Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Osoby stosjace Pompki
Autor Wiadomość
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   Osoby stosjace Pompki

Ja mam taka prosbe i zakładam ten temat ,aby wszystkie osoby ,ktore stosowały badz stosuja pompki wypowiedziały sie o swoich doswiadczeniach,efektach pozytywnych i negatywnych..
Jak stosowaliscie badz stosujecie.
Bede bardzo wdzieczny
 
 
Piotr1983 

Wiek: 41
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 8
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 12 Gru, 2011   

Bathmate Hydropump. Stosowałem od marca z niewielkimi przerwami po 4 do 5 dni w tygodniu. Przyrost w długości 0,5 cm. W średnicy 1 cm. Nie ma na pewno takich efektów jak piszą w reklamach że po 6 tygodniach urośnie ci nawet 7 cm, bez przesady, no ale na każdego działa inaczej.
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Wto 13 Gru, 2011   

Zawsze w reklamach nie ma prawdy dlatego pisze tutaj.
I mam pytanie czy to na stałe ?
Czy nadal uzywasz pompki
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
DJM89 

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 78
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 13 Gru, 2011   

Piotr1983 napisał/a:
Bathmate Hydropump. Stosowałem od marca z niewielkimi przerwami po 4 do 5 dni w tygodniu. Przyrost w długości 0,5 cm. W średnicy 1 cm. Nie ma na pewno takich efektów jak piszą w reklamach że po 6 tygodniach urośnie ci nawet 7 cm, bez przesady, no ale na każdego działa inaczej.


Średnicy, czy obwodzie?
 
 
Piotr1983 

Wiek: 41
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 8
Skąd: Białystok
Wysłany: Wto 13 Gru, 2011   

W obwodzie powiększył się o 1 cm, teraz jest już 13,5 cm.
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Wto 13 Gru, 2011   

cały czas stosujesz pompke? i czy jak miałes chwile przerwy to widac ,ze efekt jest mniejszy czy raczej na stałe efekt został
 
 
Piotr1983 

Wiek: 41
Dołączył: 14 Lis 2011
Posty: 8
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   

Miałem 2, 3 przerwy po około tygodniu. Efekt pozostał taki jak jest do tej pory.
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   

wielkie dzieki;p
Sam zastanawiam sie nad kupnem i chciałbym wiedziec jak najwiecej czy warto..
Czytałem duzo na forum i ludzie pisza ,ze efekty sa .Ale wole sie upewnic^^
Pozdrawiam

[ Dodano: Czw 15 Gru, 2011 ]
I jeszcze takie pytanko.
Przy opisie pompki jest,ze "mozna dłuzej" tak z ciekawosci pytam czy rzeczywiscie to prawda ?
Moze zauwazyłes u siebie jak z tym jest?
 
 
DJM89 

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 78
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   

Xanad, zastanów się nad inną rzeczą. Ja zaczynając swoją karierę w powiększaniu miałem 10,5cm średnicy- chudzielec straszny. Mimo to partnerka była zadowolona, po długości ją trochę bolało- była "płytka".
Kupiłem sobie pompkę pump master. Wydałem na nią 150zł w promocji. Co się okazało może i ciśnienie było, ale ssało mi za bardzo skórę z podstawy penisa- uszczelka w tej pompce jest przeznaczona dla grubszych penisów. Popełniłem błąd kupując ją, ponieważ i tuba za szeroka i ta uszczelka. Kupiłem inną uszczelkę i znowu ten sam problem.

Pompkę rzuciłem w cholerę, gdzieś leży, niepotrzebna.
Przyjrzałem się ćwiczeniom. Kawałek czasu ćwiczyłem i miałem 11cm w obwodzie. Od września z przerwami, a od listopada wziąłem na poważnie jelq z ebooka i teraz dochodzę do około 11,5-12cm, ale poniżej 11,5 w erekcji nie schodzę.
I ćwiczenia i pompki dadzą jakiś efekt. Jednak jeśli masz chudego to z własnego doświadczenia odradzam, bo to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Pompki są dla leniuchów ;)
A ćwiczenia to fakt, można zmęczyć trochę rękę, ale warto. Przynajmniej wg mnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group