Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mój osobisty poradnik jak powiększyć penisa.Ciągła Aktualiza
Autor Wiadomość
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

To raczej normalne.....jeśli ćwiczysz codziennie. O ile masaż w czasie treningu jak czujesz ,że musisz ściągnąć klosz z różnych przyczyn jest ok.... Ale po treningu jest w mojej opinii raczej nie wskazany z resztą jak i trzepanie kity niszczy efekty. No i musisz brać poprawkę na to ,że penis w pomoce ma się rozciągać i sukcesywnie leciutko! nadrywac tkanki...i nie koniecznie zawsze będzie wypełniony limfą (Jak odlozylbys teraz trening na tydzień to po takim czasie zakładając znowu klosz penis znowu byłby obficie wypełniony limfą jest ona pewnego rodzaju skutkiem uboczbym po rozerwaniu tkanek,ale nie zawsze kiedyś to opiszę po post z telefonu pisze)...Ważne ,że trening jest codziennie choćby mial trwać 10 minut z różnych przyczyn.
_________________
Nosferatis
 
 
Średniak 

Wiek: 33
Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 9
Skąd: Opole
Wysłany: Pią 21 Kwi, 2017   

Siemanko :) Motywacja jest większa po Twoim poście :) Dzisiaj zrobilem trening około półtora godziny , trochę główka zrobiła się czerwona i trochę większa :) Po jakim czasie wstanie spoczynku duzo skóry nachodzi na główkę , czy to dobrze ?? I zauważyłem, ze mam maly worek moszny , w sensie zbyt upiety :( Czy masz dobre ćwiczenie na rozciagniecie go ??
 
 
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 21 Maj, 2017   

Witam;-)
Dawno nie pisałem o swoich postępach w treningu. Tego ,że ćwiczę codziennie raczej nie muszę przypominać ;-) Penisa w pompce trenuje trzy razy dziennie:
Rano: 15 minut przed wyjściem do pracy
Po południu: 60 minut + ekspander 2-4 h
Wieczorem: 90 minut + w czasie czytaniem jakiejś książki ekspander ok 1 h

Jeśli penis jest obolały od ćwiczeń to dziennie ćwiczę choćby te 10 minut.. Choć musiałem sobie w trakcie ćwiczeń dać spokój na 5 dni…ponieważ odczuwałem już dyskomfort podczas samej erekcji tj. dziwne uczucie jak bym na tym penisie był zawieszony wcześniej niemiłe rozciąganie. Oczywiście erekcje są jak najbardziej na plus;-)

Tak zamiast opasek na penisa etc. po treningu zakładam ekspander. Oczywiście jest on stety, niestety rozkręcony na full tj. penis na zdjęciach jest w pełnym opadzie ,a ekspander rozkręcony jest na 17 cm;-) Zauważyłem ,że penis po ćwiczeniach z pompką bardzo łatwo się w takim ekspanderze rozciąga tj. można go rozkręcić na full przynajmniej w moim przypadku bez odczuwania jakiegokolwiek dyskomfortu w czasie jego noszenia...ba wtedy praktycznie się nawet nie zauważa ,kiedy jest założony. Na dzień dzisiejszy mój penis ma wymiary:

W pełnej erekcji:

Długość: ok 21 cm

Obwód: ok 16 cm

W czasie zwisu:

Długość: ok 15 cm (I to jest chyba zasługa ekspandera, ale jeśli tutaj jest tyle to i w pełnej erekcji też to się odbija na jego długości)

Obwód: ok 14 cm

Wymiary napisałem bez zbędnych mm typu 21,2 a może 3 mm ;-)
Oczywiście są to wymiary na cały czas ćwiczonym opuchniętym od ćwiczeń penisie ,więc nie można ich uznać na razie jako faktyczne uzyskane. Jeszcze póki co mam cały czas motywację do ćwiczeń także nie przerywam. Poniżej zamieszczam zdjęcia z założonym ekspanderem, zdjęć penisa nie zamieszczam nie ma to póki co sensu.
_________________
Nosferatis
  
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 21 Maj, 2017   

Dawaj do 25cm ;)
 
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 24 Maj, 2017   

Nosferatis jaki to dokladnie expander?model itd.
tez sie zastanawiam nad taka zmiana po pompce zamiast opaski dac expandera, to moze dobre rezultaty dac.
 
 
pigsty 

Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 13
Skąd: pl
Wysłany: Czw 25 Maj, 2017   

Mam pytanie do autora watku albo innych uzytkownikow doswiadczonych w tym temacie.
Chodzi o uzywanie pompki do penisa. Od niedawna stosuje ja na sobie i efekty sa calkiem niezle.
Problem w tym, ze penis nie rozciaga sie rownomiernie w cylindrze o srednicy okolo 6 cm, tzn. calkowicie wypelnia go na gorze (ponizej glowki) i u podstawy, ale w srodkowej czesci juz nie, jest jakby przerwa i pozostaje powietrze. Mam wrazenie, ze to wina napletka, ktory blokuje dalsze rozciaganie w srodkowej czesci penisa, chociaz w moim przypadku i tak jest on raczej krotki.
Czy ktos mial podobny problem na poczatku cwiczen z pompka? Jak sobie z nim poradziliscie?
Dzieki!
 
 
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 25 Maj, 2017   

Też takie coś miałem z początku tj. Penis wyglądał jak piłeczka w okolicach napletka;-) Nic z tym nie zrobisz z czasem to przewezenie samo się rozciągnięte...Do póki samo się nie rozciągnięte zbytnio nie przeginaj z treningiem...Co do ekspandera to jakaś podróbka;-) Ale nie chcę go tutaj reklamować ,póki co się nie rozlecial... Napisz wiadomość to może i Ci stronę zdradzę;-)
_________________
Nosferatis
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 26 Maj, 2017   

nie wiem czy tez to zauwazyliscie ale nie kazdy trening z pompka daje takie same rezultaty. idealem wg mnie jest trening gdzie po min. 30-60min. mamy znaczne powiekszenie na grubosci oraz lekko na dlugosci, pen staje sie wyraznie miesisty, czuc w dloni ze przybylo obwodu ale stoi na 100%, nie ma przyslowiowej pileczki pod zoledziem i sprzet jest gotowy do dzialania.

czasami jednak mimo takiego samego treningu, pen zbyt mocno zalewa sie limfa, jest wiekszy ale nie stoi a bardziej wiotczeje.

najgorsza opcja to mimo dlugiego treningu - absolutny brak efektu a wrecz skurczenie pena, bol, otarcia. - tak tez moze byc po przesadzeniu z dlugoscia treningu
 
 
pigsty 

Dołączył: 05 Lip 2005
Posty: 13
Skąd: pl
Wysłany: Pią 26 Maj, 2017   

Dzieki za pomoc! Bede dalej pompowal i liczyl na jakas poprawe. Na razie myslalem zeby zakryc albo zakleic napletek i ograniczyc jego rozciaganie, co wy na to? Ile trwalo w twoim przypadku, az to przewezenie zniklo i penis powiekszal sie juz rownomiernie? Pompujecie czasem z woda w pompce, jesli tak to czy efekty sa lepsze?
Jeszcze jedna sprawa, czy wasze dziewczyny/partnerki wiedza o pompowaniu penisa (wydaje mi sie, ze raczej ciezko to ukryc), a moze nawet w tym biora udzial?;)
 
 
Daro94 

Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 15
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 30 Maj, 2017   

Witajcie
Na początek bardzo się cieszę, że będzie możliwość porozmawiania z Autorem, który dodatkowo sam wrócił do swojego programu : )
onesa - pytałaś się o tą pompkę domowej roboty i ja dopiero zaczynając już natrafiłem na problemy z dostępnością odpowiednich więc pomysł zrobienia jej samodzielnie jest najlepszy. Nie mam zbyt dużych wymagań - mam nadzieję że wiadomo o co chodzi.. - jednak nawet ja miałem problem ze znalezieniem odpowiedniej. W końcu za radą Autora postawiłem na mniejszą jak najlepiej pasującą niestety i tak jest za szeroka :/
Znalazłem stronę w języku angielskim: https://thickwall.co.uk/penis-pump-size/ - można tam sobie obliczyć średnicę pompki ale wszystko jest w calach. Dodatkowo wyczytałem o ile to prawda, że jeśli bardziej zależy nam na długości warto zakupić węższy i dłuższy cylinder, natomiast do wzrostu na grubości cylinder szerszy będzie lepszy oczywiście.
Pompka własnej roboty nie jest jakoś trudno do wykonania i nie potrzeba wcale 500zł aby ją sklecić jak wspominał _kammillo. Wszystko jest uzależnione od Twoich wymiarów albo też celu jaki chcesz osiągnąć oraz związanej z tym dostępności rur akrylowych/plexi czy poliwęglanowych na popularnym serwisie aukcyjnym, który każdy zna ;) da się tam kupić takie akcesoria bez problemu - niektórzy sprzedają to w odcinkach na określoną długość do naszych celów wprost idealne, następnie należy tylko przykleić od góry krążek plexi z otworem i to tyle gotowe : P Jako zamiennik tandetnej gruszki czy lepszego ale i tak gorszego pistoletu z plastiku polecam natomiast "zestaw do odpowietrzania układu hamulcowego" również dostępny po niewygórowanej cenie na tym samym serwisie aukcyjnym. Jest to sprzęt wysokiej klasy - sam go posiadam i sobie chwalę - metalowy chyba mosiężny pistolet baaaardzo dobrze trzyma ciśnienie, a co ważniejsze posiada manometr i możemy sprawdzić jakie podciśnienie nam odpowiada - liczbowo.
Na koniec wywodu - przepraszam, że się tak rozpisałem wiem, że nie powinienem skoro dopiero zaczynam pompować chciałem tylko podzielić się spostrzeżeniami - zgadzam się z przedmówcami, że z włosami trzeba zrobić porządek bez tego nie ma odpowiedniej szczelności. Zauważyłem też, że jeśli ma się dobrze dopasowany cylinder - odrobinę szerszy od wielkości sprzętu w erekcji - to nie trzeba stosować gumy do uszczelnienia, wtedy zaś można użyć jako smarowidła wazeliny, która nie schnie i daje chyba najszczelniejsze połączenie.
Pozdrawiam wszystkich : )

[ Dodano: Sro 31 Maj, 2017 ]
Nie zauważyłem wcześniejszych wzmianek o aplikacjach. W tym temacie znalazłem coś podobnego bardzo interesujący pomysł popatrzcie sami:
https://www.indiegogo.com...od-sex-health#/ Niestety jak na nasze to trochę drogie. Znalazłem coś też dla osób posiadających zbyt krótki lub "utracony" napletek jest dobra wiadomość da się do odtworzyć albo wydłużyć : ) zajmie to kilka miesięcy/lat ale jest wykonalne oto strona ze wskazówkami: http://www.foreskinrestor...al_tension.html w domu spokojnie można wykonać takie urządzenie.
Pozdrawiam
  
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 31 Maj, 2017   

Daro swietny post, duzo fajnych ciekawostek - pisz czesciej. mozesz ppodac jaki konkretnie model tego pistoletu kupiłeś? jak cos to na pw, szukam dobrego zamiennika obecnego i niestety lipa. nawet w gotowych pompkach sa w wiekszosci plastikowe, fajnie gdyby idealnie pasowal do wezykow powszechnie stosowanych w kloszach.

co do Twojego pytania to pomping w wodzie jest bardzo fajny. wg mnie duzo lepiej i szybciej pogrubia sprzet. trening moze byc krotszy, mniej boli. ja testowalem wiele pompek i dokladnie taki sam trening (podcisnienie, czas trwania) na sucho i w wodzie-lepszy efekt byl z woda. niestety jest to bardziej uciazliwy sposob na dlugie sesje.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 31 Maj, 2017   

Daro94, rozumiem, spytałam tak z ciekawości
 
 
Daro94 

Dołączył: 21 Gru 2016
Posty: 15
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 31 Maj, 2017   

Co do pisania to nie znam się w takim stopniu jak inni więc tylko to napisałem co zauważyłem hah na razie to wszystko, więcej nie wiem :oops: .
Co do pompki to mogę podać linka do konkretnej aukcji - to nie jest jakaś promocja produktu : P nie wiem też czy dozwolone jest wstawianie linków tego typu na forum jakby co to przepraszam: http://allegro.pl/pompa-p...6657851846.html Cena nie jest najgorsza, a jak pisałem wcześniej chyba warto. Nic się nie telepie, nie skrzypi dokładają dwa węże w zestawie (można je połączyć specjalnymi końcówkami i mieć 60x2=120cm wąż) są sylikonowe dość rozciągliwe więc wejdą chyba na większość kloszy. Zgadzam się też w 100%, że w wodzie pompowanie jest fajne i chyba rzeczywiście daje lepsze i szybsze efekty szczególnie na grubość tak jak pisałeś bear834 ale przynajmniej dla mnie jest to zbyt uciążliwe dlatego na powietrze przeszedłem. Szkoda też, że w Polsce nie ma profesjonalnych Wytwórców Kloszy tak jak w stanach ^ ^ oni chyba wszystko mają. Każda średnica i długość, są też takie z zaworem aby podciśnienie zachować po odłączeniu pompy albo takie jakby "dwu częściowe" co by można też mosznę pompować... :shock: ale to już chyba przesada.

Dodatkowo przepraszam onesa za użycie złego rodzajnika już poprawiłem
Jeszcze kwestia smarowidła, Autor kiedyś pisał, że najlepsza jest ślina - przyznam, że jakoś nie spróbowałem jeszcze natomiast w aptece można zakupić przynajmniej u mnie za 6zł żel do usg - jak osobiście sprawdzę jak wypadnie to dam znać odradzam też paskudne żele z rossmana za 5zł są beznadziejne dodatkowo chyba mogą uczulić jakieś dziwne składniki mają.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 31 Maj, 2017   

o takim kloszu z zaworem myslalem sam od dawna - duuuzo by to ulatwilo bo jak zalozysz zwykly to chodzic z pompka kloszem i rurka jest niewygodnie. szukalem takich na allegro ale nie ma. myslalem zeby zrobic maly wezyk ok 5cm i na nim dac jakis zaworek i dopiero do niego podlaczac dluzsza rurke i pistolet, po napompowaniu zakrecic zawor i odlaczyc reszte:)
 
 
Nunak 

Dołączył: 28 Sie 2016
Posty: 154
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 31 Maj, 2017   

Nie wiem, czy moja propozycja ma sens, ale wpiszcie na YouTube "oneway valve". Macie masę filmików o tym, jak zrobić zawór jednokierunkowy, co ważne łatwo go "otworzyć" w razie potrzeby. I niektóre są naprawdę małe.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group