Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ślinotok...
Autor Wiadomość
maniek2011 

Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: Wsząd.
Wysłany: Pon 24 Paź, 2011   Ślinotok...

Witam. Problem jest następujący...gdy jestem blisko dziewczyny i w jakikolwiek sposób ją dotykam za piersi czy za tyłeczek to mój penis jest może drażliwy i mi staje, co za tym idzie bardzo w tym momencie się ślini, mam mokro w majtkach i to jest nieprzyjemne uczucie, często staram się go wycierać ale ta myśl, że jak ona poczuje to się przestraszy ?, no sam nie wiem co tu z tym problemem zrobić. Natomiast drugi problem jest taki, że mam napletka i za huhu nie mogę go ściągnąć, raz spróbowałem to z tego strachu mi się tak skurczył, że go spowrotem założyłem, od tamtej pory nie mam odwagi iść do lekarza, wiem, że mam napletek i to jest dziwne, ciekawe czy podczas zbliżenia z partnerką ona się do mnie zrazi gdy zobaczy takiego penisa z napletkiem i całkiem mokrego śliny...trochę brzmi jak komedia ale co poradzę, zarejestrowałem się tutaj by uzyskać pomoc, chociażby w formie pisemnej. Ps. Gdy mój penis się ślini to po dłuższym czasie mam okropny ból/kłócie po lewej stronie od środka miednicy, poniżej brzucha. Liczę na jakąkolwiek pomoc.
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Pon 24 Paź, 2011   

maniek2011, Witaj! Po prostu się podniecasz, to nic niedobrego. Też tak miałem, spróbuj o tym nie myśleć i się wyluzować, wiem że to trudne ale spróbuj. Jeśli dziewczyna cię naprawdę kocha to zrozumie :wink: Jeśli chcesz pokaż zdjęcie to zobaczę napletek czy wszystko OK, jeśli ten ból w miednicy dalej będzie, zgłoś się do urologa. Pozdrawiam!
 
 
adamox
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Paź, 2011   

To że nie możesz ściągnąć napletka to prawdopodobnie wina tego, że masz stulejkę. A z tym niestety trzeba iść do lekarza.
 
 
penis.com.pl
andropenis
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group