Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Phallosan czy Andro Penis?
Autor Wiadomość
sebas250 

Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: it doesnt matter
Wysłany: Czw 17 Maj, 2012   

hmmm. Dziwne.. Zaczerwienienie? Na żołędzu? nie miałem zaczerwienienia tylko jkby lekko opuchnięte. Ja dlatego na noc nie zakładam bo się boję o napuchnięcie no i że uprawiam sport to potrzebuje więcej snu dlatego odpada budzenie się w nocy. Staram się nosić ok 3,5h x 2. Zwiększyłem noszenie. Nie mam żadnych zaczerwienień a opuchlizna to rzadkość. Musisz przyzwyczaić fiuta przez pierwsze kilka tygodni tak jak to opisane jest w instrukcji
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Maj, 2012   

właśnie od tej opuchlizny zrobiło mi się cos w rodzaju takiej podraznionej mocno obtartej powierzni na samym środku przy cewce. Myslę, że to przez zbyt mocny naciąg...musze to dostosować odpowiednio...

[ Dodano: Czw 17 Maj, 2012 ]
sebas250 napisał/a:

PS: ja zamiast protektora (zgubiłem gdzieś) używam bandaż, którym owijam żołądź i wtedy nie pojawia mi się obrzęk

może to że nie używasz tego sylikonowego kapturka tylko bandaża chroni Cie przed tym zaczerwienieniem...ta opuchlizna wynika z niedopasowania klosza, klosz jest za szeroki przu koncu i żołądź w tym miejscu musi mocno napuchnąć żeby sie dopasować. Powiedz jak zakładasz ten bandaż grubo czy tylko jedna warstwe dla ochrony?

[ Dodano: Sro 23 Maj, 2012 ]
własnie zakończyły się oficjalnie moje interesy z producentem andropenisa :D dostałem zwrot kasy za to badziewie :twisted:
 
 
sebas250 

Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: it doesnt matter
Wysłany: Sro 30 Maj, 2012   

Ja zwiększyłem znów czas noszenia do 7h. Robie także zaciski opisane na forum erekcja. Nie ukrywam, że czuje moc, poszło przez ten miesiąc ok 0,2cm. Już mój penis się przyzwyczaił ale ja go tak nie katuje jak Ty :D . Noszę 3x po ok 2,5h czasami 2x po 3,5h ale takiej opuchlizny nie mam. Ruszam się dużo i mi to nie przeszkadza ale mam na to niezły pomysł. Na koniec na kondoma owijam 3x bandaż i dodatkowo na to zakładam 2 opaski na rzepy. wtedy nie wylatuje powietrze nawet przy mocnych dynamicznych ruhach

[ Dodano: Sro 30 Maj, 2012 ]
Hmm z tym bandażem jednak nie polecam tak do końca, spróbuj czymś wypchać te niedopasowane miejsca. Ja mam dość duży żołądź i powoli już ten klosz staje się trochę mały na niego :D . Dokupiłem pompke bathamate, będę używał tych dwóch przedmiotów.
Acha taka mała informacja, kolega stosuje expandera 2,3h dziennie, bathmate 2x dziennie po 20min i pigułki penis xxl od 3miechów i mu urósł 1,5cm - tak mówi, dlatego powoli będę się przymierzał do takiego osprzętu oczywiście nie zmienie czasu noszenia phallosana bo wciąż uważąm, że to najlepsze urządzenie, przynajmniej będą to trwałe przyrosty. Oczywiście będę informował na bieżąco jak idzie, podziele się wiedzą :)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Maj, 2012   

a ja poprzetestowałem juz motyw bez tej gumowej czapki i wiem, że to własnie przez to robiły sie te zaczerwienienia. Teraz stosuje delikatny pasek bawełny wycięty z delikatnej koszulki owijam zołądź i wkładam w klosz tak aby żołądź dochodziła do końca wtedy nie trzeba bardzo mocno pompować. Trzyma spoko i nie robi sie taka opuchlizna jak przy tej gumie :D kolejna sprawa to kondom juz sie zużył i stosuje teraz durex classic genialnie sie dopasowuje do fiuta i nie dostaje sie powietrze wogóle. Jeden kondom starcza na jakies 5-6 dni a paczka 12szt kosztuje mnie 7.5 euro wiec wyjdzie dużo taniej, ale najwazniejsze jest jednak to że lepiej te durexy trzymaja niz orginalny kondom. Stosuje w trybie 3X4 godziny dziennie i nie ma problemu. Do tego łykam tribullus terestris na polepszenie produkcji testosteronu :twisted: w tabletki na powiększanie nigdy nie wierzyłem i dalej nie wierzę wiec nie będę wyrzucał kasy, a co do pompki to za duzo sie naczytałem o popekanych naczyniach krwionośnych i poźniejszych problemach z erekcją :x Wierze, że powiększanie to proces długotrwały i jeśli to wogóle działa to jedyna szansą na sukces jest Phallosan ze wzgledu na to, że komfort noszenia pozwala na długotrwałe stosowanie. A jęsli to nie zadziała to nie uwierzę absolutnie w nic innego :twisted:
 
 
sebas250 

Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: it doesnt matter
Wysłany: Sro 30 Maj, 2012   

Ile stosowałeś tego kondoma, że już się zużył? Mnie po 3,4 miechy wytrzymują. Zawsze używaj talku, ja nakładam codzienie talk jak nakładam na fiuta phallosana i jest na prawdę ok. Spróbuję Twoją metodę co do durexów :)
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Maj, 2012   

też używałem talku ale nie wytrzymał : ) może jakiś pechowy mi się trafił :D durexy na szczęście lepiej sie sprawuja :twisted:
 
 
oktan 


Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Ziemianin
Wysłany: Czw 31 Maj, 2012   

talk to podstawa ;) tak sie zastanawiam czy próbowaliście nic nie owijać/nakładać na żołądź. ja po prostu wkładam do klosza i jest dobrze. gumowa ochronka od początku nie przypadła mi do gustu. tylko nie wiem czy to nie przez to iż parę miesięcy stosowałem expander i żołądź tak dostał w kość że już nic go nie podrażnia.
@fredi - długo stosujesz już tribullus terestris?? ćwiczysz coś poza tym? bo jestem ciekaw czy rzeczywiście podnosi to poziom własnego testosteronu i czy coś się zmieniasz.
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Czw 31 Maj, 2012   

stosuje tribulusa jakis miesiąc i zmiana jaką widzę to zwiekszony popęd seksualny :) jesli chodzi o dowód na przyrost to ciężko powiedzieć poniewaz zwiekszone libido to jedyny efekt jaki widze :) ćwicze sobie rekreacjnie wiec ciężko mówić o działaniu na przyrost masy bo nie mam jakiegos reżimu treningowego tylko bardziej dla zdrowia i chigieny psychicznej to robie :D jesli chodzi o zakładanie phallosana bezpośrednio na żołądź to nie mam zamiaru próbować...owijam delikatnym materiałem bawełnianym i jest super...ta oryginalna gumka na żołądź jest do dupy :twisted:
 
 
sebas250 

Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: it doesnt matter
Wysłany: Pon 04 Cze, 2012   

oktan napisał/a:
talk to podstawa ;) tak sie zastanawiam czy próbowaliście nic nie owijać/nakładać na żołądź. ja po prostu wkładam do klosza i jest dobrze. gumowa ochronka od początku nie przypadła mi do gustu. tylko nie wiem czy to nie przez to iż parę miesięcy stosowałem expander i żołądź tak dostał w kość że już nic go nie podrażnia.
@fredi - długo stosujesz już tribullus terestris?? ćwiczysz coś poza tym? bo jestem ciekaw czy rzeczywiście podnosi to poziom własnego testosteronu i czy coś się zmieniasz.


Próbowałem, hmm w sumie muszę przyznać Wam rację, że te protectory na żołądź są słabe bo ściskają żołądź co powoduje , że układa sie nienaturalnie czyli wydłuża się co potem przynajmniej mnie denerwuje bo źle się formuuje w kloszu. Chyba spróbuje z bandażem - wcześniej tak robiłem i było ok

[ Dodano: Pon 04 Cze, 2012 ]
Fredi i daj znać czy dajesz rade już nosić dłużej niż jakieś 5-6h i jak tam próby zakładania na noc? Bo ja dalej nie ufam takim próbom :(
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Cze, 2012   

ta guma faktycznie jest chujowa (jak wczesniej pisałem mnie od tego zrobiło sie mocne zaczerwienienie) jakis bandaz czy miekka bawełna dziala zajebiście :twisted: ja dodatkowo zrobiłem sobie z twardszej gąbki takie wypełnienie zamiast tej zielonej gabki chujowej...teraz fajnie żołądź sie układa :D stosuje w trybie 3x4 tak żeby było pełne 12 na dobe. Nie zakładam już tej cienkiej gumeczki na kondom tylko gumke do włosów typu frotka i komfort zajebisty. Na razie nie musze zakładac na noc bo mam czas w dzień, ale za tydzień wracam do szkoly i bede zakładał na noc tak zeby było 12 na dobe. Wczesniej pisałem ze erekcja nie byla przyjemna podczas noszenia ale to raczej wina tej cienkiej gumki...tak czy siak jak bede zakładał na noc to bede sie starał obudzic po 4 godzinach zeby zdjąc na chwile i sie odlac. Poza tym nada ranem jak miałem erekcje to ze trzy godziny trwała, nie wiem czy tylko przez phallosana czy zawsze tak mam...jesli erekcja sie utrzymuje to moim zdaniem nie ma wtedy naciagania bo ciało jamniste penisa wypełnione jest krwia i efekt żaden. Ale to jeszcze wymaga obserwacji... :twisted:
 
 
PrzegralemZycie 

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 76
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 05 Cze, 2012   

Jeśli chodzi o Andro Penisa to znalazłem złoty środek na ból i dyskomfort spowodowany tym sylikonowym badziewiem który jest dołączony do zestawy. Ból spowodowany jest przede wszystkim (u mnie przynajmniej) tym że "kawałek skóry" jest zawsze ściskany przy tych dziurkach na silikon przez ten pasek. Zamiast tego zacząłem używać bandaża elastycznego (uciętego w połowie szerokości, żeby wszedł w te dziurki). Nic teraz mi nie uciska skóry i nosi się to w "miarę wygodnie" o ile można mówić o wygodzie kiedy z podbrzusza zwisa nam kawał plastiku i metali na którym uwiązany jest nasz penis :?

Minus jest taki, że ten bandaż, mimo że elastyczny i się dobrze rozciąga, znacząco uciska miejsce przed żołędziem i ten szybciej staje się siny, dlatego trzeba często ściągać to, pozwolić żeby krew znowu sobie doń doszła i znowu owinąć bandażem.

Co do tabletek to wiadomo, że to ich opisy to kłamstwa i bzdury. Choć w ramach suplementu, a nóż coś pomoże, będę brał L-Argininę. No i dobrze brać jakiś Booster testosteronu, bo z pewnością to może o wiele bardziej pomóc niż te wszystkie kremy czy tabletki. Mi zostały jeszcze 2 paczki Penilarge i kremu i tabletek (dobiorę do końca i przerzucam się na L-Argininę), ale już wiem, że to pieniądze wyrzucone w błoto. Dlaczego? Kupując składniki osobno, wyjdzie nas dużo taniej ;) a i ich działanie jest nierzadko znacząco przecenione.
Myślę, że też dobrą opcją jest branie jakichś odżywek białkowych z aminokwasami i bardzo dobra dieta. Mnie na razie niestety nie stać na taki luksus, ale powoli powoli, mam nadzieję że będę i to brał.

Jak do października urośnie do 16 cm to idę do prostytutki (na swój pierwszy raz) w listopadzie :) a że jestem bardzo dobrej myśli, mam niezwykle silną motywację do noszenia tego ustrojstwa.

Jeszcze w ramach motywacji. Sceptycy, nawet na tym forum, mówią że powiększyć się nie da, bo to tak jakby palce powiększyć (znacznie trudniej) czy wzrost. Otóż to wierutne bzdury, bo można w wieku dorosłym i wydłużać kości i mięśnie i ścięgna i to na stałe (NIEKONIECZNIE INWAZYJNĄ METODĄ!). Co prawda to luksus i jeżeli ktoś chciałby te 4-5 cm wzrostu uzyskać to musi w zależności od metody sporo pieniędzy wydać, czasu stracić, ale można. Sam się bardzo chciałbym takiemu czemuś poddać, tak żeby chociaż 5-6 cm wzrostu uzyskać. Nawet ręce można wydłużyć ;)

Miałem jeszcze linki do 2 innych klinik niż na dole, ale gdzieś mi się zapodziały.

http://www.bodyremodeling.org/

http://www.ginza-kojima.jp/FL/EN/height.html (5 cm to koszt 350 000 PLN wraz z pobytem w klinice. Na forach wyczytałem że "szybką metodą" do pół roku to trwać może).

- wydłużanie kości metodą ilizarowa

- wydłużanie kości metodą konzala

- Czytałem na forach zagranicznych historię ludzi, dorosłych ludzi, gdzie jakimiś ciężarkami czy obciążeniami potrafili sobie kości wydłużyć domową metodą o kilka cm. Wiarygodne, bo bez reklamy czegokolwiek.

Także sceptycy którzy chcą niszczyć marzenia innych o normalnym penisie - do widzenia . Szach mat ;)


U mnie największą wadą próby powiększenia penisa nie jest dyskomfort fizyczny noszenia tego, a pojawienie się niewyobrażalnej wręcz agresji i nienawiści skierowanej do wszystkich tych, którzy normalnie, naturalnie, bez żadnych cierpień, zabaw z rozciągaczami, mają normalne, zdrowe penisy, które nie tylko pozwoliły im zbudować prawidłowy obraz własnej osoby, wraz ze zdobyciem pewności siebie, ale umożliwiły im bogate i pełne życie seksualne, a nie ma co się oszukiwać, seks jest środkiem do osiągnięcia naszego celu na tej planecie (prokreacji) więc musi być niewyobrażalnie fizycznie przyjemny, żeby nam się "chciało to robić". Ale staram się rozładowywać złość na siłowni ostatnio (na którą chodzę wcześnie rano, żeby jak najmniej było facetów z normalnymi penisami).
 
 
sebas250 

Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: it doesnt matter
Wysłany: Czw 14 Cze, 2012   

Fred a jak Ty to robisz, ze kondom wytrzymuje u Ciebie 5 dni? jakich używasz? grubych?. U mnie 2 dni to max....
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Cze, 2012   

uzywam Durex extra safe...wytrzymuje 5-7 dni...co dwa dni myje razem z kloszem i daje troche pudru, nie za dużo bo puder pogarsza przyleganie do fiuta... :D

[ Dodano: Czw 14 Cze, 2012 ]
nie powiedziałem o jednej waznej sprawie...z orginalnego kondoma odciąłem ten kołnierz który zakładasz na klosz i po założeniu na klosz durexa zakładasz ten kołnierz i trzyma zajebiscie :D własnie dla tego myje razem z kloszem :D
 
 
penis.com.pl
andropenis
sebas250 

Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 17
Skąd: it doesnt matter
Wysłany: Sob 16 Cze, 2012   

hmmm, to ja też tak zrobie bo mi został uszkodzony oryginalny kondom, jutro się pobawie ale na razie kupiłem 100szt prezerwatyw na allegro za 40zł hehe rzeczywiście taniej wychodzi :)
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Cze, 2012   

o k... 100 za 4 dychy??? :roll: hehe do pukania to bałbym sie takich uzywać :twisted:

[ Dodano: Nie 17 Cze, 2012 ]
miało być qurwa nie lubie tego cenzurowania... :D lepiej by się za spam wzieli... :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group