Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     operacja wydlużania klinika Brazylia
Autor Wiadomość
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pią 25 Lis, 2011   operacja wydlużania klinika Brazylia

witam,
długo się zbierałem żeby się tam wybrać ale na nieszczęście tylko kilka chwil zajęło mi zebranie się żeby opisać jak to wygląda tak naprawdę, podejrzewam ze temat zostanie szybko usunięty bo prawda jest inna niż się tutaj pisze.

Pierwsze wrażenie po przyjechaniu na miejsce i zobaczenie budynku w którym się to znajduje to było " o mój boże czy ja na pewno chce tam wejść?" budynek straszny obskurny w głębi osiedla w ogóle ciężko znaleźć nawet z nawigacja. Po wejściu do środka troszkę inny świat wszystko ładne, mila obsługa, personel może nie mówi po polsku ale za wszelka cenę będzie chciał się dogadać i jest naprawdę bardzo miły, na drugi dzień po przyjedzie prysznic, konsultacja, tabletka i operacja w narkozie wiec nic nie czuje i nie ma bólu, pojawia se dopiero po przebudzeniu i na dodatek jeszcze ten cewnik do końca dnia leżałem pol przytomny i tylko czekałem aż mi to wyjmą bo sprawiało mi to ból i dyskomfort niesamowity. kolejny dzień to zmiana opatrunku i leżenie kolejny to urządzenie andropenis i pomiar i tu problem mój fiutek po operacji POWIĘKSZANIA jest mniejszy niż przed operacja co jest bardzo zastanawiające bo koszt niemały bólu mnóstwo wiec co oni tak naprawdę robili ze zamiast powiększyć zmniejszył sie. Narazie jestem bardzo niezadowolony. jeśli ktoś ma jakieś pytania śmiało można pisać, będę odpowiadał w tym temacie.

takze panowie klinika BRAZYLIA i te slynne operacjie to nic jak tylko wielka sciema, kupa bolu kupa kasy efektow brak, i prosze nie zrzucac tego na jakies rozciagnie czy cos bo to jest powod którym beda tlumaczyc brak przyrostow. NIE POLECAM ale tez tak poprostu tej sprawy nie zostawie,


i pragnę jescze zwrocic uwage na osobę Dariusza Antkowiaka z Polskiego przedstawicielstwa NEW LOOK ktory jest osoba niekompetentna i zalezu mu tylko na wyludzeniu pieniedzy, pomijam jego niedoinformowanie na teamt zabiegow i efektow jakie sie tu wykonuje, braku jakiekolwiek wiedzy na temat przeprowadzanych operacji a juz nie wspomne o utrudnionym kontakcie w przypadku komplikacji, beda TU spotkalem kilka osob ktore popieraja ta sama opinie na temat tego pana i lepiej dzwonic bezposrednio do kliniki Brazylia jesli juz a tego pana omijac sszerokim lukiem, poniewaz mozecie sie PAństwo spotkac z odpowiedzia ze "w tej chwili odprawia gosci i jet zajety wiec radzcie sobie sami, takie sa moje spostrzezenia na teamat pobytu i kontatku z klinikia BRAZyli i przedstawicielstwem NEW LOOK. jesli moge na kazde pytania szzegolowo odpowiem i udzuiele informacji tak aby nikogo wiecj nie spotkalo to co spotkalo mnie tu, kiedy przyjechalem spelnic marzenia a dopiero zaczal sie horror.


dzisiaj juz jestem w polsce, calkowity koszt "imprezy" to ok 1700 euro a efekty sami ocencie
zdjeica wykonane w klinicie przed i po operacji

ZDJECIA JAK I POMIARY ZOSTAŁY WYKONANE W KLINICE BRAZYLIA
  
 
 
roso 

Wiek: 63
Dołączył: 07 Maj 2008
Posty: 30
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

Ja z New Look miałem kontakt jak sobię pogrubiałem macrolinem.Podobne odczucia.Zabieg robiono w Wraszawie-sknocono go-mam zgrubienie w kilku miejscach/nie jest to jednolite pogrubienie całości.Wg Pana z New Look miałem masować i nie uprawiać seksu przez dwa tygodnie,bo tyle wystarczy na "ułożenie się" żelu.kiedy poszedłem do chirurga w Warszawie/wykonuje takie operacje/okazało się ,że w ten sposób nie wykonuje się pobrubiania/wstrzykiwano mi w różne miejsca żel i rozmasowywano.Był przerażony,że tak można to robiś.Po dwóch latach,żel schodzi,ale zgrubienia zostałyi tam wg lekarza będą około 3-4 lat,zamin wchłonie to organizm.Uwagi kierowane do New Look były zbywane,że to norma ,tak musi byći to zostanie samo z siebie wyrównane-tu miał rację-po kilku latach jak żel się wchłonie powróci kształt penisa jaki miał być.
Zdecydowanie lepiej korzystać z lekarzy polskich i nie dać się nabierać na AMATORCZYZNĘ.Pozdrawiam ku przestrodze,chociaż jak autor postu uważam,że za długo go nie poczytamy.
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pon 28 Lis, 2011   

10 grudnia przyjeżdżają lekarze z rosji i nagle proszą mnie o spotkanie w tym gronie w celu wyjaśnienia wszystkiego kiedy zacząłem straszyć mediami :)
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
gieroj500 

Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 28
Skąd: poland
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011   Re: operacja wydlużania klinika Brazylia

lgood napisał/a:
witam,
dlugo sie zbierałem żeby się tam wybrać ale na nieszczęście tylko kilka chwil zajęło mi zebranie sie żeby opisać jak to wygląda tak naprawdę, podejrzewam ze temat zostanie szybko usunięty bo prawda jest inna niż się tutaj pisze.

Pierwsze wrażenie po przyjechaniu na miejsce i zobaczenie budynku w którym się to znajduje to było " o mój boże czy ja na pewno chce tam wejść?" budynek straszny obskurny w głębi osiedla w ogóle ciężko znaleźć nawet z nawigacja. Po wejściu do środka troszkę inny świat wszystko ładne, mila obsługa, personel może nie mowi po polsku ale za wszelka cenę będzie chciał się dogadać i jest naprawdę bardzo miły, na drugi dzień po przyjedzie prysznic, konsultacja, tabletka i operacja w narkozie wiec nic nie czuje i nie ma bólu, pojawia se dopiero po przebudzeniu i na dodatek jeszcze ten cewnik do konca dnia leżałem pol przytomny i tylko czekałem az mi to wyjma bo sprawiało mi to bol i dyskomfort niesamowity. kolejny dzień to zmiana opatrunku i lezenie kolejny to urządzenie andropenis i pomiar i tu problem moj fiutek po operacji POWIEKSZNIA jest mniejszy niz przed operacja co jest bardzo zastanawiające bo koszt niemały bólu mnóstwo wiec co oni tak naprawde robili ze zamiast powiększyć zmniejszył sie. narazie jest bardzo niezadowolony. jesli ktos ma jakies pytania smialo mozna pisac, bede odpowidal w tym temacie.

takze panowie klinika BRAZYLIA i te slynne operacjie to nic jak tylko wielka sciema, kupa bolu kupa kasy efekto brak, i prosze nie zrzucac tego na jakies rozciagnie czy cos bo to jest powod którym beda tlumaczyc brak przyrostow. NIE POLECAM ale tez tak poprostu tej sprawy nie zostawie,


i pragnę jescze zwrocic uwage na osobę Dariusza Antkowiaka z Polskiego przedstawicielstwa NEW LOOK ktory jest osoba niekompetentna i zalezu mu tylko na wyludzeniu pieniedzy, pomijam jego niedoinformowanie na teamt zabiegow i efektow jakie sie tu wykonuje, braku jakiekolwiek wiedzy na temat przeprowadzanych operacji a juz nie wspomne o utrudnionym kontakcie w przypadku komplikacji, beda TU spotkalem kilka osob ktore popieraja ta sama opinie na temat tego pana i lepiej dzwonic bezposrednio do kliniki Brazylia jesli juz a tego pana omijac sszerokim lukiem, poniewaz mozecie sie PAństwo spotkac z odpowiedzia ze "w tej chwili odprawia gosci i jet zajety wiec radzcie sobie sami, takie sa moje spostrzezenia na teamat pobytu i kontatku z klinikia BRAZyli i przedstawicielstwem NEW LOOK. jesli moge na kazde pytania szzegolowo odpowiem i udzuiele informacji tak aby nikogo wiecj nie spotkalo to co spotkalo mnie tu, kiedy przyjechalem spelnic marzenia a dopiero zaczal sie horror.

dzisiaj juz jestem w polsce, calkowity koszt "imprezy" to 1700 euro a efekty sami ocencie
zdjeica wykonane w klinicie przed operacja

[url=http://images43.foto...b2m.jpg]Obrazek[/URL]


i kilka dni po operacji kiedy to zostal uzyskany obiecany efekt przez pana Dariusza 4-5 cm i na to co powiedzial mam swiadków ze odrazu po operacji jest widoczny efektr wydluzenia w spoczynku, jesli chodzi o wzwod to nie wiem poniewaz do dzisaij od operacji nie udalo mi sie go uzyskac


przez caly pobyt w klinice oprocz zmiany opatrunku nikt sie mna nie interesowal o posilkach prosze zapomniec a catering ktory proponuja jest poprostu bardzo dorgi np piers z kurczaka frytki i surowka to wydatek ok 700rubli o czym nikt nie informuje. jesli sa jescze jakies osoby ktore zostaly w ten sposob oszukane bardzo prosze o kontakt. jesli ktos ma jeszzce jakies pytania dotyczace cudowanego powieksznia w klinice Brazylia za posrednictwem New Look prosze zadawac je tutaj, podejzewam ze wiecej osob zostalo w ten sposob naciagnietych i jest to poprostu oszustwo. Oczywiscie pan Dariusz od wszytkiego rece umywa bo to nei znim zostala podpisana umowa mimo tego ze to on :nagania" klientow i zalaatwia wszelkie formalnosci oraz obiecuje zlsote gory. wnioski wyciagnijcie sami


Szczerze to z 1 strony kolego to jest twoja wina uwierzyłes w cudowne efekty za 1700 euro dobrze ci tak typowy polaczek a jak cie nie stac to nie powiekszaj albo wyjdz na ulice a nie jak wiekszosc polakow biaduli i potulnie zap... za miske ryzu,, takie powiekszanie w europie kosztuje 15000 -20000 tys euro a nie 1700 haahah . aha i jeszcze mnie smieszy ten pomiar apożniej wstawil bys zdjecia penisa i bys gadal ze ma 16-20 w zwodzie kolego linijka ja mud daje 4 cm - 5 w spoczynku buahhaha
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011   

chlopaczku nie znasz mnie to nie komentuj gdyby trzeba bylo zaplacic 20tys euro to bym to zrobil bo mnie w przeciwienstwie do ciebie stac na takie zabiegi i nie jest to dla mnie duzy wydatek, nie chodzi mi o to za ile mi to zrobili tylko ze poprostu oszukali, czytaj ze zrozumieniem prosze. Poza tym mowisz ze takie zabiegi tyle kosztuja?? a gdzie pokaz mi i na czym polegaja skoro jestes tak dobrze poinformowany.....
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011   

lgood napisał/a:
chlopaczku nie znasz mnie to nie komentuj


hmm... a czy nie na tym właśnie polega idea forum aby komentować wypowiedzi innych...
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Wto 29 Lis, 2011   

tak oczywiscie ale kolega opowiada bzdury nie poparte faktami, mowi o operacjach za 20tys euro?? gdzie sie takie wykonuje i na czym polegaja ?? skoro pisze takie rzeczy to niech poprze je wiedza, ja tylko opisalem moj przypadek i ewidentne oszustwo nic wiecej

[ Dodano: Sro 30 Lis, 2011 ]
może ktoś wie dlaczego jak tylko umieszczam zdjęcie to ono za chwile jest już niedostępne???
 
 
wesolystudent 


Wiek: 32
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 48
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 02 Gru, 2011   

Moim zdaniem troche żle mierzysz tym centymetrem...
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pią 02 Gru, 2011   

wiem ze pomiar jest zle wykonany ale tego pomiaru dokonywal doktor ktory mnie operowal chyba aby mi wmowic ze jest wiekszy. poza tym ewidentnie wiedac ze na zdjeciach PO operacji centymetr jest wyzej przylozony bo w rzeczywistosci penis jest mniejszy, zreszta tak zostalo do dzisiaj
 
 
wesolystudent 


Wiek: 32
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 48
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 02 Gru, 2011   

Z tego co zauważyłem to przed miałeś ok8cm w spoczynku po operacji jest ok7 na moje oko.
Mogę spytać ile miałeś podczas wzwodu przed operacją a ile po jeśli nie jest to za mały odstęp czasu.
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pią 02 Gru, 2011   

bardzo dobrze zauwazyles po operacji jest mniejszy niz byl w spoczynku i w wzwodzie aktualnie tez, Pan Dariusz z NEW LOOK mowil o natychmiastowym przyroscie ok 4-5 cm w stane spoczynku co dla niego oczywistym bylo ze i w wzwodzie. przed operacje wzwod mialem ok 13,5cm w tej chwili jest ok 12,5-13cm
  
 
 
wesolystudent 


Wiek: 32
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 48
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 02 Gru, 2011   

13,5 tyle samo co ja mam z tym, że zakrzywiony.
Nie próbowałeś przed operacją innych metod? Planujesz jeszcze cos z nim zrobic?
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pią 02 Gru, 2011   

probowalem juz wszystkiego bo mnie to męczy od 10 lat, wg wszystkich ostatecznosc ktora moze cos zmienic to operacja na ktora ja sie zdecydowalem i nic to nie dalo oprocz koljnych tysiecy zlotych wyrzuconych w błoto. pytasz czy bedę probowal?? a co jeszcze mozna zrobic??
 
 
penis.com.pl
andropenis
wesolystudent 


Wiek: 32
Dołączył: 23 Sie 2011
Posty: 48
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pią 02 Gru, 2011   

Te 12,5-13 to nie jest aż tak mało... jesteś w związku z partnerka, przeszkadza to jej?
Może masz jakieś prawo ubiegać się o zwrot części pieniędzy.
Rozumiem, że przez operację wydłużania miałeś podcięte więzadło penisa?
 
 
lgood 

Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 68
Skąd: polska
Wysłany: Pią 02 Gru, 2011   

dla mnie to jest bardzo malo, moglbym powiedziec ze prawie niespotykane, ze moich znajomych a widzialem sporo penisow na zywo ja zawsze mialem najmniejszego, mojej partnerce nie przeszkadza to ale czy gdyby tak bylo to by mi o tym powiedziala?? watpie......
i nie chodzi tu o partnerki tylko o moje wlasne odczucia... widzisz Ty tez tyle masz i cos Cie sprowadzilo na tą strone tak??

jesli chodzi o operacje to mialo to byc wlasnie podciecie wiezadla, ale nie mam zadnego naciecia od gory tylko rozcietą moszne i nic wiecej, czekam jeszce kilka dni i ide na usg wtedy mi powiedzia czy wiezadlo bylo przeciete czy nie.
  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group