Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Przykłady oszukańczych stron
Autor Wiadomość
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Wto 19 Lip, 2011   Przykłady oszukańczych stron

Oto przykłady oszukańczych stron oferujących powiększenie penisa o 10cm w ciągu miesiąca (sic!)!!!!

http://www.penisxxl.info/pl/

Na tej stronie co chwila autor pisał "członek płciowy", tak jakby był jakiś inny. Niezły miałem ubaw. Ale to przerażające!

http://www.penisgrowthsec...on-pl-728x90-82

Dla potwierdzenia GŁUPOTY na jaką "autorzy" tego typu stron chcą nabrać naiwnych i mających problem mężczyzn daję cytat z niby komentarza na tej drugiej stronie:

" dodał Dick
14 Lipca 2011 8:31AM EST

Jestem z moim chłopakiem coś koło roku i w sumie ma dość sporego (prawie 26 cm) ale dość chudego. Moi poprzedni faceci mieli coś około 24 cm i 28 cm (wiem – jestem szczęściara :P ). W zeszłym tygodniu pojechałam na urlop do rodziny (bez chłopaka) i trochę się pokłóciliśmy przez telefon. Poszłam z kumpelami na kilka drinków i spotkałam mojego byłego dawnego chłopaka, potem poszliśmy do niego na chatę i uprawialiśmy seks. On ma coś około 20 cm i średnio grubego. Chyba nie muszę pisać, że to nie było to do czego jestem przyzwyczajona. Nie narzekałam, ale jednak czegoś mi brakowało. Uwielbiam jak mój chłopak we mnie wchodzi, rozciąga mnie i wypełnia... Szczerze to z tym moim byłym było tak trochę jak zabawa z palcem :P

Do wszystkich dziewczyn, które mają panów z większymi przyrodzeniami lub uprawiają seks z facetami z dużymi penisami: czy czasami czujecie się "wyprute" albo całe porozciągane tam na dole? "


Skala ohydztwa i głupoty jest przeogromna!
Pozostawiam to do waszej oceny.
 
 
gonnabebig 

Wiek: 30
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 49
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 28 Lip, 2011   

hahahahah 28 i 24, 20 chyba ta dziewczyna żyje w innym świecie
24 cm to rzadkość o 28 nie mówiąc nie wiem czy nawet 28 jest w polsce
ale dziewczyna ma milimetrową miarkę bo jak jej place maja po 20 cm? proszę cię nie warto w ogóle o tym dyskutować... wodza fantazji....
a jak ma place po 20 cm to pozdrawiam dobra paskuda musi być :D ,
od 20 cm penisa to by ją brzuch bolał hehe a od 28 by jej gardłem wyszedł :D ...
Pochwa nie rozciąga się do 28 cm z tego co wiem a jakby nawet to dziewczyna by zdrowa nie była po takim seksie...
stek bzdur, tyle z mojej strony :D
_________________
----------------------
hardy :D
 
 
agatka84 

Wiek: 38
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: kalisz
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

hejka, chciałam sie dowiedziec, jaka jest najlepsza metoda powiekszania penisa, mój chłopak wstydzi sie o tym rozmawiac ale widze ze ma duzy kompleks zwiazany z małym członkiem, w gruncie rzeczy też bym chciala zeby miał troche wiekszego :P prosze wszystkich panów o skuteczne metody na powiekszanie, mam namysli pompke, tabletki co jest najlepsze ???? prosze o pomoc.
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group