Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mój osobisty poradnik jak powiększyć penisa.Ciągła Aktualiza
Autor Wiadomość
Nunak 

Dołączył: 28 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 11 Cze, 2017   

Daro94, tak, na całą. Ja nie mogłem dostać szałwi, więc dodałem więcej rozmarynowego.
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 12 Cze, 2017   

a gdzie takich olejków szukać? dostane w sklepie typu rossman?
 
 
Nunak 

Dołączył: 28 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 12 Cze, 2017   

bear834, raczej w zielarskich, ze zdrową żywnością, etc.
W rossmanie możesz trafić na jakieś zapachowe, czy inne zamienniki, a to mają być olejki eteryczne.
 
 
penis.com.pl
bathmate
pigsty 

Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 13
Skąd: pl
Wysłany: Wto 13 Cze, 2017   

Daro94, tak uszczelka wywinieta jest jakby do srodka i zakrywa krawedz cylindra plus okolo 1 mm. Masz racje z doklejeniem kolnierza, mogloby pomoc, ale wydalo mi sie zbyt skomplikowane.
A jak z efektami pompowania u Ciebie i innych?
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 14 Cze, 2017   

Nosferatis, mam pytanie o expander. jak radzisz sobie z zalozeniem urzadzenia -tzn. w jaki sposob mocujesz ze tak dlugo mozesz nosic? widze ze uzywasz tej gumowej rurki, nie zsuwa Ci sie ona z glowki? trzyma sie tylko za zoladz i ciagnie?

po dobrym treningu pen rzeczywiscie sie spoko rozciaga do 17-18cm w spoczynku i idzie go zalozyc na maks rozkrecony expander ale po kilki minutach zsuwa sie mimo mocnego zacisniecia gumy. masz na to jakis patent?
 
 
bambus444 

Wiek: 27
Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 15
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 14 Cze, 2017   

witam. wlasnie kupilem ProExtender3 i mam takie pytanie ile czasu mam go nosic i ile razy w tygoniu?
 
 
pigsty 

Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 13
Skąd: pl
Wysłany: Sro 14 Cze, 2017   

skasowane
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 16 Cze, 2017   

pigsty, nie musisz "trąbić" w innych tematach o swoim wątku.
 
 
Daro94 

Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 15
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 20 Cze, 2017   

Nunak ok rozumiem jak już zakupię olejki to wypróbuję ten patent - to o wiele szybsze niż kupowanie tych wszystkich ekstraktów i mieszanie z kremem jakimś: ) Bear834 olejki polecam kupować przez internet z naprawdę "tradycyjnej" wytwórni polskiej Green Village mają swoją stronę łatwo znaleźć niestety nie mają wszystkich z listy : / no ale przynajmniej te co mają wiem, że będą dobre - 20lat stały niektóre w lodówce (właśnie olejki przechowuje się w lodówce) i nic się z nimi nie stało nadal pięknie pachną.
Pigsty dzięki za odpowiedź i faktycznie doklejanie takiej kryzy mogłoby się źle skończyć jeśli klej by puścił podczas pompowania... ale wpadłem na coś innego jeśli znalazłoby się rurę o większej średnicy pasującą do tej używanej jako klosz. Wystarczyłoby uciąć z centymetr i wtedy przykleić na dolnej krawędzi to byłoby nawet lepsze - większa powierzchnia klejenia i raczej szanse na odklejenie znikome. Problem jedynie ze znalezieniem odpowiedniej rury no i pewnie trzeba by zakupić określoną długość bo centymetra nie sprzedają. Co do uszczelki to ja muszę postarać się chyba o dodatkową gumę bo za mocno obciąłem, początkowo strasznie dużej erekcji dostawałem teraz się przyzwyczajam i już nie ma takiej szczelności : P, a co do efektów to na razie tylko podczas pompowania i po nim - za krótko aby mówić o efektach dopiero się wdrażam w 1,5h program i już zawaliłem kilka dni : /. Zrobiłem natomiast cudowną jak na moje umiejętności tabelkę i wykres w excelu aby notować wyniki - jakby ktoś chciał to mogę jako szablon wrzucić może się przyda : P wykasuję moje dane żeby nie było obciachu.
Co do ekstendera najtańsze oferty są na allegro ale trzeba uważać ze sprzedawcami - też zakupiłem model nazywany "hybrid" czy jakoś podobnie co ma pasek z sylikonu i sznurek z sylikonu jako dodatkowe mocowanie, a przysłano mi tylko z tym sznurkiem zwróciłem go będąc zawiedziony.
Dzięki za odpowiedzi : )
 
 
pigsty 

Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 13
Skąd: pl
Wysłany: Sob 24 Cze, 2017   

Daro94, niezly pomysl z tym przyklejeniem krotkiego kawalka rury o wiekszej srednicy od zewnatrz, faktycznie duzo lepsze rozwiazanie od prostopadlego kolnierza. Jakos nigdy na to nie wpadlem. Tylko dopasowanie srednicy moze byc trudne, ale nie niemozliwe. Ja tez eksperymentuje z innymi rozwiazniami niz przycieta uszczelka. Napisz jak tam Twoje treningi i czy widzisz juz jakies efekty.
 
 
rico12345 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Wrz 2016
Posty: 19
Skąd: slawno
Wysłany: Pon 26 Cze, 2017   

Siemka Nosferatis jak bys sie mogl odezwac priv byl bym wdzieczny bo ja cos nie moge wyslac priv wiad pozdrawiam :D
_________________
rico
 
 
Daro94 

Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 15
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 26 Cze, 2017   

W odpowiedzi na pytanie pigsty odnośnie efektów to: nie, nic nie widzę :D ale za krótko pompuję no i za dużo nieplanowanych przerw mam - niesystematyczność. Dodatkowo pomiary są niemiarodajne - wiadomo zależy od temperatury może nawet od stanu emocjonalnego kto to tam wie.. a w erekcji oczywiście dodatkowo od stopnia podniecenia. Pomiarów dokonuję co 10 dni (na razie są dwa) więc postanowiłem ćwiczyć tak długo aż zauważę efekty i uznam, że są zadowalające : ) za jakiś czas się pochwalę pewnie - no może za jakiś dłuższy czas : P jeśli będę też konstruował własny klosz to wstawię zdjęcia na razie nie wiem gdzie kupić odpowiednie złączki z zaworem więc projekt wstrzymany, no a poza tym egzaminy mam i czasu mało : (

[ Dodano: Nie 02 Lip, 2017 ]
Zmieniam zdanie pigsty : P
Zauważam efekty ale to dopiero teraz. Minęło 30 dni i przybyło parę mm! (TAAAAK!!) Pompuję przez 9 dni później 1 dzień przerwy i pomiary i co ciekawe długość bardziej urosła niż grubość, która wedle suwmiarki zmniejszyła się.... Dodatkowo zauważyłem, że podczas mierzenia penisa w erekcji trzeba go odgiąć tak, żeby był pod kątem prostym do ciała - wtedy dopiero jest mniej więcej poprawny pomiar, a przynajmniej tak mi się wydaje : )
Teraz sprawa inna. Czy jak już osiągnąłem poziom 1,5h pompowania bez nadmiernego uszkodzenia to co powinienem zrobić? Pompować dłużej spróbować powoli zwiększać ciśnienie? Jakieś wskazówki bym poprosił - wzorowałem się na pierwszych wypowiedziach Autora tematu. po zahartowaniu narządu zalecał ćwiczenia aktywne i wypełnianie całego klosza (później się wycofał z wypełniania) ale ja już na początku wprowadzałem penisa do klosza w erekcji więc nie wiem czy te aktywne ćwiczenia coś zmienią : P chyba że ściskanie mięśni PC aż tak dużo daje.
 
 
_kammillo 

Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 04 Lip, 2017   

Daro94 napisał/a:
Hmm no nie wiem dokładnie jak to uczynić nie umiem wklejać zdjęć takich jak widziałem wcześniej w postach ale spróbuję linki powrzucać. Tego potrzebujemy:
1. Rura (pod indywidualne preferencje):
Obrazek
2. Dorabiamy dekiel z jakiegoś kawałka plastiku, wiercimy w tym dziurę i wkręcamy zawór, a na niego takie coś:
Obrazek
Ta część z lewej do zaworu, a z prawej wąż się podłącza (wąż idzie do części gwintowanej chyba) - to jest szybkozłączka właśnie aby nie trzeba było na siłę wkładać tego węża jak już jest odpowiednie podciśnienie.
3. Pistolet podciśnienia np taki:
Obrazek
Kwestia tego zaworu - nie znalazłem odpowiedniego (jakiś typowo do tego przeznaczony i tani) prócz tego do rowerów:
Obrazek
W naszym przypadku, jako że jest to zawór jednokierunkowy trzeba by go wkręcić gwintem w dekiel klosza (pozwoli to na odessanie powietrza z wnętrza i nie pozwoli na jego powrót) niestety nie ma możliwości aby go jakoś ręcznie otworzyć z tego co wiem więc trzeba będzie wsunąć palec między klosz i penisa co rozszczelni cały układ i powietrze dostanie się do klosza. Całość cenowo nie powinna przekroczyć 150 zł i to z dużym zapasem (stawiam na 120-130) o ile znajdziemy odpowiednią rurę dla siebie na portalu aukcyjnym i czas aby to skleić i skręcić w całość.
Chyba wyczerpałem temat, sam bym to poskładał dla siebie ale czas z ledwością znajduję na samo pompowanie nie mówiąc już o jakiś projektach i klejeniu : P Jeśli ktoś ma zacięcie to fajnie jakby zdjęcia powklejał jak to wyszło i czy w ogóle się sprawdza : )
Dodam, że dzisiaj przetestuję żel do usg o jakim wcześniej wspomniałem i dam znać jak się sprawuje. Pozdro dla wszystkich.


Witam,

Odniosę się do tego, że mówiłem, że trzeba wydać 500zł. Chodziło mi o to, że zanim kupisz odpowiedni sprzęt, odpowiedni rozmiar i żeby działał, to trzeba trochę wydać.

W klejenie tuby to ja bym się NIE bawił, bo uważam, że klej który będzie w jakimś % w tubie, pod wpływem ciepła i ciśnienia będzie generował zapach, który będzie podrażniał skórę albo gorzej, chyba, że są kleje hipoalergiczne. XD

Znalazłem ciekawą rzecz na alledrogo.
http://allegro.pl/the-magnum-pump-i6848494748.html 410zł
http://allegro.pl/pompa-p...6715432576.html 90zł :) ktoś widzi różnicę w pompce? bo klosz to można sobie kupić inny akurat.
  
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 04 Lip, 2017   

_kammillo, opakowanie :D hahha chociaż ta za 90 to ma dobry kamuflaż zawsze można powiedzieć że w walizce to "Pompa próżniowa do odpowietrzania hamulców"
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 05 Lip, 2017   

fajnie jakby dalo sie kupic sam pistolet do odpowietrzania bez tych dodatkow, powinno byc taniej. a sam pistolet jest ok - dobrze trzyma podcisnienie:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group