Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     naderwane wędzidełko a przedwczesny wytrysk
Autor Wiadomość
Solitaire1 

Dołączył: 21 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 21 Lis, 2011   naderwane wędzidełko a przedwczesny wytrysk

Witem , bodajże 2 lata temu (16l) przy drugiej partnerce w zyciu ktorys tam raz z kolei naderwałem sobie wędzidełko chyba napletkowe, bylem u urologa powiedzial ze sie zrosnie i tak sie stalo , po zagojeniu sie sprobowalem ponownie z ta sama partnerka i szok ;o , minuta i ugotowany -_- , kilka miesiecy probowalismy i cały czas to samo , czasami dluzej czasami krocej , przed tym 'urazem' nawet nie wiedzialem co to przedwczesny wytrysk , po roku abstynencji seksualnej i ponownym kontakcie jest dalej to samo !! nie wiem w czym tkwi problem;/ moze za krotkie wędzidełko?? bo czytalem ze jest to najbardziej czułe miejsce na penisie , jezeli ktos moze mi pomoc to bardzo prosze i pozdrawiam!
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Pon 21 Lis, 2011   

Solitaire1, wg mnie masz po prostu problem z przedwczesnym wytryskiem, wędzidełko nie ma tu nic wspólnego, ale może jeszcze koledzy się wypowiedzą.
 
 
KamBrzo 

Dołączył: 15 Paź 2013
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 15 Paź, 2013   

GordonGekko napisał/a:
Solitaire1, wg mnie masz po prostu problem z przedwczesnym wytryskiem, wędzidełko nie ma tu nic wspólnego, ale może jeszcze koledzy się wypowiedzą.


Zgadzam się, problem tkwi w zaburzeniach wytrysku a nie naderwanym wędzidełku. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele i mają one charakter indywidualny. Sam miałem kłopot z przedwczesnym wytryskiem i lekarz zalecił stosowanie preparatu Priligy dostępnego na http://eimpotencja.pl/przedwczesny-wytrysk.html . Lek jest skuteczny, w pełni bezpieczny dla organizmu i można go zażywać w każdym wieku.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group