Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mój patent na powiększenie
Autor Wiadomość
facet 

Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 127
Skąd: pl
Wysłany: Sob 20 Sie, 2011   Mój patent na powiększenie

Powiększenie penisa jest realne. Sam się o tym przekonałem. Kilka lat temu postanowiłem coś z tym zrobić. Miałem penisa długości około 14,5 cm, 14 cm w obwodzie. Po wymiarach wydaje się, że wszystko jest w normie. Postanowiłem jednak, że spróbuję kilku sposobów aby zwiększyć rozmiar. Nic nie stracę, jedynie trochę kasy.

Kupiłem:
- Pro extender (teraz na allegro za 100zł)
- Pompkę (zwykłą za 50zł)
- PenimaX (krem)
- Penimax (tabletki)

Kuracja trwała około 12 miesięcy.
Rezultatem było wydłużenie członka o 5cm, grubość 1,5 cm

Jak to robiłem?
Pro extender nosiłem około 3-4 godziny na dobę. Robiłem jeden dzień przerwy w sobotę. Najczęściej nosiłem go przed snem. Zakładałem około 20:00 a zdejmowałem około 24:00. Co godzinę robiłem 5 - 10 minutową przerwę.
Pompkę używałem rano lub po obiedzie. Około 10 minut pompowania. Każdego dnia z wyjątkiem soboty.
PenimaX tabletki stosowałem dwa razy dziennie po jednej tabletce. Rano przed śniadaniem jedna i na noc również jedna.
Krem PenimaX nakładałem raz dziennie. Robiłem to wtedy gdy miałem nałożony Pro extender. Na rozciągniętego członka nakładałem krem. Ładnie się wchłaniał. Czasami nakładałem krem dwa razy dziennie. Po pompowaniu i porannym prysznicu. Zależało to od czasu który miałem rano. Krem trzeba nakładać bardzo dokładnie. Nie przesadzać z ilością. Dobrze wsmarować w penisa.
Używałem również Tribulon (2 tabletki dziennie, rano). Zwiększałem i regulowałem poziom testosteronu.

Po około 12 miesiącach mój penis osiągnął rozmiary około 19 cm długości i 15,5 cm w obwodzie.
Teraz używam Pro extender bardzo rzadko. Od czasu do czasu go zakładam. Pompkę tylko wtedy gdy mam na to czas. Tabletek i kremu już nie stosuję.

U mnie to zadziałało. Każdy organizm może inaczej zareagować. Mój sposób na powiększenie zastosował kumpel. Też ma duże rezultaty.

Pozdro
 
 
slash460 

Wiek: 99
Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: dupa
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

Gratulacje! Myslałem że tak duży przyrost nie jest możliwy. Jednak obietnice producentów sprzętu i pigułek nie mijają się z prawdę. Czy podczas kuracji masturbowałeś się? U mnie po masturbacji pojawia się ból podczas noszenia expandera, a pompowanie staje się nie możliwe.
 
 
facet 

Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 127
Skąd: pl
Wysłany: Nie 21 Sie, 2011   

slash460, nie masturbowałem się. Kochałem się jak zwykle z moją dziewczyną.
Skoro odczuwasz ból podczas noszenia extendera to zapewne naciągasz bardzo mocno penisa. Też tak robiłem z początku.
Później extender zakładałem na penisa w zwisie (opadniętego). Stopniowo dokręcałem śrubkę. Tak aby czuć tylko minimalny ból. Gdy extender zakłada się na penisa w zwodzie wtedy zaczyna puchnąć żołądź i ból jest bardzo duży.
Pomiędzy rurkę (tą która przytrzymuje żołądź) wkładałem piankę (była w zestawie). Gdy jej nie używałem wędzidełko było przyciskane i bolało.
 
 
penis.com.pl
andropenis
tomek100 

Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 49
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 01 Wrz, 2011   

chyba w łapie ci urosło te 5 cm
 
 
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Czw 01 Wrz, 2011   

"Po około 12 miesiącach mój penis osiągnął rozmiary około 19 cm długości i 15,5 cm w obwodzie". - Rozumiem, że cewka moczowa ci też 5 cm się wydłużyła?

Od ProExtendera to prędzej by ci fiut odpadł, bo ból od silikonowego (nawet z pianką) zacisku jest ponoć tak wielki, że nie idzie tego trzymać na penisie dłużej niż 1,5h!

"nie masturbowałem się. Kochałem się jak zwykle z moją dziewczyną". - I co twoja dziewczyna na to, że wieczorami miałeś na sobie taki sprzęt?
 
 
facet 

Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 127
Skąd: pl
Wysłany: Sob 03 Wrz, 2011   

Rivaldo napisał/a:
"Po około 12 miesiącach mój penis osiągnął rozmiary około 19 cm długości i 15,5 cm w obwodzie". - Rozumiem, że cewka moczowa ci też 5 cm się wydłużyła?

Widocznie też się wydłużyła. Nie wiem jak to wygląda z punktu fizjologicznego ale ważne, że 5 cm jest dłuższy. Nie odczuwam żadnego dyskomfortu. Nic mnie nie boli.

Rivaldo napisał/a:
Od ProExtendera to prędzej by ci fiut odpadł, bo ból od silikonowego (nawet z pianką) zacisku jest ponoć tak wielki, że nie idzie tego trzymać na penisie dłużej niż 1,5h!

Czytaj uważnie. Co godzinę robiłem przerwę od 5 do 10 minut. Oczywiście, jeśli ktoś na siłę wyciąga penisa i ściska silikonową rurką do końca to pewnie penis boli. Wszystko robiłem z umiarem. Tak aby odczuwać tylko minimalny ból.

Rivaldo napisał/a:

"nie masturbowałem się. Kochałem się jak zwykle z moją dziewczyną". - I co twoja dziewczyna na to, że wieczorami miałeś na sobie taki sprzęt?


Wtedy, spotykałem się z dziewczyną raz, dwa razy w tygodniu - czasami rzadziej! (mieszkała w innym mieście). Oczywiście gdy była ze mną wieczorem nie zakładałem Pro Extendera. Teraz owa dziewczyna jest już moją żoną.
 
 
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

Facet: No cóż, skoro wydłużyłeś sobie penisa o 5 cm i z średniego/małego stałeś się posiadaczem dużego, to ciekawy jestem co na to medycyna? Np. pierwszy lepszy urolog? No i co na to zawzięty sceptyk wydłużania penisa, forumowicz andrzejgadarr, który twierdzi, że tylko operacyjnie można wydłużyć członka.

Tymczasem, widząc, że w sprawie powiększania i w ogóle w sprawie penisa miałbyś coś do powiedzenia, zapraszam Cię do dyskusji w moich innych ciekawych (mam nadzieję) tematach:

Przede wszystkim polecam ci serię pytań mojego autorstwa, które znajdują się tu:
Wywiad:Seria 25 pytań do tych z duzymi penisami (ok.20cm)
http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=5350

Dodatkowo chciałbym abyś odniósł się do moich argumentów w obronie średniego penisa, które są tu: 25 argumentów i porad na obrone małego penisa tzw."15-s
http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=5352

Również do tej dyskusji: Dla tych, którzy uważają, że mają mało.
http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=5384

I do tej:***KLUB MAŁEGO PENISA***
http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=4341

I tej:Głębokość pochwy a wielkość penisa
http://www.penis.com.pl/f...pic.php?t=11500

I tej:Wybory najmniejszego penisa i sonda na wp.pl
http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=5400

I tej:Kult penisa, ćwiczenia i starożytni Arabowie (+pytania)
http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=5829

I tu:13 CM! Podobno w "Normie" ???
http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=5700

Liczę na ciekawe spostrzeżenia i dyskusję!
Pozdrawiam!
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

Dr Andrzej Depko napisał/a:
Mam kilka pytań dotyczących kwestii powiększania penisa: 1. Co tak naprawdę powiększa pompka do powiększania penisa - ciała gąbczaste, warstwę skórną? 2. Marketing sex shopów tworzy różne mity o pompkach, co jest prawdą? 3. Jakie są skutki uboczne używania pompek? Czy warto? 4. Jest to jedyna tak szybka i widoczna metoda powiększania penisa, w porównaniu do innych metod, czy efekty powiększania zostaną?

Nie ma żadnych skutecznych metod powiększania prącia, poza metodami operacyjnymi. Budowa anatomiczna prącia uniemożliwia jego trwałe powiększanie na skutek prowokowania erekcji przy pomocy pompek próżniowych.

Gdyby regularne erekcje powiększały rozmiary prącia, to po kilkudziesięciu latach regularnej masturbacji w okresie dojrzewania, a następnie współżycia seksualnego u trzydziesto i czterdziestolatków prącia powinny być ponadprzeciętne. Natura jednak zabezpieczyła mężczyzn (i ich partnerki przed takim następstwem).

Pompka próżniowa powoduje zasysanie krwi do ciał jamistych i ich poszerzenie, podobnie jak podczas erekcji prowokowanej podnieceniem.

Marketing sex shopów opiera się na męskich kompleksach i ma doprowadzić do zakupu tego urządzenia przez mężczyznę, co później się dzieje nikt nie wie, ponieważ mężczyźni wstydzą się przyznać, iż zostali nabici w przysłowiową butelkę.
Jak do tej pory na żadnym kongresie medycznym nie pokazano wyników obrazujących, iż może być to skuteczna, nieoperacyjna metoda powiększania prącia.

Nie ma skutków ubocznych używania pompki próżniowej podobnie jak i trwałych efektów jej stosowania.

Tutaj jeszcze filmik:
http://www.onet.tv/wielki...35,1,klip.html#

Nie rozumiem dlaczego wierzycie bardziej marketingowym notkom producentów lub dystrybutorów niż lekarzom. Kupujecie na allegro "herbatki powiększające" które rzeczywiście są herbatami na niestrawność lub na przeczyszczenie.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
facet 

Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 127
Skąd: pl
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

Dr Andrzej Depko udzielił odpowiedzi na temat pompek. Z opisu działania tych urządzeń wynika, że powodują jedynie krótkotrwały efekt. Jednak stosowanie ich systematycznie powoduje skutki trwałe. Pytanie teraz czy na długo?

Przykładem mogą być bicepsy (lub inne mięśnie). Jeśli ćwiczy się systematycznie to mięśnie rosną. Gdy przestajemy ćwiczyć mięśnie stają się wiotkie. To samo dzieje się z penisem. Gdy ćwiczymy muszą być jakieś efekty.

Osiągnąłem rezultat z wynikiem 5 cm więcej. Mój kumpel który stosował metodę opisaną przeze mnie też ma przyrosty podobne do moich.

Problemem jest to, że osoba która napala się na większy rozmiar chce aby efekty były widoczne po miesiącu a nawet po kilku dniach. Tu potrzebny jest czas i systematyczne ćwiczenia. Trzeba brać pod uwagę również to, że każdy organizm jest inny. U mnie były rezultaty po 12 miesiącach, u innych mogą być po 14 miesiącach lub po 5 miesiącach.
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

Weź sobie książkę z biologii do liceum albo gimnazjum, encyklopedię, wikipedię czy cokolwiek. I porównaj budowę mięśni np. bicepsów do tkanek i budowy penisa. Mięśnie mogą się rozrastać a tkanki penisa nie. Wyobraź sobie łańcuch 50 komórek. Teraz ty je naciągasz i co, one się zaczynają dzielić?
I ponawiam pytanie, gdyby metody powiększania działały dlaczego ktoś sobie nie powiększył penisa do 50cm? I dlaczego nie potwierdziły tego żadne badania kliniczne? Czy może powiększanie nie działa kiedy lekarz bada jego wyniki?
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
legolas1 


Wiek: 41
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 767
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

facet napisał/a:
Przykładem mogą być bicepsy (lub inne mięśnie)

nie, biceps ani żaden inny mięsień szkieletowy (poprzecznie prążkowany) czy nawet sercowy nie może być tutaj przykładem. w przypadku ćwiczeń na siłowni dochodzi do mikrouszkodzeń włókien mięśniowych a przez to do ich odbudowy ze zwiększeniem ilości tzw. aparatu kurczliwego. przez to mięśnie się powiększają. gdy trening jest wystarczająco intensywny może dojść do pobudzenia podziałów komórek macierzystych mięśni szkieletowych (komórek satelitarnych). penis nie jest zbudowany z tkanki mięśniowej! pomijając pewne ilości mięśni gładkich odpowiedzialnych za erekcję (zupełnie innych od szkieletowych) nie ma tam mięśni. dlatego porównania do treningu siłowego są błędne. :)
_________________
ultima consolatio corporis humani
 
 
facet 

Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 127
Skąd: pl
Wysłany: Pon 05 Wrz, 2011   

andrzejgadarr napisał/a:
Weź sobie książkę z biologii do liceum albo gimnazjum, encyklopedię, wikipedię czy cokolwiek. I porównaj budowę mięśni np. bicepsów do tkanek i budowy penisa. Mięśnie mogą się rozrastać a tkanki penisa nie. Wyobraź sobie łańcuch 50 komórek. Teraz ty je naciągasz i co, one się zaczynają dzielić?
I ponawiam pytanie, gdyby metody powiększania działały dlaczego ktoś sobie nie powiększył penisa do 50cm? I dlaczego nie potwierdziły tego żadne badania kliniczne? Czy może powiększanie nie działa kiedy lekarz bada jego wyniki?


Nie muszę brać żadnych książek aby wiedzieć, że tkanki można rozciągnąć.

Cytat:
Stretching ( czyli rozciąganie) - metoda coraz częściej nagłaśniana przez fachowców. Niewiele osób jednak wie, ile w tym prawdy. Tzw ekspandery - czyli urządzenia wywierające długotrwały nacisk na penisa - teoretycznie powinny powodować bardzo powolne, aczkolwiek zauważalne wydłużanie się penisa. Jak wiadomo zdolności adaptacyjne ludzkiego organizmu są zadziwiające, a tkanki podlegające ciągłemu rozciąganiu powinny zacząć się wydłużać, aż w konsekwencji dzielić, co spowoduje ich przyrost na ilość. Istnieją na świecie plamiona, które przywiązują wyjątkową wagę do wielkości penisa i przez całe życie noszą obciążniki powodujące wydłużanie.



Cytat:
"Penis składa się m.in. z ciał jamistych, czyli tkanek szczególnie podatnych na oddziaływania zewnętrzne, mające na celu powiększenie ich objętości. Dzięki temu możliwe jest powiększanie penisa. Istnieje kilka sposobów na zwiększenie grubości i długości penisa. Najpierw jednak należałoby wyjaśnić, w jaki sposób działa mechanizm, który umożliwia rozciąganie tkanek penisa.

W stanie spoczynku do penisa nie napływa krew. Tętniczki u podstawy penisa otwierają się dopiero pod wpływem stymulacji. Wówczas do ciał jamistych znajdujących się w penisie przedostaje się krew. Pod wpływem krwi tkanki, z których zbudowane są ciała jamiste, zwiększają swoją objętość, a penis sztywnieje i unosi się. Powiększenie objętości ciał jamistych sprawia, że mogą one pomieścić więcej krwi, a tym samym zwiększyć długość i obwód członka. Wymaga to jednak czasu i dużej systematyki, więc na efekty trzeba poczekać. Najważniejsze jednak jest to, że efekty są trwałe!

Naturalne metody powieszania penisa polegają na wykonywaniu ćwiczeń ręcznych. Ten sposób był znany już wieki temu i stosowany przez wiele plemion na całym świecie. Istnieje kilka ćwiczeń na powiększenie penisa, np. techniki arabskie: zsuwanie pierścienia lub obręcz. Trzeba je wykonywać codziennie i stopniowo wydłużać czas ich trwania. Początkowo może im towarzyszyć ból, jednak po krótkim czasie ćwiczenia na powiększenie penisa nie wywołują już dyskomfortu.

Inną metodą jest obciążanie penisa. Na rynku dostępne są przyrządy wyposażone w ciężarki, które umieszcza się na penisie. Wówczas na członek oddziałuje siła wyciągająca, która uelastycznia tkanki penisa i sprawia, że mogą one pomieścić więcej krwi. Ciężar obciążników nie jest wielki i nie powoduje uczucia dyskomfortu, ale aby przyniósł oczekiwane rezultaty, konieczne jest codzienne zakładanie urządzenia obciążającego.

Podobnie działają ekspandery które również wykorzystują siłę wyciągającą. Różnią się one jednak od obciążników. O ile obciążniki zakłada się na koniec penisa, to ekspandery mocuje się do trzonu penisa. Pierwsze efekty są widoczne już po miesiącu, jednak ekspandery można stosować dłużej. Nie powodują one żadnych działań niepożądanych.

Powyższe metody powiększania penisa dają trwałe efekty. można też tymczasowo powiększyć rozmiary penisa – służą temu pompki próżniowe. Penis należy umieścić w cylindrze, a następnie pompować i wypompowywać powietrze z cylindra. Siła zasysająca powoduje, że penis przechodzi w stan obrzmienia. Częste doprowadzanie do obrzmienia penisa może wywoływać powieszenie jego rozmiarów.

Penis może również zostać powiększony za pomocą operacji chirurgicznej, jednak ta metoda uważana jest za inwazyjną."


Czego by tu nie cytować, to najważniejszy jest mój efekt. Ćwiczyłem systematycznie i mam to czego chciałem :D
 
 
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011   

facet napisał/a:
Przykładem mogą być bicepsy (lub inne mięśnie). Jeśli ćwiczy się systematycznie to mięśnie rosną. Gdy przestajemy ćwiczyć mięśnie stają się wiotkie. To samo dzieje się z penisem. Gdy ćwiczymy muszą być jakieś efekty.


Nie, bicepsy nie mogą być przykładem (ani też inne mięśnie), ponieważ penis nie jest mięśniem! Ciała jamiste i gąbczaste nie są aż tak podatne na kształtowanie jak mięśnie rąk czy nóg itp. Facet, taki szkolny błąd popełniłeś!
 
 
penis.com.pl
masturbator
Maxx321 

Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 12
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011   

Moim zdaniem nie ma co debatować nad porównywaniem penisa do innych części ciała, bo jest on po prostu inny! Ale ważne jest to, że chłopak osiągnął chciany efekt! Czyli on sam jest dowodem na to że można.. Mi się też udało, może w mniejszym zakresie, ale zawsze i walczę dalej. Pozdrawiam.
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011   

Cytat:
Czego by tu nie cytować,

Może opinii jakiegoś tzw. doktora medycyny który zajmował się badaniami sposobów powiększania penisa?
A wytłumacz mi to jeszcze raz, tak jak napisałem, mamy ciąg 50 komórek, jedna za drugą, naciągasz je na długość, załóżmy, że się one dzielą a tym samym wydłużają ciąg komórek. Więc skąd bierze się przyrost na obwodzie skoro na szerokość nic ich nie rozciąga?

I jeszcze proszę o odpowiedź:
Cytat:
gdyby metody powiększania działały dlaczego ktoś sobie nie powiększył penisa do 50cm? I dlaczego nie potwierdziły tego żadne badania kliniczne? Czy może powiększanie nie działa kiedy lekarz bada jego wyniki?
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group