Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     operacja wydlużania klinika Brazylia
Autor Wiadomość
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 03 Gru, 2011   

Może sie pomylili Ruscy i zrobili ci zabieg na coś innego.
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

mam umowe i mialem konsultacje i rozmowy dot powiekszania i przeciecia wiezadla
 
 
wesolystudent 


Wiek: 32
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 48
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

Czy po przeciecie wiezadla Twój penis podczas wzwodu zachowuje się inaczej?
 
 
penis.com.pl
masturbator
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

po operacji nic sie nie zmieniło
 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

Dziwne że nie miałes naciecia nad penisem>czy to jakaś nowa metoda,ciekawe...
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Nie 04 Gru, 2011   

wg Pana Dariusza to jest ich "super" metoda polegajaca tylko na nacieciu wzdłuż moszny, ktora podobno eliminuje ryzyko impotencji itp (nie wiem jakim cudem)......... poza tym ogladajac setki fimow na youtube z tego typu operacji zawsze naciecie jest od gory poniewaz wiezadlo umieszczone jest gleboko i nie wiem jak mozna sie dostac tam od strony moszny (ale ja nie jestem specjalista)...... w tym tyg zrobie USG i bede wiedzial na 100% czy wiezadlo w ogóle zostalo przeciete
  
 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 10 Gru, 2011   

Czy dowiedziałeś się na czym polegał ten zabieg?chodzi mi o nacięcie na mosznie, a nie nad penisem i czy zostały podcięte wiezadła,bo na tym miał chyba polegac ten zabieg?
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

wiec tak, bylem rozmawialem, powiedzmy ze wszytko zostalo wyjasnione, temat bede kontynuowal poniewaz nie znalaem takeigo podobnego w internecie.

Wiezadla oraz blony zostaly podobno naciete, podobno tez jako jednyni naciecia tych wiezadel dokonuja wlasnie poprzez moszne zeby wygladalo to bardziej estetycznie itd na efekt podobno czeka sie pol roku i w tym czasie nalezy oczywiscie caly czas nosic extender.
Lekarz jak i pan Dariusz byli bardzo mili takze powiedzmy ze uwierzylem w to co mowili.
Co jakis czas bede dodawal zdjecia z postepow jesli tkaie beda.
 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   

Czy mierzyłeś już w stanie erekcji:) jestem ciekaw czy coś się wydłuzył ?
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Czw 15 Gru, 2011   

niedlugo umieszcze zdjecia sprzed operacji i bede dodowal raz ew dwa razy w miesiacu po operacji. Poki co nie ma zadnej roznicy. Dlugosc penisa w wzwodzie wynosi 13,5 cm czyli dokaldnie tyle co przed operacja. Zastanawia mnie ciagle to jakim cudem ma sie on powiekszyc jak juz prawie wszystko jest wygojone, rana w ktorej mialem stan zapalny juz prawie sie wygoila wiec wg mnie jesli mialby byc wiekszy to juz by chyba byl tak?? czy sie myle???
moze to zly przyklad ale np piersi jak sie powieksza to sa wieksze odrazu tak?? i tak tez jest z kazdym innym narządem.... (ale ja nie jestem specjalista)

Dzisiaj tez wyslalem maila do Pani Tatiany, która jest zazwyczaj obecna przy wszystkich rozmowach poniewaz jest tlumaczem, aby przyslala mi informacje w punktach co dokladnie bylo tam przeciete, poniewaz chce to zweryfikowac juz tu w polsce u chirurgow.

[ Dodano: Pon 26 Gru, 2011 ]
Witam, pisze po jakims czasie poniewaz probowalem ustalic z klinika Brazylia i miec na to jakeis dowody, co tak naprawde zostalo tam zrobione i na jakiej podstawie opieraja te przyrosty 4-5 cm tak jak pisza na swojej stronie. Wrzucam cala korespondencje i jesli chce sie komus czytac niech sam wyciagnie wnioski. Ja juz na wstepie podumuje to co bedzie tam napisane dla tych ktorym nie bedzie chcialo sie czytac. Prosilem klinikie o dokumenty w ktorych razem z pieczatka podbita przez klinike ma byc napisane co konkretnei mi zrobili w celu weryfikacji tego juz u innych chirurgow, pani Tatiana miala tez mi przeslac linki do innych stron na ktorcyh beda dowody na to ze przy uzyciu tej techniki takie przyrosty sie uzyskuje. Podczas tych rozmow zostalem oskarzony o probe wyludzenia pieniedzy gzdie sam o pieniadzach ani razu nie wspomnialem, a ani dokumentow ani dowodow ani linkod do stron nie otrzymalem. Kontakt z panem Dariuszem Z polskiego przedstawicielstwa jest utrudniony, wszystkiego sie wypiera i w zaden sposob nei pomaga. Gdy prosilem o podanie danych zaslanial sie ochrona o danych osobowych. Takze nawet zalozenie sprawy w sadzie jest tu problemem ale nie jest niemozliwe....
Jedyne co sie dowiedzialem to to ze byla to technika nazywana na zagrnanicznych stronach w skrocie lig cut i nie znalazlem na zadnym zagranicznym forum opinie ze ktokolwiek po tym uzyskal takei przyrosty o jakich mowia/pisza. nie wiem czy moge umieszczac tu linki do innych portali zagranicznych i nie bede probowal naruszac regulaminiu ale dla zainteresowanych na PW moge podeslac wszystkie najwieksze fora na ktorych pisze sie o tego typu zabiegach ba sa nawet przyklady i opinie tej kliniki i tez nie znalazlem nikogo kto by odnotowal przyrosty o jakich zapewnia klinika, pani Tatiana chciala mi przeslac ale sie rozmyslila :)

takze przestroga dla wszytkich wybierajacych sie tam.... omijac szerokim lukiem....
dla zainteresowanych cala korespondencja:


15.12.2011
-B…..
Witam,
Tak jak ustalilismy podczas naszej ostanteij rozmowy ze moge pisac, wiec pisze.....
W zasadzie powinienem kontaktowac sie bezposrednio z klinika Brazylia lub panem Dariuszem Antkowiakiem poniewaz to oficialny Polski przedstawiciel Kliniki Brazylia...ale w tym pierwszysm nikt mnie nie zrozumie a z tym drugim kontakt jest utrudniony na co dowodem jest zorganizowanie ostatniego spotkania.
Bardzo bym prosil aby dokladnie w punktach wymienic na czym polegala moja operacja "wydluzania penisa", konkretnie punkt po punkcie prosze napisac co zostalo wg Dr ktory mnie operaowal przeciete, naciete itd.
Wspominala tez Pani cos o tym ze nie podpisalem "zgody" prosze konkretniej wyjasnic o jaki dokument chodzilo.


Pozdrawiam
15.12.2011
-Tatiana
Witam Panie ……
Ja reprezentuje klinike jako tlumacz, moze Pan wiec normalnie pisac do mnie. Panie B chirurdzy kliniki sa teraz na jakims kongresie ISAPS w Moskwie, wracaja wieczorem 17ego, 18 od rana - juz operacje, medzy innymi tez wydluzenie - pacjent z Anglii, to lepiej poczekamy na powrot doktora. Ja oczywiscie tez moge Panu wyslac standardowy opis operacji, ale wole poczekac na doktora, tym bardziej jezeli Pan chce szczegolowy opis. Tylko prosze nie denerwowac sie niepotrzebnie, tego samego dnia po panu przychodzil pacjent (juz nie pamietalismy go),byl na wydluzeniu 3 lata temu, teraz przychodzil na pogrubienie - i on i jego dziewcyzna sa bardzo zadowoleni. Chcialam poprosic Darka, zeby jakos udostepnil kontakt z nim Panu, aby rozmowa dodala Panu jakby wiary, ale powiedzial ze moze pan pomyslec ze to jakas podpucha, to odpuscilam sobie. To umowmy sie, ze 18ego albo gora 19egowysle taki opis, chociaz Pan chyba dostal epikryze po rosyjsku, nie? Co do dokumentow - juz wiem spisal Pan i po polsku i po rosyjsku umowe. I prosze niepotrzebnie sie nie denerwowac, Panskie pelne lez oczy tkwia u mnie w pamieci. Nie pamietam, zeby ktos naszych pacjentow byl tak zdesperowany. Poniewaz nie spotkalismy nigdy z zadna reklamacja w zakresie tego zabiegu, napewno czas nie tylko goi, lecz wydluza:) To 18ego napisze do pana.
Pozdrawiam
Tatiana ……

15.12.2011
-B…..
Witam,
powiem dokładnie o co chodzi, poniewaz od lat interesuje sie tym tematem i od lat czytam na ten temat, szukam ludzi którzy mogliby potwierdzić skutecznosc takich operacji do dnia dzisejszego nie znalazelm nikogo, a juz nikogo wiarygodnego bo na nic mi czyjes slowa, mnie intersuje pelna dokumentacja (taka jak sam prowadze) i taka uwazam za wiarygodna. Czyli pacjent, zdjecia w wzwodzie przed, po i ew po jakims tam czasie wszsytko oczywiwscie z linijka ew centymetrem inaczej nie uwierze a tym bardziej na slowo, a o panu Dariuszu to proszę nawet nie wspominac poniewaz ja, jak i moja dziewczyna ktora z nim rozmawiala potwierdzimy ze obiecywal efekt w wzwodzie zaraz po operacji, poniewaz powiedzial ze skoro bedize wiekszy w spoczynku to jest rownoznacze z powiekszeniem w wzwodzie i ja przez to zdecydowalem sie na ta operacje. Na nic mi zdjecia w spoczynku bo napewno kazdemu wiadomo ze penis w spoczynku jest raz mniejszy raz wiekszy i na to sklada sie wiele czynnikow. Miarodajny moze byc tylko wzwod ktory do dnia dzisiejszego sie u mnie nie zmienil, no ale czekam.......
Dziwi mnie jeszcze jedna rzecz ze jest masa uzytkownikow extendera ktroa sie nie poddala operacji a odnotowuje przyrosty, wiec w takim razie po co mi byla operacja?? nad tym sie caly czas zastnawiam i co tak naprawde bylo tam zrobione... skoro na efekt trzeba tyle czekac...

Szkoda ze poki co wyszlo jak wyszlo, poniewaz do wszystkiego bylem naprawde bardzo pozytywnie nastawiony na dodatek mialem sporo planow co do innych operacji (nie tylko penisa) bo i juz na konsultacjach pytalem o pogrubianie, ale doktor poki co to odradzil. Poza tym nie moge nigdzie znalezc zdjec jak to w ogole wyglada po zabiegu pogrubiania, ale napisalo do mnie kilka osob ze nie jest z tego zadowolona poniewaz porobily sie jakies grudy itd i ze raczej wyglada to nieestetycznie.

Przypomniala mi sie jeszcze jedna rzecz ze pan Dariusz informaowal ze extender nalezy nosic 5 tygodni, Wy mowicie ze 6 miesiecy, skad taka roznica w informacjach?? bo jak dla mnie to poprostu zwykle naganianie klienta..... i kolejna wpadka pana Dariusza.....

Emocje juz troszke opadly i poki co nie chce wysuwać zbyt pochopnych wnioskow jak i poczynic innych krokow w celu wyjasnienia tej sprawy bo tak jak juz wczesniej wspominalem czuje sie oszukany.....

Czekam na wiadomosc.

Pozdrawiam





16.12.2011
-Tatiana
Panie B, witam!
W tym, co pan pisze, dziwne jest jedno - jezeli pan od lat interesuje sie tym tematem, to jak pan mogl uwierzyc twierdzeniom o natychmiastowym efekcie! Niestety, nie ma cudow, choc chirurdzy kliniki Brazylia uczesnicza we wszystkich swiatowych kongresach, zawsze sa na biezaco we wszystkich nowosciach - ale w tym zakresie nigdy chyba nic nie wymysla, chyba ze jakies nana-technologie. Ja ju nic nie bede tez mowila o p. Dariuszu, gdyz nie wypada nic zlego jakby mowic o przedstawicielu, ale podczas spotkania byl najwyrazniej wystraszony, choc zapewnial nas, ze on tak nie mowil i ze rozmawial tylko z panska dziewczyna. Ale dobra, odpuscmy go. Co do wyboru miedzy noszeniem ekstendera a operacja - to roznica jest jedna, operacja daje gwarancje, ze po niej w wyniku noszenia ekstendera da sie wyciagnac na maksa. I to juz jest kwestia wyboru pacjenta. My tylko bedziemy wdzieczni, jesli pan wykona taka obserwacje i bedzie relacjonwac rezultaty. Bo ja tez tlumacze od lat i na polski i na angielski i mam duzo wiedzy na ten temat, ale jak dotad nikt nie napisal do nas: Dzien dobry, uzyskalem tyle a tyle. Ja moze w nastepnym tygodniu sprobuje znalezc linka na jedno forum - dokladnie nie wiem czy angielskie czy to amerykanskie, na ktore powoluja sie pacjenci Anglii, USA i innych krajow, pamietam ze jeden pacjent z Niemiec 3 mies. temu podawal mi, ze tam sa opinie, jak pan zechce to w jezyku angielskim moge tez dac linka. I popytam jednego lekarz z Hejdelbergi, ktory 2 miesiace korespondowal z chirurgiem, zanim podjal decyzje przyjechac, wyjasnial kazdy szczegol medyczny, juz chyba 3 miesiace minely po operacji, to moze jako lekarz prowadzi jakis monitoring. Bo my tez jakos nie mamy konkretnego obrazu wynikow, wiemy jedno, ze polscy pacjenci sa tak zazwyczaj roszczeniowi, ze chyba nie odpusciliby, gdyby wyrzucili pieniadze w bloto. Co do pogrubiania, grudki postaja tylko u tych, kto "przedobrzyl" - czyli zamiast standardowej dawki 20 ml (ale to zalezy od dlugosci) -moze byc i wiecej - wprowadzil wiecej, albo nie stosowal sie do wskazowek. Co do noszenia ekstendera - to tez nie wiem, co tam pan Darek mowil i dlaczego tak mowil, troche to daje do myslenia, my zawsze prosimy mowic, jak ktos dzwoni do niego, ze to nie jest zabieg dla tych, komu sie spieszy i kto nie potrafi uzbroic sie w cierpliwosc i w ekstendera. No to chyba na wszystkie pytania odpowiedzialam.
Pozdrawiam
Tatiana

16.12.2011
-B…..
Witam,
Ja jeszce troszke pomecze temat pana Dariusza bo jakby nie bylo zostalem oszukany, wprowadzony w błąd i poprzez podanie błednych inforamcji zdecydowalem sie na "zakup" tych kilku cm ktorych ani nie dostalem w tym terminie tak jak bylo to omawiane z panem Dariuszem, pomijam jeszce kilka inncy inforacji sprzecznych z rzeeczywistoscia. Oczywiscie pan Dariusz rozmawial z moja dziewczyna bo ja w tym czasie bylem tak zajety ze jej "zlecilem" zalatwienie wszelkich formalnosci i uzgodnienie szczegolow, ale kilka dni przed wyjazdem sam do niego dzwonilem aby upewnic sie samemu czy to co przekazala mi moja dziewczyna jest prawda. I ja i ona poswiadczymy ze tak bylo i z tego tytulu bede oczekiwal od WAs lub od pana Dariusza rekompensaty poniewaz w wiedzeniu polskiego prawa jako konsument zostaelm poprostu oszukany i nie chce mi sie teraz szukac na to ustaw i przepisow ale jesli zajdzie taka potrzeba moj prawnik napewno sie tym zajmie chociaz drogi sadowej wolalbym unikanac, poniewaz tego typu sprawy ciagnal sie latami a bedzie to utrudnienie i dla mnie i dla Was, wiec tu chcialbym wyjsc Wam na przeciw i moze sami zaproponujecie sposob na ew "zadoscuczynienie"......
Podsumowujac pana Dariusza sprzedal mi "produkt" w postaci 4-5 cm w wzwodzie i czas noszenia extendera ok 5 tygodni..... ktorego nie otrzymalem.

Wracajac do tematu, tak jak mowilem/pisalem wczesniej od lat interesuje sie tematem i nigdzie ale to naprawde nigzdie tez nie znalalezm informacji aby po takiej operacji przyrost w wzwodzie byl na poziomie 4-5 cm to jest tez kolejny powod dla ktorego sie zdecydowalem na ta operacje, poniewaz o ile mi wiadomo (ale ja nie jestem specajlista i operam sie tylko na informacji z internetu) przyrosty w wzwodzie to ok max 1 cm ktroego jak do tej pory tez nie uzyskalem. I tu worce jeszcze na chwilke do pana Dariusza ktory nas zapewnial ze przysrost bedzie na poziomie 4-5 cm i tylko i wylacznie dlaego sie na to zdecydowalem (zwykly chwyt marketingowy) bo jak domyslam sie z tego typu "nagonki" otrzymuje jakas prowizje (ale w to juz nie bede wnikal).
Jesli chodzi o noszenie extendera w ktorym momencie powinienm zaobserwowac jakies wyniki bo lada dzien bedzie miesiac a u mnie ani mm wiecej?? byc moze wyda sie to zabawne ale czy to odrazu wskoczy te 4-5 cm?? :) oczywiscie dla mnie to absolutnie zabawne nie jest i nie jest mi tez do smiechu ale jakos przestaje w ogole juz w to wierzyc bo skoro do tej pory nie uzyskalem powiekszenia nawet 1mm to kiedy to zacznie sie powiekszac??
Jesli chodzi o fora anglojezycznie to jak najbardziej mysle ze i tak juz albo jestem ich uczestnikiem albo je widziaelm ale moze "cos" mnie ominelo takze jak najbaridzej prosze mi podeslac. Opinie ludzi, pacjentow ktore nie beda poparte dokumentacja i zdjeciami takimi o jakich mowilem/pisalem wczesniej w ogole nie beda brane pod uwage bo tu moglbym nawiazc do "super produktow" w postaci tabletek kremow itp :) ktore to podobno daja przyrosty po 7-10 cm :) w miesiac, opini pod tymi porduktami sa oczywiscie setki, a jak oboje wiemy tez rzeczy nie dzialaja.
Dziwi mnie jescze jedna rzecz ze znalazem jakis czas temu nawet artykul o Was przeprowadzony przez jakiegos reportera (pojawia sie tez tam pani imie) w ktorym jest wyraznie napisane ze dokonujecie pomiaru w wzwodzie, a umnie takiego pomiaru nie bylo, wiec pytam dlaczego? Cale szczescie ze posiadam takie zdjecia sprzed operacji poniewaz i tu przytocze opinie z pewnego forum w temacie w ktorym opisuje moje przygody z Wasza klinika to swiadczy tylko o Waszym nieprofesjonalizmie........
Ale jeszce jedna rzecz przychodzi mi do glowy, zawszeprzed zabiegiem wykonujecie zdjecia operowanych narzadow, wspominala pani o pacjenicie ktory 3 lata temu wydluzal penisa a traz go pogrubial, wiec powinniscie dysponowac zdjeciami sprzed 3 lat i obecnymi sprzed zabiegu pogrubiania....
Tak czy inaczej, czekam na linki, ew dokumentacje innych pacjentow, realne opinie, propozycje rekomensaty oraz pelna i szczegolowa dokumentacje z przeprowadzonej na mnie operacji.

Pozdrawiam




19.12.2011
-Tatiana
Panie B!
Przeczytam jutro dokladnie panski list i odpisze, gdyz w weekend nie pracuje, a dzis po wykladach bylo duzo przekladu w klinice - bo dwoch angielskich pacjentow przyjechalo na wiadomo jaki zabieg. To prosze zaczekac do jutra.
Pozdrawiam
Tatiana

19.12.2011
-B…..
Witam,
ok nie ma problemu, poczekam, ale przyszly mi jescze kilka rzeczy do glowy....
Skoro ten jeden pacjent ktroy przyjechal po 3 latach byl zadowolony tak?? Skoro byl zadowolony to dlaczego przyjechal znowu??
Tak jak Pani napisala nie prowadzicie dokumentacji po zabiegu tak?? To skad wiecie o takich przyrostach?? bo teraz to moge sie domyslac ze te 4-5 cm to tak z glowy wzieliscie skoro sami nie wiecie co sie dzieje z pacjentem po opuszczeniu kliniki.....
I jeszce raz temat pana Dariusza, twierdzi ze ze mna nie rozmawial?? bardzo chetnie udostepnie billingi moje jak i mojej dziewczyny i tam jest czarno na bialym ze i przed wyjazdem byly prowadzone rozmowy jak i podczas pobytu w klinice.....
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi dot moich dwoch listow....


21.12.2011
-B…..
Witam,
przypominam ze do 19.12.2012 miala mi pani wyslac dokladny opis operacji jaka zostala przeprowadzona, tylko ze teraz bardzo prosze przeslac to do pana Dariusza razem z podpisem i pieczatka kliniki prosze takze mu przekazac ze jak dokumenty dotra niech mnie poiwadomi to odbiore je osobiscie od niego i nadal czekam na odpwiedzi na zadane pytania.
Pozdrawiam


21.12.2011
-Tatiana
Witam,
odpowiadam. Jezeli ma pan dowody - jakies nagrania rozmow, ze p. Dariusz obieclal przyrost 4 - 5 cm, i to natychmiastowy - to porsze bardzo - podawac go do sadu. P. Darek przysiegal dyrektorowi przez telefon, ze on nic takiego nie mowil - i to komu ma zaufac dyrektor? Nigdzie - ani na stronie rosyjskiej ani na polskiej nie podaje sie takiej infornacji - wszedzie stoi jak byk - 2- 4 cm. I osobno sie pisze, ze maksymalne wydluzenie wynosi 5 cm (ale uzyskuje sie razdko). Pamietam tez, ze pan zadawal pytanie skad mozemy wiedziec , o ile sie wydluza jak nie prowadzimy monitoringu po. Prosze pana, nasi chirurdzy odbyli najperw szkolenie w Moskiwie w tym zakresie, dr. Bachtyarow dodatku mial staz w USA - tez w tym samym zakresie. Kiedy podaje sie dane o wyniku operacji - powoluje sie na wyniki, zweryfikowane przez doswiadczenie naukowe i praktyczne - nie swojej kliniki, tylko ogolnoswiatowe. Wszedzie na stronach amerykanskich i angielskich, przy stosowaniu tej samej metody - polegajacej na releasing of suspensory ligaments - podaje sie tez wyniki wydluzenia - approximate gain - 1 -2 inch, co absolutnie zgadza sie z naszymi danymi. I w ogole odnosze wrazenie, ze panu wcale nie chodzi o to, zeby samemu osiagnac dobry rezultat - pan caly czas czuka dziury w calym, usiluje znalezc jakies rozbieznosci, z czego moge wnosic, ze chodzi panu o zwyczajne wyludzanie pieniedzy. Jezeli w trakcie spotkania w Warszawie wydalo mi sie ze pan jest wyraznie dotkniety i czuje sie wprowadzony w blad, to teraz jestem innego zdania. Chociaz to moje osobiste odczucie. Co sie tyczy opisu, jak przebiegala operacja, to prosze zwrocic sie do p. Dariusz zeby on wyslal do nas oficjalne pismo z pieczatka , to my odeslemy na to szczegolowy opis operacji, ktory pan moze rownie dobrze znalezc w ksiazkach medycznych badz w internecie.





21.12.2011
-B…..
Witam,
aboslutnie nie chodzi mi o jakiekolwiek wyludzenie pieniedzy bo jak narazie to Wy to zrobiliscie z pomoca pana Dariusza, poniewaz kupielm wydluzenie penisa tak jak mowil pan Dariusz 4-5cm, lub nawet pani w tej chwili 2-4cm a u mnie poki co nie ma roznicy nawet o mm, wiec ponawiam pytanie kiedy to bedzie?? czy to pojawi sie tak nagle?? to po jakim czasie bo ja juz nic nie rozumiem.
Niestety nagranych rozmow nie posiadam a nawet jesli w widzieniu polskiego prawa nie beda one dowodem, ale mam swiadka w postaci kobiety ktora ustalala szczegoly przed tym zanim ja sie skontkatowalem z panem Dariuszem i mi i jej taka informacje przekazal nam pan Dariusz z NEW LOOK ze po operaci bedzie przyrost 4-5cm, a dowodem moga byc bilingi z mojego i jej telefonu ze takie rozmowy byly prowadzone i to kilkukrotnie, . Jesli chodzi o konktat z panem Dariuszem to juz po powrocie z klinki nie chcial mi udostpenic ani danych osobowych ani w ogole zadnych danych, wiec watpie zeby tym bardzej chcial mi przekazac takie dokumenty. Ale sprobuje skoro nie ma innej mozliwosci, chociaz wczesniej pani mnie zapewniala ze takowe mi przeszle.... zastnanawiajace prawda???
Miala mi pani takze podeslac linki do stron gdzie podobno sa ludzie po takich zabiegach i sa zadowoleni, dlaczego ich nie otrzymalem??
dlaczego nie odpowidziala pani nic na temat tego pacjenta ktory przyjechal po 3 latach na pogrubianie, a byl po zabiegu wydluzania?? Przeciez zawsze robicie zdjecie przed zabiegiem prawda?? No i dlaczego u mnie nie byl wykonany pomiar w wzwodzie tak jak to sie pisze o waszej klinicie w artykulach....
Jak narazie nie odpowiadziala pani na wiekszosc moich pytan :(
i jeszcze jedna rzecz gdyby chodzilo mi o jak to pani napisala "samemu osiagnac dobry rezultat" to nie poddawalbym sie operacji ktora miala to zrobic.... chyba prawda?? bo co wiecej ja moge zrobic skoro jak mnie zapewnialiscie po tej operacji mialo byc wydluzenie ktorego do dnia dzisiejszego nie uzyskalem, moze jakies wskazowki co mam robic oprocz noszenia extendera ktore uzywam wg instrukcji??

21.12.2011
-Tatiana
Prosze pana,
nie odpowiedzialam, bo panskie listy sa utrzymane w tak agresywnym stylu, ze nie sadze, aby tu chodzilo doprawdy o wyjasnienie szczegolow. Poza tym klinika Brazylia ma tylu pacjentow, ze panskie zarzuty o wyludzaniu panskich pieniedzy wygladaj poprostu smiesznie. Przyrost osiaga sie - oczywiscie stopniowo - jezeli nosi sie ekstendera, i ten tko nosi, nie ma mocy - uzyskuje przyrost - ile - zalezy od anatomii. Dziwne to jezt, ze pan od lat siedzi na tych forach i wypytuje o tak proste rzeczy. Zastanawiajce, co? Kiedys dokonywalismy pomiarow w stanie wzwodu (10 lat temu), po stazu w USA przejelismy ich metode - fotografowania przed wydluzeniem. Przed pogrubieniem zdjec nie wykonujemy. Linka wysle jutro, jezeli pan czyta oczywiscie po angielsku - nie mam czasu grzebac w poczcie klinice i szukac jaki pacjent przyslal nam tego linka. Ale poniewaz mamy teraz w klinice wlasnie pacjenta z Anglii, ktory tez trafil do nas przez to forum, to jutro dowiem sie. Dlaczego nie chce juz prosic klinike o wystawienie zaswiadczenia o przeprowadzonej operacji, to chyba jest absolutnie jasne - jak pan pisze w takim tonie i zada wyslania dokumentow na przedstawiciela, to odpowiadam w podobnym tonie. Mnie sie juz wydaje, ze pan potrzebuje raczej pomocy psychoanalityka.

21.12.2011
-B…..
Nie rozumiem na jakiej podstawie na podstawie maila moze pani okreslic moj ton, ja poprostu zadaje zwykle pytania i oczekuje odpowiedzi, czuje sie oszukany ale to juz zostawmy, i chce poprostu wiedziec za co konkretnie zaplacilem?? bo jesli za powiekszenie to go nie otrzymalem.....
22.12.2011
-B…..
Witam,
nadal czekam na link do tego forum, o ktorym Pani wspominala.....
23.12.2011
-Tatiana
Szczerze? Bo przyszla mi do glowy mysl, ze moze panu zwyczajnie chodzic o zepsucie reputacji kliniki na forum, z ktorego jada mezsczyzni z calego swiata, jezeli oczywiscie pan wlada angielskim. A zatem przepraszam, i jeszcze co do przyrostu - staje sie zauwazalny na trzecim miesiacu po noszeniu ekstendera.
23.12.2011
-B…..
Ja nie chce niczego psuc bo mi na tym nie zależy, wystarczy mi to co w tej chwili przezywam i to jak sie czuje, poza tym co by miala nawet jedna opinia (poza tym jak juz wczesniej mowilem do wyrazenia opinie poczekam az minie te pol roku) do tych wszytkich pozytywnych ktore tam sa, ja chce sie tylko upewnic ze jest tak jak mowicie bo poki co wszystko jest inaczej. Myslalem ze skoro Pani sama chciala mi pokazac ze jednak beda efekty to jakos mi to pomoze bo poki co nie przedstawiliscie nic co by wskazywalo na to ze powiekszenie bedzie... oprocz slow oczywiscie, ale pan Darisuz tez mi naobiecywal, a jak widac wszytko bylo zupelnie inaczej. Ja poprostu chce zamknac sprawe i temat i juz zapomniec o tym wszystkim....

[ Dodano: Wto 27 Gru, 2011 ]
oczywiscie temat bede kontynuował dalej bo byc moze przyrosty jakies sie pojawia, co jakis czas wrzuce zdjecia i w razie jakichkolwiek pytan sluze pomoca

[ Dodano: Nie 01 Sty, 2012 ]
wrzucam kolejne zdjecie z dnia 01.01.2012 jak widac w spoczynku brak jakichkolwiek postepow i powiekszenia, minal grubo ponad miesiac i ani spoczynek ani wzwod nie ulegl zmianie, rana dopiero zaczela sie goic, na dniach wrzuce zdjecie jakie slady zostaja po operacji, ktore najprawdopodobniej bede musial usunac u chirurga poniewaz wyglada to bardzo brzydko

[ Dodano: Pią 06 Sty, 2012 ]
Opchlizna prawie zeszla, w mosznie u nasady penisa (tak jakby przyczepione do penisa) po lewej stronie jest "guz" wielkosci mniej wiecej winogrona, ksztalt ma nieregularny (zaostrzone krawedzie), nie boli, jest twarde, mozna to scisnac delikatnie i tez nie sprawia to bolu, ale jest to bardzo widocznie poniewaz moszna z tej strony z ktorej jest guz odstaje dosyc mocno. Mozna to dotknac i delikatnie przesuwać, wydaje sie jakby bylo to polaczone z miejscem w ktorym moszna byla przecieta, nastpenie jest ten guz i tak jakby dalej jest polaczony z "nitka" idaca do brzucha. Podczas noszenia extendera czuje wyrazne ciagniecie w brzuchu.....
wyglada to bardzo nieestetycznie poniewaz odstae bardzo nienaturalnie tak jakbym mial tam cos schowane...

[ Dodano: Pią 06 Sty, 2012 ]
---

01.01.2012.jpg
Plik ściągnięto 467 raz(y) 76,62 KB

 
 
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 08 Sty, 2012   

Jak tam Lgood, zauważyłeś jakieś przyrosty...?Ja tez chciałem wydłuzyc penisa operacyjnie,ale sie wystraszyłem gdy przeczytałem ze penis po takim zabiegu, traci swoją stabilność, przez co w czasie erekcji nie unosi się tak jak przed zabiegiem i mozna go uszkodzic podczas stosunku (nie jest stabilny).Pozostało mi tylko pogrubienie penisa na początku chciałem pogrubić żelem Macrolane,ale teraz zastanawiam sie na pogrubieniu własnym tłuszczem .
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pon 09 Sty, 2012   

Wiec tak u mnie przyrostow jak nie bylo tak nie ma, extender nosze bardzo duzo i bardzo czesto generalnie non stop tyle ile sie da sa dni kiedy nosze go mniej bo juz nie moge wytrzymac z bolu wtedy mam go ok 6 -7 godzin ale staram sie go nosci te 9 godzin zawsze. Nie odnotowalem ani jednego mm przrostu ani w spoczynku ani w wzwodzie do tego tak jak napisalem podobily mi sie jakies guzy w mosznie ktore bola i utrudniaja noszenie extendera, klinika oczywiscie rece umywa bo ciagle tlumacza ze "od 10 lat robia i nikt tak nie mial" tak samo jak mialem pretensje ze nadal nie mam powiekszenie to mowia ze "od 10 lat robia i kazdy jest zadowolony" tylk oze ja juz nawt na zagrnaicznych forach znalazlem niezadowolone osoby poniewaz sa w takiej samej sytuacji jak ja. Jesli chodzi o przeciecie sciegna i niestabilnosc, jest wiele metod a ta o ktorej mowisz to raczej malo kiedy stosowana, jak widzisz u mnie pododbno sciegno zostalo naciete bo calego sie nie przecina prawie nigdy (chociaz jest to jedna z metod) poniewaz moze sie stac tak jak mowisz (penis traci stabilnosc) do tego moga wystpaic problemy z potencja itd itd, macrolane sobie odpusc, tluszcz raczej tez jak juz to szukaj implantow ale to nie w europie, te wszytkie zele, tluszcz itd poczytaj ile jest niezadowolonych ludzi, wszyscy pisza o nierownosciach, guzach, stwardnieniach itp pomijam ze dosyc szybko to sie wchlania co oczywiscie tez nie nastepuje rownomiernie
jesli chcesz moge podeslac ci mase linkow do zagranicznych stronek bo na polskich niewiele znajdziesz a jak juz to takich naciagaczy na jakich ja trafilem ktorzy wlasnie żerują na polaczkach niestety
 
 
masterp 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 206
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 31 Sty, 2012   

lgood, WITAM CIĘ JA TEŻ BYŁEM ZKOLEGOM W TEJ KILINICE JA WYDŁUZAŁEM, A KOLEGA POGRUBIAŁ ! WIĘC MÓJ PENIS SKRÓCIŁ SIĘ O 1 CM I MUSIAŁEM WALCZYĆ EXTENDEREM PONAD DWA MIESIĄCE CAŁYMI DMIAMI O TO ABY OSIĄGNOŁ SWÓJ NORMALNY ROZMIAR ! NIE CHCE MI SIĘ DUŻO PISAC ALE OGULNIE PANI TATIANA TŁUMACZKA ZRESZTĄ KTÓRA W KALININGRADZIE JEST NAUCZYCIELKĄ JEZYKA POLSKIEGO MÓWIŁA I WCISKAŁA MI TE SAME KITY NA PODOBNE PROSBY I PYTANIA CO PAŃSKIE ! POPROSTU TO STANDART MÓWIA TO KAŻDEMU PO OPERACJI, A KAŻDY TAK JAK PAN I JA JEST OSZUKANY ! PENIS MOJEGO KOLEGI ZOSTAŁ POGRUBIONY ALE ZOSTAŁ STRASZNIE ZNIEKSZTAŁCONY I NIERÓWNY ORAZ TAM GDZIE JEST ŻEL PENIS JEST MIĘKI PONIEWAŻ ŻEL MA KONSYSTĘCJE KISLU CZYLI EFEKT JEST TAKI JAK BYSMY WSZCZYKNELI NIERÓWNOMIERNIE WARSTWE 0,5 CM KISIELU POD SKÓRE OD PENISA ! JA I KOLEGA ZOSTALISMY OSZUKANI I NACIAGNIECI NA PIENIADZE KOLEGA MA ZNIEKSZTAŁCONEGO PENISA ! BARDZO CHTNIE BYM WYTOCZYŁ JAKIS PROCES I WYSTAPIŁ O ODSZKODOWANIE ORAZ DOPROWADZIŁ DO TEGO ABY PRZEDSTAWICIELSTWO NEW LOOK NIE MOGŁO LUDZI NACIĄGAĆ NA TAKIE WYŁUDZENIA I OSZPECENIA ! CHETNIE BYM JA I MÓJ KOLEGA RAZEM Z PANEM ZAŁOŻYŁ WSPÓLNY PROCES BO W TRUJKE BĘDZIE ŁATWIEJ DOCHODZIĆ SWOICH PRAW ORAZ OTRZYWIŚCIE ODSZKODOWANIA ! JESLI JEST PAN ZAINTERESOWANY TO PODAM MEJLA I WYMIENIMY SIĘ NUMERAMI TELEFONU I SOBIE SPRAWE DOKŁADNIE PRZEDYSKUTUJEMY. POSIADAM WIELE CIEKAWYCH INFORMACJI NA TEMAT TEJ KLINIKI I ICH DZIAŁAN ORAZ DZIAŁAŃ PANA DOKTORA BAHTIAROWA ZANIM JESZCZE NIE PRACOWAŁ W KLINICE BRAZYLIA !!

[ Dodano: Wto 31 Sty, 2012 ]
PAN BAHTIAROW PRACOWAŁ W INNEJ KLINICE W KALININGRADZIE I WYKONYWAŁ ZABIEGI WYDŁUŻANIA NAZYWANE V KLAPKĄ TO SUPER OSZPECANIE I OKALECZANIE !!!!!!!!!! ON ZROBIŁ TYLKO PARE TYCH ZABIEGÓW I WIEM KOMU BO ZNAM DŁUGA HISTORIA POZA TYM WIEM DUŻO INNYCH RZECZY !! TERAZ ON BAHTIAROW I PAN IWAN SUROW RAZEM PROWADZĄ BARBAZYŃSKI RZEŹNICKI INTERES ! MÓGŁBYM PISAĆ DO RANA ! SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ TO POGADAMY PRZEZ TELEFON !! POZDRAWIAM !!
_________________
masterp
 
 
penis.com.pl
masturbator
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Czw 02 Lut, 2012   

masterp napisał/a:
lgood, WITAM CIĘ JA TEŻ BYŁEM ZKOLEGOM W TEJ KILINICE JA WYDŁUZAŁEM, A KOLEGA POGRUBIAŁ ! WIĘC MÓJ PENIS SKRÓCIŁ SIĘ O 1 CM I MUSIAŁEM WALCZYĆ EXTENDEREM PONAD DWA MIESIĄCE CAŁYMI DMIAMI O TO ABY OSIĄGNOŁ SWÓJ NORMALNY ROZMIAR ! NIE CHCE MI SIĘ DUŻO PISAC ALE OGULNIE PANI TATIANA TŁUMACZKA ZRESZTĄ KTÓRA W KALININGRADZIE JEST NAUCZYCIELKĄ JEZYKA POLSKIEGO MÓWIŁA I WCISKAŁA MI TE SAME KITY NA PODOBNE PROSBY I PYTANIA CO PAŃSKIE ! POPROSTU TO STANDART MÓWIA TO KAŻDEMU PO OPERACJI, A KAŻDY TAK JAK PAN I JA JEST OSZUKANY ! PENIS MOJEGO KOLEGI ZOSTAŁ POGRUBIONY ALE ZOSTAŁ STRASZNIE ZNIEKSZTAŁCONY I NIERÓWNY ORAZ TAM GDZIE JEST ŻEL PENIS JEST MIĘKI PONIEWAŻ ŻEL MA KONSYSTĘCJE KISLU CZYLI EFEKT JEST TAKI JAK BYSMY WSZCZYKNELI NIERÓWNOMIERNIE WARSTWE 0,5 CM KISIELU POD SKÓRE OD PENISA ! JA I KOLEGA ZOSTALISMY OSZUKANI I NACIAGNIECI NA PIENIADZE KOLEGA MA ZNIEKSZTAŁCONEGO PENISA ! BARDZO CHTNIE BYM WYTOCZYŁ JAKIS PROCES I WYSTAPIŁ O ODSZKODOWANIE ORAZ DOPROWADZIŁ DO TEGO ABY PRZEDSTAWICIELSTWO NEW LOOK NIE MOGŁO LUDZI NACIĄGAĆ NA TAKIE WYŁUDZENIA I OSZPECENIA ! CHETNIE BYM JA I MÓJ KOLEGA RAZEM Z PANEM ZAŁOŻYŁ WSPÓLNY PROCES BO W TRUJKE BĘDZIE ŁATWIEJ DOCHODZIĆ SWOICH PRAW ORAZ OTRZYWIŚCIE ODSZKODOWANIA ! JESLI JEST PAN ZAINTERESOWANY TO PODAM MEJLA I WYMIENIMY SIĘ NUMERAMI TELEFONU I SOBIE SPRAWE DOKŁADNIE PRZEDYSKUTUJEMY. POSIADAM WIELE CIEKAWYCH INFORMACJI NA TEMAT TEJ KLINIKI I ICH DZIAŁAN ORAZ DZIAŁAŃ PANA DOKTORA BAHTIAROWA ZANIM JESZCZE NIE PRACOWAŁ W KLINICE BRAZYLIA !!

[ Dodano: Wto 31 Sty, 2012 ]
PAN BAHTIAROW PRACOWAŁ W INNEJ KLINICE W KALININGRADZIE I WYKONYWAŁ ZABIEGI WYDŁUŻANIA NAZYWANE V KLAPKĄ TO SUPER OSZPECANIE I OKALECZANIE !!!!!!!!!! ON ZROBIŁ TYLKO PARE TYCH ZABIEGÓW I WIEM KOMU BO ZNAM DŁUGA HISTORIA POZA TYM WIEM DUŻO INNYCH RZECZY !! TERAZ ON BAHTIAROW I PAN IWAN SUROW RAZEM PROWADZĄ BARBAZYŃSKI RZEŹNICKI INTERES ! MÓGŁBYM PISAĆ DO RANA ! SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ TO POGADAMY PRZEZ TELEFON !! POZDRAWIAM !!



szczerze wspolczuje i wiem co przeszedles bo ja w tej chwili przechodze to samo, walka kazdego dnia o "lepsze jutro" ale swiadomosc tego ze i tak nic sie nie zmieni jest najgorsza mimo wyrzuconych pieniedzy oraz bolu i cierpienia zwiazanego z operacja i ranami pooperacyjnymi. Jesli chodzi o proeces to jak najbardziej mozemy cos zadzialac bo jesetem juz po wstepnych romozwach z prawnikamiale mam takze swojego wlasnego ktroy chetnie sie tym zajmie.
Pozdrawiam

[ Dodano: Czw 02 Lut, 2012 ]
Dla zainteresowanych w jezyku nagielskim, inna osoba ktroa skorzystalaz uslug cudownej kliniki Brazylia, schemat widac ten sam, nawet guz tak samo, a mi mowili ze u nikgo cos takiego nie wystapilo.......

http://phalloboards.websi...535980?trail=15
  
 
 
masterp 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 206
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 03 Lut, 2012   

Dziękuje uprzejmie, że odpisałeś fajnie, że jesteś zainteresowany wspólnym działaniem podaje mojego mejla którego sobie przed chwilą utworzyłem i proszę uprzejmie o przesłanie numeru telefonu oraz godziny w której możemy sobie swobodnie porozmawiać tak aby nikt nie słyszał o czym rozmawiamy ! Pozdrawiam serdecdznie i ciesze się, że znalazłem kogos takiego jak ty z podobnym problemem teraz jest nas trzech !

[ Dodano: Pią 03 Lut, 2012 ]
MÓJ MEJL supermlyn@wp.pl
_________________
masterp
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group