Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Ruszam-Pas z próżnią, ekstender na teleskopach i tabletki..
Autor Wiadomość
Maxx321 

Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 31 Sie, 2011   Ruszam-Pas z próżnią, ekstender na teleskopach i tabletki..

Kupiłem pierwszy extender (pas z próżnią) w styczniu tego roku, do niego stosowałem również tabletki przez około 2 miesiące. Do czerwca zwiększyłem się około 1,5-2cm. W wakacje nie pracowałem za wiele nad sobą, teraz wezmę się na poważnie od września (oczywiście z głową - bo zdrowie jest tylko jedno). Już zakupiłem exteder innego rodzaju (teleskopowy)) i bedę go stosował z tym pierwszym na zmianę. I zobaczymy co dalej... Moim celem jest osiągnięcie do następnych wakacji jeszcze mocnych 3cm, a po osiągnięciu tego odpuszczam ;) Jeżeli jest ktoś tutaj z podobnym postanowieniem, zapraszam do wymiany doświadczeń.
PS. nie podaję nazw produktów, gdyż są one do siebie bardzo podobne i moim zdaniem jest to zbędne (wszysko działa na podobnej zasadzie). Chcę aby ten post nie był reklamą czegokolwiek, tylko pomocą dla mnie jak i ludzi w podobnej sytuacji... Pozdrawiam..
 
 
facet 

Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 127
Skąd: pl
Wysłany: Sro 31 Sie, 2011   

Ja już skończyłem swoją przygodę z pro extenderem. Wynik jest imponujący bo 5 cm penis jest dłuższy.
Jeśli chcecie osiągać jakieś rezultaty to noście extendera przez 4h dziennie. Ja nosiłem od godziny 20:00 do około 24. Robiłem co godzinę (później co dwie) przerwę 5-10 minutową. Noszenie sprzętu przez 2 godziny dziennie to trochę za mało.
Tu opisałem co i jak robiłem: http://www.penis.com.pl/f...pic.php?t=11710
 
 
Maxx321 

Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011   

Minęło 5 dni września, puki co moja średnia rozciągania to 6,9 godziny/dzień ;)
 
 
penis.com.pl
viamax
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group