Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     co sie dzieje?
Autor Wiadomość
sandal 

Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: asd
Wysłany: Sro 07 Gru, 2011   co sie dzieje?

witam
mam taki problem a mianowicie jak np leze z dziewczyna sobie film ogladam sie calujemy itd ale nic wiecej a ja sie podniecam troche ale np nie staje mi a sperma mi wylatuje tylko taka przezroczysta i czasami troche stanie a i tak leci.czy jest cos zeby zmniejszyc szybkosc podniecenia ??
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 07 Gru, 2011   

znaki interpunkcyjne wprowadzono po to aby ułatwić czytającemu zrozumienie czytanego tekstu. :lol:
to o czym piszesz to preejakulat i jest wydzielany z cewki moczowej na skutek podniecenia. ma on na celu zapewnienie odpowiedniego nawilżenia i poślizgu w czasie stosunku. szybkość podniecenia jest cechą osobniczą i nie bardzo da się ją regulować, może z czasem gdy się już przyzwyczaisz to takich sytuacji, podniecenie zajmie Ci trochę więcej czasu. nie oznacza to jednak, że w szybkim podniecaniu się jest coś złego.
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
sandal 

Dołączył: 07 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: asd
Wysłany: Sro 07 Gru, 2011   

ale to nie oznacza ze jak mi tak leci to ze np jak dla dziewczyny wloze to odrazu od tego zajdzie w ciaze?
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
DJM89 

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 78
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 07 Gru, 2011   

sandal napisał/a:
ale to nie oznacza ze jak mi tak leci to ze np jak dla dziewczyny wloze to odrazu od tego zajdzie w ciaze?


Różnie piszą o tym preejakulacie. Może zawierać śladowe ilości plemników, bądź nie.
Ja nigdzie się nie pcham bez gumki i mam spokój z takimi myślami ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group