Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     bardzo szybka erekcja
Autor Wiadomość
sasiad997 

Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 27
Skąd: SAAAR
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   bardzo szybka erekcja

Witam. Irytuje mnie to iz ledwo zacznę z Kobietą to zaraz kończę wkurza mnie to bo bardzo żadko doprowadzam ją do orgazmu ... chyba ze bede pił co dzień po 4 piwa... ;/ Przewaznie jest tak ze po minucie max 2 juz jest koniec ;/ macie jakieś rady? czy to juz tak zawsze bedzie ? czy lekarz? pomocy.. ;/
 
 
Malachi 

Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 71
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

code/
_________________
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną"
  
 
 
GordonGekko 

Dołączył: 13 Mar 2011
Posty: 422
Skąd: z nikąd
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

Po prostu musisz starać się nie spinać! bardziej wyluzować, odstresować :)

http://youtu.be/Wjii8qhhaN4
 
 
penis.com.pl
andropenis
Malachi 

Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 71
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

code/
_________________
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną"
  
 
 
sasiad997 

Dołączył: 17 Paź 2006
Posty: 27
Skąd: SAAAR
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   szybka erekcja

Powiem szczerze ze to nie jest pierwsza kobieta ale wczesniej tez tak miałem.
Z aktualna partnerka wspolzyję juz ponad poł roku no ale co dzien probuje i przewaznie to samo... jak uprawiamy sex nie jestem zestreswany bo juz sie przyzwyczailem do niej... po prostu moze wydaje mi sie ze problemem jest to ze wczesniej czesto sie masturbowalem ?
 
 
Malachi 

Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 71
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

code/
_________________
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną"
  
 
 
WesołyWitek 

Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 15 Lip, 2011   

To prawda ciężko może zapanować nad wytryskiem jak rośnie podniecenie, ale są specjalne techniki kontrolujące wytrysk. Mało tego, można również stosować ćwiczenia które wzmacniają energię i przyczyniąją się do opóznienia wytrysku.
 
 
inter 

Wiek: 36
Dołączył: 18 Lis 2006
Posty: 19
Skąd: wwa
Wysłany: Pon 25 Lip, 2011   

nie od masturbacji. miałem podobnie, obecnie zdarza mi się to rzadziej - czasami w drugą stronę, że nie mogę skończyć. a próbowaliście kochać się 2 razy pod rząd ? za drugim razem powinno być lepiej. albo niech ona najpierw doprowadzi Cię do wytrysku w inny sposób mi kiedyś pomagało bardzo
pzdr
 
 
patryk02 


Wiek: 42
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 8
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 19 Sie, 2011   

najlepszym rozwiazaniem na długi stosunek jest spray orgasm control, znajdziecie go na stronie intymnosc.pl, wystarczy popsikać członka chwile przed stosunkiem, dziala on tak ze delikatnie znieczula i obniża wrażliwość. Ja teraz przed kazdym stosunkiem sobie psikam :-)
 
 
Dawid159 

Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 23 Sie, 2011   

Jeśli cię podnieca kobieta to zawsze szybciej będziesz mieć erekcje.
 
 
marcin23poznan 

Wiek: 35
Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 25
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 23 Sie, 2011   

U mnie pierwszy raz jest zazwyczaj bardzo szybki. Wiem, że moja dziewczyna nie ma z tego tytuły przyjemności. Ale ustaliliśmy, że pierwszy raz jest dla mnie. Kolejne razy już dłużej i przyjemniej. Warto pogadać z partnerką, wiele dziewczyn to rozumie.
 
 
patryk02 


Wiek: 42
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 8
Skąd: Poznań
Wysłany: Wto 06 Wrz, 2011   

No tak ale kobiety raczej nie są chętne do tego typu rozmów a nawet jak są to i tak nam nie powiedzą że coś jest nie tak- zwłaszcza na początku znajomości.
 
 
Tiger3 

Dołączył: 14 Paź 2011
Posty: 11
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012   

Nie no panowie tak szybko to porażka... trzeba nad sobą pracować, ja kiedyś jako nastolatek max 5 min, teraz i godzinę się zdarza :)
Może będzie ze mnie Mistrz Seksu :) a innym polecam kurs :)
 
 
penis.com.pl
viamax
DJM89 

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 78
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 21 Mar, 2012   

A ja dziś miałem ciekawą sytuację. Zawsze ćwiczyłem sobie mięśnie PC.
Dziś w trakcie seksu mówię partnerce, że za chwilę dojdę, ale powiedziała abym się wstrzymał. Napiąłem sobie mięśnie przez pół minuty. Skończyło się dobrym ponad półgodzinnym seksem. Zrobiliśmy po tym czasie przerwę nie z powodu mojego finału, a z powodu mojej zadyszki...
Więc Panowie apel:
ćwiczcie nie tylko mięśnie PC, ale wszystkie. Kobieta dziwnie się czuje, gdy jedziesz na pełnych obrotach pół godziny i mógłbyś jeszcze, ale brak formy :/
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Sob 24 Mar, 2012   

Kolego SASIAD 997 - a może masz za długi napletek? Wówczas masturbujesz sie wewnątrz pochwy !?
_________________
janek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group