Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mierzymy wielkość penisa

Ile wynosi Twój rozmiar penisa podczas erekcji ?
10-12cm
3%
 3%  [ 30 ]
12-14cm
13%
 13%  [ 112 ]
14-16cm
36%
 36%  [ 293 ]
16-18cm
34%
 34%  [ 277 ]
18-21cm i więcej
11%
 11%  [ 93 ]
Głosowań: 805
Wszystkich Głosów: 805

Autor Wiadomość
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 21 Mar, 2015   

Niech se zawyżają, wrzuc na luz i ciesz sie życiem a nie sie tu produkujesz na darmo ... ;D
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 21 Mar, 2015   

[quote="Krzysztofff"]
Zachariasz napisał/a:

Słuchaj, widziałem na żywo setki penisów w spoczynku, i muszę ci powiedzieć, że średnia 9cm w zwisie, jak potwierdzają badania, jest zupełnie realne, tak jest w rzeczywistości.
Jak ktoś ćwiczy, to niech ćwiczy , ale mając ponad 17cm w obwodzie to jest już za dużo , i jak ktoś chce jeszcze więcej , to jest to już jakieś skrzywienie.Takie jest moje subiektywne zdanie. Mało kobiet lubi takie peniski o obwodzie 17, czy 18cm., jeżeli w ogóle takie są, no ale czytając Kadeona, że jego się cieszy z każdym dodatkowym centymetrem , to widocznie takie są.


A kto powiedział że za dużo czy jak ktoś ma w obwodzie 12 cm to za mało?. Właśnie że to zależy od kobiety skoro pochwa może się dostosować na pewno łatwiej jest jej się dostosować do obwodu niż długości penisa i co najwyżej mocniej będzie czuć większy obwód a nieżeli mniejszy i to tyle. Ja widziałem setki penisów na stronach internetowych ale biorąc pod uwagę tutejsza galerie męską wcale średnia nie jest taka mała fakt penisów 15 cm najwięcej ale takich i 17 cm też jest sporo.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Sob 21 Mar, 2015   

[quote="kadeon"]
Krzysztofff napisał/a:
Zachariasz napisał/a:

Słuchaj, widziałem na żywo setki penisów w spoczynku, i muszę ci powiedzieć, że średnia 9cm w zwisie, jak potwierdzają badania, jest zupełnie realne, tak jest w rzeczywistości.
Jak ktoś ćwiczy, to niech ćwiczy , ale mając ponad 17cm w obwodzie to jest już za dużo , i jak ktoś chce jeszcze więcej , to jest to już jakieś skrzywienie.Takie jest moje subiektywne zdanie. Mało kobiet lubi takie peniski o obwodzie 17, czy 18cm., jeżeli w ogóle takie są, no ale czytając Kadeona, że jego się cieszy z każdym dodatkowym centymetrem , to widocznie takie są.


A kto powiedział że za dużo czy jak ktoś ma w obwodzie 12 cm to za mało?. Właśnie że to zależy od kobiety skoro pochwa może się dostosować na pewno łatwiej jest jej się dostosować do obwodu niż długości penisa i co najwyżej mocniej będzie czuć większy obwód a nieżeli mniejszy i to tyle. Ja widziałem setki penisów na stronach internetowych ale biorąc pod uwagę tutejsza galerie męską wcale średnia nie jest taka mała fakt penisów 15 cm najwięcej ale takich i 17 cm też jest sporo.


Problem polega na tym, że ty widziałeś w galerii internetowej, gdzie chwalą się przeważnie ci hojniej obdarzeni, mający "katalogowe" penisy. Gwarantuje ci ,że te penisy nie odzwierciedlają rzeczywistości.
Zobacz jaki wyłania się obraz społeczeństwa np: w serialach (Barwy szczęścia idt. itp.) , tam wszyscy maja fajne domy, mieszkania, babki są piękne, wszyscy dobrze wykształceni, albo studiują, wszyscy maja dobra pracę.
W rzeczywistości bowiem , odsetek ludzi tak zamożnych, pięknych, wydedukowanych,mających nowe piękne mieszkania, jest w mniejszość.
Poza tym, nie możesz ufać ludziom , że ktoś napisze ,że ma 15, albo 17, bo tego na oko nie zmierzysz, a zapewne wielu sobie dodaje centymetra , albo więcej.
Ja widzę codziennie penisy w łaźni i wiem jaka jest rzeczywistość, przynajmniej ta wisząca :D
Zobacz ilu się chwali ,że ma 17, 18,czy 19, a nawet w tej "naszej"sondzie , kliknięć powyżej 18cm jest mało, a i tych od 16-18 cm, gdyby prawidłowo zmierzyć, to też by było zapewne mniej.
Tu kolejny przykład, z tego forum, źle zmierzonego penisa. http://www.imagesnake.org/show/45810/pomiarl.jpg
Niby 17, a w rzeczywistości z 1cm mniej, centymetr krawiecki leży z 1 cm na wzgórku łonowym , poza tym, tak przylega do penisa ,że np; idzie po krzywiźnie penisa , szczególnie żołędzi.
Gdyby zmierzyć linijką, to by było z 16 cm.
 
 
penis.com.pl
masturbator
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 21 Mar, 2015   

Co do filmu czy serialu to wiadomo nie musisz mi tłumaczyć takich spraw. Ja oceniam po tym w galerii nie ile kto napisze i nie z tego tematu bo tu wiadomo że zawyżają ale wzrokowo jest się w stanie ocenić jak powiedziałem najwięcej jest tych średnich ale większe i tez są. A poza tym jak ty ocenisz penisa w zwisie w łaźni do takiego podczas erekcji to grubo się mylisz bo to nie ma nic wspólnego z penisem podczas pełnego wzwodu u rożnych osób rożnie z tym jest moj penis nawet jak nie powiększałem miał w zwisie na stojąco mierzyłem kiedyś 10cm teraz ma 11,5cm i co na podstawie tego jesteś wyliczyć ile ma we wzwodzie na pewno nie. Równie dobrze ktoś morze miedz w zwisie 10 cm a jak jest w gotowości z 19 czyli prawie o 50% więcej wiec to nie odzwierciedla rzeczywistości to że widziałeś setki penisów w zwisie o niczym nie świadczy.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 21 Mar, 2015   

Nie moge, jałowa dyskusja ze ja pierd...
Krzysztof, mam do Cb pytanie. Forum jest tematycznie niby o powiekszaniu penisa (chociaż wszyscy wiemy ze to wylęgarnia perwersów walących na skajpie i zwierząt jarających sie innymi chorymi rzeczami które dministracja niestety akceptuje), które mocno krytykujesz. W takim razie po co Ci tu konto ? W celu zatwierdzania prawidłowości fotek dotycząych pomiaru penisa ? Nie wiem, dziwne jakas obsesje masz na tym punkcie, Próbujesz tu udowadniac swoje racje ktorych jakos nikt nie podziela, moze faktycznie jak juz ktos wyzej napisał zazdroscisz Kadeonowi tego obwodu, bo naprawde bardzo dziwne sa te Twoje posty, co chwile tylko badania, badania, badania, naukowcy i jeszcze raz badania ;D

[ Dodano: Sob 21 Mar, 2015 ]
Co do zawyżania, dokładnie tak jest ! Nawet podzielam tą opinie, wiekszośc ludzi zawyża ale po co drązyc temat, zawyżali, zawyżają i zawyzac będą, każdy logicznie myślący człowiek zdaje sobie z tego sprawe, sam lekko zawyzam ale co z tego, kogo to obchodzi. Temat rzeka. Co innego gdyby ktos wstawił przed powiekszaniem zdjecie z pomiarem takim jaki Ty "akceptujesz" ze tak powiem xd, a pomiesiacu dodał zdjecie z pomiarem z boku penisa i podpisem + 3 cm długosci ...
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Nie 22 Mar, 2015   

Przecież to jest temat o wielkości penisa, a nie o powiększaniu, więc nie rozumiem , dlaczego mam tu o tym nie pisać , i o tym ,ze ludzie zakłamują rzeczywistość, dodając sobie centymetry.
O powiększaniu jest inny wątek , a ten jest o wielkości penisa.

Wyobraź sobie , że nigdy bym nie chciał takiego obwodu jak ma Kadeon , bo to jest tak samo chore jak penis 8cm w obwodzie , tylko w drugą stronę. Co za dużo to nie zdrowo.
Może bym przyjął 1 cm więcej w obwodzie ,max 2cm , a więcej za żadne skarby bym nie chciał.
Kadeon , nie wiem czy teraz masz dziewczynę, ale na przyszłość, z obwodem 18 cm , to nie jedna się przestraszy, i tak jak przy penisie w obwodzie 8cm, dziewczyna może słabiej czuć, to tak z twoim, 18 cm. obwodem będzie czuć dyskomfort, i będziesz musiał szukać jakiejś rozklapciuchy.
Natura to tak stworzyła, że obwód 12-13, i dł14-16 pasują dobrze do normalnej cipki, nie twierdzę ,że penis nieco większy od przeciętnego tez może być dobry , szczególnie pod względem psychiki, ale prawie 18 obwodu to już duże odstępstwo od normy.
Poczytajcie sobie wątki na kobiecych forach, tam facetowi z 18 cm obwodu, by nóg nie rozchyliły, choć oczywiście masochistki się zdarzają.

wyniki badań z 2013 roku w USA -badanie ankietowe , czyli faceci mierzyli sobie w domu i sami podali ile mają cm.

Wzwód 14.15 12,23
Mediana 14.00 12.00
Odchylenie standardowe 2.66 2.23
Minimum 4 3
Maksymalny 26 19




cm dł. % obwód%
4 0,06 (1) 0,18 (3)
5 0,18 (3) 0,24 (4)
6 0,30 (5) 1,32 (22)
7 0,12 (2) 1,57 (26)
8 0,24 (4) 3,73 (62)
9 1,26 (21) 4.03 (67)
10 6,32 (105) 5,30 (88)
11 7,28 (121) 10,54 (175)
12 9,63 (160) 23.78 (395)
13 14.63 (243) 23.66 (393)
14 16,32 (271) 15.29 (254)
15 14.63 (243) 5.00 (83)
16 11,86 (197) 3,13 (52)
17 8,61 (143) 1,14 (19)
18 3,31 (55) 0,60 (10)
19 3,01 (50) 0,18 (3)
20 0.66 (11)
21
22 1,20 (20)
23 0,24 (4)
24 0,06 (1)
25
26 0,06 (1)
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 22 Mar, 2015   

ZARAZ PIERD........ DOSŁOWNIE JUŻ NIE MOGE TAK PAN KRZYSZTOF WSZYSTKO WIE I JEST MĄDRZEJSZY!. To co ty tutaj wypisujesz to jedynie teoria i papier ogólnie tak sie zachowujesz jak byś te wszystkie badania naukowe i to co naukowcy powiedzą brał z świętość a praktyki zero miał i z dziedziny seksu również na to wygląda. A ja Ci mowie że te wszystkie kobiety co tak piszą na tych forach większość nie wiedziała i nie miała kolesia z obwodem 17+ bo to żadkosc i pierdzielą głupoty że nóg by nie rozchyliły przed takim to jest po pierwsze a druga grupa w mniejszości spotkała takich co maja tyle np 2 kobiety na 100 poprostu trafiła na kolesia z większym sprzętem a on nie umiał się ja zając odpowiednio sprawą jak pchał odrazu swój sprzęt to się nie dziwie że taki jest efekt, to samo by było jak ja bym jej to zrobił tak mam dziewczynę i uprawiamy normalnie seks problemu nie ma żadnego. Fakt jak mowie musze ja rozgrzać odpowiednio grą wstępna i pieszczotami i spokojnie włożyć do cipeczki i pomału po pewnym czasie po 5 do 10 min juz jest dobrze i mogę mocniej zacząć ja penetrować i dochodzi a po jej pierwszym orgazmie robi sie w sam raz nie sprawiam jej bólu wręcz przeciwnie czuje jak ma pełno orgazmów po jej reakcjach i skurczach pochwy nie raz zdążyło się że miała kilka dwa w ciągu minuty jeden po drugim nie raz wykonując odpowiednie ruchy doprowadzę ja do kobiecego wytrysku. Jak sam widzisz to co mówisz jest teoria a ja w praktyce inaczej to widzę i każda cipeczka jaka by niebyła przystosuje sie do takiego obwodu szybciej niż do długiego penisa z 23cm daj my na to a chudego ale z kobietą trzeba postępować odpowiednio, to tak jak na siłowni nie idziesz i robisz serii z największym obciążeniem odrazu bo kontuzji się nabawiasz tylko zaczynasz od rozgrzewki później mniejszym ciężarem a dopiero końcowe główne serie z ciężarem jaki chcesz podnieść prawda?. Więc za przeproszeniem nie pierdziel mi głupot bo to co mówisz to śmiać mi się z tego chce to tylko czysta teoria a w praktyce to ni jak się ma do prawdy. Poza tym swoja opinie opierasz na tym co ktoś wypisuje na forach wybacz ale to śmieszne jest czyli jesteś czystym teoretykiem najpierw nabierz trochę praktyki i dopiero się wypowiadaj.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
juniorelox 

Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 20
Skąd: Ślask
Wysłany: Nie 22 Mar, 2015   

18 :P :P
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Nie 22 Mar, 2015   

kadeon napisał/a:
ZARAZ PIERD........ DOSŁOWNIE JUŻ NIE MOGE TAK PAN KRZYSZTOF WSZYSTKO WIE I JEST MĄDRZEJSZY!. To co ty tutaj wypisujesz to jedynie teoria i papier ogólnie tak sie zachowujesz jak byś te wszystkie badania naukowe i to co naukowcy powiedzą brał z świętość a praktyki zero miał i z dziedziny seksu również na to wygląda. A ja Ci mowie że te wszystkie kobiety co tak piszą na tych forach większość nie wiedziała i nie miała kolesia z obwodem 17+ bo to żadkosc i pierdzielą głupoty że nóg by nie rozchyliły przed takim to jest po pierwsze a druga grupa w mniejszości spotkała takich co maja tyle np 2 kobiety na 100 poprostu trafiła na kolesia z większym sprzętem a on nie umiał się ja zając odpowiednio sprawą jak pchał odrazu swój sprzęt to się nie dziwie że taki jest efekt, to samo by było jak ja bym jej to zrobił tak mam dziewczynę i uprawiamy normalnie seks problemu nie ma żadnego. Fakt jak mowie musze ja rozgrzać odpowiednio grą wstępna i pieszczotami i spokojnie włożyć do cipeczki i pomału po pewnym czasie po 5 do 10 min juz jest dobrze i mogę mocniej zacząć ja penetrować i dochodzi a po jej pierwszym orgazmie robi sie w sam raz nie sprawiam jej bólu wręcz przeciwnie czuje jak ma pełno orgazmów po jej reakcjach i skurczach pochwy nie raz zdążyło się że miała kilka dwa w ciągu minuty jeden po drugim nie raz wykonując odpowiednie ruchy doprowadzę ja do kobiecego wytrysku. Jak sam widzisz to co mówisz jest teoria a ja w praktyce inaczej to widzę i każda cipeczka jaka by niebyła przystosuje sie do takiego obwodu szybciej niż do długiego penisa z 23cm daj my na to a chudego ale z kobietą trzeba postępować odpowiednio, to tak jak na siłowni nie idziesz i robisz serii z największym obciążeniem odrazu bo kontuzji się nabawiasz tylko zaczynasz od rozgrzewki później mniejszym ciężarem a dopiero końcowe główne serie z ciężarem jaki chcesz podnieść prawda?. Więc za przeproszeniem nie pierdziel mi głupot bo to co mówisz to śmiać mi się z tego chce to tylko czysta teoria a w praktyce to ni jak się ma do prawdy. Poza tym swoja opinie opierasz na tym co ktoś wypisuje na forach wybacz ale to śmieszne jest czyli jesteś czystym teoretykiem najpierw nabierz trochę praktyki i dopiero się wypowiadaj.


Ty bierzesz za świętość zdjęcia z internetu, i przechwałki osób , jaki to maja sprzęt, a rzeczywistość jest inna.
Piszesz o penisie 23cm, gdzie ty żyjesz , takiego sprzętu praktycznie nie ma, może parę osób na 1000 ma takiego, co potwierdzają badania. Zaraz mi napiszesz, że na dezzone są takie, no bo wiadomo ,że w 40 milionowym narodzie jakiś ułamek procentowy takie posiada, ale to mały margines .
Bardziej wierzę badania naukowym, niż anonimowym osobom z internetu, i przechwałką, i mierzeniem od jaj, albo ze wzgórkiem łonowym.
Przeanalizowałem kilkanaście badań naukowych dotyczących wielkości penisa, wielkości wzwodu i zwisu, i wszystkie są do siebie zbieżne co do wyników. Są różne metody pomiarowe, jedni mierzą wyprostowanego zwiotczałego penisa, jak badanie 3tyś włochów gdzie średnia długość wyszła zaledwie 12,5cm.
Inne badania, gdzie wzwód jest wywołany farmakologicznie, lub tez w normalny sposób dają wyniki gdzieś w granicach 14-14,5 cm, nawet gdyby przyjąć ,że w warunkach domowych wzwód może być ciut większy, co mi się wydaje za prawdopodobne, to jednak przecież ta erekcja w warunkach domowych nie jest większa o 3cm, może być to więcej o jakieś 0,5-1 cm.
To wszystko daje nam przeciętnego penisa na około 15 cm.
Poza tym,o ile można stwierdzić, że facetom w badaniach nie staje na maxa, to tak samo można przyjąć , że na badania są brani ochotnicy, którzy dobrowolnie poddają się takim testom, a jak wiadomo, że słabiej obdarzone osoby mogą bardziej unikać takich badań, więc z tego powodu wielkość penisa w badaniu może wychodzić większa, niż w rzeczywistości.
I nie sugeruj się wpisami , czy zdjęciami z tego forum , bo tu się udzielają osoby przeważnie które maja się czym pochwalić , albo zakompleksieni na tym punkcie, a wielu ma kompleks mimo ,że już posiada penisy powyżej średniej.
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 22 Mar, 2015   

Chyba nie zrozumiałeś mojego pytania, ale w sumie juz mnie to nie dziwi po przeczytaniu tych smiesznych wpisów ;-D !!!.Oficjalnie daje se spokój z dyskusją z tobą bo to najzwyczajniej nie ma sensu, zza tępy jesteś, powtrzasz się jak zacięta płyta, zyjesz w świecie badań i statystyk znanych jedynie z internetu, twoje przemyslania maja jedynie podłoże teoretyczne oczywiście nie praktyczne bo " W INTERNECIE NAPISALI...", z resztą wcale bym sie nie zdziwił gdybyś nigdy nie spał z dziewczyną ale tego ci nie zarzuce bo cie nie znam ;D. Te super preparaty typu penilarge opisane w tym twoim INTERNECIE też niby opisane są często rzekomymi badaniami(oczywiście które się nigdy nie odbyły), które udowodniły ich rzekomą skutecznosc także też pewnie w nie wierzysz bo to BADANIA... Udowodniłeś wszystkim forumowiczom, jak sie mierzy penisa i, że wszyscy mają kompleksy. Teraz zmień sobie nick na krzyszofnaukowiec i załóz odzielny temat jak mierzyc wielkośc penisa żeby wszyscy wiedzieli. Kur** no nie moge z typa, jak grochem o ściane hahaha xd
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Nie 22 Mar, 2015   

Zachariasz napisał/a:
Chyba nie zrozumiałeś mojego pytania, ale w sumie juz mnie to nie dziwi po przeczytaniu tych smiesznych wpisów ;-D !!!.Oficjalnie daje se spokój z dyskusją z tobą bo to najzwyczajniej nie ma sensu, zza tępy jesteś, powtrzasz się jak zacięta płyta, zyjesz w świecie badań i statystyk znanych jedynie z internetu, twoje przemyslania maja jedynie podłoże teoretyczne oczywiście nie praktyczne bo " W INTERNECIE NAPISALI...", z resztą wcale bym sie nie zdziwił gdybyś nigdy nie spał z dziewczyną ale tego ci nie zarzuce bo cie nie znam ;D. Te super preparaty typu penilarge opisane w tym twoim INTERNECIE też niby opisane są często rzekomymi badaniami(oczywiście które się nigdy nie odbyły), które udowodniły ich rzekomą skutecznosc także też pewnie w nie wierzysz bo to BADANIA... Udowodniłeś wszystkim forumowiczom, jak sie mierzy penisa i, że wszyscy mają kompleksy. Teraz zmień sobie nick na krzyszofnaukowiec i załóz odzielny temat jak mierzyc wielkośc penisa żeby wszyscy wiedzieli. Kur** no nie moge z typa, jak grochem o ściane hahaha xd


Co ty pierd...?, jakie pytanie mi zadałeś?
Badania nie są z internetu, skoro już mówimy takim językiem ,to tępy ty jesteś, czerpiesz wiedzę z internetu, jak chociażby z tego forum , gdzie większość podając swój rozmiar penisa naciąga to jak może, co widać na tych zdjęciach , które przedstawiłem.
Czy ja piszę coś o jakiś tabletkach na powiększanie?, co ty mi człowieku zarzucasz?, nic nie słyszałem ,żeby badania nad tabletkami udowodniły powiększenie członka , raczej specjaliści podkreślają ich marną skuteczność, albo nawet zerową.
Powiększanie w nieskończoność wacka, i wpisy typu mam 18dł, czy 15 obwodu, ale muszę mieć więcej ,bo to mało, świadczy o niedojrzałości psychicznej.
Nie ja udowodniłem jak mierzy się penisa, ale jak należy mierzyć , aby wynik był niezakłamany, i w miarę zgodny z badaniami.
Większość osób udzielających się w wątku o powiększaniu, ma chyba problem w psychice, jakieś kompleksy, skoro tyle czasu poświęcają powiększaniu penisa.
Cóż można się spodziewać o osobie , która wierzy w teorie spiskowe typu, badania są specjalnie zakłamane , aby małych penisków nie wpędzać w kompleksy :D
Logikę myślenia to masz na poziomie przeciętnego wyborcy PiS.
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 22 Mar, 2015   

Słuchaj ja sie nie podpieram żadnymi internetowymi argumentami, jesli nie z internetu to skad uslyszales o tych wszystkich twoich badaniach, z telewizji ? Tam raczej takich rzeczy nie opowiadają. O jakich ty teoriach spiskowych mówisz xd, jestem wręcz ich przeciwnikiem, poza tym o zaniżaniu takich badań już była mowa kiedyś na tym forum ale co ty wiesz, masz swoje badania z internetu bo przeciez jestes najmadrzejszy ;d. Najlepsze jest to, ze ja podzielam poniekad twoje zdanie na temat zawyzania wynikow etc tylko smieszy mnie to po akiego hu** na siłe tu wszystkich oswiecasz i sie na sile produkujesz tymbardziej ze jak narazie w tej dyskusji nikt cie zbytnio nie poparł. Co do kompleksow, samodoskonalenie to dla ciebie kompleksy ? Wiekszy penis daje lepsze mozliwosci, wiecej pozycji w ktorych kolesie z krotszymi wackami by sobie nie poradzili. Jak ktos chodzi na siłownie zeby lepiej wygladac to ma kompleksy ? Tez przeciez cwiczy niejako po to zeby powiekszyc swoja posture a przeciez nie jest to potrzebne do życia, tylko po to zeby podbudowac swoje ego, bardziej podobac sie kobietom itd. Zaraz moze powiesz ze ludzie uczący się mają kompleks bycia głupcami ? Naprawde nie wiem co probujesz tu udowodnic, zauważ ze juz Kadeon przyznal ci sie ze nie mierzy jak nalezy i podal dlugosc "poprawnym sposobem mierzenia" takze nie wiem co chcesz tym osiagnac, tymbardziej ze twoje argumenty sa dziwne, nie wiem skad mi tu z jakimis teoriami spiskowymi juz wyjechales. pozdro
 
 
Malk888 

Wiek: 35
Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 7
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Czw 02 Kwi, 2015   

Mój sprzęcik ma 18,5 cm . Pozdrawiam
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Czw 02 Kwi, 2015   

abudabi napisał/a:
Mój Penis ma 16cm i 13 objętości. Dużo Mało Średnio???? :D


A co to jest objętość? :lol:
 
 
MałyPotworek 


Wiek: 27
Dołączył: 27 Lut 2015
Posty: 456
Skąd: Kuj-pom
Wysłany: Czw 02 Kwi, 2015   

Krzysztofff, pewno kolega abudabi długość pomnożył przez obwód :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group