Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     samoistny wytrysk?
Autor Wiadomość
problemowy 

Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1
Skąd: Tarnów
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   samoistny wytrysk?

otóz, jestem prawiczkiem, jestem ze swoja dziewczyna juz pewien czas. Mam pewien problem, poniewaz, ostatnio podczas roznego typu pieszczot czy dluzszego calowania, moj penis sam eksploduje, bez zadnego dotykania go, mam orgasm, ale wytrysk jest taki jakby nie pelny, jak normalnie... denerwuje mnie to.. bo az strach myslec co bedzie gdy mialoby dojsc do seksu.. Bywa tez tak, ze podczas pieszczot/dluzszego calowania juz jest bardzo 'ciezko', a gdy dziewczyna zlapie mnie za krocze, to po chwili tez juz padam :/ Co moge zrobic?
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

problemowy, z powodu dużego podniecenia w danej chwili, masz tzw. samoistny wytrysk, może jakiś trening, spróbuj o tym tak nie myśleć, podczas całowania.
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

Ja bym to nazwał przedwczesnym wytryskiem,nie zdąrzysz jeszcze włożyć a tu już proszę ..... .A że nie pełny bo sie przerażaśz i ztąd nie eksplodujesz do końca.Jesteś młody i tak to sie zdaża ,musisz się mniej podniecać i krócej zabawiać. I trenować,trenować
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
tomek9613 

Wiek: 28
Dołączył: 15 Wrz 2011
Posty: 6
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pią 16 Wrz, 2011   

@problemowy a po wytrysku wciąż tak masz?
 
 
ScottParker 

Dołączył: 10 Paź 2013
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 10 Paź, 2013   

Pozwolę odświeżyć sobie temat.
Miałem podobny problem, potrafiłem dojść podczas gry wstępnej. Wydaje mi się, że moje problemy miały podłoże natury psychologicznej - bardzo stresowałem się podczas stosunku. Ostatnio trafiłem na portal http://eimpotencja.pl/przedwczesny-wytrysk.html na którym kupiłem preparat Priligy. Środek mi pomógł, nie mam już kłopotów z przedwczesnym wytryskiem i mogę cieszyć się normalnym, długim stosunkiem.
 
 
sirtech 


Wiek: 29
Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 49
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob 12 Paź, 2013   

problemowy - jak idziesz do laski to przed wyjściem wytrzep kapucyna.
Ja zawsze tak robiłem i nie miałem problemu ze wł. i koniec.
Zawsze odstawialiśmy kilka kolejek, 3, 4 razy.
Powodzenia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group