Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Malutki penis Pomocy ...
Autor Wiadomość
qrqa 

Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: Asanów
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   Malutki penis Pomocy ...

Witam nazywam się Kamil i od jakiegoś czasu mam problem z wielkością penisa. Od połowy 3 gimnazjum zaczęły się problemy... Wcześniej nie stanowiło to żadnego problemu lecz teraz jest... Zawsze od czasu do czasu są były i będą np męskie rozmowy podczas których najchętniej bym wyskoczył przez okno ... Strasznie boje się adaptacji przez moją dziewczynę która chciałbym już mieć ... W tej chwili jestem w szkole średniej 2 klasa ( 17 lat ). Mój penis w zwodzie posiada 3,5 cm a w obwodznie jest gruby jak męski kciuk(dosłownie :/ ) jest to bardzo wstydliwe ... Jestem opózniony kostnie mój wiek kostny jest określony na -3 lata (od aktualnego wieku) I jestem niski (byłem b.niski) Moja mama zaczęła się niepokoić dlatego udaliśmy się do lekarza (nie będę tłumaczyć) dlatego powiem iż po 2 latach obserwacji dostałem hormon wzrostu, na różnych forum czytałem iż pomaga on w jego wzroście, lecz niestety nic nie pomogło. Myślałem aby jakąś małą dawkę wbić sobię w penisa lecz nie wiem w które miejsce bo się boje a lek raczej nie zaszkodzi ... Nie chce mi się dłużej czekać, oprócz mojego rozmiaru penisa mam dość szybką erekcje, lecz nawet gdybym miał już więcej cm nie sprawiałoby mi to takiego problemu. Trenowałem taniec i po każdych zajęciach wszyscy szli pod prysznic lecz ja się bardzo bałem dyskryminacji dlatego zrezygnowałem ... Boje się mówić tego mamie bo w jaki sposób mam jej to wytłumaczyć ?! Wolałbym aby nie wiedziała ... 3,5 cm to naprawdę DOSŁOWNE nic ... Hormony wzrostu bardzo mi pomogły urosnąć w rok rok około 12 cm lecz na penisa dalej nie działa ! Nie jestem z typu kompleksu małego penisa którzy mają kilka cm mniejsze i się wstydzą tylko ja mam poważny problem ... Boję się bardzo dyskryminacji ze strony dziewczyny a w dodatku szkoła średnia to etap w którym hormony bardzo ''buzują'' i w otoczeniu ładnych dziewczyn nie trzeba wyjaśniać jak się czuje . Bardzo proszę o szybką odpowiedz ! :oops:
 
 
facet 

Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 127
Skąd: pl
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

Kamil, jednym wyjściem jest rozmowa z rodzicem. Problem jest poważny bo w tym wieku penis powinien osiągać podczas erekcji na pewno powyżej 10 cm. Moim zdaniem powinieneś porozmawiać z mamą i udać się do lekarza. Im szybciej tym lepiej.
Sam nie próbuj wstrzykiwać w penisa hormonu wzrostu. Mogą być powikłania.
 
 
qrqa 

Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: Asanów
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

Jedyne co mnie dziwi że gdy lekarz w Katowicach u którego dostaje hormon 2 lekarze mi sprawdzali genitalia i nic nie mówili :oops:
 
 
penis.com.pl
bathmate
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

A mówiłeś im o wielkości penisa we wzwodzie? Powinieneś udać się do endokrynologa a jeszcze lepiej androloga. Może uda się jeszcze zastosować leczenie hormonalne.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
qrqa 

Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: Asanów
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

Właśnie hormon wzrostu dostaje od endokrynologa który nic nie mówi na mój temat (penisa) :cry:
 
 
slash460 

Wiek: 99
Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: dupa
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

Powiedz rodzicom! Ich obowiązkiem jest Ci pomóc. Pogadaj z endokrynologiem, ale tak aby wzbudzić w nim współczucie. Może spróbuj andropenisa mini, o ile nie jest za duży. Myślałeś o operacji? Trudno mi sobie wyobrazić taką sytuację. Nie masz przez to depresji? Ja mam dużo mniej poważne problemy a mimo to dopadła mnie depresja.
 
 
qrqa 

Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: Asanów
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

Można jakiegoś eksperta prosić ? Może stronę odwiedza endokrynolog co by mi poradził :(

[ Dodano: Nie 21 Sie, 2011 ]
Depresji nie mam ale na prawdę nie fajnie tak żyć :oops:
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

slash460, pierdzielisz. tyle...
Powinieneś o tym powiedzieć endokrynologowi ewentualnie jak on nie będzie miał pomysłu, poprosić o skierowanie do androloga. Nie znam Twoich wyników więc ciężko mi coś więcej powiedzieć na ten temat. Więc tak jak powiedziałem, powiedz lekarzowi, rodzice nie muszą być przecież przy badaniu.
A wszelkie proponowane przez niektórych urządzenia albo jakieś specyfiki naprawdę na wielkość penisa nie wpłyną.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
qrqa 

Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: Asanów
Wysłany: Pon 22 Sie, 2011   

Dzięki serdeczne jak będzie tylko okazja to zaraz endokrynologowi powiem o tej sytuacji, jeżeli jeszcze ktoś ma jakieś pomysły to proszę mówić (Mi się wydaje że jak i hormonu wzrostu brakuje to i może jakiegoś homornu ''dojrzewania ? '' Chociaż włosy łonowe mam , mutacje przeszedłem jedynie nie mam włosów pod pachami o ile to coś znaczy

[ Dodano: Czw 25 Sie, 2011 ]
???
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group