Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Phallosan czy Andro Penis?
Autor Wiadomość
PE_od_2009_roku 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

ZmarszczonyFred napisał/a:
sorry stary ale 5mm w miesiac jakoś ciężko mi w to uwierzyc :?


No może przesadziłem, tak scementowany wzrost 5mm wymaga może raczej 2 miesięcy pracy (mówię o moich sprawdzonych manualnych ćwiczeniach). 5 mm to sporo tkanek do zbudowania. A 1 cm ? Zobaczę po 4-5 miesiącach w miarę ciągłego PE czy się da o 1 cm powiększyć.

P.S.
Wygląda na to, że tylko ja i Ty Fred jesteśmy aktywni na tym forum.
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

nawet 2ms to i tak w skali roku 3cm wynik z bajek :D ja jestem człowiekime nieufnym i dopiero jak zobacze przyrost na własnym wawrzonie albo udokumentowany wiarygodnymi zdjeciami to dopiero wtedy uwierze :twisted:
 
 
sebas250 

Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: it doesnt matter
Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   

Witam ponownie. Sorry ale miałem pewne problemy z chorobą, którą może wylecze za jakieś 0,5roku.
Wracając do tematu oczywiście nie przestałem nosić phallosana. Pomiar sobie zrobiłem wczoraj. Cały czas widzę poprawę ale powoli... Cały czas podkreślam, że zacząłem ok 2cm mniej bawić się kutasem a sam phallosan na pewno już ok 1 do 1,5cm przyniósł przyrost więc nikt mi nie powie, że nie działa. Mam zamiar nosić aż przestane widzieć rezultaty przez 3,4miesiące. Jak będzie trzeba to nawet ponosze jeszcze kilka lat. Moja laseczka zauważyła zmiany od 0,5 roku i ja też (zwłaszcza podczas lodzika i jak dobijam do końca :) ). Tego wcześniej nie było ale od razu mówie, że do tego dorzuciłem zaciski od bartusa z forum :)
 
 
penis.com.pl
andropenis
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Lip, 2012   

ja lecze kuurwa od tygodnia bąbla normalnie jak odcisk kuurwa na piecie mi się zrobił na samym kuurwa czubku kutasa koło cewki moczowej...boje się że zrobie sobie jakąs krzywde zastanawiam sie czy wogóle to jeszcze wogóle zakładać... :evil:
 
 
PE_od_2009_roku 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 29 Lip, 2012   

Sebas - po jakim czasie noszenia masz ten 1 cm członka więcej ?
 
 
oktan 


Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Ziemianin
Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

Fredi - wylecz się i zakładaj ponownie ;D ostatnio tez miałem takie przemyślenia bo przegiąłem z czasem który nosiłem bez ściągania bo bylem w trasie z osobą nie wtajemniczona zatem nawet poprawić się nie moglem nie mówiąc o rozmasowywaniu. Fakt jest taki ze żeby żadne bąble się nie robiły to co jakieś 2h trzeba ściągnąć na 5 min. Mój bąbel był jak 5zł ale o dziwo się wchłoną w jakieś 6 godzin.
Także nie łam się. :lol:
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Lip, 2012   

zobaczę moze zaczne znowu za jakis tydzień ale nawet jesli to ze zdecydowanie mniejszym naciągiem wyjade...ten babel wydaje mi sie był efektem długotrwałego miesięcznego maltretowania kutasa tym ustrojstwem był taki jaki na piecie... pękł i teraz odtwarza się nowa tkanka ale podejżewam że przebarwienie zostanie na długi czas... :?

[ Dodano: Pon 30 Lip, 2012 ]
ps: ten Twój osioł ma zejebista pałe :twisted: :twisted: :twisted:
 
 
sebas250 

Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: it doesnt matter
Wysłany: Czw 02 Sie, 2012   

łooooo mówiłem żeby tak długo nie nosić, ja zawsze staram się nie dłużej niż 3h, później przerwa przynajmniej kilka godzin jeżeli jest bąbel. Ja tak mam często ale rozmasowuje i obijam ch..ja biodra i uda.

co do pytania PE_od_2009_roku, ja noszę od 8miesięcy, może troszkę dłużej
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Sie, 2012   

sebas250 napisał/a:
łooooo mówiłem żeby tak długo nie nosić, ja zawsze staram się nie dłużej niż 3h, później przerwa przynajmniej kilka godzin jeżeli jest bąbel. Ja tak mam często ale rozmasowuje i obijam ch..ja biodra i uda.


producent zaleca noszenie 8 nawet 12 godzin na dobe...ja po prostu przesadzilem z naciągiem i przez to z pompowaniem :? poza tym jaka k... przerwa jak jest bąbel??? taki babel sie nie wchłania tylko naskórek odpada i musi sie wytworzyc nowy...ja nie mówie o torbielu na napletku tylko o bablu z płynem na zołędziu :evil: jak masz odcisk na piecie to on sie nie wchłoni tylko skóra po bąblu musi zejść a w to miejsce musi powstac nowy naskórek :o



sebas250 napisał/a:
co do pytania PE_od_2009_roku, ja noszę od 8miesięcy, może troszkę dłużej


1 cm po takim okresie???
k...... :evil:

[ Dodano: Pią 03 Sie, 2012 ]
kuuurwaa :twisted:
może teraz nie zacenzuruja kkuuurwaa... :twisted:
 
 
oktan 


Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Ziemianin
Wysłany: Pią 03 Sie, 2012   

sebas250 napisał/a:
co do pytania PE_od_2009_roku, ja noszę od 8miesięcy, może troszkę dłużej


ZmarszczonyFred napisał/a:
1 cm po takim okresie???
k...... :evil: dłużej


3 miesiące temu Sebas250 napisal że na napewno phallosan dał mu 0,9cm. Czyli wyszło później 1mm na 3 miesiące. Tak jak kiedyś Fredi napisałeś to może być proces długotrwały ;P
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sob 11 Sie, 2012   

oktan napisał/a:

3 miesiące temu Sebas250 napisal że na napewno phallosan dał mu 0,9cm. Czyli wyszło później 1mm na 3 miesiące. Tak jak kiedyś Fredi napisałeś to może być proces długotrwały ;P

może byc długotrwały jak cholera :D ja postanowiłem nosić do końca roku, juz 5 dni odkąd załozyłem ponownie i na razie jest ok ale naciąg zmniejszyłem zdecydowanie...mam dalej zamiar nosic po 12 godzin ale bez takiego mocnego pompowania...jak do końca roku nie zauważe przyrostu to w sylwestra wrzucam phallosana do śmietnika :twisted:
 
 
sebas250 

Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: it doesnt matter
Wysłany: Sro 15 Sie, 2012   

1. Powinno się robić przerwy od noszenia co ok 3h. Noś sobie te 8-12h ale rób przerwy co te 3h i nie będzie problemu
2. Przyrost jest na pewno większy niż 1cm, nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć. Myślę, że to oscyluje w granicach błędu pomiarowego. Nie da się zmierzyć idealnie w tych samych warunkach co pomiar wcześniejszy. W tej chwili mam ok 15cm. Myślę, że przyrost jest w granicach 1,2-1,5cm
3. Ja nosze krócej bo nie mam czasu na częstsze zakładanie. Dziennie to ok 5-7h nie więcej. Gdybym nosił 10-12h na pewno przyrost byłby większy.
4. Nie czarujmy się to jest proces długotrwały. Z moich obliczeń wynika, że średnio noszenie 8h dziennie przez rok dałoby przyrost 2,2cm w moim przypadku a nie jak producent podaje w 3x krótszym czasie

[ Dodano: Sro 15 Sie, 2012 ]
Po tym miesiącu zwiększę czas noszenia do 8h bo będę miał na to możliwości - zmienia mi się charakter pracy. Dam phallosanowi 0,5 roku i zobaczymy czy ma to sens
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Gru, 2012   

został jeszcze tydzien noszenia tego góówna ale juz z cała pewnościa moge powiedziec że to bzdura...nie ma efektóe sa obtarcia pieczenie bablę opuchlizna...pisze dzisiaj bo jesli ktos planuje na postanowienie noworoczne zacząć uzywac phallosana to moze dzieki mnie zaoszczedzić sporo kasy... :D
chociaz na tym własnie koniku jadą te cudowne środki nikt nie posłucha kazdy mysli że bedzie pierwszym ktoremu sie uda...ja tez tak myslalem :D nie zycze wesołych świat bo mam swieta gdzies :D
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Psitulak 

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

Witam,mam rozumieć że nie ma żadnych efektów po tym Phallosan ?
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Sty, 2013   

ja nie zanotowalem zadnych efektow po 6 miesiacach...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group