Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mój osobisty poradnik jak powiększyć penisa.Ciągła Aktualiza
Autor Wiadomość
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Nie 12 Lip, 2015   

kadeon napisał/a:
Krzysztofff napisał/a:
kadeon napisał/a:
Krzysztofff napisał/a:
kadeon napisał/a:
Krzysztofff napisał/a:
Cycus85 napisał/a:
onesa napisał/a:
Zależy, co uznajemy za małego. Dla mnie 13-14 cm to nie jest mały. Jeden miał chyba jeszcze mniej, ale nie mierzyłam, a byłam wówczas dość młoda, więc też ciężko było cokolwiek ocenić.


Widac dojrzala z ciebie kobieta, sam ostatnio sie o tym przekonalem kilku krotnie ze to co mam w spodniach wystarcza a jedna nawet miala wibrator podobny do mojego penisa :wink:


To ciekawe co piszesz, mówisz tu ,że sam się przekonałeś, że 13 cm to nie jest mały , a gdzie indzie piszesz , że masz 15,5-16 cm , i grubego na prawie 17 obwodu.
Więc w końcu jakiego masz ? 13cm ? 16cm ?
Cwiczysz, mówiłeś ,że miałeś na początku ćwiczeń 14 cm ,a dziś niby 15,5 cm , a już rok temu napisałeś posta ,że masz 15-16 cm , wszystko do przejrzenia w twoim profilu.
Sory , ale nie przekonują mnie twierdzenia facetów , że efekty ćwiczeń są jakieś rewelacyjne, widać jak wielu tu mataczy, wystarczy poprzeglądać profile i co poszczególne osoby popisały na przestrzeni nawet kilku lat.
Ćwiczenia coś dają , ale muszą być długie i systematyczne, i dają głównie lepsze i większe erekcje , ale na pewno , nie przyrosty na długości 3 albo 4 cm .
Wielu obwód rośnie , ale raczej jest to efekt opuchnięcia ,co widać na zdjęciach



Tak to przejżyj moj profil i ćwiczenia masz czarno na białym pomiary z linijką w reku to raz i zdjecia robione z róznej perspektywy w temacie moim i innych z goła widąć że penis rosnie i czy chcesz tego czy nie tak masz racje co do opuchlizny bo potrafie go napompowac do około 19,5cm ale po kilku dniach odpoczynku zareczam że jest stałe 18,2cm i zero opuchlizny a długość w tej chwili juz ma 19,3cm utrzymuje sie bez względu na przerwę czy nie a nawet wzrasta z powodu redukcji i gubienia brzucha co potenguje efekty powiększania A Cycus dał już dowody że jego penis rosnie wystarczy dobrze poszukać fotek i z tąd jego różnice w podawaniu bo roznie mierzył ja Ci moge podać trzy wymiary mojego penisa ten ktory uznajsze stojąc od kosci łonowej zupełnie na luznie mam 18,2cm siedząc 19,3cm od kosci łonowej i siedząc z boku to bedzie niecałe 20cm i co sa trzy wymiary roznie ale ja od poczatku mierzyłem siedząc od kosci łonowej i ten uznaje za miarodajny ważne że idzie do przodu na linijce to tyle. A Ty znowu swoje przed Toba postawić gołą dziewczyne to powiesz że ubrana jest i nic nie zrobisz bez obrazy ale do wszystkich masz jakieś ale i negujesz ich ćwiczenia i efekty wiesz dla czego bo jesteś na siebie zły że może natura cię obdarzyła nie takim jak byś chciał i z czystej zazdrości. Bez obrazy.


Widziałem twoje fotki i skoro go ćwiczysz godzinami dziennie i jakieś pompki, to nie dziwota , że jest nabrzmiały, zostaw go na rok w spokoju a zobaczymy, co z niego zostanie, pewnie znaczne spadki będą , tak jak to jest w powiększaniu penisa kwasem.
Tam też, penis jest duży jakiś czas, potem trzeba kuracje powtórzyć.
Po drugie 18 cm od kości łonowej to nie tak dużo, to wychodzi z 16-17cm bez docisku, co zresztą wiać na tych twoich zdjęciach , że ta linijka jest tak położona , że wychodzi te 18cm , ale na stojaka bez docisku to byś miał z max 17cm, to zależy ile masz tłuszczyku na brzuchu.
Gdyby ci zmierzyli komisyjnie , tak jak się należy , to by się okazało , że masz z 16,5-17 cm, ale tam mierzą bez docisku linijki.
Ja mam około 15 cm, a z dociskiem do kości to około 17 cm , a jak sobie zmierzę tak jak ty , czyli na siedząco, i położę linijkę do kości to w najlepszych momentach to i pod 18 cm dochodzi, tylko cóż z tego ,że 17-18 cm , skoro źle zmierzone.
A później w necie wszyscy maja po 18, tylko rzecz w tym , że naciągane do granic mozliwości.
To twoja kobieta ma ranki po sexie i obtarcia? to po co ty jeszcze ćwiczysz?
Ty jej chcesz sprawiać ból , czy przyjemność.

Są tu na forum osoby które mają te 20 , czy 21 cm poprawnie zmierzone , nawet bez docisku do kości, co widać na zdjęciach.




Koniec tego moge dostać bana za te słowa. Ale Ty jesteś Głup..... jak BU..... Piszesz to by wywołać ogólna aferę i tylko dla tego. Pisałem milion razy naucz się czytać! STOJONC NA LUZIE NORMALNIE BEZ DOCISKANIA LINIJKA PRZYŁOŻONA DOTKNIETA DO KOŚCI ŁONOWEJ PENIS MA 18,2CM ROWNIUDKO ROZUMIESZ A JAK SIEDZE WIADOMO ŻE WIECEJ O TEN 1CM WIEC MI NIE PIERDO..... ŻE MAM 16,5CZY 17 BO TYLE TO JA MAM CZŁOWIEKU NA 60%EREKCJI. I Z SĄD WIESZ ŻE MOJA DZIEWCZYNA MA OTARCIA NIE NIE MA WRECZ JEST WNIEBOWZIETA BO KOCHAC SIE POTRAFIMY GODZINAMI CHYBA ŻE TY WIESZ LEPIEJ ODEMNIE I CHODZISZ Z NAMI DO ŁOŻKA. PISAŁEM CI ŻE ĆWICZE PO TO BY UDOWODNIĆ ŻE POWIEKSZANIE JEST MOŻLIWE BO JEST. TAK PO ROKU NIC Z NIEGO NIE ZOSTANIE TO WYTŁUMACZ MI DLA CZEGO KIEDYS JAK Z ĆWICZYŁEM z 17CM SPADŁO O 8MM I ZOSTAŁO STAŁE 16,2CM NO WYTŁUMACZ MI KUR.... PO ROKU PRZERWY OD ĆWICZEN NO DALEJ MONDRALO. TAK spadki benda ale nie że nic nie zostanie i wroci do normy ja licze na spadki od 0,5cm do 1,5cm maks w co watpie dla tego celuje w 21cm gdzies. Ty tylko teorie powtażasz 0 doświadczenia 0 więc sie nie wpier....



Ty chyba nie rozumiesz, czym jest kość łonowa, bo mierzenie do kości łonowej , to oparcie linijki na tej kości , czyli linijka jest wtedy maksymalnie dociśnięta ile się tylko da.
Druga metoda polega an dotknięciu linijki do skóry, bez żadnego dociśnięcia, tylko styk ze skórą.
Podszkol się na czym polega mierzenie do kości ,bo widzę , ze nie kapujesz i mylisz pojęcie kości łonowej.
Skoro piszesz , że do kości jest 18,2 to do samej skóry musi być mniej o około 1,5 cm, prosta logika i matematyka.
Sorry stary , ale twoje zdjęcia sprzed jakiegoś czasu nie pokazują jakiejś wielkiej różnicy w długości, coraz bardziej sobie tą linijkę wciskasz, coraz dalej kładziesz ją na wzgórku łonowym , co widziałem na tych zdjęciach wcześniej, ćwicz dalej może dojdziesz do 21cm , chyba, że zaczniesz już mierzyć razem z jajami, a potem następny cel 25cm , hahaha..sorry , ale to pod psychologa się nadaje.
Niedojrzały jesteś psychicznie , i tyle w tym temacie.

Fajnego miałeś kiedyś penisa, a teraz go nadmuchałeś jak jakiś balon, ale oczywiście to rzecz gustu.

Nie wiem czy ty w ogóle ruchasz, może tylko tak się przechwalasz, skoro twierdzisz, że taki obwód jest ok, bo mieć obwód 19 cm, to jakiś koszmar dla potencjalnej dziewczyny.



Ale Ty jesteś pust..... tak jak pisałem robie pomiary tak samo jak zawsze na zdjęciach widać i przybywa mm wiec kur.... nie ważne jaka metoda pomiaru ważne że ta sama i przybywa kolejnych mm to raz.

Dwa to zwał jak zwał metodę pomiaru ja mowie że jest to od kości łonowej ale bez wciskania w nią do skory rozumiesz czy przeliterować by twoja szara komórka zrozumiała?.

Po trzecie z wciśnięciem w kość łonowa to ja bym miał z 21 cm bo ma brzuch jaki wniosek z tego że jak skończę redukcje i dojde do tego szejsciopaka penis sie wydłuzy i bedzie wiecej licze na 1 do 2 cm.

Po czwarte kto ci powiedział że mam 19cm obwodu znów zle czytasz i interpretujesz moje słowa napisze CI M AM 19,4CM PO ĆWICZENIACH Z POMPKĄ A NA STAŁE 18,2CM!. WIEC GDZIE TU 19CM OBWODU?.


Po piate nie moja wina ze slepy jesteś i nie widzisz roznicy ja ja widze i inni też tylko TY NIE może czas zadbać o okulary?. Aha i jeszcze gdzie tu widzisz że wciskam w skore tak po przyłożeniu może z 1mm wcisnie sie siłą rzeczy ale ja tak zawsze mierze i uwzględniam to.

Po szuste co cię obchodzi co robie z penisam bede chciał to do 30cm bede powiekszał!.

Po siudme ruchac to Ty ruchasz nie obrażaj mnie i mojej dziewczyny my sie kochamy uprawiamy miłośc czy seks rucha to sie dziwk.... I masz szczescie że nie mieszkam blisko i nie znam cie bo za ta obraze po mordzie bys dostał.

Po dziewiąte 18,2cm obwodu nie 19cm mozna zmieścić w każdej kobiecie trzeba umieć to zrobić i być delikatynym ale co TY WOGOLE WIESZ JAK TEORETYKEM JESTES i nie miałeś dziewczyny zapewne.

Po dziesiate i ostatnie do psychologa to nadaje sie twoja głowa bo chorobliwie mnie i innym zazdroscisz rozmiaru masz bardzo wielki kompleks i tym sposobem wykazujesz swoja nie dojżałość.

Typowy zazdrośnik czyli typowy polak. Jestes najgorszym typem człowieka nie wie nie widział nie probował ma teorie i walczy z praktyka śmieszny jesteś myślisz żę coś tym udowodnisz nie nic poza swoja głupotą. Zejdz na ziemie bo jak masz takie podejscie do zycia ogolnie jak w tym temacie to dostaniesz kopa tak mocnego jakiego jeszcze nie dostałeś. I ja Ci nie popuszczę!.


Człowieku spokojnie , nie interesuje mnie jakiego masz, ewidentnie masz problem w psychice, skrzywienie na tym punkcie, tak jak anorektyczka ciągle chce się odchudzać , tak ty mając tyle w obwodzie chcesz mieć więcej, bo gdzieś w twojej podświadomości , psychice to siedzi.
I nie fandzol, że chcesz być królikiem doświadczalnym i ćwiczysz, bo chcesz całemu światu udowodnić, że da się w nieskończoność penisa powiększyć, takie bajki to możesz naiwniakom opowiadać.
Powiększ sobie do 30cm, i zrób z siebie kalekę, a w ogóle jak możesz pisać takie brednie.

A mierz sobie jak chcesz, tylko ty ciągle nie rozumiesz na czym polega mierzenie do kości, to ci jeszcze raz wytłumaczę , że linijkę nie można wcisnąć w kość , bo się nie da , bo się złamie, więc mierzenie do kości łonowej, polega na dociśnięci przyrządu pomiarowego przez tłuszczyk , aż on oprze się na tym twardym , tam pod spodem skóry, czyli na kości łonowej , dalej choćbyś się zesrał, to nie wciśniesz.

I mi nie groź, bo to świadczy o twojej małości.
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 12 Lip, 2015   

Krzysztof my o tym od samego początku we wszystkich tematach właśnie mówimy, wciśniecie linijki w tłuszcz ile można bo dalej sie porpostu nie da i linijka sie by złamały tak jak mówisz, więc nie wiem o czym dyskusja, juz widze gubisz sie mocno w swoich wywodach ;D !
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 12 Lip, 2015   

Cytat:
Człowieku spokojnie , nie interesuje mnie jakiego masz, ewidentnie masz problem w psychice, skrzywienie na tym punkcie, tak jak anorektyczka ciągle chce się odchudzać , tak ty mając tyle w obwodzie chcesz mieć więcej, bo gdzieś w twojej podświadomości , psychice to siedzi.
I nie fandzol, że chcesz być królikiem doświadczalnym i ćwiczysz, bo chcesz całemu światu udowodnić, że da się w nieskończoność penisa powiększyć, takie bajki to możesz naiwniakom opowiadać.
Powiększ sobie do 30cm, i zrób z siebie kalekę, a w ogóle jak możesz pisać takie brednie.

A mierz sobie jak chcesz, tylko ty ciągle nie rozumiesz na czym polega mierzenie do kości, to ci jeszcze raz wytłumaczę , że linijkę nie można wcisnąć w kość , bo się nie da , bo się złamie, więc mierzenie do kości łonowej, polega na dociśnięci przyrządu pomiarowego przez tłuszczyk , aż on oprze się na tym twardym , tam pod spodem skóry, czyli na kości łonowej , dalej choćbyś się zesrał, to nie wciśniesz.

I mi nie groź, bo to świadczy o twojej małości.


Mylisz się ja wiem co to znaczy granica i ponad pewien poziom nie chce powiększać napisałem że jak bym chciał zrobię z sobie tyle ile chce ale nie że chce 30cm bo to juz kalectwo masz racje tutaj sie zgodzę. Dla tego pisałem że zrobię 21cm wliczając w to spadki chce by około 20cm zostało i koniec no ale ty nie rozumiesz tego. Według ciebie mam zje psychike to co mnie odroznia od alkocholika czy anorektyczki to to że ja nie robie tego bo chce miec jak największego bo musze bo nie moge sie obyc bez wielkiej pały jak alkocholik bez alkocholu. I robie to by pokazać takim niedowiarkom jak Ty że jest to możliwe kiedyś mówiono że ziemia jest płaska a jednak jest okrągła i to też wielcy mądrzy i uczeni mowili by mydlić oczy ludziom. I nie powiem że fajnie jest miedz większy sprzęt więcej pozycji można zastosować pewność w łóżku miałem od kond nauczyłem sie kontrolować moment wytrysku a teraz to mam mega pewność choć samym penisem ja nie zaspokajam bo jest wiele roznojakich technik i je stosuje a głównym składnikiem jest tu Miłość.

A ty z kolei nie rozumiesz za ja ciągle mierze tak samo może wlanołem się w pojęciach ale pomiar jest taki sam i jest coraz wiecej wiec w czym ty widzisz problem i sie spinasz napisałem jak mierze i pokazałem wiec każdy wie. Npisze ostani raz że linijka jest przy skórze nie wbija sie do kości łonowej tak bym miał o około 2cm wiecej pewnie.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
penis.com.pl
andropenis
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Nie 12 Lip, 2015   

Zachariasz napisał/a:
Krzysztof my o tym od samego początku we wszystkich tematach właśnie mówimy, wciśniecie linijki w tłuszcz ile można bo dalej sie porpostu nie da i linijka sie by złamały tak jak mówisz, więc nie wiem o czym dyskusja, juz widze gubisz sie mocno w swoich wywodach ;D !


Mój drogi, to nie jak się gubię w swych wywodach ,
tu cytaty z Kadeona

" Dwa to zwał jak zwał metodę pomiaru ja mowie że jest to od kości łonowej ale bez wciskania w nią do skory rozumiesz czy przeliterować by twoja szara komórka zrozumiała?"

"STOJONC NA LUZIE NORMALNIE BEZ DOCISKANIA LINIJKA PRZYŁOŻONA DOTKNIETA DO KOŚCI ŁONOWEJ PENIS MA 18,2CM "

" Ci moge podać trzy wymiary mojego penisa ten ktory uznajsze stojąc od kosci łonowej zupełnie na luznie mam 18,2cm siedząc 19,3cm od kosci łonowej i siedząc z boku to bedzie niecałe 20cm i co sa trzy wymiary roznie ale ja od poczatku mierzyłem siedząc od kosci łonowej i ten uznaje za miarodajny ważne że idzie do przodu na linijce to tyle"

"Po trzecie z wciśnięciem w kość łonowa to ja bym miał z 21 cm bo ma brzuch jaki wniosek z tego że jak skończę redukcje i dojde do tego szejsciopaka penis sie wydłuzy i bedzie wiecej licze na 1 do 2 cm."

To on mówił , że mierzy do kości łonowej , a jednocześnie pisał , że nie dociska linijki.
A jak się mierzy do kości łonowej, to niestety trzeba docisnąć linijkę, prosta logika, i to próbowałem wytłumaczyć w swym powyższym poście.

Kadeon pisał , że mierzy do kości łonowej i wychodzi mu 18,2cm , a ja powiedziałem , że bez docisku to musi być mniej np: 17cm, co jest oczywiście normalne, że nie wciskając sobie linijki każdy ma mniej o jakieś 1,5-2 cm, ja też zresztą.

Później napisał, że :
"Po trzecie z wciśnięciem w kość łonowa to ja bym miał z 21 cm bo ma brzuch jaki wniosek z tego że jak skończę redukcje i dojde do tego szejsciopaka penis sie wydłuzy i bedzie wiecej licze na 1 do 2 cm."

Sorry ale kto tu myli pojęcia ? ja czy Kadeon?

Nie wiem czemu mi zarzucasz mataczenie.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 12 Lip, 2015   

Krzysztofff napisał/a:
Zachariasz napisał/a:
Krzysztof my o tym od samego początku we wszystkich tematach właśnie mówimy, wciśniecie linijki w tłuszcz ile można bo dalej sie porpostu nie da i linijka sie by złamały tak jak mówisz, więc nie wiem o czym dyskusja, juz widze gubisz sie mocno w swoich wywodach ;D !


Mój drogi, to nie jak się gubię w swych wywodach ,
tu cytaty z Kadeona

" Dwa to zwał jak zwał metodę pomiaru ja mowie że jest to od kości łonowej ale bez wciskania w nią do skory rozumiesz czy przeliterować by twoja szara komórka zrozumiała?"

"STOJONC NA LUZIE NORMALNIE BEZ DOCISKANIA LINIJKA PRZYŁOŻONA DOTKNIETA DO KOŚCI ŁONOWEJ PENIS MA 18,2CM "

" Ci moge podać trzy wymiary mojego penisa ten ktory uznajsze stojąc od kosci łonowej zupełnie na luznie mam 18,2cm siedząc 19,3cm od kosci łonowej i siedząc z boku to bedzie niecałe 20cm i co sa trzy wymiary roznie ale ja od poczatku mierzyłem siedząc od kosci łonowej i ten uznaje za miarodajny ważne że idzie do przodu na linijce to tyle"

"Po trzecie z wciśnięciem w kość łonowa to ja bym miał z 21 cm bo ma brzuch jaki wniosek z tego że jak skończę redukcje i dojde do tego szejsciopaka penis sie wydłuzy i bedzie wiecej licze na 1 do 2 cm."

To on mówił , że mierzy do kości łonowej , a jednocześnie pisał , że nie dociska linijki.
A jak się mierzy do kości łonowej, to niestety trzeba docisnąć linijkę, prosta logika, i to próbowałem wytłumaczyć w swym powyższym poście.

Kadeon pisał , że mierzy do kości łonowej i wychodzi mu 18,2cm , a ja powiedziałem , że bez docisku to musi być mniej np: 17cm, co jest oczywiście normalne, że nie wciskając sobie linijki każdy ma mniej o jakieś 1,5-2 cm, ja też zresztą.

Później napisał, że :
"Po trzecie z wciśnięciem w kość łonowa to ja bym miał z 21 cm bo ma brzuch jaki wniosek z tego że jak skończę redukcje i dojde do tego szejsciopaka penis sie wydłuzy i bedzie wiecej licze na 1 do 2 cm."

Sorry ale kto tu myli pojęcia ? ja czy Kadeon?

Nie wiem czemu mi zarzucasz mataczenie.



Ale czy Ty wreszcie nie możesz zrozumieć że jak zwał tak zwał te pojecia ok pomyliłem sie ale mierze tak samo na zdjęciach widać i pomiar wrazsta wiec w czym problem jest. Wszystkich próbujesz przekonać że mataczem jestem i kręcę i że powiększanie jest be itd. A najlepsze jest że że masz 0 praktyki 0 i opierasz sie na badanich i tym co mówią lekarze i inni a rzeczywistość jest nie co inna taka prawda.

ZDJĘCIA METODA POMIARU JEST WIDOCZNA WIEC JA TU NIC NIE KRĘCĘ.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Nie 12 Lip, 2015   

kadeon napisał/a:
Krzysztofff napisał/a:
Zachariasz napisał/a:
Krzysztof my o tym od samego początku we wszystkich tematach właśnie mówimy, wciśniecie linijki w tłuszcz ile można bo dalej sie porpostu nie da i linijka sie by złamały tak jak mówisz, więc nie wiem o czym dyskusja, juz widze gubisz sie mocno w swoich wywodach ;D !


Mój drogi, to nie jak się gubię w swych wywodach ,
tu cytaty z Kadeona

" Dwa to zwał jak zwał metodę pomiaru ja mowie że jest to od kości łonowej ale bez wciskania w nią do skory rozumiesz czy przeliterować by twoja szara komórka zrozumiała?"

"STOJONC NA LUZIE NORMALNIE BEZ DOCISKANIA LINIJKA PRZYŁOŻONA DOTKNIETA DO KOŚCI ŁONOWEJ PENIS MA 18,2CM "

" Ci moge podać trzy wymiary mojego penisa ten ktory uznajsze stojąc od kosci łonowej zupełnie na luznie mam 18,2cm siedząc 19,3cm od kosci łonowej i siedząc z boku to bedzie niecałe 20cm i co sa trzy wymiary roznie ale ja od poczatku mierzyłem siedząc od kosci łonowej i ten uznaje za miarodajny ważne że idzie do przodu na linijce to tyle"

"Po trzecie z wciśnięciem w kość łonowa to ja bym miał z 21 cm bo ma brzuch jaki wniosek z tego że jak skończę redukcje i dojde do tego szejsciopaka penis sie wydłuzy i bedzie wiecej licze na 1 do 2 cm."

To on mówił , że mierzy do kości łonowej , a jednocześnie pisał , że nie dociska linijki.
A jak się mierzy do kości łonowej, to niestety trzeba docisnąć linijkę, prosta logika, i to próbowałem wytłumaczyć w swym powyższym poście.

Kadeon pisał , że mierzy do kości łonowej i wychodzi mu 18,2cm , a ja powiedziałem , że bez docisku to musi być mniej np: 17cm, co jest oczywiście normalne, że nie wciskając sobie linijki każdy ma mniej o jakieś 1,5-2 cm, ja też zresztą.

Później napisał, że :
"Po trzecie z wciśnięciem w kość łonowa to ja bym miał z 21 cm bo ma brzuch jaki wniosek z tego że jak skończę redukcje i dojde do tego szejsciopaka penis sie wydłuzy i bedzie wiecej licze na 1 do 2 cm."

Sorry ale kto tu myli pojęcia ? ja czy Kadeon?

Nie wiem czemu mi zarzucasz mataczenie.



Ale czy Ty wreszcie nie możesz zrozumieć że jak zwał tak zwał te pojecia ok pomyliłem sie ale mierze tak samo na zdjęciach widać i pomiar wrazsta wiec w czym problem jest. Wszystkich próbujesz przekonać że mataczem jestem i kręcę i że powiększanie jest be itd. A najlepsze jest że że masz 0 praktyki 0 i opierasz sie na badanich i tym co mówią lekarze i inni a rzeczywistość jest nie co inna taka prawda.

ZDJĘCIA METODA POMIARU JEST WIDOCZNA WIEC JA TU NIC NIE KRĘCĘ.


To nie jest tak , że zwał jak zwał, bo to mylenie pojęć.
Tylko wypunktowałem to , że mylisz pojęcie pomiaru długości penisa do kości łonowej , tylko tyle.
Widziałem jakiś czas temu twoje zdjęcia z pomiaru, i jest to metoda nijaka, bo na siedząco, a linijka zamiast być oparta o skórę, albo powinna być wciśnięta i oparta na kości łonowej, to w twoim przypadku , ta linijka leżała jakby na penisie i na wzgórku łonowym , więc za każdym razem możesz sobie ją różnie położyć , raz dalej , a raz bliżej.

http://www.penis.com.pl/f...ighlight=#83935
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 12 Lip, 2015   

JUŻ NIE CYTUJE TWOICH POSTÓW NIEMA SENSU!.

Ale odpowiem metoda pomiaru jest ta sama i przybywa mm nie wciskam w kosc łonowa czy do nie tylko od skory na siedząco mierze i mierzyłem tak samo nic sie nie zmienia w metodzie pomiaru a mm przybywa.

Na koniec powiem tak nie dyskutuj z debi.... bo sprowadzi Cie do swojego poziomu i wygra doświadczeniem.

I tak masz racje NOSFERATIS też ściemniał tak jak ja kłamie masz racje PANIE DOKTORZE KRZYSZTOFIE WIESZ WSZYSTKO I TO TY PEWIEN ROBISZ POMIARY I JESTES Z KOMISJI ŚWITOWEJ OD POMIARÓW PENISA HEH :D .

Dziękuję żyj sobie w swojej zatwardziałej teori i przekonaniu do całego zycia tkim jakie masz a pewnego dnia dostaniesz po dupie tak że wspomniesz sobie moje słowa.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Krzysztofff 

Dołączył: 26 Lip 2014
Posty: 167
Skąd: slask
Wysłany: Nie 12 Lip, 2015   

kadeon napisał/a:
JUŻ NIE CYTUJE TWOICH POSTÓW NIEMA SENSU!.

Ale odpowiem metoda pomiaru jest ta sama i przybywa mm nie wciskam w kosc łonowa czy do nie tylko od skory na siedząco mierze i mierzyłem tak samo nic sie nie zmienia w metodzie pomiaru a mm przybywa.

Na koniec powiem tak nie dyskutuj z debi.... bo sprowadzi Cie do swojego poziomu i wygra doświadczeniem.

I tak masz racje NOSFERATIS też ściemniał tak jak ja kłamie masz racje PANIE DOKTORZE KRZYSZTOFIE WIESZ WSZYSTKO I TO TY PEWIEN ROBISZ POMIARY I JESTES Z KOMISJI ŚWITOWEJ OD POMIARÓW PENISA HEH :D .

Dziękuję żyj sobie w swojej zatwardziałej teori i przekonaniu do całego zycia tkim jakie masz a pewnego dnia dostaniesz po dupie tak że wspomniesz sobie moje słowa.


na takie słowa i posty można się tylko uśmiechnąć :D :D :D :D
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 12 Lip, 2015   

I ja też już się śmieje z twoich postów :D :D :D .
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 14 Lip, 2015   

Panowie, po prostu brak słów
 
 
patryk161 

Wiek: 26
Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 148
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 09 Sie, 2015   

;p
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 10 Sie, 2015   

patryk161 nie ukrywam ze Twoj post wniósł bardzo wiele do tego tematu
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 10 Sie, 2015   

Pewnie jemu też brak słów ;)
 
 
penis.com.pl
viamax
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 11 Sie, 2015   

haha dobre ;)
 
 
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 22 Cze, 2016   

Widzę ,że poradnik który pisałem jakieś 4 lata temu nadal jest i jako tako funkcjonuje...za co dziękuję administratorom ,bo z sentymentem właśnie go czytam...Uprzedzając pytania penis nadal ma 20 cm i nie zmalał ,więc cały włożony wysiłek w jego powiększanie nie poszedł na marne. Sam jestem Ciekaw czy ktoś próbował za mną powtarzać podobny program i czy rzeczywiście pompka działa na każdego penisa?

[ Dodano: Sro 22 Cze, 2016 ]
Następne pytanie może brzmieć czy nadal używam pompki..........z ciekawości założyłem jakiś tydzień temu i..........niestety penis wyszedł z wprawy ;-) mini wylewy i kropki już po 10 minutach ,więc ponowne wrócenie do ćwiczeń wymagało by znowu wprawiania go tj tzw. wprawek
_________________
Nosferatis
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group