Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mój osobisty poradnik jak powiększyć penisa.Ciągła Aktualiza
Autor Wiadomość
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 25 Maj, 2014   

No widzisz i teraz powiedz mi czy to było warte czy wogole jakieś przyrosty są??.
Bo jak widać na razie sobie penisa uszkodziłeś i nic poza tym. Pompka erekcyjna służy do wywołania erekcji nie do powiększania!.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Komdex 

Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 28
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 25 Maj, 2014   

kadeon, No wybacz mój drogi ,ale cały ten wątek jest poświęcony powiększaniu penisa przez pompkę i sam autor udokumentował wyniki... A co do asnpawcio
dalej będziesz kontynuował pompowanie ?
 
 
asnpawcio 

Wiek: 107
Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 5
Skąd: no
Wysłany: Nie 25 Maj, 2014   

Szczeze mowiac nawet nie mierzylem Bo nie jestem na type glupi zeby mierzyc opuchnietego penisa, raz zmierzylem byl o cm dluzszy I grubszy pozniej nie mierzylem Bo jednak wedlug mnie zeby sprawdzic efekty potrzeba co najmniej 2 tygodnie przerwy, pewnie sie nie oplacalo I tak przy okazji nie wiem kto to wymysll ze po wycwiczonych miesniach PC penis moze byc grubszy o 2 cm, ja cwicze miesnie PC od 16 miesiecy codziennie zaciskam miesien na 8 minut robie przerwe na 2 I znowu 8, 5 Serji takich codziennie I penis wyglada grubszy ale z miarka to samo Nic die nie powiekszyl, ja robie to cwiczenie z innego powodu, no I nie rozumiem w jaki sposob to pomaga niby uzyskac ereckcje przeciez jak spuscisz cisnienie to nie stoi.. Teraz mnie nie obchodza wyniki

[ Dodano: Nie 25 Maj, 2014 ]
Mode beds cwiczyl to zalezy od tego jak poradze sobie z rana ale zdjecie wysle za jakies 10 godzin Bo mieszkam w USA I inna strefa czasowa teraz pracuje I pisze z telefonu a musze wejsc na kompa
 
 
penis.com.pl
masturbator
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 25 Maj, 2014   

No właśnie widzisz że gdy by nie autor wątku to tak naprawdę nie siedział bym na tym forum już dawno tak że jedna osoba udowodniła że to może zadziałać. Ale jest tu ale chodzi o zdrowie naszego penisa biorąc to na logike że można tak sobie penisa uszkodzić tak jak autor poprzednich postów że nie warto było i że jak masz rozmiar w normie to jest to nie potrzebne. Nie mówię że nie możliwe jest powiększenie ale czy jest warto przejść takie katorgi z penisem i może się okazać że uszkodzimy go i co wtedy??. Znam kogoś co przez używanie pompki już do niczego się nie nadaje myślę że prawdę mówi. Coś tak zawsze się uda uzyskać podejrzewam ale nie na każdego działa skuteczność wątpliwa i groźba uszkodzenia sprzętu. Jak patrze na autora wątku i jego penisa po ćwiczeniach skora mi cierpnie szczerze.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Komdex 

Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 28
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 25 Maj, 2014   

100% zgadzam się z Tobą co do konsekwencji. Więc chyba tak jak ze wszystkim :) . Wszystko z umiarem :)

Ale rozumiem ,że sam w jakiś sposób podjąłeś się powiększania ?
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 25 Maj, 2014   

Komdex napisał/a:
100% zgadzam się z Tobą co do konsekwencji. Więc chyba tak jak ze wszystkim :) . Wszystko z umiarem :)

Ale rozumiem ,że sam w jakiś sposób podjąłeś się powiększania ?


Tak i stwierdziłem że nie ma sensu.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
asnpawcio 

Wiek: 107
Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 5
Skąd: no
Wysłany: Pon 26 Maj, 2014   

http://cdn.imghack.se/ima...2efb91f9014.jpg

---


http://cdn.imghack.se/ima...6bda70972f5.jpg


czy ktos mial dokladnie cos takiego wczesniej? mysle ze ciezko jest zagoic taka rane bo rana potrzebuje powietrza a wiadomo ze powietrze nie dochodzi...
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pon 26 Maj, 2014   

Nie ja nic nigdy takiego nie miałem. To wygląda tak jak by coś pękło pod skora penisa jak się nie goi lepiej do lekarza.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
asnpawcio 

Wiek: 107
Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 5
Skąd: no
Wysłany: Pon 02 Cze, 2014   

wszystko juz spoko nie bylem u lekarza, co robilem to musialem podwinac skorke z zoledzia i przywiazac sznureczkiem delikatnie tak zeby nie spadala skora, bo rana sie dlugo badz wogole nie goji bez powietrza, przez 3 dni nosilem gaziki zeby zbieralo rope mylem wacka najzwyklejszym mydlem w kostke nie zadnym zelem pod prysznic poniewaz ma za duzo chemikali a to nie jest dobre na rane tak jak i siki ktore zawieraja duzo chemikow jesli maja inny kolor moczu niz przezroczysto bialy czyli glownie zolty dlatego to byl kolejny powod czmemu nosilem gaziki po to zeby mocz sie nie dostawal, pozniej wssmarowywalem troche olejku dzieciecego poniewaz ma witamine E, a wiadomo ze witamina A oraz E pomaga w przyspieszeniu procesu gojenia ran oraz regeneracji skory no i wszystko juz jest git, oczywiscie mialem przerwe od seksu badz wczelkiej masturbacji na 2 tygodnie, przyroslo mi 0,7 cm mierzac od gory a od kosci lonowej tak jak sie niby prawidlowo mierzy delikatnie przyciskajac caly 1 cm, nie wiem jak na grubosci ale wyglada grubszy, zgubilem miarke do pasa ale dam znac w kolejna niedziele bo kupie nowa, moze mialem i nawet lepsze efekty ale nie mierzylem bo uwazam ze to jest gupie mierzyc codziennie czy co tydzien ja zmierzylem po 3 miesiacach, wazne ze nic mi nie spadlo ze wiem ze jest dluzszy, a co moze powodowac trzymania efektu? mysle ze intensywne cwiczenie miesien pc, ja masturbowalem sie codziennie, pale fajki, pale codziennie maryche do masturbacji uzywam fleshlight sztuczna cipka i powiem ze jest zajebista uzywalem ja do eddingu zawsze sesja trwala 30 minut, z popka cwiczylem 45 minut badz godzine dziennie, nie robilem zadnych zozgrzewek bo penis to nie miesien... 3 minuty walenia i prawie masz ten sam efekt a zamiast cieplej wody od nie dawna zaczolem uzywac suszarki do wlosow badz mozna wrzucic kubek z woda do microfali i wstawic na 30 sekund, sciagasz spodnie i kubek mozesz przylazyc do wacka oczywscie z obranymi bokserkami i temperatura w miare rozsadku optymalna i przyjazna w miare dla skory,

kadeon napisał/a:
No widzisz i teraz powiedz mi czy to było warte czy wogole jakieś przyrosty są??.
Bo jak widać na razie sobie penisa uszkodziłeś i nic poza tym. Pompka erekcyjna służy do wywołania erekcji nie do powiększania!.


bylo warto, zgadzam sie z toba ze nie jest warto tego robic jesli robisz to tak jak wiekszosc ludzi tutaj przypuszczam, poniewaz teoriie typu nie walenia przez miesiace,pompowania 4 godzinny dziennie, robienia jakis pierscieniow kur.. rozgrzewki helikopterow i nawet wiecej mnie nie przekonuje hahah, nie robie jelq, rozgrzewki ale zaczne tyle ze z suszarka do wlosow co ulatwi moje leniwe zadanie, gruszka z rana jak smietana i nie widze sensu sie tak katowac przez miesiace, wroce pewnie za tydzien do pompowania bo wiem mniej wiecej jak to sie stalo to opisze zeczy jak ja robilem w skorcie, bo przyznam sie ze nie czytalem wszystkiego co Nosferatis napisal, historie z basenem itd, poprostu odpuscilem sobie.
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014   

No i widzisz na Ciebie ćwiczenia mięśni pc nie podziałały a ja je z jelq i połonczyłem i udało się wbić ten obwód z 14,2cm na 16,3cm do 16,5 cm zależy jak stanie do dziś. Oczywiści jelq i PC juz dawno nie robię teraz edging od czasu do czasu długa masturbacja i spust jak seksu nie mam długo.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
r530 

Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 38
Skąd: fsafsdafdsa
Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

kadeon napisał/a:
No i widzisz na Ciebie ćwiczenia mięśni pc nie podziałały a ja je z jelq i połonczyłem i udało się wbić ten obwód z 14,2cm na 16,3cm do 16,5 cm zależy jak stanie do dziś. Oczywiści jelq i PC juz dawno nie robię teraz edging od czasu do czasu długa masturbacja i spust jak seksu nie mam długo.

Czyli da sie powiekszyć obwód, zaraz poczytam o tym.
Jedni pisza nie mozliwe, ty piszesz ze Ci sie udało.
Po jakim czasie były efekty?

[ Dodano: Wto 08 Lip, 2014 ]
Powie ktoś czy jelq moge robic przy pelnym wzwodzie?
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Czw 24 Lip, 2014   

Nie na wszystkich to działa nie ma gwarancji że się uda zależy.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

Widzę ,że nie wykasowali jeszcze tego posta no i oczywiście temat nie ucichł. Teraz wypadało by się wytłumaczyć czemu przestałem tu zaglądać...no jak wiadomo brak czasu po prostu pracuję na pełnym etacie i do tego prowadzę firmę więc, choć powód jest jeszcze bardziej prozaiczny po prostu wszystko już napisałem i powiedziałem na ten temat tyle co wiem ,a dalsze mojej wywodu nie mają już głębszego sensu. Teraz co do spadków to oczywiście były ,ale nie za duże kwestia już milimetrów.Obecnie już w ogóle nie ćwiczę..chyba od ostatniego zamieszczonego zdjęcia choć wydaje mi się ,że przestałem wcześniej. Choć całkiem niedawno założyłem cylinder......jednak już po krótkim czasie ok 20 minutach na penisie pojawiły się siniaki co dobitnie mi uświadomiło ,że wprawki do ważna rzecz ,a pamiętam jak serwowałem sobie duże ciśnienie przy ćw aktywnych i nie miałem po tym ani jednej czerwonej kropki. Hmm muszę jeszcze przeczytać ostatnie wątki;-)
_________________
Nosferatis
 
 
penis.com.pl
bathmate
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Sob 09 Sie, 2014   

Witaj Nosferatis myślałem że już tu nie zajrzysz:p. Mam pytanie odnośnie Twojej metody na opóźnianie wytrysku też mam wypracowana metodę której się nauczyłem i jestem ciekaw jak Ty tego się nauczyłeś więc jak byś mógł tu opisać lub zamieścić krotki poradnik do tej metody??.

Link do mojego poradnika w opisie na mnie skutkuje i myślę ze masz podobny sposób?.

Aha i chciałbym podjąć dyskusje na temat tego jak być nazwijmy to Sex maszyną w łóżku jedną ze spraw jest własnie ta umiejętność ale to połowa sukcesu druga trzeba wiedzieć co z kobietą robić. No i właśnie tego też się nauczyłem wiele czytałem i testowałem co przyniosło wspaniałe rezultaty i teraz już całkowicie jestem przekonany że tym co się ma trzeba umieć się posługiwać bo jak sam widzisz wiele osób ma tu kompleksy zupełnie nie potrzebnie mając normalne penisy więc można by było założyć odpowiedni temat i opisywać techniki po prostu wiedza się podzielić co ty na to?. A wiem ze swojego czasu to Cie też interesowało i się uczyłeś tego.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
xxxy
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Sie, 2014   

Witam, właśnie zacząłem cwiczyc z pompką i nie tylko. Nosferatis, mam pytanie, ile dokładnie milimetrów Ci spadło, jestem ciekaw czy duzo można stracic po osiągnięciu takiego dobrego wyniku co Ty, pozdrawiam ;)

[ Dodano: Nie 17 Sie, 2014 ]
Cwiczy ktoś jeszcze w ogóle ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group