Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Plamka ???
Autor Wiadomość
onogi

Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 27
Wysłany: Sob 05 Sie, 2006   

ja mam racje! :twisted: bo znacie osobe co ma plamke u gory nad zoledziem????
 
 
noddy

Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 115
Wysłany: Sob 05 Sie, 2006   

hildegrant OK! bede wstawial teraz te pier.. kropki :) i przecinki heheh :twisted:
 
 
existenz

Dołączył: 05 Kwi 2006
Posty: 84
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sob 05 Sie, 2006   

Jeżeli plamkę masz od kilku lat, to znaczy, że nie jest to nic poważnego. Naprawdę nie masz się czym przejmować.
 
 
penis.com.pl
andropenis
niedzwiedz

Dołączył: 07 Wrz 2006
Posty: 4
Wysłany: Czw 07 Wrz, 2006   

czesc ja tez mam taki problem na dolnej czesci mojej zoledzi jest czerwona plamka, w zaden sposob nie jest inna od reszty skory, nie jest twradsza niz reszta jak sie jej dotyka, nie swedzi nie piecze nie luszczy sie to tak jakby normalna skora tylko ze taka bardziej czerwona. Mam to juz od wielu lat i wogole sie nie zmienia. wczesniej mi to nie przeszkadzalo ale ostatnio mnie to wkurzylo ( no bo co bedzie robic jakas plamka na moim.... :) ) udalem sie z tym do urologa. Powiedzial ze to przerost gruczolow zwilzajacych ktore znajduja sie na zoledzi i ze ze to nic powaznego. przypisal mi masc, ale nie powiedzial czy ta plamka ma zniknac, i teraz mi to nie daje spokoju masc stosuje od tygodnia i nie widac zmian
a bedac na tej stronie naczytalem sie o roznych chorobach i robi mi sie czarno przed oczami na mysle ze to moze byc cos powaznego, w najgorszym wypadku rak chyba przesadzam w koncu jak bylem z tym u lekaza to chyba zrobilem wszystko co w mojej mocy ?
no i jeszcze sprawa potencji.... czy taka lamka moze miec na to wplyw ??
uspokoi mnie ktos ?? :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group