Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jestem gejem
Autor Wiadomość
sandor17 

Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   Jestem gejem

Mam 17 lat. Od zawsze czułem pociąg do mężczyzn.Wiem że jestem gejem.Czasem z tego powodu mam różne samobójcze myśli. Nie chcę aby moja rodzina kiedykolwiek się o tym dowiedziała. Ja wiem że ja taki po prostu się urodziłem i wiem że wy też mnie rozumiecie. Ale inni którzy nie są w naszej sytuacji nie potrafią tego ogarnąć i wyzywają nas od pedałów itp..Jak sobie pomyślę że nigdy nie będę miał żony oraz dzieci to aż mi się płakać chce. Trudno może Bóg chce żebym był całe życie samotny. :( :( :(
 
 
Plitek 

Wiek: 52
Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 123
Skąd: Krosno
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

nie przesadzaj to nie koniec świata . . . Trzeba i da się z tym żyć :) głowa do góry
_________________
Plitek1972
 
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Nie 07 Sie, 2011   

A miałeś już dziewczynę? nie było ci z nią dobrze, może nie trafiłeś po prostu na taką która była by dla ciebie odpowiednia.
 
 
penis.com.pl
masturbator
Rufus1 

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 369
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

sandor17, nie zalamuj sie , zycie geja jest też piekne , tylko musisz siebie najpierw zaakceptować taki jakim jesteś . Nie przejmuj się otoczeniem , patrz na siebie. Powodzenia
 
 
 
sandor17 

Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Ta tylko to kiedyś i tak wyjdzie na jaw. Moja mama już ma plany wobec mnie.
Najpierw muszę znaleźć dobrą pracę, potem kobitkę, no i wreszcie muszą być dzieci.
Ja powiedziałem ,że nie będę miał nigdy rodziny bo idę do zakonu :? :?
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

sandor17 nigdy nie mów nigdy, bo nie wiadomo co bedzie
_________________
aaa68
 
 
Rufus1 

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 369
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Sro 10 Sie, 2011   

sandor17, plany rodziców to jedno , a życie to drugie. Niestety nie jest tak w zyciu , czesto tak jak zaplanują sobie nasi rodzice, wiem , że musimy liczyc się ze` zdaniem rodziców , ale nie za wszelką cenę. Jak sie juz usamodzielnisz , bedziesz niezalezny finansowo , wtedy mozesz powiedziec rodzicom , jak chcesz żyć
 
 
 
slash460 

Wiek: 99
Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: dupa
Wysłany: Sro 10 Sie, 2011   

Dlaczego na myśl, że nie będziesz miał żony chce Ci się płakać, skoro laski Cię nie pociągają? Możesz przecież wyjść za mąż! Czemu obwiniasz boga za swoją orientację? O ile dobrze pamiętam to geje idą do piekła :P . Może lepiej przestań wierzyć bo i tak nie dostaniesz się do raju. Jeżeli chciałbyś być "normalny" to wydaje mi się że jest spsób na zmianę charakteru i osobowości! Napisz na priv jeżeli cie to zainteresowało.

Ps. Jestem hetero jakby co ;)
 
 
sandor17 

Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 10 Sie, 2011   

z tego co wiem to jeśli osoba o skłonnościach homoseksualnych żyje w "czystości"
to może "iść do nieba".
 
 
slash460 

Wiek: 99
Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: dupa
Wysłany: Sro 10 Sie, 2011   

A masturbujesz się? Czy to nie jest samogwałt = grzech?
 
 
sandor17 

Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

To w takim razie prawie wszyscy mężczyźni (zarówno homo jak i hetero) nie dostaną się do nieba
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

ale nie wszyscy walą
_________________
aaa68
 
 
anetka261981 

Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 1
Skąd: z polski
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   Re: Jestem gejem

sandor17 napisał/a:
Mam 17 lat. Od zawsze czułem pociąg do mężczyzn.Wiem że jestem gejem.Czasem z tego powodu mam różne samobójcze myśli. Nie chcę aby moja rodzina kiedykolwiek się o tym dowiedziała. Ja wiem że ja taki po prostu się urodziłem i wiem że wy też mnie rozumiecie. Ale inni którzy nie są w naszej sytuacji nie potrafią tego ogarnąć i wyzywają nas od pedałów itp..Jak sobie pomyślę że nigdy nie będę miał żony oraz dzieci to aż mi się płakać chce. Trudno może Bóg chce żebym był całe życie samotny. :( :( :(




witam cię jestem od ciebie nieco starsza i gdy przeczytałam twój post to aż zadrżałam , na myśl , że taki młody człowiek mający przed sobą jeszcze dużo chwil tych dobrych jak i złych myśli o odebraniu sobie życia Różnie w życiu bywa mam tylko radę dla ciebie nie poddawaj się bo to czy w życiu będziesz szczęśliwy od ciebie zależy!!! rodzice mogą mieć plany wobec ciebie ale to ty decydujesz o swoim życiu nic na siłę . Wiem z doświadczenia ,że czasem jest bardzo żle i mamy wszystkiego dość i wiem również , że warto się nie poddawać i walczyć o swoje szczęście bo życie jest piękne cudowne a może los cię mile zaskoczy!!!!!!!! powodzenia
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
sandor17 

Dołączył: 06 Sie 2011
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

więc powiedzcie, mi jak g... lub lesbijka mogą spokojnie żyć.
Jak wygląda wasze życie?
 
 
slash460 

Wiek: 99
Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: dupa
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Geje mogą prowadzić jak najbardziej normalne życie. Co prawda może od tego trochę d.... boleć.

Z tym samogwałtem to nie ma zmiłuj! Trzeba się spowiadać albo czeka cię czyściec. Posiedzisz w nim 100lat.
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Za popełnienie samobójstwa idzie się bezpośrednio do piekła!

Dlaczego słowo g... jest automatycznie cenzurowane?! No tak! trzeba nazywać sprawy po imieniu - pedzio to pedzio. :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group