Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czy jesteście zadowoleni z tego forum?
Autor Wiadomość
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Czw 15 Wrz, 2011   Czy jesteście zadowoleni z tego forum?

Jak w temacie, wasze uwagi, spostrzeżenia i propozycje odnośnie naszego forum :D
 
 
Boss 

Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 230
Skąd: net
Wysłany: Czw 15 Wrz, 2011   

Mi się podoba xD
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 15 Wrz, 2011   

Krótka odpowiedź - TAK!!!
A z takich przemyśleń na szybko, nasuwa mi się jeden główny wniosek. Forum można podzielić na dwie, w sumie dość odrębne i rzadko zachodzące na siebie części: 1) poradnik dla osób z różnorakimi problemami z męskim sprzętem oraz 2) dyskusje ogólne z włączeniem galerii.
W mojej opinii pierwsza część forum sprawdza się całkiem nieźle. Jest w sumie stały, chociaż niezbyt silny strumień nowych użytkowników, którzy przychodzą z jakimś tam problemem/pytaniem. Następuje krótka dyskusja i wymiana poglądów oraz jedyna słuszna diagnoza - masz problem idź do lekarza! W większości przypadków takie osoby dziękują za pomoc i już nigdy na forum nie wchodzą.
Co do drugiej części forum to odczuwamy zdecydowany brak nowych forumowiczów. Większość dyskusji powoli lecz nieuchronnie odchodzi w niebyt :) Jednym słowem brakuje nowej krwi, która zamieszałaby w tym garze wzajemnej adoracji.

Nie wiesz może jaki pomysł na forum posiada jego właściciel? W którą stronę chcieliby go rozwijać? Czy posiadają jakąś jego wizję, którą chcieliby wcielić w życie?
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
preston-17 

Wiek: 30
Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 38
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 15 Wrz, 2011   

No ja bym się pobawił tak jak mówisz w taki podział. Jedno - medycyna, drugie - rozrywka. Jak coś to mogę się zaangażować w wolnej chwili ;p
_________________
skype: preston-17
 
 
Boss 

Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 230
Skąd: net
Wysłany: Czw 15 Wrz, 2011   

Jakąs ciekawą reklamę w necie;p
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 15 Wrz, 2011   

reklama w necie jest całkiem dobrym pomysłem. jednak jest ona w gestii administracji forum a ta wykazuje raczej zachowania deistyczne :)
nam pozostaje jedynie reklama i marketing bezpośredni - jeden kumpel powiedział drugiemu kumplowi...
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
facet 

Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 127
Skąd: pl
Wysłany: Pią 16 Wrz, 2011   

Moderowanie forum zbyt słabe. Poza tym wszystko ok.
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Nie 18 Wrz, 2011   

facet, Co jest słabym punktem moderowania? spam w ostatnim czasie został praktycznie w 100% zlikwidowany, wartości merytoryczne postów są także na dobrym poziomie. Proszę o odpowiedź, zawierającą konkretne aspekty. Dziękuję
 
 
HardBoy 

Wiek: 34
Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 29 Sty, 2012   

Mogę dostać hasło do prywatnych galerii?:)
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 29 Sty, 2012   

HardBoy, hasło do galerii prywatnych przydziela użytkownik Heroes84. skontaktuj się z nim na priva i jeśli spełnisz jego wymogi być może dostaniesz upragnione hasło :wink:
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
LiaimiFef 

Wiek: 36
Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: England
Wysłany: Sro 11 Lip, 2012   Czy jesteście zadowoleni z tego forum

K.N., zakadam, e druga litera Twojego imienia to "a", a nazwiska "i".
eby zorientowa si, czy forum jest warte rejestracji, zostanie w peni dostepny dzia NA POWANIE.
Natomiast dzia PORT, gdzie atmosfera jest luna, bdzie wymaga rejestracji, bo jeli paplamy w przyjaznej z reguy atmosferze midzy sob czyt.: midzy zarejestrowanymi 30-stoma osobami to z samego zaoenia nikt tu nie powinien byc anonimowy.
 
 
ZmarszczonyFred
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lip, 2012   

spam powoduje lekkie wkurwienie :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group