Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mój osobisty poradnik jak powiększyć penisa.Ciągła Aktualiza
Autor Wiadomość
cardin 


Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 197
Skąd: łdz/wwa
Wysłany: Pon 10 Kwi, 2017   

Jest na co popatrzeć i czym się pobawić. 8)
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 10 Kwi, 2017   

Gratki Nosferati penis świetnie się trzyma naprawdę, zazdroszczę Ci zdjęcia z tej perspektywy cholerka gdybym miał statyw albo coś takie samo z puszka bym zrobił super to wygląda poskreśla długość penisa, u mnie zapewne podkreśliło by to jego grubość heh.

I uważaj na detektywa Krzysztofffa zaraz weżnie cie pod lupę hehe :mrgreen: .
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 10 Kwi, 2017   

redman32 napisał/a:
Gratuluję wielkiej pały :) chcesz dojechać do 25cm?


z 20 na 25 cm to za dużo :D
  
 
 
penis.com.pl
bathmate
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 10 Kwi, 2017   

redman32,

Na długości? Nie to już jest za dużo ,nie położyłbym się na żadnej kobiecie ;-) Tak jak mówiłem działam głównie na obwodzie ,a długość no cóż zobaczymy ;-)

[ Dodano: Pon 10 Kwi, 2017 ]
http://www.thevisualiser.net/

Powyżej link do aplikacji ,która może was zmotywować do treningów lub po prostu strona na której możecie porównać zobaczyć jak wygląda wasz penis w odniesieniu do różnych innych ;-)

A poniżej moje aktualne wymiary w tej apce..nie ukrywam ,że wizualizacja profilowa zrobiła na mnie największe wrażenie ,bo jak sami wiecie nasz mózg potrafi nas oszukiwać co do wymiarów..i wiecznie wpędzać w kompleksy.......
_________________
Nosferatis
  
 
 
kadeon 

Wiek: 41
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 10 Kwi, 2017   

Nosferati znam ta stronkę już porównywałem powiem tak jeśli chodzi o mój obwód to wygląda to przekozacko ale ok niech będzie pochwale sie:D




I widać jak mój obwód przysłania jego długość heh kliknijcie sobie większe wam się otworzy jak ktoś nie wie:P.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 11 Kwi, 2017   

milo widziec z powrotem kolege:) grono "dlugoterminowych" powiekszaczy na forum nie jest zbyt liczne, sami wiecie jak duzo czasu zajmuja treningi i ile trzeba wyrzeczen. Ale efekty swietne! bardzo dobra informacja ze przez ten czas po odstawieniu cwiczen nie bylo mocnych spadkow. wyglada to obecnie super - moje pytanko, bo widze tam kolczyk - miales usuwane wedzidelko czy pod nim przekute? i jak wrazenia? byla mnie na to namawiala ale nie widzi mi sie to przy ostrych akcjach;)


Kadeon, Twoj sprzet przy tej aburdalnej grubosci musialby miec chyba z 25cm zeby bylo widac jak jest potezny. w sumie to mozna by pomeyslec nad jakims sposobem mierzenia ktory bylby najbardziej miarodajny (tak aby latwo mozna bylo porownac) . ja kiedys proponowalem tak: pen na stol, obok linijka bez dociskania, jedynie dotyka ciala. to by rozwialo wszystkie watpliwosci.

Nosferatis, napisz jakiego obecnie sprzetu do cwiczen uzywasz. bo w pompce to pewnie do ok 25 dobijasz jak Ci go mocno zasssssie;)
 
 
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 12 Kwi, 2017   

Są to moje stare zdjęcia do miesiąca czasu już po przekłuciu. Sztanga idzie pod wędzidełkiem tylko ,że miejsce w którym ona wchodzi było zaznaczone podczas pełnej erekcji. Ale i tak w czasie przekłuwania jak pamiętam penis dostał silnej erekcji na szczęście jak już igła wychodziła.. ból do wytrzymania choć podczas przekłuwania zęby zagryzłem ;-) Kolczyk jest tak umiejscowiony ,że kiedy penis jest podczas pełnego wzwodu ten pręt wchodzi i klinuje się pod wędzidełkiem, więc nie ma mowy o jego przesuwaniu się podczas stosunku…….na zewnątrz wystają tylko te ozdobne kulki;-) Jeśli chodzi o wrażenia to u mnie po takim czasie penis się do tego już przyzwyczaił z początku były ciekawe…….choć podczas seksu oralnego kręcił on kobiety z którymi spałem ;-) Podczas stosunku jedne go wyczuwały inne nie….choć po tak długim czasie traktuje go już jako element penisa..po prostu się do niego przyzwyczaiłem. Tylko wymieniam taki kolczyk raz na pół roku jak już kompletnie straci blask ,a czyszczenie czy metody polerskie nic nie pomagają. Jest on w takim miejscu ,że nawet jak go bym ściągnął czego zamiaru czynić nie mam…to i tak nie widać miejsca przekłucia ;-) Ściągam go tylko na czas ćwiczeń ;-)
Ćwiczę w kloszu o wymiarach:
30 cm na długości
23 na obwodzie
Ale jeśli Twój penis nie ma 20 cm..To wygodniej i znacznie lepiej ćwiczy śię w 20 cm kloszu o obwodzie 19-20 cm ;-)
Jak wcześniej pisałem skupiam się na obwodzie…Także nie forsuje zbytnio swojego penisa podciśnieniem ,więc żadnych 25 cm co najwyżej 22-23 cm max.
_________________
Nosferatis
  
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 12 Kwi, 2017   

rzeczywiscie wyglada to elegancko i solidnie, zawsze zastanawialem sie czy przy hardcorowym seksie wrecz jebaniu na oslep nie pocharataloby takie ustrojstwo wedzidelka:)
a tak btw rozmiar bardzo sluszny - gratulacje, jak to mowila moja byla na pytanie dlaczego podobaja sie jej duze penisy: Dlaczego duze penisy sa fajne? Bo sa fajne i duze!

moglbys przyblizyc jak zmienilo sie Twoje zycie w porownaniu do tego co bylo przed powiekszaniem?
 
 
Średniak 

Wiek: 33
Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 9
Skąd: Opole
Wysłany: Sro 12 Kwi, 2017   

Jak mam ściągnąć gume z pompki ? Przecież jak sciagne gume i wsadze tam dziada to bedzie mnóstwo przerwy ktorym nie bedzie podcisnienia, bo nie będzie dobrze przylegalo :( Nie rozumiem tego troche :)
 
 
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 12 Kwi, 2017   

Masz zwykłą normalną pompkę? Mi po prostu było nie wygodnie z tą uszczelką..penis po jakimś czasie wypełnia się limfą i po treningu ciężko było mi wyciągać go z pompki...A jak już się udało to dolna część penisa była po prostu chudsza od tej części bez uszczelki..dlatego ją odrazu wyrzucilem...A po kilku minutach podstawa penisa wypełnia się limfą wiec dół sam się uszczelnia...rozumiesz?
_________________
Nosferatis
 
 
bear834 

Wiek: 41
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 12 Kwi, 2017   

ja robilem tak samo - tez mialem problemy z sciagnieciem uszczelki. koledze moze chodzic o inna opcje - przy chudych penisach potrafi zasssac caly worek z klejnotami co jest srednio przyjemne ;)
 
 
Średniak 

Wiek: 33
Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 9
Skąd: Opole
Wysłany: Czw 13 Kwi, 2017   

Mam normalna pompke taka z gruszka bez udziwnien :) I fiuta z 14 w porywach do 15 cm i obwod 12 cm . Wiec nie zbyt duzy , i nie próbowałem bez gumy, ale nie wiem czy zassa go bez problemu . Jak wyciagam dziada po pol godzinnym pompowaniu to ciężko go wyciągnąć , wiec spróbuje z Twoja opcja :)

[ Dodano: Czw 13 Kwi, 2017 ]
Dzisiaj pojechałem bez gumy , jest lepiej :) Nie mogłem uwierzyć jakiego mam kutasa :) Bombowo go rozsadzilo , szkoda ze na krótki czas :/ Ale bede walczył dalej :) Panowie też macie tak , ze jakis stres , czy srac sie chce za przeproszeniem to jaja sie kurcza ?? Czy tylko ja mam taka dziwna bajke ?! Codziennie w pracy jestem to fiut i jaja sie kurcza i sam nie wiem czemu :/ :oops:
 
 
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 18 Kwi, 2017   

Mamy dzisiaj wtorek:-)
Co prawda szybko zwiększyłem długość moich treningów(od srody)
do:
20 minut rano
60 minut po południu
60 minut wieczorem

Penis cały czas jest opuchnięty...choć najbardziej efekty widać rano podczas porannych namiotów..Penis na pewno jest grubszy ma ok 16cm jednak jest to tylko opuchlizna. Niestety ale długość treningów musiałem zmniejszyć od wczoraj do 20 minut ponieważ tkanka jest już obolala i pompowanie sprawia dyskomfort. Dziwię się,że inni potrafią swoje treningi jeszcze łączyć z wykonywaniem pierścieni etc. Jeśli teraz doprowadziłbym penisa do pełnej erekcji i spróbował to zrobić zes... bym się z bólu;-) Jednak caly czas mam zamiar mieć go w lekkim opuchnieciu..

Nie stosuje żadnych gumowych pierścieni na penisa jest to nie potrzebne...i szkoda zachodu..Wystarczy nie dotykać go po treningu i nosić luźne bokserki ,a w nocy spać bez niczego lub w pizamie co muszę wprowadzić po dzisiejszym poranku..

Jako ,że postanowiłem się sam juz więcej nie zaspokajac...dzisiaj nad ranem miałem niekontrolowany wytrysk tj.organizm sam wyrzucił nadmiar nasienia..wytrysk związany był z naprawdę realistycznym snem podczas którego...;-) Oczywiście prześcieradło itp. do prania:-)
_________________
Nosferatis
 
 
penis.com.pl
bathmate
redman32 


Dołączył: 08 Lis 2014
Posty: 691
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 18 Kwi, 2017   

Ciśnij dalej ;) niech rośnie w siłę :)
 
 
 
Średniak 

Wiek: 33
Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 9
Skąd: Opole
Wysłany: Czw 20 Kwi, 2017   

Ja nie wiem co jest z moim kutasem , ale jest prze ch....j dziwny :/ Dzisiaj wsadzilem go do pompy , po rogrzewce oczywiście i jechałem go bez gumy . Po 30 minutach wyjalem go z tuby i był grubszy i to dużo grubszy, czy dluzszy ? Może troszeczkę , po 5 sekundowym masażu wrócił do swojego normalnego rozmiaru :/ A później jak próbowałem pompowac go dalej to żadnej większej różnicy nie bylo :/ I po około 1.5 h nie wypełnił tuby , długość fiuta 14 cm , długość tuby 18 cm . Dziwne to trochę , bo tydzień temu robiłem podobnie i bylo wiele wiekszy i masywniejszy , a efekt byl dluzszy . Teraz wyciagam go z majt to jakby glizda wyglada , a nie kutas :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group