Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mój osobisty poradnik jak powiększyć penisa.Ciągła Aktualiza
Autor Wiadomość
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 27 Mar, 2018   

Onesa te wzory to po prostu maksymalne procentowe wartości jakie udało mi się uzyskać, a żeby daną liczbę zwiększyć o np. 30% to w takim wypadku po prostu przemnażam ją przez 1,3 czyli te 30%. Choć nie są one jakimś wyznacznikiem ,bo tak było, jest dla mnie co nie oznacza ,że dla wszystkich to się sprawdzi, po prostu jest to raczej orientacyjne.
Kadeon do ekspandera to wkładałem ‘’flaka” po treningu z pompką, po dobrym ciężko żeby stanął ,więc udawało mi się go przeciskać przez ten otwór expandera.
Bear z siłownią to tak dopiero od jakiegoś roku pomału……. ale i tak jest to sporo łatwiejsze i widać szybciej efekty niż z penisem ;-)
_________________
Nosferatis
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 28 Mar, 2018   

ja z kolei z expanderem mam taki problem ze jak bym go nie umocowal jak bym mocno nie zacisnal to po parunastu minutach nie ma bata i sie zsuwa ta czesc ktora trzyma za glowka. probowalem juz roznych patentow ale nadal to samo - zeby to sie trzymalo dluzej niz 15 minut nie da rady.
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 28 Mar, 2018   

bear834, https://pl.aliexpress.com/item/penis-extender-better-than-Germany-phallosan-Penis-enlargement-exercise-increase-growth-physical-stretch-penis-pump/32570588161.html co o tym sądzisz?
 
 
penis.com.pl
masturbator
Daro94 

Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 15
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 06 Cze, 2018   

Witajcie : )
Dawno tu nie zaglądałem ale zauważyłem, że nikt nie skupia się na innej ważnej jak na moje kwestii, która pomaga w powiększaniu. Otóż nie powinno się aż tak skupiać na samym penisie : P nowiem jak to brzmi ale ważne jest zdrowie całego ciała, także przynajmniej w moim przypadku - odnotowałem wzrosty pomimo przerwy w pompowaniu jedynie biegając/3x na tydzień ćwicząc z masą własnego ciała i dość dobrze trzymając się poprawnej diety. Także polecam : D w okresach "odpoczynku" od pompowania ale nie tylko najlepiej ciągle się tego trzymać. Ale szczerze nie polecam próby zrobienia 5km jeśli penis napuchnie od limfy po wieczornej sesji pompowania i wygląda jak piłka... to było unikatowe nieprzyjemne doznanie ale dałem radę huh!
Mam jeszcze klika uwag. Co do masturbacji nie zauważyłem aby miała ona jakiś zły wpływ na powiększanie, owszem zaraz po niej nie jestem w stanie zbyt uczciwie przeprowadzić sesji pompowania z powodu dziwnego bólu w żołędziu : P taki jakby mocny uścisk i wrażenie, że zaraz eksploduje.. Ale to pewnie sprawa indywidualna. Ten stan przechodzi po przespanej smacznie nocy kiedy to jak wiadomo u mężczyzn często występują erekcje podczas snu. Następnego dnia jestem gotowy do pompowania. Nie wiem też czym masturbacja różni się od stosunku - Autor całego wpisu wielokrotnie to podkreślał, że uprawia seks z dziewczyną ale masturbacji nie poleca bo niweczy efekty. I tu i tu - przynajmniej tak to rozumiem - dochodzi do wytrysku czyli osłabienia ogólnego ciała (hah tracimy to co najlepsze Panowie nie da się ukryć dlatego później niektórzy lubią sobie pospać : P ) Ja nie zauważyłem aby okazjonalna masturbacja niweczyła jakiekolwiek efekty ćwiczeń. Ba takie wstrzymywanie też niekoniecznie dobrze wpływa na mężczyznę - ale opinie na ten temat są podzielone : P
Ktoś zadał pytanie odnośnie specyfiku poprawiającego ukrwienie - ten temat był już kilka razy poruszany na forum ale przypomnę (skopiowane z tego forum):
"""" Zaczynamy od bazy - źródło podaje oliwę z oliwek, ja wybrałem oliwkę dla dzieci chyba Bambino(w większości jest olej mineralny, który słabo się wchłania, w mojej jest dodatkowo olej sojowy).
Do bazy dodajemy kolejne składniki w postaci olejków eterycznych:
a) Lawendowy - 6 ml,
b) rozmarynowy - 2,5 ml,
c) lemongrassowy (tak, tak się nazywa) - 2 ml,
d) szałwia muszkatołowa - 2 ml.
Przed docelowym użyciem zróbcie test skórny. Nanieście niewielką ilość gotowej mieszanki na zgięcie w łokciu, bądź nadgarstek. Jeśli po 24 h nic się nie dzieje, to smarować!
Wybrane olejki mają działanie wazodylatacyjne (Kaloryfer1995 teraz czytaj uważnie! ), tzn. powodują rozkurcz mięśni gładkich, które odpowiadają za zmianę średnicy naczyń krwionośnych, a także regulują pracę zatok (takich jak w ciałach jamistych penisa). """"
Osobiście posiadałem tylko olejek lawendowy, rozmarynowy i szałwiowy i w zupełności aż za dobrze działają. Penis rozgrzany po kąpieli czy prysznicu dosłownie robi się czerwony i czuć przyjemne ciepło : P Na mnie działa to bardzo pobudzająco od razu jest twardy : P Tej właśnie mieszaniny olejków i oliwki dla dzieci używam jako uszczelniacza do pompki - aby nie uchodziło powietrze między uszczelką, a ciałem. Doskonale się sprawdza i pozwala na jeszcze mocniejsze pozbawione bólu ćwiczenie lejemy obficie, nie żałujcie tej mikstury jest tania przecież. Także polecam, co prawda wazelina jest jeszcze lepsza ale nie chciało mi się jej mieszać z tymi olejkami.. wszystko bym usyfił, może jak skończy się oliwka to spróbuję i zdam relację.
Co do ogrzewania - nie wiem czy już to pisałem - ale doskonale sprawdzają się ogrzewacze chemiczne do rąk - nie musimy lać litrów gorącej wody na penisa pod prysznicem dodatkowo jądra nie lubią ciepła więc dbamy o ich dobre samopoczucie grzejąc ogrzewaczem jedynie penisa, który naprawdę potrafi nawet oparzyć: D
Dodatkowo zauważyłem, że dobrze przygotowany penis (już weteran przyzwyczajony do podciśnienia) tylko najwyżej 2x po długiej przerwie od pompowania strasznie puchnie później znowu jest dobrze i tylko lekko puchnie. Ktoś też pisał na forum, że jak się przerwie przyzwyczajanie penisa do podciśnienia trzeba rozpoczynać od nowa. To nie do końca prawda - przynajmniej w moim przypadku. Miałem ponad 1,5msc przerwy i jak znowu założyłem klosz pierwszego dnia strasznie napuchł ale później było wszystko jak pod koniec ćwiczeń nieprzerwanych przez 5msc. Więc spokojnie nie traci się tak wiele jak ostrzegają wszyscy na około : )
Może komuś przydadzą się te informacje jakie zawarłem w tym wpisie. Pozdrawiam wszystkich : D
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 07 Cze, 2018   

Forum nie odpowiada za testowanie mieszanki na sobie oraz ewentualne problemy/reakcje :P
 
 
sta.march123 

Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 11
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 30 Sie, 2018   

Witam Panowie
Od pewnego czasu trochę trenowałem według treningu Nosferatisa (2 miesiące), no i wczoraj po treningu penis w ogóle nie chciał złapać erekcji, i zrobił się zimny, dzisiaj rano była erekcja ale taka moze 60% czy mieliście taka sytuacje?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 31 Sie, 2018   

sta.march123, musisz poczekać do jutra (dzisiaj) zalogują się użytkownicy to może któryś tobie pomoże. Daj znać czy rano miałeś podobny problem jak w poprzednim dniu? czy jest lepiej?
 
 
sta.march123 

Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 11
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 31 Sie, 2018   

Erekcja wróciła do normy, ale czucie w penisie jest bardzo słabe
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 04 Wrz, 2018   

sta.march123, czy stan się poprawił od ostatniego postu ?
 
 
sta.march123 

Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 11
Skąd: warszawa
Wysłany: Nie 09 Wrz, 2018   

Co do czucia wszystko powoli zaczyna wracać do normy, obecnie zrobię sobie z dwa miesiące przerwy.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 09 Wrz, 2018   

sta.march123, przerwa to chyba najrozsądniejsza decyzja. powodzenia
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 10 Wrz, 2018   

Nie wiem czy ktoś czyta zagraniczne forum, ale tam jest wyraźnie napisane, że dążą do tego by opuchnięcie w pompce było jak najmniejsze.
 
 
sta.march123 

Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 11
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 11 Wrz, 2018   

_kammillo napisał/a:
Nie wiem czy ktoś czyta zagraniczne forum, ale tam jest wyraźnie napisane, że dążą do tego by opuchnięcie w pompce było jak najmniejsze.


Ale w jaki sposób to zrobisz? Nie masz raczej na to wpływu
 
 
penis.com.pl
bathmate
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 11 Wrz, 2018   

Na początku niskie ciśnienie, zwiększane wraz z doświadczeniem i długość czasu pompowania. Jak ustawię 3.0 inHg przez 40 min. jeśli już się pojawi opuchnięcie to jest bardzo małe. Ale to przykład dla mnie, na mnie, na każdego zadziała inaczej.
 
 
sta.march123 

Wiek: 32
Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 11
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 12 Wrz, 2018   

_kammillo napisał/a:
Na początku niskie ciśnienie, zwiększane wraz z doświadczeniem i długość czasu pompowania. Jak ustawię 3.0 inHg przez 40 min. jeśli już się pojawi opuchnięcie to jest bardzo małe. Ale to przykład dla mnie, na mnie, na każdego zadziała inaczej.


Wyślesz mi jaki rodzaj pompki masz? Muszę teraz zmienić a przyda się z pomiarem ciśnienia i jakaś sprawdzona.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group