Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Phallosan czy Andro Penis?
Autor Wiadomość
sebas250 

Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: it doesnt matter
Wysłany: Wto 19 Cze, 2012   

przysłali mi z Malty klosz z kondomem (wymieniłem S na LM), kurde jakas nowa kolekcja chyba. Kondom trochę jakby bardziej elastyczny. I poważnie ta frotowa gumka do włosów Ci wystarczy? nie dostaje się tam powietrze? :shock:
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Cze, 2012   

durex przylega zajebiście i gumka nie obciska tylko lekko przytrzymuje i wszystko gra...kompletnie nie dostaje sie powietrze :)
 
 
oktan 


Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Ziemianin
Wysłany: Sro 27 Cze, 2012   

Dotychczas było o technice stosowania i częściach zamiennych ;) . Fredi, Seba jak z przyrostami? U mnie za dużo się nie zmieniło ale miałem problemy z kręgosłupem i nie mogłem się ruszać więc o noszeniu nie było mowy i tak wypadło 3 tygodnie odkąd walczę z phallosanem.
 
 
penis.com.pl
bathmate
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sro 27 Cze, 2012   

ja na razie jesli chodzi o przyrosty to nie mam nic do powiedzenia :D nosze po 12 godzin a dwa dni w tygodniu 8 godzin więc uważam ze uczciwie daje szanse phallosanowi...jednak na mierzenie zcecyduje sie dopiero po wakacjach :twisted:
 
 
David4342 

Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Warshawa
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   

Tabletki na powiększenie penisa - http://naturalxl.pl Używam go tylko przez 6 tygodni. Mój penis jest 2 cm większy.
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Lip, 2012   

no i co? ma nam to w czyms pomóc?
 
 
kajok 

Dołączył: 04 Paź 2005
Posty: 72
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 13 Lip, 2012   

Sprzedawco won z forum.
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Lip, 2012   

ale się dzisiaj nawkurwiałem cały czas cos k... nie grało :evil: dostawało się gdzies powietrze i zsuwało sie to gówno...zmieniłem kondoma i dalej k... to samo :evil: az w końcy stwierdziłem że to musi byc ten wężyk od klosza obciałem centymetr i k... musiała być gdzieć dziurka bo teraz juz siedzi ok :twisted:
 
 
PE_od_2009_roku 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012   

Ta próżnia to bardzo skuteczny bezbolesny system. Po 1 godzinie czuć intensywność. Czuć jak jakby mechanizm bezboleśnie 'wyciągał' penisa z okolic kości łonowych na zewnątrz. Po zdjęciu przez 1 minute członek jest o 2 cm większy. Po tym wraca do okolic stanu początkowego.
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

w związku z kontuzja kutasa, która nie wiadomo jak długo będzie się goiła postanowiłem dokonać pomiaru i nie stwierdziłem przyrostu :evil:
 
 
PE_od_2009_roku 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Spokojnie mam doświadczenie w PE i wiem, że to działa - coś wykombinujemy razem - nie łam się.
Najpierw napisz dokładnie - czy nawet 1-2 mm nie ma więcej ?
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

ja sie nie łamie od samego poczatku podchodze do tego na luzie z wielka dozą sceptycyzmu :D chciałem jednak dac szanse phallosanowi zeby sie przekonac czy działa...poczekam z tydzien może dłuzej tak żeby wszystko sie wygoiło i zaczne od nowa :)
a tak jak mówiłem wczesniej 1-2 mm sa nie do zmierzenia wiec nie będę mówił że jest 1mm więcej... :twisted: myslę że najuczciwiej jak powiem ze nie ma przyrostu bo skoro nie zauważyłem to go nie ma :twisted:
 
 
PE_od_2009_roku 

Wiek: 39
Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 31
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

Dla mnie 1mm to dużo w PE :P oczywiście nie czekam na każdy milimetr - raczej oceniam, że średni przyrost we wzwodzie mojego członka po miesiącu intensywnego PE (30 dni) to 5 mm.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lip, 2012   

sorry stary ale 5mm w miesiac jakoś ciężko mi w to uwierzyc :?
 
 
Vendoonse
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Lip, 2012   canadian healthcare shop

President Obama
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group