Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zgolić czy nie?
Autor Wiadomość
mariuszek12

Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 5
Wysłany: Wto 25 Lip, 2006   Zgolić czy nie?

Witam mam 19 lat i nie wiem czy zgolić sobie włosy przy penisie. Nie wiem czy chlopacy w moim wieku mają ogolone czy nie. Mi to przeszkadza ponieważ czesto podczas snu włosy mi sie same wyrywają i przylegają do penisa tzn zoledzia i czesto wlosy wlasnie same mi sie przyczepiaja do penisa i to strasznie boli. POowiedzcie czy ogolic i czym najlepiej i czy nie bedzie zadnych skutkow ubocznych . Czy po ogoleniu bedzie lepiej czy gorzej .Pozdrawiam
 
 
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Wto 25 Lip, 2006   

Niektórzy golą niektórzy nie... to jest sprawa indywidualna. Jeśli włosy ci przeszkadzają a tym bardziej jeśli sprawiają Ci ból to zgol i po kłopocie... Ja gole maszynką do strzyżenia włosów. Może nie jest tak gładko jak golarką i pianką ale nie ma czerwonych krost... Skutkiem ubocznym jest kłucie ale po kilku razach skóra się przyzwyczai i nie będzie Ci to przeszkadzało...
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
mariuszek12

Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 5
Wysłany: Wto 25 Lip, 2006   

Dzieki
 
 
penis.com.pl
andropenis
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Sro 02 Sie, 2006   

ja nie gole bo podobaja mi sie :) sa jak taki jeden krzak :) i zauwarzylem ze kobiety wola nieogolonych!!!!!!! mowie to z apelem do wszystkich! nie golcie bo kobiety wola wloski ktore amortuzuja je przy skakaniu na wacusiu! :shock:
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 02 Sie, 2006   odp

mi też się wydaje że kobiety jednak wolą owłośionego...moja mi to powiedziała że mam nie golić że ona uważa że też nie powinna ale robi to dla mnie :D
 
 
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Sro 02 Sie, 2006   

A mnie się wydaje że kobiety lubią owłosioną klatę a nie penisa. Ja troche podcinam wokół ale jajka gole całkiem wg. mnie tak jest bardziej estetycznie a moja dziewczyna namawia mnie żebym zgolił całkiem ale powiedziałem jej że tego nie zrobie bo czuł bym sie łyso :wink: A co do kobiet to obowiązkowo powinny mieć całkiem wygolone... Niewygolona wygląda odrażająco...
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 02 Sie, 2006   odp

Nie jak zostawi sobie paseczek włosków lekko powyżej królewny też jest baaardzo ładnie i podniecająco :D
 
 
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Czw 03 Sie, 2006   

Racja ju nie bede :) jestem tylko prawik to co sie bede udzielal :)
  
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Czw 03 Sie, 2006   

jestes prawiczek a takie kazania walisz...
"co ty wiesz o minecie"...(cyt. z filmu ze zmianami)
 
 
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Sro 09 Sie, 2006   

Ja nie chce niszczyc tym co ma sie meskie :) kobiety wola nieogolonych pod jajkiem al pod pacha wola zeby bylo lyso :)
 
 
Bartazar91

Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 18
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 10 Sie, 2006   

Ja osobiscie gole poniewaz uwazam ze jest to higieniczne i wygodne! jeszcze nie widzialem kobiety ktorej ogolone wlosy by przeszkadzaly!!
 
 
dawaj-dalej

Dołączył: 13 Sie 2006
Posty: 1
Wysłany: Nie 13 Sie, 2006   

Ja osobiście lubię golić jajka i kutasa. Tak mi się podoba. Jest z tym z resztą niezła zabawa. Tyle ile się da golę maszynką do strzyżenia, a potem ręczną golarką. Moja żona nie lubi łysego kutasa, więc golę kilka razy w roku. Tak osiągamy konsensus. Przez kilka miesięcy jest owłosiony i przez kilka ogolony. Natomiast stale golę pod pachami bo tak jest wygodniej i higieniczniej, a żonie to nie przeszkadza. Polecam golenie pod pachami wszystkim facetom szczególnie w upalne dni.
 
 
archie480 

Dołączyła: 10 Wrz 2006
Posty: 21
Skąd: LoLing
Wysłany: Nie 10 Wrz, 2006   

:lol:
  
 
 
penis.com.pl
andropenis
jarhead

Dołączył: 25 Mar 2006
Posty: 26
Wysłany: Pon 11 Wrz, 2006   

a co myslicie o fryzurach erotycznych w okolicy penisa, tzn. o specjalnych wzorkach i podcieciach wloskow w sposob niestandardowy......
 
 
Strikerx 


Wiek: 36
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 635
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 12 Wrz, 2006   odp

U kobiet może i tak ale u nas?Osobiście uważam że powinno się golić włosy pod pachami w okresie letnim...a penisa przycinać tak żeby wyglądał znośnie a nie dżungla :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group