Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mierzymy wielkość penisa

Ile wynosi Twój rozmiar penisa podczas erekcji ?
10-12cm
3%
 3%  [ 30 ]
12-14cm
13%
 13%  [ 112 ]
14-16cm
36%
 36%  [ 293 ]
16-18cm
34%
 34%  [ 277 ]
18-21cm i więcej
11%
 11%  [ 93 ]
Głosowań: 805
Wszystkich Głosów: 805

Autor Wiadomość
ffuu 

Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 12 Kwi, 2018   

Mój pesymizm bierze się stąd że większość moich rówieśników już dawno ma dziewczyny, a nawet żony, niektórzy dorobili się również potomstwa, ja nie! Nigdy nie miałem, nigdy żadnej  nawet nie całowałem. Kompleksów związanych z ciałem i wyglądem nie mam żadnych. Grałem w piłkę od 6 do 21 roku życia. Jestem chudy, nie mam umięśnionej klaty i ramion ale raczej wyglądam normalnie. Fiuta też mam raczej ok, pisałem wyżej. Jestem trochę nieśmiały ale bez przesady. Jedynym problemem wg. mnie jest to że nie pije alkoholu i nie mam zamiaru zacząć. Nigdy w życiu nie byłem najebany. Wogóle nie wyobrażam sobie żebym miał się znaleźć w tym stanie i że nie był bym świadomy tego co mówię i robię.

Jestem nietowarzyski.
Nienawidzę dyskotek, imprezowania, tańczenia, picia aż do porzygania i wciągania do płuc i nosa jakiegoś gówna. Kompletnie odstaje od takiego stylu życia. Większość moich kolegów właśnie tak żyje- narzekają na brak kasy, nie mają auta, nie mają prawa jazdy, często nie mają nawet pracy lub pracują za najniższą krajową, mieszkają z rodzicami, myśląc tylko o imprezowaniu i o tym żeby się najebać ale prawie każdy z nich już ruchał i ma dziewczynę. Ja nie!

Jestem inny. Mam 23 lata. Mam dobrze płatną prace , (wcześniej miałem jeszcze lepszą).,mam dom, Mam w planach otwarcie własnej działalności, jestem bardzo pracowity i zaradny, potrafię zrobić praktycznie wszystko: zajmuje się mechaniką, elektroniką, autami, transportem , remontuje dom itp. wszystko robię sam, własnymi rękami. Mam tysiące pomysłów i projektów w głowie że chyba nie starczy mi życia by je wszystkie zrealizować...

Podczas remontu domu, który teraz przeprowadzam zadalem sobie takie pytanie, dla kogo ja to właściwie robię? Wszyscy mi mówią że robię to dla siebie, ale co mi z tego? Narazie mieszka ze mną jeszcze moja mama i babcia ale przyjdzie taki czas że zostanę tutaj sam. I na h u j za przeproszeniem mi bedą te podwieszane sufity, ledy, wyspy kuchenne,  meble w połysku i inne gówna z którymi tak się teraz męczę. Na cholerę mi to auto które przez prawie rok przerabiałem, budowałem, projektowałem, spawałem, malowałem i ma te  ~250KM, fajnie wygląda, skoro nie mam dziewczyny żeby ją nim przewieźć?

Zawsze mówiłem sobie że mam czas, że jeszcze jestem za młody na dziewczynę itp.
Właśnie zdałem sobie sprawę że gdzieś popełniłem błąd. Chyba miałem tak jak inni chodzić na dyskoteki i lać do siebie litrami piwo i wódę, pewnie wtedy poznałbym jakąś dziewczynę. Niestety wtedy kiedy kumple zaczynali imprezować u mnie w domu na raka umierał ojciec. Nawet nie myślałem o imprezowaniu i tak mi zostało do teraz.

Gdzie mam poznać jakąś dziewczynę skoro nienawidzę wychodzić na imprezy, całkowicie nie piję alkoholu, praktycznie nie mam znajomych i nie umiem podrywać?  Myślę że jedynie w pracy. W poprzedniej pracy dużo jeździłem po Polsce Czechach i Słowacji, spotykałem fajnych ludzi, zauważyłem że lecą na mnie laski starsze ode mnie, na oko 25-30lat i to nie były Polki, więc chyba jestem nawet przystojny. To były jak narazie najlepsze 3 lata w moim życiu. Niedawno musiałem jednak zmienić pracę, niestety nie ma tu prawie żadnych dziewczyn, jest za to banda cwaniaków dla których ktoś kto nie pije i nie ma dziewczyny to "musi być pedałem albo ma małego".

Nie ma nic gorszego niż samotność i złe towarzystwo w pracy. Muszę to jak najszybciej zmienić bo inaczej będzie po mnie!
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2018   

kolego, po pierwsze spokojnie. nie ma sie czym martwic a wrecz przeciwnie-!
sam nie pije swiadomie alko od zawsze, tez mnie to nie kreci - i tez od zawsze slysze dziwne komentarze-jak to mozna nie pic? najgorsze co mozesz zrobic to nie sluchac siebie tylko innych.
jestes mega, powtarzam MEGA! materialem na meza, jestes zaradny, masz $, zdolnosci i co tu duzo mowic - w dzisiejszym swiecie zalanym przez "facetow" ktorzy srubki nie umia przykrecic-po prostu meski.
uwierz, ze niejedna kobieta chcialaby miec takiego meza, na ktorego zawsze moze liczyc, ktory nie upije sie do nieprzytomnosci.
ale nie patrze tez tylko tak przez pryzmat kasy - bo na to oczywiscie kobiete znajdziesz od razu. milosc przyjdzie predzej czy pozniej. w koncu w twoim zyciu pojawi sie ta jedyna.
jesli chcesz ten proces przyspieszyc - chodz czesciej do miejsc gdzie mozna spotkac kobiety ktore by cie interesowaly. nie szukaj tam gdzie nie chcesz (kluby), a raczej tam gdzie znajdziesz kobiete o podobnym stylu zycia, trzezwym spojrzeniu na swiat. proponuje na poczatek - zapisz sie na silownie, moze byc to jakas sieciowka a nie mordownia gdzie sa sami faceci. spotkasz tam mnostwo dziewczyn w podobnym wieku, moze ktorejs wpadniesz w oko;)
wypad do galerii handlowej, do parku - opcji jest wiele, nikt za ciebie tego pierwszego kroku nie zrobi.
ostatecznosc to portale randkowe typu tinder. tam tez wbrew pozora mozesz spotkac kogos ciekawego, tam powinienes wyleczyc resztki niesmialosci. zagaduj do dziewczyn, pisz z nimi. zobaczysz jakie to proste, one nie gryza.
i najwazniejsze - badz swiadomy swojej wartosci. nie ulegaj pokusie pierwszej lepszej,
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2018   

Popieram w całej rozciągłości to wszystko, co napisał Bear.
Weź sobie do serce te zalecenia dotyczące siłowni.
23 lata to idealny wiek aby zająć się swoim ciałem. Ćwiczenia siłowe modelują sylwetkę, poprawiają kondycję fizyczną (i pośrednio duchową), podnoszą testosteron. Akurat tego hormonu pewnie ci nie brakuje, sądząc po twojej aktywności. Przyjdzie jednak czas, że będzie ci potrzebny. Ponadto, tak jak sugeruje Misiek, spotkania w klubie fitness mogą owocować ciekawymi znajomościami (szczególnie, z osobami płci pięknej).
Polecałbym też, jeśli czas pozwoli, treningi karate. W czasach mojej młodości, każdy szanujący się chłopak marzył o karierze Bruce'a Lee.
Ja, pewnie dzisiaj nie potrafiłbym już walczyć skutecznie, ale pozostała mi po tamtych treningach niezwykła odwaga, tak, że nie obawiam się spotkania z grupą dresiarzy w ciemnej uliczce.

Wracając do twojego problemu, to powiem ci, że mam w rodzinie chłopaka, który poznał swoja żonę na portalu randkowym (bodajże, sympatia pl). Dlaczego nie skorzystać z takiej możliwości ?
Ja, swoją dziewczynę spotkałem w Duszpasterstwie Akademickim. Pojechaliśmy na oazowy obóz, i tak to się zaczęło. Było tam sporo chłopaków luźno związanych z Kościołem. Podobnie jak ja, poznali wartościowe dziewczyny, a związki te zakończyły się udanymi małżeństwami.
Kobieta, która trzyma się katolickiej etyki, wie, że winna mężowi szacunek i uległość. Nie wymawia się w łóżku bólem głowy, bo współżycie seksualne, nie jest kaprysem, ale obowiązkiem.
Nie chcę cię dołować, ale oziębłość kobiet to dzisiaj plaga wielu (jeśli nie większości) związków damsko-męskich.
Po menopauzie (zwykle przed pięćdziesiątką), kiedy skończą się hormony w kobiecym organizmie, masz wysoce prawdopodobny szlaban w łóżku.
Oziębłość dotyka również kobiet w wieku reprodukcyjnym. Lew Starowicz szacuje, że dotyczy to nawet połowy populacji. Przyczyna jest trudna do określenia. Na pewno środki antykoncepcyjne zaburzają gospodarkę hormonalną (zwiększają też ryzyko raka piersi i dróg rodnych). Złe odżywianie, stres, chamstwo ze strony męża czy partnera, a może po prostu błąd konstrukcyjny. Często jednak pierwsze kontakty seksualne programują jej zachowanie na całe życie.

Piszę o tym dlatego, abyś nie popełnił typowego błędu i nie ciągnął do łóżka swojej wybranki na pierwszej randce. Możesz w ten sposób łatwo zniechęcić ją do okazywania erotycznej aktywności. Zakładam, że znajdziesz porządną dziewczynę (nie używaną).

Dobrym pomysłem jest zaczekanie z seksem do ślubu. Nie jest to łatwe (wymaga wręcz bohaterstwa), ale prawdziwy facet da radę. W nagrodę min. ma szansę przeżyć prawdziwą noc poślubną, która jest niezapomnianą przygodą.
Tak czy inaczej, trudno jest mężczyźnie żyć w samotności. W jego naturze leży konieczność poświęcania się dla rodziny, dla nauki, dla idei, dla Boga. Bez tego życie traci sens, a na starość uwiera do bólu.
Dlatego, nie rezygnuj. Masz jeszcze czas, aby znaleźć odpowiednią dziewczynę, której poświęcisz siły, zdrowie i życie. A w zamian będziesz cieszyć się wspaniałym seksem.
Będziemy wdzięczni, jeśli napiszesz coś, od czasu do czasu, o sobie, swoich marzeniach, sukcesach czy niepowodzeniach. Pytałem wcześniej, czy przystępujesz do klubu PP.
Trzymaj się.
 
 
penis.com.pl
masturbator
ffuu 

Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 17 Kwi, 2018   

Ok panowie, dziękuję za dobre słowa. Czyli jednak są na świecie ludzie podobnie myślący do mnie. Na męża może faktycznie byłbym dobrym materiałem też mi się tak wydaje i wielu ludzi mi to mówi, ale na chłopaka to już nie koniecznie. Założę sie że większość dziewczyn około 20  które poczytalyby ten opis jaki jestem, stwierdziłoby " co za frajer i nudziarz, w dodatku nie pije". Ktoś kiedyś powiedział na mnie że jestem zbyt dorosły i odpowiedzialny jak na swój wiek. Chyba było w tym trochę racji. 

Przepraszam Was ale pomysł z siłownią niestety kompletnie do mnie nie przemawia. To jedno z tych miejsc, które zaraz po klubach omijam bardzo szerokim łukiem. Poza tym w najbliższym mieście(mieszkam na wsi) jest tylko jedna silownia koło której kręcą się raczej łysi kolesie bez karków, a nie młode dziewczyny.

Spokojnie, nie mam zamiaru się poddawać. Dopiero niedawno w mojej głowie narodził się  plan że muszę kogoś poznać. Gdy mam jakiś pomysł, projekt, cel to realizuje go w 100%, nie poddaje się i w tym przypadku  również myślę że tak będzie.
Plan jest  taki:
narazie kończę remont żeby w razie czego przyszłą dziewczynę zaprosić do nowoczesnych wnętrz, a nie komuny jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu.
 Następnie napewno zmieniam pracę. Co prawda jest dobrze płatna, ale towarzystwo prawie samych starych ludzi i ich żałosnych światopoglądów bardzo mnie tu przytłacza. Wiele bym oddał żeby móc znów pracować tam gdzie wcześniej, niestety jest to nie możliwe. Wybiorę taką pracę w której pracują przede wszystkim młodzi ludzie. Prawdopodobnie będzie to w Czechach i nie wykluczam że moją przyszłą dziewczyną będzie własnie Czeszka. W planach jest także prawo jazdy C+E. Zobaczymy, czas pokaże. Dalej będę taki jaki jestem, nie mam zamiaru się zmieniać myślę że w końcu któraś to doceni. Nie będę się spieszył, a opinia żałosnych pseudo pijaczków z pracy wisi mi na końcu h u j a i oni dobrze o tym wiedzą!

Dobra koniec tego użalania czas robić to co umiem i to co mi wychodzi, temat był o mierzeniu penisa a zrobiła się poradnia dla wyłączonych ze spoleczeństwa.

Klub PP? Rozumiem że to klub powiększania penisa? Ok mogę dołączyć, chociaż nie planuję powiększania ani nie wiem czy to w ogóle możliwe.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018   

ffuu, bear834, tom-sta664, hornyteenboy,

hola hola to nie odpowiedni temat na takie dyskusje,chcecie poruszać takie tematy to w odpowiednim wątku tutaj przeprowadzane są wnikliwe analizy wielkości penisów.
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018   

Onesa, jesli mozesz przenies nasza dyskusje do nowego/innego tematu. bardzo ceikawa konwersacja sie rozwinela;)

ostatnie slowo do kolegi - uwierz ze za te pare lat dziewczyny same przyjda i to w kolejce sie beda ustawiac. tak to juz jest, mlode dziewczyny w twoim wieku maja pstro w glowie - jedne szukaja wrazen, wiaza sie z "lobuzami", potem tego zaluja i w okolicach trzydziestki ostatnim rzutem szukaja ulozonych, odpowiedzialnych facetow.
jak mieszkasz na wsi to rzeczywiscie z silka bedzie lipa - myslalem ze miasto, tam w fitness klubach jest zatrzesienie fajnych kobiet, to zupelnie inne miejsca, malo jest karkow, wiecej lajtowych gosci.
najwiecej witaminy maja polskie dziwczyny, gdybym mial za zone czeszke umarlbym ze smiechu;) - tak mi sie skojarzylo, chyba tylko Tom skojarzy skad to
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 18 Kwi, 2018   

Jak chcecie prowadzić dalej dyskusję na ten temat to załóżcie nowy temat.

a teraz wracamy bez offtopica
 
 
ernaldo 

Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 3
Skąd: Opole
Wysłany: Czw 24 Maj, 2018   

Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę (jeśli nie proszę przenieść). Do tej pory ciągle żyłem nadzieją, że penis jeszcze urośnie jednak niedawno uświadomiłem sobie że to już raczej nie nastąpi. Mam 23 lata, ponad 190 cm wzorstu a penis ma tylko ok. 12cm we wzwodzie. Co więcej rozmiar nie zmienił się od czasów gimnazjum - czy to jest normalne? Powinienem zrobić jakieś badania czy pozostały mi tylko próby powiększenia przez ćwiczenia?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 24 Maj, 2018   

ernaldo, nie ma badań które jednoznacznie określą tobie czy urośnie tobie jeszcze penis, albo ja o tym nie słyszalam
 
 
raf.jaw 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Maj 2014
Posty: 63
Skąd: Zawiercie
Wysłany: Pią 25 Maj, 2018   

ernaldo, jeśli jest to dla Ciebie problem, myślę że powinieneś skonsultować się z lekarzem. On może Cię skierować na badania hormonalne i sprawdzić czy wszystko w porządku. Moim zdaniem, jeśli nie masz innych problemów zdrowotnych czy seksualnych, to nie jest powód do zmartwień. Rozmiar mieści się w normie. Pamiętaj o takich oczywistych sprawach, jak na przykład to, że Twojego penisa nie widzą wszyscy, w przeciwieństwie do wzrostu. A w tej kwestii masz się czym pochwalić, trochę nawet zazdroszczę ;) Poza tym wg pewnych badań, dla kobiet bardziej od wielkości penisa liczy się jego "ogólny wygląd" i oczywiście sprawność. Teraz nie mogę znaleźć artykułu, ale mam coś takiego: https://www.menshealth.pl...aport-MH,9780,1 onesa, co Ty na to? ;)
_________________
skype: raf.jaw
 
 
ernaldo 

Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 3
Skąd: Opole
Wysłany: Pią 25 Maj, 2018   

Jednak proporcje penisa do wzrostu w moim przypadku są co najmniej słabe i całokształt uważam że nie wygląda fajnie. A pisząc o badaniach miałem na myśli jakieś hormonalne czy coś takiego no bo chyba to dziwne że przez kilka lat w okresei dojrzewania zostaje taki sam.
Udać się najpierw do urologa, gdybym się zdecydował?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 26 Maj, 2018   

raf.jaw napisał/a:
onesa, co Ty na to?

w artykule nie ma nic o badaniach :P
 
 
ernaldo 

Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 3
Skąd: Opole
Wysłany: Nie 27 Maj, 2018   

Czy jest coś co mógłbym spróbować, jakaś ostatnia deska ratunku? :) Jeśli mam lekki brzuszek to schudnięcie może dać jakiś efekt na plus?
 
 
penis.com.pl
andropenis
Prze16 

Wiek: 32
Dołączył: 25 Maj 2018
Posty: 9
Skąd: Małopolska
Wysłany: Nie 27 Maj, 2018   

ernaldo, na pewno schudnięcie da ogólny pozytywny efekt wizualny, niezależnie od wielkości penisa (a i on będzie się wydawał trochę większy). Pozbycie się owłosienia w rejonach intymnych też sprawia, że penis prezentuje się okazalej :)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 27 Maj, 2018   

Prze16, niektóre "fryzury" też czasami mogą pomóc niż tak na "zero"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group