Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mój osobisty poradnik jak powiększyć penisa.Ciągła Aktualiza
Autor Wiadomość
wasco 

Dołączył: 26 Lis 2013
Posty: 1
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Nie 01 Gru, 2013   Powiększenie obwodu/średnicy

Mam pytanie jak dobrać właściwą pompkę na początek( chodzi mi o wymiary). Wymiary pena to długość 16.5 cm, obwód 12 cm. chodzi mi głównie o powiększenie obwodu, długość przy okazji.
Kupić pompkę o średnicy 5, 6 czy może 7 cm ?
Jeśli zaczynamy od mniejszej t po jakim czasie zamieniamy klosz o większej średnicy?
Czy ćwiczenia na obwód są takie same jak opisane w poradniku na pierwszej stronie tego forum czy różnią się od nich ?
Pozdrawiam

Ok.
Teraz wiem że obwód klosze nie powinien przekraczać 18 cm a długość ponad 20 cm np. 25-30 cm tylko czy są klosze o takich wymiarach bo ja nie znalazłem.
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Nie 08 Gru, 2013   

Cytat:
Powiem jedno "TANTRA TAO SEXU".


Kadeon skąd czerpaleś tą wiedzę ? White Tiger Tantra ?
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Wto 31 Gru, 2013   

Nosferatis napisał/a:


[ Dodano: Sob 11 Sie, 2012 ]
Jak kontrolować wytrysk, czyli jak nie strzelić po 10 minutach.

Przyznam się ,że wcale nie jest mi łatwo opisać cały ten proces, bo o ile w przypadku pompki sprawę można dość logicznie argumentować. Niestety w tym przypadku bazuje tylko na swoich odczuciach i emocjach a jak wiadomo każdy jest indywidualny. Choć zakładam ,że większość facetów ma całkiem podobny mechanizm odczuwanie uczucia związanego z wytryskiem i stanach będących przed nim. To co tutaj teraz czytasz to właściwie zapis mojej drogi i ćwiczeń do kontrolowania tego stanu. I pewnie Ty chcesz w końcu coś z tym zrobić tak ,aby w końcu seks był przyjemnością dla obojga a nie jedną wielką spiną i martwieniem się czy ją zaspokoję, obym tylko nie doszedł po 5 minutach itp. Poradnik ten będzie raczej czysto techniczny choć i pewnie metafizyki nie ominę bo ciężko to zrobić. Z góry przepraszam za czasami słowa czysto perwersyjne i dosadny opis, ale wydaje mi się ze chyba oto w tym chodzi ,aby cały proces rozłożyć na czynniki pierwsze i w końcu wiedzieć jak to robić. W Internecie na pewno czytałeś już tego typu poradniki. Niestety większość z nich jest albo zbyt ogólna lub są pisane zgodnie z zasadami poprawności politycznej i dzięki temu stają się potokiem bezużytecznych słów. Choć zdarzają się takie ,które są czysto komercyjne lokujące produkty. Sam czytając tego typu materiały próbowałem żeli opóźniających wytrysk , grubszych prezerwatyw itp. Wszystko fajnie niektóre nawet na mnie działały tylko co z tego jeśli mój penis był albo znieczulony i niewrażliwy na bodźce. Uczucie podobne do zdrętwiałej ręki czyli de facto tak jak byś się kochał nie swoim penisem , więc gdzie tu przyjemność? Równie dobrze mógłbyś dać kobiecie do zabawy wibrator właściwie żadna różnica dla faceta. Sam miałem z tym problem i właśnie mój stosunek wyglądał mniej więcej tak ,że wszystko było dobrze jak jechałem wolniutkim tempem i zajebiście było jak nie spuściłem się po 15 minutach. Co niestety nie zaspokaja mojej partnerki. Więc jeśli tylko wsiadła na mnie to już sprawa niestety się tak komplikowała ,że 5 minut to był dla mnie mistrzostwo świata. Niby to jej nie przeszkadzało i zawsze mówiła ,że było świetnie ,ale........ Wiadomo ,że kobieta to takie cudowne i piękne stworzonko ,które potrafi wbić szpilkę w taki punkt jakim jest ego rzucając ot tak przypadkiem niewinną aluzję(Choć osobiście polecam się go pozbyć). Choć muszę przyznać ,że właśnie za te sztuczki je właśnie kocham. Nie wiem czy zwróciłeś uwagę na pewien fajny korelat im dziewczyna lepiej rusza się na parkiecie tym lepsza jest w łóżku. Oczywiście nie mogę zagwarantować Tobie efektów bo to zależy niewątpliwie od Ciebie ,ale na pewno postaram się dość precyzyjnie wszystko opisać krok po kroku. Dobra koniec tego smęcenia bo zaraz urosną mi piesi do rzeczy ,a jeszcze jedno jeśli kiedyś zastanawiałeś się jak diametralnie zmienić swoje życie tak ,abyś był z niego w pełni zadowolony i brać z niego całymi garściami to polecam Tobie lekturę Biblii Satanistycznej.........hoooooooo to k..rwa powiedział. Jest to właściwie traktat filozoficzny niż jakaś diabelska księga. Według mnie najlepszy poradnik dotyczący życia jaki kiedykolwiek czytałem i strasznie pouczająca lektura. Odbiegłem od tematu dość znacząco więc czas do niego powrócić.

Lista rzeczy niezbędnych do wyćwiczenia kontroli wytrysku:

-Codzienna chwila czasu dla siebie. Powiązana z masturbacją oczywiście nie taką ,która ma na celu szybciutkie samozaspokojenie.

-Film lub czasopismo w zależności od potrzeby

-Smartphon z androidem

-Program Endomondo PRO Kwestię jego zdobycia zostawiam Tobie. Jednak pamiętaj ,że ludzie myślący mają fajną cechę robią wszystko tak ,aby świat pracował na ich korzyść. W dalszych częściach omówię jego zastosowanie.

-Lubrykat, chusteczki w zależności od potrzeby

-Nadmiar gotówki oczywiście nie do wydawania i trwonienia. Również tą kwestię poruszę w dalszej części.

-ebook z opisem jak ćwiczyć mięśnie PC dostępny na stronie głównej.

-No i oczywiście partnerka ,z którą się będziesz cieszył wypracowanym efektem.


Dobra zajmijmy się teraz rzecz najważniejszą. A mianowicie mięśniami PC gdzieś na forum napisałem ,że nie muszą one być jakoś super rozwinięte. Pisząc rozwinięte nie mam na myśli nie ćwiczone w ogóle 1.……………… To tyle na dzisiaj ten poradnik będzie napisany w jednym poście więc luknij czasem czy nie pojawiła się dalsza część i zacznij czytać od tego miejsca gdzie skończyłeś. Ja zawsze przerwę część wielokropkami, więc łatwo będzie mam na nadzieję się w tym poruszać.



Nosferatis proszę cię jak masz czas o dokończenie tego poradnika o Kontroli Wytrysku?. jestem ciekaw po co w tych ćwiczeniach: Smartphon z androidem, Program Endomondo i nadmiar gotówki ale nie do wydania to bardzo ciekawe :D a reszty się domyślam.

Mam tez pewien sposób myślę że podobny do tego co chciałeś napisać ale jestem bardzo ciekaw bo chciałbym wymienić się informacjami i spostrzeżeniami na ten temat sporo tym się interesowałem i bez pomocy lekarzy i chemii czy innych środków tymczasowych sam sobie poradziłem a tak że jestem w trakcie pisania poradnia na temat wczesnego czy przedwczesnego wytrysku. Obecnie wiele mężczyzn ma z tym problem a właśnie po co wielka maczuga jak się skończy po kilku minutach lub co gorsza sekundach wielu facetów ma z tym problem a sam walczyłem z tym sporo czasu i udało mi się poznać to zagadnienie i co najlepsze pozbyć się tego. Wiec proszę cie o podzielenie się informacjami w temacie lub na PW pozdrawiam.
 
 
penis.com.pl
viamax
daniel1990vip 

Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 3
Skąd: cgfghxh
Wysłany: Czw 06 Mar, 2014   

witam wszystkich . mam takie pytanie moze ktos z pompujacych mi odpowie. od niedawna jestem posiadaczem pompki, przy pompowaniu po jakis 10 minutach penis robi sie siny . tak ma byc ?
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 09 Mar, 2014   

daniel1990vip napisał/a:
witam wszystkich . mam takie pytanie moze ktos z pompujacych mi odpowie. od niedawna jestem posiadaczem pompki, przy pompowaniu po jakis 10 minutach penis robi sie siny . tak ma byc ?


Jeśli chcesz sobie penisa uszkodzić to rób tak dalej.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
jeyjey 

Dołączył: 11 Cze 2013
Posty: 12
Skąd: ojjjjj daleko
Wysłany: Sro 12 Mar, 2014   

siemanko. Ja używam od jakiegoś czasu. Tak, jest to normalne :)
 
 
daniel1990vip 

Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 3
Skąd: cgfghxh
Wysłany: Pią 21 Mar, 2014   

a moze mogł bys powiedziec mi Kadeon co robie nie tak ze tak sie dzieje?
 
 
daniel1990vip 

Dołączył: 06 Mar 2014
Posty: 3
Skąd: cgfghxh
Wysłany: Pią 21 Mar, 2014   

a moze mogł bys powiedziec mi Kadeon co robie nie tak ze tak sie dzieje?
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Nie 04 Maj, 2014   

Nie wnikam w to jak coś zaczyna boleć czerwieni się to na ogól coś nie tak dzieje się z tą częścią ciała tak. I to samo penis chcesz pompować pompuj tylko by później się nie okazało że już nie staje. Pompka Erekcyja sama nazwa wskazuje słuzy do uzyskania erekcji u osób mających problem z jej osiągnięciem według instrukcji urządzenie zdejmuje sie z penisa po uzyskaniu erekcji i kontynuując normalny sex( a co się dzieje jak czegoś nie używamy zgodnie z instrukcją co może się stać? np z penisem zastanów się logicznie), więc to nie urządzenie do powiekszania ogarnijcie się jest to urządzenie medyczne. A to co w necie sprzedają i w sex shopach to to samo tylko tańsze gorsze wersje i do tego reklamy że powiększają na stałe w kilka miesięcy widziałem nawet reklamy ze około 6cm na miesiąc śmiać się chce to nabijanie ludzi w balona i tyle. Odsyłam do mojego poradnika tam jest o tych sprawach. pozdro. Link w podpisie.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
r530 

Dołączył: 02 Maj 2014
Posty: 38
Skąd: fsafsdafdsa
Wysłany: Nie 04 Maj, 2014   

Czy są cwiczenia na zwiekszenie obwodu czy opłaca sie meczyć? Jest tu ktos taki komu udało sie zwiekszyć i moze potwierdzic?
Mam 11cm obwodu i od pewnego czesu siadło mi to na psychice :x
Dzieki
 
 
kadeon 

Wiek: 40
Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1094
Skąd: Izbica
Wysłany: Pią 09 Maj, 2014   

r530 napisał/a:
Czy są cwiczenia na zwiekszenie obwodu czy opłaca sie meczyć? Jest tu ktos taki komu udało sie zwiekszyć i moze potwierdzic?
Mam 11cm obwodu i od pewnego czesu siadło mi to na psychice :x
Dzieki



Opcja szukaj nie boli jest multum o tym napisane.
_________________
Poradnik o przedwczesnym wytrysku
Jelq moje efekty Ćwiczeń
 
 
Komdex 

Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 28
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 14 Maj, 2014   

r530, Mam ten sam problem ... Wymiary identyczne. Ale chłopaki zrobili tutaj kawał dobrej roboty i po prostu przeczytaj cały wątek. Jak już na coś wpadłeś daj znać. Może i ja się zmobilizuję.
 
 
asnpawcio 

Wiek: 107
Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 5
Skąd: no
Wysłany: Sob 24 Maj, 2014   

Witam wszystkich od paru lat sledze to forum od czasu do czasu oczywiscie pompowalem penisa codziennie przez 3 miesiace I o wynikach nawet nie chce mi sie mowic... Ogolnie man problem I zastanawiam sie mode ktos juz mial podobny przypadek, pompowalem poltorej godzinki I tym razem poszlo cos nie tak po wyciagnieciu cylindra mialem wielki pecherzyk ba zoledziu chyba srednicy centymetra disc wypukly I wysoki poczekalem godzine I caly czas byl wiec musialem przekuc doslownie cos takiego mozna zlapac na stopie, ocztwiscie wyleciala woda, bombel byl bialo przezroczysty, pozostala rana czerwona rana tak jak skora zejdzie Bo zeszla, ile man czekac badz co zrobic zebt to zagoic? Wiem ze ktos cos wspominal w tym temacie ale nie moge tego znalesc pozniej wysle zdjecie jak to wyglada
 
 
penis.com.pl
bathmate
DJM89 

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 78
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 24 Maj, 2014   

Za duże ciśnienie mu dałeś, że wyciągnęło limfę- podejrzewam, że przy ujściu cewki. Ze 2 tyg musisz się wstrzymać- może się wydawać, że szybciej, jednak po nadaniu ciśnienia będzie lekko krwawić.
 
 
asnpawcio 

Wiek: 107
Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 5
Skąd: no
Wysłany: Nie 25 Maj, 2014   

Dlatego postanowilem zrobic przerwe na 2 tygodnie od pompowania Bo jednak zdrowie penisa jest wazniejsze a nie chce dostac jakies infekcji Bo jednak minelo 6 dni a rana tak samo wyglada
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group