Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     problem z plemnikami!!! jesli ktos moze to prosze o pomoc
Autor Wiadomość
lucasspl 

Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 2
Skąd: pomorze
Wysłany: Pon 09 Sty, 2012   problem z plemnikami!!! jesli ktos moze to prosze o pomoc

od okolo 2 lat staramy sie z zona o potomstwo i nic :( ! robilem dwa razy badanie nasienia w dwóch roznych klinikach i wyszlo ze mam kilkanascie plemnikow ruchliwych tylko. urolg od razu radzi zeby zamrozic nasienie i zrobic sztuczne zaplodnienie. ale moze jest jeszcze jakas nadzieja na naturalne zplodnienie? do tego mam przekroczona liczbe leukocytow (bialych krwinek) w nasieniu i to 5 krotnie. moim zdaniem jak juz sie dowiedzalem to one sa przyczyna malej ilosci plemnikow ale nie wiem jak obnizyc liczbe leukocytow, lekarze w poradniach oczywiscie mi na to nie odpowiedzieli bo mam wrazenie ze chodzilo im o kase czlyli zeby od razu robic sztuczne zaplodnienie. prosze o was panowie szczera opinie i pomoc bo zle sie z tym czuje! z gory dziekuje z porady
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 09 Sty, 2012   

a byłeś może w klinice w łodzi? Czy razem z oznaczeniem leukocytów miałeś robiony posiew nasienia?
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Radek_Seksuolog 


Dołączył: 10 Sty 2012
Posty: 17
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 10 Sty, 2012   

Szansa na naturalne zapłodnienie jest, ale może być bardzo mała.
Myślę że rozwiazanie przynajmniej 2 stosunków dziennie (staraj sie też nie stosować masturbacji) nawet jeśli nie przyniosłoby efektu to zapewne zbliżyło was do siebie. Po odbyciu strosunku żona przez min 15-20 min powinna zostac w łóżku.
Na rynku do nabycia są równiez produkty poprawiające jakość spermy (cum plus) ale nie dają pełnej gwarancji.
Jeśli nic nie pomoże pozostaje jedynie sztuczne zapłodnienie - doceń i taką możliwość wiedząc jak wiele par nie ma żadnej szansy na potomstwo.
_________________
Pozdrawiam
Radek
 
 
 
penis.com.pl
bathmate
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group