Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zbyt mała ilość
Autor Wiadomość
nova 

Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 1
Skąd: W-wa
Wysłany: Pon 10 Paź, 2011   Zbyt mała ilość

Witam. Mam 15 lat. Masturbuje się już od jakichś ponad 4 lat, kiedyś trochę częściej, codziennie nawet po kilka razy się zdarzało, ostatnio już o wiele radziej, co 3,4 dni. Ostatnio mam pewien problem, bo od jakichś 3 tygodni, zauważyłem, że leci mi jakoś o połowe, a nawet mniej spermy niż kiedyś, już nawet jak miałem 12 lat leciało więcej. Jestem troche zaniepokojony tym faktem, bo robiłem już przerwę z tydzień i bez zmian, może troszkę więcej, ale to i tak 2x mniej niż kiedyś, a nawet dość niedawno, bo jeszcze jakiś miesiąc temu cieszyłem się obfitymi wytryskami. Wątpie, żeby problem leżał w jądrach, bo podczas wytrysku czuję, że coś jeszcze leci ale samo się wstrzymuje i wylatuję tylko część. Penis nawet nie wiotczeje zbyt szybko jak kiedyś, co jest spowodowane chyba tym, że dalej ma chęć do działania i wiele jeszcze może wydusić. W dodatku odrazu po wytrysku mógłbym próbować walić po raz kolejny i penis wgl. nie czuje zmęczenia, a kiedyś po dużym wytrysku szybko opadał i czułem takie jego zmęczenie gdy waliłem dalej. Przez to chyba wydaje mi się, że po prostu coś jakby nie chce wylecieć dalej, zostaje tam. Nie wiem, może to jakieś zmiany w moim organizmie, czy coś, ale mimo wszystko jestem zaniepokojony taką ilością w porównaniu z wcześniejszymi wynikami. Dodam, że strzał się nie zmienił, z tym dalej jest dobrze, jak zrobie z 2 dni przerwy to spokojnie troche strzeli, nie spływa. Jedyne co mnie nie pokoi to ilość. Strzeli kilka większych kropelek jak kiedyś, a potem wylatuje z mniejszym ciśnieniem taka malutka ilość(dzisiaj no może z 3 kropelki? ;o) a kiedyś jeszcze dużo leciało. Więc strzał się nie zmienił, te kilka większych kropel, ale ilość po strzale jest szokująca w porównaniu ze starymi wynikami. Naprawdę prosiłbym o jakąś pomoc. Spróbuje zrobić teraz przerwe 2 tygodnie od masturbacji, mam nadzieję, że to coś pomoże.

Dziękuje za jakaś pomoc,
pozdrawiam.
 
 
Mark4181 

Wiek: 49
Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 15 Gru, 2014   

Tabletki na zwiększenie spermy - Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.
 
 
ged321 

Dołączył: 26 Lut 2015
Posty: 44
Skąd: z domu
Wysłany: Czw 26 Lut, 2015   

Liczy się jakość.
Dużo to też źle.
 
 
penis.com.pl
masturbator
Duohenct 

Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 2
Skąd: ASDASDASDAS
Wysłany: Sro 25 Kwi, 2018   

I love it so much If it is useful and knowledgeable, then this is my first place to come.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 26 Kwi, 2018   

dziwne te wiadomości. zamykam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group