Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mój patent na powiększenie
Autor Wiadomość
Maxx321 

Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011   

Kolego na pierwsze pytanie to myślę, że ja ci mogę odpowiedzieć.. Pytasz dlaczego penis nie tylko wydłuża się ale i przybiera na grubości..Tak? Zobacz sobie dokładnie jak zbudowany jest penis.. To są tzw. ciała jamiste, które wypełniane są krwią (czyli wąskie ściany, zbudowane z komórek pomiędzy które wpływa krew) więc na prosty chłopski rozum nie jest ważne w którą stronę je rozciągasz, po prostu jak się te ścianki wydłużą to pomieszczą więcej krwi. A czy więcej czy mniej przyrosnie w obwodzie to moim zdaniem indywidualna sprawa każdego organizmu i delikatne różnice w budowie. Tak samo jak jedne penisy są chude a inne grube, a za dzieciaka i tak były jednakowe.. To jest moje zdanie i tak sobie to tłumaczę.. Pozdrawiam.
 
 
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Sro 07 Wrz, 2011   

[quote="andrzejgadarr"]
Cytat:
I jeszcze proszę o odpowiedź:
Cytat:
gdyby metody powiększania działały dlaczego ktoś sobie nie powiększył penisa do 50cm? I dlaczego nie potwierdziły tego żadne badania kliniczne? Czy może powiększanie nie działa kiedy lekarz bada jego wyniki?


Sorry Andrzej ale tym razem muszę się stawić po stronie innych, bo tym pytaniem dziecinadę robisz. Pytasz czemu (skoro niby można powiększać penisa) ktoś nie pójdzie na rekord i nie powiększy sobie do np. 50cm, tak? To ja też mogę zadać pytanie, czemu np. Arnold Schwarzenegger za czasów świetności nie powiększył sobie wymiarów: obwodu bicepsa z 56 cm do 100 cm, obwodu klatki piersiowej z 155 cm do 200 cm i obwodu w pasie z 86 cm 100 cm itp.?

[ Dodano: Sro 07 Wrz, 2011 ]
Maxx321 napisał/a:
Moim zdaniem nie ma co debatować nad porównywaniem penisa do innych części ciała, bo jest on po prostu inny!


Jak nie warto? Warto, bo skoro penis jest inny i to zdaniem lekarzy wyklucza jego powiększenie, wydłużenie itd., a mimo to, co niektórym się to udaje, to jest to fenomen, wyjątek. To (o ile to jest prawda, to co pisze Facet), to trzeba zacząć pisać nową, optymistyczną kartę w dziedzinie powiększania penisa, a Facet może być tego prekursorem. Trzeba tylko skrupulatnie i cierpliwie przez 12 m-cy, mądrze używać extendera i wykonywać ćwiczenia!

Maxx321 napisał/a:
Ale ważne jest to, że chłopak osiągnął chciany efekt! Czyli on sam jest dowodem na to że można.. Mi się też udało, może w mniejszym zakresie, ale zawsze i walczę dalej. Pozdrawiam.


Pytanie tylko, czy on czasem nie ściemnia, bo skoro mówi o przyroście AŻ 5 cm w ciągu roku, to to jest zastanawiające! 5 cm to jest więcej niż wynosi długość żołędzia w stanie erekcji! Skoro w ciągu 1 roku z średniego-małego 14cm penisa "stworzył" sobie 19cm, a więc dużego penisa, to to jest albo GIGANTYCZNY sukces, albo WIELKA ŚCIEMA. Niestety nikt tego nie zweryfikuje, bo w necie każdy może pisać co chce.
 
 
Maxx321 

Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 07 Wrz, 2011   

Jak osiągnę również 5 cm to dam znać ;) wtedy okaże się, że można. Wierzę w to, bo jak bym nie wierzył to bym się za to nie brał hehe ;) . Z kolei jak mi się nie uda to również poinformuje wszystkich o przegranej.. Pozdrawiam.
 
 
penis.com.pl
andropenis
facet 

Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 127
Skąd: pl
Wysłany: Sob 10 Wrz, 2011   

Rivaldo napisał/a:


Maxx321 napisał/a:
Ale ważne jest to, że chłopak osiągnął chciany efekt! Czyli on sam jest dowodem na to że można.. Mi się też udało, może w mniejszym zakresie, ale zawsze i walczę dalej. Pozdrawiam.


Pytanie tylko, czy on czasem nie ściemnia, bo skoro mówi o przyroście AŻ 5 cm w ciągu roku, to to jest zastanawiające! 5 cm to jest więcej niż wynosi długość żołędzia w stanie erekcji! Skoro w ciągu 1 roku z średniego-małego 14cm penisa "stworzył" sobie 19cm, a więc dużego penisa, to to jest albo GIGANTYCZNY sukces, albo WIELKA ŚCIEMA. Niestety nikt tego nie zweryfikuje, bo w necie każdy może pisać co chce.


Moim doświadczeniem chciałem się podzielić z innymi. Skoro u mnie długość i grubość członka poprawiły się to może innym przydadzą się wskazówki. Rozmawiałem z kolegą i powiedział, że też by nie uwierzył "...bo ktoś tak napisał na forum". Kolega skorzystał z mojego sposobu (cały czas go stosuje, jeszcze nie minął rok) i też ma super rezultaty.

To już nie mój problem czy uwierzycie. Ja mam rezultat z którego się cieszę i to jest najważniejsze.
 
 
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Wto 20 Wrz, 2011   

Jeżeli powiększyłeś sobie penisa AŻ O 5 CM, to to udowodnij! Cwaniak jesteś, tu każdy może przecież tak napisać. Zauważ jednak, że 5 cm to strasznie dużo i jeśli chcesz być wiarygodny, to pokaż zdjęcie z przystawioną linijką. Najlepiej sprzed i po powiększeniu.
 
 
stefffffcio 

Dołączył: 06 Paź 2007
Posty: 74
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 16 Lip, 2012   

Rozciąganie nie może wypływać na podział komórek, ludzie skąd Wy macie takie wiadomość :O na podział wpływa miliony różnych czynników ale nigdy rozciąganie... Niestety moim skromnym zdaniem, tego typu posty, jak post numer 1 w tym temacie są "sponsorowane".
Pozdrawiam!
_________________
gg: 15545620
 
 
 
maronn 

Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 3
Skąd: Poznań
Wysłany: Sro 24 Paź, 2012   

tutaj mozna pocztac o powiekszaniu penisa. Ja sam mam zamiar kupic xtrasize tylko nie wiem czy sie oplaca. Bral ktos go?
 
 
Zachariasz 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 317
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 14 Maj, 2015   

zawijaj sie stad !!!
 
 
pawelstolik 

Dołączył: 17 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 22 Wrz, 2015   

Oszaleliście ludzie... jak Wam natura nie dała to się chociaż nie katujcie :(
 
 
malypenisek1 

Wiek: 35
Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 7
Skąd: jaro
Wysłany: Wto 29 Wrz, 2015   Re: Mój patent na powiększenie

facet napisał/a:

- Penimax (tabletki)


Ja brałem tylko te tabletki i też miałem efekty 2cm
 
 
pabllo23 

Dołączył: 09 Mar 2016
Posty: 4
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sro 09 Mar, 2016   

Wszyscy tak się przechwalają. ale nikt do tej pory nie udowodnił tych ogromnych rozmiarów choćby zdjęciem przed i po "kuracji".
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 10 Mar, 2016   

 
 
Bills48 

Wiek: 37
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 63
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon 11 Kwi, 2016   .

123
  
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5458
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 12 Kwi, 2016   

Bills48, nie posiadam brązowej:P
pabllo23, nie wszyscy muszą się tutaj chwalić osiągami. Jak chcesz to poczytaj temat Kadeona znajdziesz tam na pewno dużo przydatnych informacji.
 
 
alepen

Wiek: 40
Dołączył: 21 Lis 2016
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 21 Lis, 2016   

Są jakieś tańsze metody na powiększenie penisa ?
_________________
Zawsze chciałem mieć dużego ale czy powiększanie penisa SPAM działa i jest skuteczne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group