Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mój osobisty poradnik jak powiększyć penisa.Ciągła Aktualiza
Autor Wiadomość
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 31 Sty, 2012   

Co prawda nie lubię się powtarzać ale specjalnie dla Ciebie i innych wyjaśnię dokładniej mój pogląd na temat rozciągania i wzrostu tkanek. Otóż ja osobiście uważam ,że tkanki a właściwie komórki a w nich białka muszą cały czas się dzielić. Każde komórka jest tak zaprogramowana aby się dzielić,odżywiać i w końcu umierać.I tak jest z każdą komórką naszego ciała.Gdyby tak nie było to paznokcie by nie rosły, skóra podczas zranienie by się nie goiła a kulturyści nie mieli by racji bytu.Więc także naczynia jamiste,tkanki penisa,żyły itd są zbudowane z dzielących się komórek. Niestety w naszym ciele jest coś jak DNA ,które nie pozwala się dzielić komórką w sposób niekontrolowany np. kończyny nam nie odrastają podczas utraty.Jeśli struktura DNA zostanie uszkodzona to może nastąpić niekontrolowany podział komórek stąd takie choroby jak np. rak (nie mylić jednak tej choroby z procesem powiększania). W procesie powiększania a właściwie dokładniej ujmując w moim programie chodzi o lekkie naginanie tych praw podziału.Jeśli tkanka zostanie w sposób wymuszony powiększona do swoich nienaturalnych rozmiarów to nie podtrzymywana z czasem powróci do swoich dawnych parametrów. Właśnie cały trik polega na tym aby jej na to nie pozwolić po przez utrzymywanie swojego przyrodzenia w ciągłym nabrzmieniu,opuchnięciu.(w moim wypadku utrzymuje takie nabrzmienie ok tygodnia). Więc komórka choćby nie chciała to musi się w końcu ustabilizować na granicy tych dwóch faz (różnica między fazą początkową i końcową). I właśnie dzięki takiej stabilizacji można uzyskać przyrost.Proces strasznie podobny jest do pewnego doświadczenia jakie kiedyś wykonałem na komórce w laboratorium na byłej uczelni. Mianowicie cały czas utrzymywaliśmy komórkę w fazie nadmiernego opuchnięcia dzięki osmozie i po ok 2 tygodniach komórka znacznie się powiększyła. Oczywiście do takiego doświadczenia potrzebny jest już mikroskop, cieplarka itd. Więc nie mam zamiaru zanudzać nikogo szczegółami.Ważne jest ,że taki proces jest możliwy.
 
 
masterp 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 206
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 31 Sty, 2012   

Zgadzam się z twoim wywodem na temat podziału komórki oraz jej adaptacji do panujących warunków.

[ Dodano: Wto 31 Sty, 2012 ]
Teraz tak troszeczke mnie dziwi po co ci ciężarek jak pompka daje o wiele lepsze rezultaty oraz lepiej potrafi rozciągnąć penisa podczas sesji ?
_________________
masterp
 
 
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 31 Sty, 2012   

Dlatego tak Cię namawiam do pompki :-) Ale nadal piszę odpowiedzi na twoje dalsze pytania więc chwila cierpliwości.:-)

[ Dodano: Wto 31 Sty, 2012 ]
Ja tylko chciałem zobaczyć jak wyglądają mniej więcej te ćwiczenia z ciężarkami i się przekonać ale jednak mam zamiar zostać przy pompce.

[ Dodano: Wto 31 Sty, 2012 ]
Wiesz mam do Ciebie jedno pytanie jesteś o damnie trochę starszy więc już masz większe doświadczenie życiowe. Wiem ,że zadając te pytanie wyjdę na dwulicowca ale strasznie zaintrygowała mnie ta twoja historia z tym wibratorem a w szczególności z jego obwodem.
Nie sprawdzę tego na mojej dziewczynie za bardzo jestem do niej przywiązany.Ale co sądzisz o tym abym sprawdził swoje wymiary na innej kobiecie. Wiesz chodzi mi tu np. o prostytutkę w moim wieku lub trochę starszą. Wiesz dla mnie zdrada fizyczna ma małe znaczenie bo też nie wiem do końca czy moja dziewczyna także z innym nie sypia w końcu studiuje i mieszka na razie w obcym mieście.Ja osobiście bałbym się zdrady w sensie psychicznym gdyby np. ona zakochała się w innym.Co w ogóle sądzisz o moim pomyśle?
Tylko odpowiedz szczerze.
_________________
Nosferatis
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
masterp 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 206
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 31 Sty, 2012   

Jeśli chcesz sprawdzać wymiary swojego penisa na kurw..e albo działanie takiego wibratora jak mój to powiem tobie jedno, a nie chwaląc się mam z tymi k.....i doswiadczenie na różnych płaszczyznach ! Otuż te szmaty to najgorszy wybór ze wszystkich wyborów ponieważ to dewiantki fizyczne i psycjiczne pod każdym wzgledem które nie mają wiele wspólnego z normalnym człowiekiem. One są po pierwsze zakłamane oraz fałszywe są generalnie złe i dobre 70 procent więzniarek uprawiało prostytucje ! Te szmaty to margines od którego prawdy raczej szczerej nie usłyszysz bardziej to co ona będzie uważać za korzystne z jej punktu widzenia. Następnie jej ich pochwy są porosciągane od penisów ! Oraz ich odczuwanie bodzców wszelkiego rodzaju jest sprowadzone do dużego tarcia i mocnego tarcia one mają wypaczone psychiki pod tym wzglendem więc to najgorszy wybór. Radze poeksperymętować z jakąś normalną dziewczyną starszą !
_________________
masterp
 
 
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 31 Sty, 2012   

Mam nadzieję ,że już nie muszę Tobie wyjaśniać cyt. "jeśli masz penisa 20 cm to napompuj go do 24 tutaj w głównej mierze chodzi o powolne wypełnianie tuby tak jak Ci to wyjaśniałem.Kwestia czy mnie boli takie pompowanie ponad swój naturalny rozmiar to jeśli robię to za szybko tzw używam dużego podciśnienia to jak najbardziej. Ale jeśli pomalutku wypełniam tubę to szczerze mówią nie odczuwam żadnego bólu. Co do tego wzwodu to po ustąpieniu opuchnięcia jest jak najbardziej pełny i normalny.Problemy ze wzwodem miałem jak jeszcze paliłem fajki kiedy je rzuciłem problem znikną. Oczywiście po takich ćwiczeniach pasywnych w wersji easy ja osobiście nie uzyskuje wzwodu do póki nie zejdzie ponad połowa opuchlizny.Jak mam penisa lekko opuchniętego to wzwód jak najbardziej jest. Tak jak pisałem ja opuchnięcie utrzymuje ok tygodnia dzięki ćwiczenia z pompką i pierścieniu erekcyjnemu.Ale moje erekcje są znacznie silniejsze od kiedy zacząłem ćwiczyć mięśnie pc, przestałem się masturbować i palić fajki. O alkoholu nie wspominam bo go w ogóle nie lubię.
_________________
Nosferatis
 
 
masterp 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 206
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 31 Sty, 2012   

Od kurew trzymaj sie daleko, a po drugie możesz się jakimś syfem zarazić np wirus hiv albo żołtaczka ! Ide coś zjeść i takie tam mam nadzieje, że te odpowiedzi na moje pytanka dostane dzisiaj :wink: Odpowiedz mi jeszcze czy penis od tych cwiczeń z pompką chociaż troszeczke gorzej nie stoji nawet jak to jest 5 procent !

[ Dodano: Wto 31 Sty, 2012 ]
Rozumiem odpowiedz mi co ile dni mam robić przerwe w pompowaniu oraz na jak długo !

[ Dodano: Wto 31 Sty, 2012 ]
I jeszcze opisz jak stosować pierscień erekcyjny bo nie kumam o co z tym chodzi kiedy to zakładać mam ! Czy od samego początku pompowania czy dopiero na końcu pompowania ? Jeśli na końcu to w którym momecie i na jak długo itp. Z góry uprzejmie dziękuje !
_________________
masterp
 
 
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 31 Sty, 2012   

Dzięki za szczerą opinią no rzeczywiście to kiepski pomysł.Nawet nie chodziło by mi o opinie takiej osoby ale o to jak penis wchodzi w taką pochwę (z moim obecnym obwodem). Ale jednak masz rację ich pochwy będą strasznie porozciągane i luźne. Wiesz z tą normalną dziewczyną to raczej nie ma szans bo ja bym tak nie mógł dziewczyny po nocy zostawić. Wiesz prostytutka to co innego płacisz, używasz i wychodzisz zero połączenia emocjonalnego.

[ Dodano: Wto 31 Sty, 2012 ]
Ok. Jak już wcześniej pisałem to tkanka musi być cały czas opuchnięta.Więc ćwicz rano,w południe i wieczorem.Więc eksperymentalnie spróbuj takiego programu przez dwa tygodnie i napisz później coś o swoich efektach.Rano stosuj pompkę ok 10 minut.No chyba ,że masz więcej czasu to możesz poćwiczyć pasywnie w wersji easy (tak ok 1,5 h). Jeśli masz mało czasu to proponuje wcześniej wstawać. W południe stosuj tylko ćwiczenia na podtrzymanie efektu czyli pompuj go troszeczkę ponad naturalny stan (np. w czasie jak oglądasz tv, czytasz książkę itp. tak ok 60 minut). Wieczorem jeśli dasz radę mieć erekcję to możesz poćwiczyć z ebooka ćwiczenia jelq i nie zapomnij o ćwiczeniach mięśni pc.No i na koniec znowu ćwiczenia easy w wersji pasywnej też ok 1,5 h no chyba ,że masz czas na więcej.
Ten pierścień erekcyjny wydaje mi się ,że dość dokładnie opisałem w wprawkach do mojego programu post tuż nad zdjęciami.No chyba ,że masz jeszcze jakieś pytania co to tego.Oczywiście ćwicz tak codziennie. Jak będziesz chciał zmierzyć swoje efekty to daj sobie 2 dni wolnego (poczekaj aż penis wypocznie). No i po pomiarach od nowa ten sam program.Oczywiście jak już wcześniej wspominałem musisz sam go dostosować do siebie ja Ci podaje tylko przykład.I tak na marginesie jeśli Twój penis jest cały czas w opuchnięciu to możesz pominąć ćwiczenia z ebooka ale nie zapominaj o mięśniach pc choć je radzę ćwiczyć tak co 3 dni aby ich nie przetrenować bo wtedy klapa z erekcją .
No i wszystko rób z głową nie zapominaj o tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Co do moich erekcji to nie zauważyłem ,że staje mi gorzej. W końcu jeśli by tak było to bym nie powiększał przyrodzenia bo po co mi w łóżku flak.Lepiej mieć mniej a w pełni sprawny sprzęt niż duży flak.Wydaj mi się ,że odpowiedziałem na większość Twoich pytań ale jeśli masz jakieś jeszcze to pisz śmiało. Właśnie czekałem na tego typu pytania :-)
_________________
Nosferatis
 
 
masterp 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 206
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 31 Sty, 2012   

Fajny masz ten pogląd, że nie potrafiłbys zostawić dziewczyny po jednej nocy !! Fajnie, że w dzisiejszych czasach są tacy ludzie ! Mam nadzieje, ,że jest takich więcej ! Wielkie dzieki za twoje odpowiedzi są bardzo pomocne. Mysle, że jesli chodzi o uzywanie samej pompki to już zrozumiałem to raczej, a jesli jeszcze czegoś nie pojełem i wyjdzie w trakcie to dam ci znać ! O wynikach cię poinformuję po 2 tygodniach nie ma sprawy !

[ Dodano: Wto 31 Sty, 2012 ]
Jeszcze poproszę cię uprzejmie o krótki opis jak cwiczyć ten mięsień pc podczas pompowania ! I czy cwiczyć go jeszcze sikając na zasadzie zatrzymywania strumienia moczu ! Dzięki

[ Dodano: Wto 31 Sty, 2012 ]
Odpowiedz mi uprzejmie jeszcze czy zamiast pierscienia erekcyjnego mogę poprostu jakiś sznurek zawiązać na penisie i zacisnąć ? A jeśli tak to jak mocno i do którego momętu ?
_________________
masterp
 
 
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 31 Sty, 2012   

A i nie zapomnij o nanoszeniu swoich wymiarów np do eksela czy zapisywaniu ich w zeszycie i rysowaniu wykresu to jest potem bardzo pomocne.Tak z tym zaciskaniem podczas sikania to wykonuje to codziennie.Te ćwiczenia mięśni pc i aktywne napiszę może jeszcze później albo jutro je umieszczę.Bo właśnie idę się wykąpać.No i najważniejsze to nie zniechęcaj się ale pewnie Tobie to nie grozi czytałem twój post i widzę dość dużą determinację u Ciebie :-)
Pozdrawiam i do usłyszenia. Postaram się to jeszcze dzisiaj opisać ale niczego nie obiecuje.

No i oczywiście trochę poćwiczyć bo z pewnym użytkownikiem zmotywowaliście mnie do walki jeszcze o swój obwód.Dzięki
 
 
masterp 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 206
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 31 Sty, 2012   

Dzięki ! Tylk jeszcze odpowiedz mi czy może być sznuek zacisniety na penie zamiast tego pierscienia erekcyjnego ?

[ Dodano: Sro 01 Lut, 2012 ]
Witam ! Dzisiaj pompowałem pena znowu tak jak mówiłeś czyli 1 godz. 30 min. więc kiedy wyciagnełem pena przy drugiej po godzinie na rozmasowanie to na żołędziu pojawiły mi się trzy bąble z wodą takie jak przy oparzeniach słonecznych ! Więc przekułem te bable i dalej pompowałem te ostatnie 30 min ! I jak wyciągnołem pena po tych 30 min to było troche wody w pompce i krwi mętnej krwi tak z 5 kropli takich mętnych ! Bąble nowe nie wyskoczyły a na napletku penisie i żołedziu nie ma charakterystycznych czerwonych kropek które wystepują przy dużym cisnieniu. Cisnienia nie stosowałem dużego tylko takie jak mówiłeś ! Dlaczego tak jest i co mam teraz robić !

[ Dodano: Sro 01 Lut, 2012 ]
Sprawdzałem jeszcze raz bardzo dokładnie i nie mam nawet ani jednej ciemnej kropki specyficznej dla wysokiego ciśnienia więc skad te bomble i ta cała dzisiejsza historia !

[ Dodano: Sro 01 Lut, 2012 ]
Cztery godziny później robiłem 20 minut na podtrzymanie i jest ok. po bomblach nie ma sladu ! Jedynie tylko po jednym jak się ktoś przyjży delikatnie cos tam widać tzn. tylko taki naskurek po bombelku który od żołedzia się delikatnie odkleił.
_________________
masterp
 
 
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 01 Lut, 2012   

Hej dopiero co wróciłem więc pomału zabieram się za resztę pytań.Z tym pierścieniem erekcyjnym to ja zamiast sznurka polecałbym abyś sobie taki zrobił z ściągacza i gumki od kurtki w moim przekonaniu taki jest najlepszy. Co do tych bąbli na żołędziu to ja podczas całej przygody nie nabawiłem się nawet siniaka.Więc jedyne co Ci mogę poradzić to może nie zmniejszaj czasów tylko częściej co ok 30 minut rozmasowuj swojego penisa.No i może na razie aż tak intensywnie nie wypełniaj cylindra. Powiedz mi jeszcze czy podczas tych ćwiczeń z wypełnianiem klosza masz założoną gumę,uszczelkę na cylinder? Może źle wyraziłem się z tymi siniakami na trzonie penisa z początku u mnie się parę razy pojawiły, ale na żołędziu nigdy mi nic nie wyskoczyło jedyne co to mój żołądź był spuchnięty od limfy ale to tyle żadnych bąbli czy innych historii na żołędziu nigdy nie miałem.Nawet muszę przyznać ,że dzięki pompowaniu zniknęła u mnie większość takich białych kropek pod żołędziem.A ta historia z tymi kropkami krwi to może się na razie aż tak nie katuj pisałem Ci wcześniej wszystko z głową!!!!!!!!!!!! i program musisz koniecznie dostosować pod siebie.To mają być ćwiczenia co najwyżej na granicy bólu. Woda w pompce pojawia się zawsze to nic innego jak mieszanina limfy i skroplonej pary wodnej.Nawet lepiej ,że się pojawia bo dzięki temu się wie że penis jest dostatecznie rozgrzany i ukrwiony.Ja martwiłbym się gdyby jej nie było.
 
 
Zfujimoto 

Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 27
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Sro 01 Lut, 2012   

Jakie powinno byc cisnienie wstepne ? Czyli na granicy bolu i odstawic na 30 min po czym rozmasowac, napompowac do granicy bolu 30 min rozmasowac itd ?
 
 
masterp 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 206
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 01 Lut, 2012   

Najpierw mam gumke ale po 30 minutach po masażu już ją sciągam ponieważ nie jest potrzebna cisnienie bez niej utrzymuje się jak z nią . Powiedz mi jak długo ma trwać masaż miedzy przerwami w pompowaniu podczas sesji ? A kropek nie mam żadnych na penisie penis cały jest normalnego koloru na żołędziu też nie ma już sladu wygląda normalnie także dzisiaj wieczorem znowu pompuje ! Dzięki za te rady ! Jesteś w porządku możesz też na mnie liczyć >
_________________
masterp
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
Zfujimoto 

Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 27
Skąd: Zgorzelec
Wysłany: Sro 01 Lut, 2012   

Mam straszny problem przy pompowaniu, pompka w pewnym momencie zaczyna zasysac moszne i uciskac jadra co strasznie boli, co moge na to poradzic ?
 
 
Nosferatis 

Wiek: 34
Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 192
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 01 Lut, 2012   

Masterp
Więc dobrze zakładasz te gumy,uszczelki. Tak jak napisałeś już w drugim włożeniu penisa do tuby nie trzeba już nakładki. Ja masuje średnio od 5 - 10 minut.

[ Dodano: Sro 01 Lut, 2012 ]
Zfujimoto ja podczas wkładania penisa do tuby najpierw stosuje lekkie ciśnienie do puki penis nie dostanie erekcji a następnie czekam aż ona ustąpi. Dopiero wtedy leciutko zwiększam ciśnienie i znowu czekam aż penis się do tego podciśnienia przyzwyczai. Te ćwiczenia co najwyżej mają być na granicy bólu.Więc podczas sesji nie masz czuć żadnego bólu co najwyżej pewien dyskomfort.

[ Dodano: Sro 01 Lut, 2012 ]
Wiesz moszna ma takie właściwości ,że w zbyt niskich temperaturach kurczy się. Więc przed ćwiczeniami albo weź gorący prysznic albo najpierw zrób masaż penisa połączony z masażem i rozciąganiem moszny. Ale przed wprowadzeniem penisa do tuby dobra rozgrzewka jest obowiązkowa.

[ Dodano: Sro 01 Lut, 2012 ]
Albo zbyt szybko pompujesz i nie dajesz dolnej części penisa na rozszerzenie się.I może stąd te zasysanie moszny do cylindra.
_________________
Nosferatis
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group