Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Phallosan czy Andro Penis?
Autor Wiadomość
Psitulak 

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

ile godzin dziennie nosiłeś przez te 6 miesięcy ? mam tez pytanko co do krzywizny penisa czy to prostuje taką krzywiznę ? może nie na każdego to działa,bo widzialem tez wpisy ze uroslo 1 cm przez 8 miesiecy , rośnie tylko w długość czy tez w szerokość coś rośnie ?
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

10-12 kaształt sie nie zmienił co do przyrostu juz odpowiedzialem
 
 
Psitulak 

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

Może andropenis był by lepszy ? a co myslisz o tabletkach i kremach o nazwie Penilarge ? czy to coś daje ?
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

andropenis to narzedzie tortur co do cudownych kremow i tabletek to mysle ze jeszcze wieksza sciema niz te naciagacze
 
 
Psitulak 

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

W takim razie nie da sie powiekszyc penisa ? chyba ze operacyjnie tak ?
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

nie ma jednego przypadku na tym badz innych forach ktory udowadnia ze koncept naciagania penisa daje przyrost...mozesz zobaczyc temat uzytkownika Nosferatis o pompowaniu ale to tez mozolna praca i wyniki nie wskazuja na trwale powiekszenie penisa a raczej na napuchniecie z powodu zatrzymania limfy w cialach jamnistych penisa...
 
 
Psitulak 

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sro 09 Sty, 2013   

To jakim sposobem powiekszaja sobie murzynskie plemiona ;) ? widzialem kolesia co podwieszał kamienie i mial z 40 cm hehe,mi by starczylo chociaz 2 cm wiecej w długość i w szerokosc ;)
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Sty, 2013   

nie wiem jakim sposobem prawdopodobnie juz rodzice im zakladaja takie obciazniki w dniu jak stawiaja pierwsze kroki...moze to dziala jak taka stymulacja nastepuje w okresie dojrzewania...
 
 
sebas250 

Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: it doesnt matter
Wysłany: Nie 20 Sty, 2013   

Nie zgodzę się na razie z niektórymi opiniami. Ja osiągnąłem, może nieduży ale jednak, przyrost kut.asa. Noszę cały czas więc nie mogę jednoznacznie stwierdzić, że po odstawieniu wróci do normy. Miałem kilka tygodni przerwy tzn nosiłem po 2,3h dziennie lub nawet kilka dni zrobiłem przerwy i spadło ok 0,3 cm. Zacząłem nosić znowu i już wróciło do normy. Po roku noszenia mogę wysnuć wnioski niestety odmienne od producenta. Najbardziej liczy się siła naciągu i pewnie dlatego niektóre plemiona zakładając sobie odważniki osiągnęły potężne kuta.sy. Owszem czas jest bardzo ważny ale to naciąg wg mojej opinii jest najważniejszy. Tak czy siak jedno z drugim musi korelować.
 
 
spiderrr 

Wiek: 41
Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 50
Skąd: olsztyn
Wysłany: Nie 20 Sty, 2013   

sebas250, mysle ze masz racje z tym naciagiem, a ile uzyskales? czy juz sie o tym wypowiadales na innym poscie?
_________________
spiderrr
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Sty, 2013   

napewno ma to związek z naciągniem, ale oni maja o tyle lepiej że wpisali sobie w kulture chodzenie od dziecka z kutasem owiniętym sznurkami i doczepionymi ciężarkami...po kilku latach noszenia moze byc efekt nie przeczę, ale w naszych warunkach tak dlugotrwałe noszenie jest jest całkowiecie nierealne...phallosan który uzywałem po andropenisie okazał sie wbrew zapewnieniom producenta niewygodny i powodował podrażnienia i ból przy silnym naciągu, a przy lżejszym zero efektów po kilku miesiącach noszenia więc duupa...
 
 
spiderrr 

Wiek: 41
Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 50
Skąd: olsztyn
Wysłany: Nie 20 Sty, 2013   

no fakt przy duzym naciagu wystepuja otarcia przy ujsciu cewki moczowej, nawet stosujac ochraniacz. co niektorzy uzyskuja efekty od samego rozciagania recznego tzw. mlynek i tam sie rowniez stosuje mocny naciag. mi sie wydaje ze na powiekszanie penisa maja wplyw tez inne czynniki np. hormony, testosteron zwieksza retencje tlenku azotua co za tym wiecej krwi naplynie do penisa, moim zdaniem to jest istotny czynnik jesli chodzi o cwiczenia i pompki a nawet expandery typu phallosan.
_________________
spiderrr
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Sty, 2013   

mysle ze u tych murzynów to najwięcej daje naciagaje od dziecka przez okres dojrzewania stąd kutassy na pół metra... :)
 
 
penis.com.pl
andropenis
spiderrr 

Wiek: 41
Dołączył: 31 Paź 2012
Posty: 50
Skąd: olsztyn
Wysłany: Sro 23 Sty, 2013   

dodatkowo przy mocnym naciagu prawie automatycznie pracuja miesnie pc.
_________________
spiderrr
 
 
mark4178

Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 2
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 26 Kwi, 2016   

Tabletki na powiększenie penisa - Używam go tylko przez 6 tygodni. Mój penis jest 2 cm większy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group