Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Nietypowe zabawy-zwane potocznie fetyszem...
Autor Wiadomość
wojtek4p

Dołączył: 30 Maj 2005
Posty: 2
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011   Nietypowe zabawy-zwane potocznie fetyszem...

Witam. Drodzy forumkowiczne napewno wielu z Was miało możliwość zetknąć się z takim słowem jakim jest fetysz lub fetyszysta.
Wiadomo, że do fetyszów zalicza się różne każdego indywidualne upodobania, jednych kręcą powiedzmy elementy garderoby płci przeciwnej, lub poszczególne części ciała nie będę wymieniał bo każdy wie o co chodzi.
Mnie szczególnie interesuje temat fetyszu medycznego, bo odrazu się przyznam sam się nim interesuję i go również stosuję.
Chodzi mi o cewnikowanie, czy może ktoś z forumkowiczów ma podobne zainteresowania lub stosuje tego typu zabawę ?.
Ja mogę przyznać mam spore doświadczenie w cewnikowaniu swojego penisa, używam do tego cewników foleya w rozm. 16, bo najlepiej pasują mi wymiarem do mojego penisa i cewki moczowej.
I również używam do kompletu worka do zbiórki moczu, który mam dołączony do nogi i pozwala mi to na korzystanie z cewnika w życiu codziennym.
Oczywiście odrazu napiszę, że nie muszę z niego korzystać z powodu jakiejś choroby, robię to dla swojej czystej przyjemnośći.
Jeżeli chciałby ktoś włączyć się do dyskusji w przedstawionym moim temacie, to zapraszam tu na forum lub można ronież poprzez wiadomość na privka.
Jestem bardzo ciekaw jakie macie w tym temacie swoje poglądy?. :) :wink:
Pozdrawiam forumkowicz-Wojtek4p.
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011   

Cóż, życzę Ci żebyś nigdy cewnika nie potrzebował.
Częste cewnikowanie może prowadzić do tworzenia zgrubień w cewce moczowej (uniemożliwiających z czasem oddawanie moczu), zapalenia cewki moczowej, zakażeń bakteryjnych cewki i pęcherza, zapalenie gruczołu krokowego i późniejszego nietrzymania moczu.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
wojtek4p

Dołączył: 30 Maj 2005
Posty: 2
Wysłany: Nie 09 Paź, 2011   

Witaj Andrzejgadarr. Zgodzę się z Tobą, że w wyniku cewnikowania mogą zdarzyć się pewne powikłania no cóż, ale w moim przypadku chęć uzyskania przyjemności z cewnikowania okazuje się zbyt większa niż strony ujemne tej całej zabawy.
Pozdrawiam Wojtek4p.
 
 
penis.com.pl
masturbator
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group