Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Masturbacja,a Tabletki i kremy
Autor Wiadomość
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   Masturbacja,a Tabletki i kremy

Jak w temacie czy masturbacja ma jakis wplyw negatywny,pozytywny lub brak przy zazywaniu tabletek i kremu na powiekszenie
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 14 Lis, 2011   

to zależy jak silnie wierzysz w ich działanie :) bo niestety badania naukowe nie potwierdzają ich efektywności. Jeśli wierzysz wiarą mocną i niezachwianą to masturbacja może nawet potęgować działanie tych "medykamentów
", w przeciwnym razie raczej nie ma większego wpływu :D
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Wierze czy nie, to nie ma znaczenia.. Zobacze za jakis czas czy to mialo sens i wypowiem sie w tym temacie,ale jestem dobrej mysli..
 
 
penis.com.pl
viamax
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

w takim razie powodzenia!!!
i nie lekceważ efektu placebo :) czasami swoją skutecznością przewyższa niektóre substancje lecznicze :D
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Zapamietam to;)
Wiesz jak juz kupiłem to zobacze czy cos wg to da..
Przynajmniej nie bede załowal ,ze nie sprobowałem..
 
 
Piotrorum 

Wiek: 42
Dołączył: 08 Lis 2011
Posty: 2
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: Wto 15 Lis, 2011   

Masturbacja zawsze pomaga, czytałem że tekie subs. (nie na racepte) nie działają jeżeli nie ma bodźca - czyli trzeba się jak najczęściej pobudzać aby był efekt 8)
_________________
Piotrek
 
 
Powiększony
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Hej.

Ja korzystałem z produktu EROS, tego prawdziwego a nie jednego z wielu podrób na rynku.
Początkowo byłem sceptyczny, ale spróbowałem bo wiadomo że człowiek chce się ratować.
Mój penis urósł o 5cm w długości, ale jego objętość także się zwiększyła. Co jeszcze zaskakujące moja potencja zwiększyła się na tyle że 6 krotny stosunek jednego dnia nie sprawiał mi problemu. Skóra mojego penisa od tego żelu stała się też bardziej elastyczna, dzięki czemu nie ma żadnego uczucia tarcia podczas stosunku i po nim nie występują żadne podrażnienia.

Ja zamawiałem z tego linku --> worldbestmedicine.com/l/eros

Polecam każdemu którzy już próbowali wszystkiego, a także tym co dopiero chcą spróbować. Serio pomaga, jest warty swojej ceny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group