badania nie są do końca wiarygodne. Ja nie uważam że oszukuje bo powiedziałem jak mierze i tak będę podawał również w tym temacie zaznaczyłem. I wogole nie sugeruje sie takimi badaniami i lekarzami bo nauka nauką, pomiar pomiarem a życie to wszystko weryfikuje. Ja tez kiedyś wierzyłem że penisa nie da się powiększyć bo mądrzejsi tak mówią uczeni i lekarze itd, bo prawda jest taka że każdy na niewiedzy ludzkiej woli zarobić i wciskać ciemnotę np w temacie panisa.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Sob 21 Mar, 2015   

kadeon napisał/a:
Krzysztofff napisał/a:
kadeon napisał/a:
Słuchaj nie czepiaj się bo ja tak mierze od początku i nie będę wprowadzał innej metody bo to pozmienia wyniki i mam ten wynik dla porównania jasne jest że na stojonco mniej i to napisałem w temacie swoim i jest to 17,6cm bo dokładnie 1cm jest mniej u mnie a pisze 18,6cm bo tak mierze od początku i się z tym nie ukrywam z boku mam o ten 1,5cm wiecej własnie wiec też mysle że nie oszukuje nie naginam bo zaznaczam jak mierze i jak mówiłem wybrałem coś po środku mniejsze zło i mój penis w pełnej okazałości ma te 18,6cm i zdania nie zmienie. Poza tym jedni mowią że tak mierzą a inni jeszcze inaczej jedna badania mówią że pomiar z boku drugie że od kosci łonowej i by wciskać linijke bo warstwa tłuszczu to moim zdaniem jest już bardzo naciągane niż to co ja podaje. Zreszta nie ważne penis rosnie i to działa dla tego też chce tak mierząc miedz 21 cm by moc na spokojnie powiedzieć tak mam 20cm.


ja tylko dałem przykład jak ludzie innych okłamują, naciągając ile się tylko da , potem w necie każdy ma po 17 czy 18 , a wyniki badań mówią ,że jest 14,5.
Ja napisałem ,że jak sobie tak mierzysz dla własnego rozpoznania, ile ci urósł po ćwiczeniach, to nic nie mam do tego , ale jak podajesz publicznie ile masz centymetrów , to radzę podawać tak jak to robią w badaniach , bo potem inni się wpędzają w kompleksy , bo słyszą, że wszyscy inni mają więcej cm.
Później, w sądzie na tej stronie, okazuje się, że ileś tam procent ma fiuty od 16-18, a daje sobie rękę uciąć ,że w śród tych co tak kliknęli, jest też wielu co sobie zawyżyli, w taki sam sposób jak Ty.



Ok skoro jesteś mądrzejszy niech będzie po twojemu. Ja jeszcze jedno dodam w warunkach jakich to robia lekarze czy ludzie do tego powołani nie da sie u badanych osiągnąć 100% a nawet 110% erekcji gdy penis jest chwile przed wytryskiem a wtedy penis robi się największy i najtwardszy wiec też mogę powiedzieć że te badania nie są do końca wiarygodne. Ja nie uważam że oszukuje bo powiedziałem jak mierze i tak będę podawał również w tym temacie zaznaczyłem. I wogole nie sugeruje sie takimi badaniami i lekarzami bo nauka nauką, pomiar pomiarem a życie to wszystko weryfikuje. Ja tez kiedyś wierzyłem że penisa nie da się powiększyć bo mądrzejsi tak mówią uczeni i lekarze itd, bo prawda jest taka że każdy na niewiedzy ludzkiej woli zarobić i wciskać ciemnotę np w temacie panisa.


Przerwij ćwiczenia na rok , albo dwa , zobaczymy czy efekty zostaną, chyba nie masz zamiaru całe życie ćwiczyć?, Niewielka różnica w obwodzie, pomiędzy stanem spoczynku, a wzwodu, raczej świadczy ,że penis jest po prostu spuchnięty maltretowaniem.
Masz dużego penisa, nie wiem po co ćwiczysz? po co ci penis w obwodzie 19, czy 20 cm?, twoje myślenie na temat wielkości penisa nadaje się pod psychologa.
Oczywiście to twoja sprawa, ale każdy psycholog ci powie, że masz skrzywienie na tym punkcie.
Maltretujesz penisa, ponosząc ryzyko, że coś będzie nie tak w przyszłości, bardziej zadbaj o twardość tego co masz.
Co do badań , skąd wiesz , że w badaniach nie można osiągnąć 100% erekcji?, byłeś na takim badaniu?, skoro zabierają się za takie rzeczy naukowcy, to zapewne robią to tak , aby, uczestnicy takiego badania osiągnęli pomiar zbliżony do maximum.
Nie można osiągnąć 110% erekcji, bo nie istnieje coś takiego jak 110%
W badaniach jasno jest powiedziane, że pomiaru nie należy dokonywać tuż przed wytryskiem, bo wtedy ten penis jest ciut większy(może 0,5cm), w badaniach nie mierzy się tuż przed wytryskiem.
Badania ankietowe, Herbenick USA 2013r (14,2dł, 12,25ob), czy niemieckie badanie ankietowe instytutu do spraw kondomów (14,6dł) wykazało ,że wielkość penisa jest w granicach 14,5 cm. To są badania, gdzie sami ankietowani mierzyli sobie w domach, i przysłali wyniki, a raczej ludzie sobie nie zaniżają.
W badaniu wykazano też ,że osoby które osiągnęły wzwód za pomocą stymulacji ustami partnerki mieli o około 0,5-1 cm więcej na długości, od osób, które tylko pomagały sobie ręką , czy marzeniem.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 21 Mar, 2015   

Krzysztofff napisał/a:
kadeon napisał/a:
Krzysztofff napisał/a:
kadeon napisał/a:
Słuchaj nie czepiaj się bo ja tak mierze od początku i nie będę wprowadzał innej metody bo to pozmienia wyniki i mam ten wynik dla porównania jasne jest że na stojonco mniej i to napisałem w temacie swoim i jest to 17,6cm bo dokładnie 1cm jest mniej u mnie a pisze 18,6cm bo tak mierze od początku i się z tym nie ukrywam z boku mam o ten 1,5cm wiecej własnie wiec też mysle że nie oszukuje nie naginam bo zaznaczam jak mierze i jak mówiłem wybrałem coś po środku mniejsze zło i mój penis w pełnej okazałości ma te 18,6cm i zdania nie zmienie. Poza tym jedni mowią że tak mierzą a inni jeszcze inaczej jedna badania mówią że pomiar z boku drugie że od kosci łonowej i by wciskać linijke bo warstwa tłuszczu to moim zdaniem jest już bardzo naciągane niż to co ja podaje. Zreszta nie ważne penis rosnie i to działa dla tego też chce tak mierząc miedz 21 cm by moc na spokojnie powiedzieć tak mam 20cm.


ja tylko dałem przykład jak ludzie innych okłamują, naciągając ile się tylko da , potem w necie każdy ma po 17 czy 18 , a wyniki badań mówią ,że jest 14,5.
Ja napisałem ,że jak sobie tak mierzysz dla własnego rozpoznania, ile ci urósł po ćwiczeniach, to nic nie mam do tego , ale jak podajesz publicznie ile masz centymetrów , to radzę podawać tak jak to robią w badaniach , bo potem inni się wpędzają w kompleksy , bo słyszą, że wszyscy inni mają więcej cm.
Później, w sądzie na tej stronie, okazuje się, że ileś tam procent ma fiuty od 16-18, a daje sobie rękę uciąć ,że w śród tych co tak kliknęli, jest też wielu co sobie zawyżyli, w taki sam sposób jak Ty.



Ok skoro jesteś mądrzejszy niech będzie po twojemu. Ja jeszcze jedno dodam w warunkach jakich to robia lekarze czy ludzie do tego powołani nie da sie u badanych osiągnąć 100% a nawet 110% erekcji gdy penis jest chwile przed wytryskiem a wtedy penis robi się największy i najtwardszy wiec też mogę powiedzieć że te badania nie są do końca wiarygodne. Ja nie uważam że oszukuje bo powiedziałem jak mierze i tak będę podawał również w tym temacie zaznaczyłem. I wogole nie sugeruje sie takimi badaniami i lekarzami bo nauka nauką, pomiar pomiarem a życie to wszystko weryfikuje. Ja tez kiedyś wierzyłem że penisa nie da się powiększyć bo mądrzejsi tak mówią uczeni i lekarze itd, bo prawda jest taka że każdy na niewiedzy ludzkiej woli zarobić i wciskać ciemnotę np w temacie panisa.


Przerwij ćwiczenia na rok , albo dwa , zobaczymy czy efekty zostaną, chyba nie masz zamiaru całe życie ćwiczyć?, Niewielka różnica w obwodzie, pomiędzy stanem spoczynku, a wzwodu, raczej świadczy ,że penis jest po prostu spuchnięty maltretowaniem.
Masz dużego penisa, nie wiem po co ćwiczysz? po co ci penis w obwodzie 19, czy 20 cm?, twoje myślenie na temat wielkości penisa nadaje się pod psychologa.
Oczywiście to twoja sprawa, ale każdy psycholog ci powie, że masz skrzywienie na tym punkcie.
Maltretujesz penisa, ponosząc ryzyko, że coś będzie nie tak w przyszłości, bardziej zadbaj o twardość tego co masz.
Co do badań , skąd wiesz , że w badaniach nie można osiągnąć 100% erekcji?, byłeś na takim badaniu?, skoro zabierają się za takie rzeczy naukowcy, to zapewne robią to tak , aby, uczestnicy takiego badania osiągnęli pomiar zbliżony do maximum.
Nie można osiągnąć 110% erekcji, bo nie istnieje coś takiego jak 110%
W badaniach jasno jest powiedziane, że pomiaru nie należy dokonywać tuż przed wytryskiem, bo wtedy ten penis jest ciut większy(może 0,5cm), w badaniach nie mierzy się tuż przed wytryskiem.
Badania ankietowe, Herbenick USA 2013r (14,2dł, 12,25ob), czy niemieckie badanie ankietowe instytutu do spraw kondomów (14,6dł) wykazało ,że wielkość penisa jest w granicach 14,5 cm. To są badania, gdzie sami ankietowani mierzyli sobie w domach, i przysłali wyniki, a raczej ludzie sobie nie zaniżają.
W badaniu wykazano też ,że osoby które osiągnęły wzwód za pomocą stymulacji ustami partnerki mieli o około 0,5-1 cm więcej na długości, od osób, które tylko pomagały sobie ręką , czy marzeniem.





Widze że jesteś jedna z tych osób co potrafią mówić a nie popierają swoich opini własną praktyką a może zazdrościsz że ćwiczę i że wypracowałem sobie penisa takiego jakiego mam nie wiem nie obchodzi mnie to.
A czy były jakieś badania co stosowano ćwiczenia dłuższy czas co najmniej pół roku jak nie dłużej nie nie ma bo mądre głowy stwierdziły że budowa penisa i tak na to nie pozwala no bo przecież penis by rósł od samej erekcji jedynie to po co sprawdzać nie?. Powiedziałem ci że nie obchodzą mnie opinie tych wszystkich co wiedza lepiej bo badania pokazują że się nią da i tak jest i koniec a to gow.... prawda i tyle. Tak masz racje że penis jest spuchnięty to normalne jak się go maltretuje ćwiczeniami musi spuchnąć wiadomo i liczę ze około 1cm obwodu po zakończeniu ćwiczeń mi zejdzie bo to opuchlizna ale reszta pozostanie. Dowód mam jeden ćwicząc kiedyś z 14cm obwodu zrobiłem 17,2cm nie ćwiczyłem około roku i w ciągu kilku miesięcy obwód się ustabilizował na 16,1cm i taki pozostał cały czas niezmiennie od kilku miesięcy nie było spadków wiec jak zrobię te 18,5cm licze że co najmniej 17cm pozostanie jak nie więcej. I nawet nie czytałeś mojego poradnika dla czego ja to robię a potrafisz TYLKO OSADZAĆ INNYCH otóż robię to by przekonać się czy to jest możliwe nie że mam wykrzywione spojrzenie na rozmiar penisa czy myślenie że jest za mały chce coś udowodnić sobie i innym DLA TEGO TO ROBIĘ. Co do tych badań co ankietowani sobie sami mierzyli w domach to według ciebie każdy mógł bo mógł sobie naciągnąć wyniki i wysalać jakie chciał więc też mało wiarygodne i w warunkach przy drugim lekarzu co ma zmierzyć ci fujare nie da sie osiągnąć pełnego wzwodu jestem tego pewien co innego jak uprawiasz seks lub sam się masturbujesz a co innego w takiej sytuacji chyba że wywołają u nich za pomocą środków czy tam farmakologicznie. I co do sprawności mojego penisa to dopiero teraz jest twardszy i bardziej masywniejszy wiec jak by to szkodziło było by na odwrót chyba nie. Ale ok nie dyskutuje już bo nie mas sensu mądrzejszy jesteś tylko że ja mogę udowodnić że to działa a Ty masz tylko słowa i badania ludzi mądrzejszych co ni jak maja się do rzeczywistości. Aha Nosferatis już udowodnił że zrobił to pompkach i po odstawieniu ćwiczeń i pompki jego penis zaliczył spadek około tylko 0.5cm i co to też zaprzeczysz a był nieporównywalnie bardziej spuchnięty niż mój. Aha i sam zaprzeczasz sobie mówiłeś że są badania gdzie zaznaczone że pomiaru dokonuje się z wciśnięciem pomiaru, linijki czy czym tam mierzą jeszcze w kość łonową i jest to zaznaczone, WIEC JA ZAZNACZYŁEM ZE POMIARU DOKONUJE W TAKI SPOSÓB PODANY PRZEZ SIEBIE I POKAZANY NA ZDJĘCIACH OD POCZĄTKU WIEC NIE WIEM O CO SIĘ TU KŁÓCIĆ?. Wiec tak kolego mam te 18,6cm tą własnie metoda pomiaru bo tak jest mi to wygodniej robić i tak od początku to robiłem, próbowałem na stojąco i wierz mi spróbuj to zrobić z aparatem w reku i łap ostrość by było to zawsze 100% wzwodu powodzenia życzę w dodatku mi łatwiej na siedząco dokonać pomiaru i mój penis wtedy szybciej łapie maksymalną erekcji.

Jak chcesz sobie pisać i chejtowac to proszę bardzo ja i tak swoje będę robił i myśl sobie co chcesz pozdrawiam bez urazy.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
viamax
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 21 Mar, 2015   

Krzysztof a pomyslales o tym ze wyniki takich badan moga byc celowo zaniżone po to aby mezczyzni nie wpedzali sie w kompleksy ? Wiesz cos wiecej na temat takich badan, bo gdy widze jak piszesz to wydaje mi sie ze masz o tym tyle pojecia ile wyczytales necie ;)

[ Dodano: Sob 21 Mar, 2015 ]
Moze zostaniesz statystykiem od mierzenia penisów bo widze, że Twoja wiedza na ten temat jest "bardzo obszerna" xd.

Poza tym nie wiem co chcesz tu udowodnic, piszesz po co cwiczyc i ze cwiczenia nie sa potrzebne... Daj se spokoj, smiac mi sie chce jak czytam te wypociny. Kazdy kto podejmuje sie takich cwiczen musi sie liczyc ze moze sie mu cos stac i tyle. Masz jakas misje do wykonania, co do mierzenia i cwiczenia penisa :D ? Piszesz jak baba która własnie wpadła w panike, w internet nie wierz bo to jedna wielka ściema ...
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Sob 21 Mar, 2015   

Zachariasz napisał/a:
Krzysztof a pomyslales o tym ze wyniki takich badan moga byc celowo zaniżone po to aby mezczyzni nie wpedzali sie w kompleksy ? Wiesz cos wiecej na temat takich badan, bo gdy widze jak piszesz to wydaje mi sie ze masz o tym tyle pojecia ile wyczytales necie ;)

[ Dodano: Sob 21 Mar, 2015 ]
Moze zostaniesz statystykiem od mierzenia penisów bo widze, że Twoja wiedza na ten temat jest "bardzo obszerna" xd.

Poza tym nie wiem co chcesz tu udowodnic, piszesz po co cwiczyc i ze cwiczenia nie sa potrzebne... Daj se spokoj, smiac mi sie chce jak czytam te wypociny. Kazdy kto podejmuje sie takich cwiczen musi sie liczyc ze moze sie mu cos stac i tyle. Masz jakas misje do wykonania, co do mierzenia i cwiczenia penisa :D ? Piszesz jak baba która własnie wpadła w panike, w internet nie wierz bo to jedna wielka ściema ...


Jeżeli myślisz , że dziesiątki badań w wielu krajach, które zostały przeprowadzone na przestrzeni kilkudziesięciu ostatnich lat , zostały specjalnie sfałszowane, po to, aby mężczyźni z małymi nie wpadali w kompleksy, to muszę ci powiedzieć ,że wierzysz w teorie spiskowe, zupełnie absurdalne.
Żaden z szanujących się naukowców nie zafałszuje swych badań, po co niby ?, po to, żeby ktoś nie wpadł w kompleksy? , to jest śmieszne.Ktoś tych badań nie robi , po to , aby komuś zrobić dobrze, ale po to aby określić naukowo w kwestii wielkości, jeden z ludzkich elementów ciała.
Słuchaj, widziałem na żywo setki penisów w spoczynku, i muszę ci powiedzieć, że średnia 9cm w zwisie, jak potwierdzają badania, jest zupełnie realne, tak jest w rzeczywistości.
Jak ktoś ćwiczy, to niech ćwiczy , ale mając ponad 17cm w obwodzie to jest już za dużo , i jak ktoś chce jeszcze więcej , to jest to już jakieś skrzywienie.Takie jest moje subiektywne zdanie. Mało kobiet lubi takie peniski o obwodzie 17, czy 18cm., jeżeli w ogóle takie są, no ale czytając Kadeona, że jego się cieszy z każdym dodatkowym centymetrem , to widocznie takie są.
Ja się nie czepiam, tylko chciałem pokazać, jak wielu sobie pomiar zawyża,i dlatego jest taka różnica między badaniami, a internetem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group