Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Polucja - zmazy nocne
Autor Wiadomość
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 26 Sie, 2021   

syzrk napisał/a:
No niestety ale doświadczenie sie nie udało


U mnie polucje pojawiają się tak 1-2 tygodnie po zaprzestaniu seksu i masturbacji.

Nie powiem, takie sny z polucjami są przyjemne. Ale... masturbacja jest bardziej przyjemna i do tego mogę to robić kiedy chcę, a z polucjami jest tak, że nigdy nie wiesz, czy danej nocy będzie czy nie. Czasem można czekać i być rozczarowanym. Lepiej wziąć sprawy w swoje ręce.
 
 
Ononim 

Dołączył: 08 Lis 2020
Posty: 25
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 30 Paź, 2021   

Mi się udało 9 dni wytrzymać bez masturbacji i seksu i miałem wytrysk w nocy :) Ale faktycznie ciężko wytrzymać, nakręcony przez tydzień chodziłem. Ale ogólnie to nigdy nie miałem polucji, może ze 2-3 razy w życiu, tym bardziej mnie to zdziwiło, jak się obudziłem z mokrymi spodenkami rano. Także da się :)
 
 
siferius90 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 78
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 06 Lis, 2021   Tylko po co?

Po co czekać nie wiadomo ile dni na polucję - ktora zreszta wcale taka super nie jest - skoro wspanialy orgazm jest w zasięgu ręki...? :)

Masturbacja jest zaje****a. Naprawde ktoś z niej rezygnuje dla polucji?!
 
 
penis.com.pl
viamax
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 08 Lis, 2021   

Tak z ciekawości. Czy odczuwacie jakieś nieprzyjeme bóle tam na dole jeśli się podniecicie, ale ostatecznie do wytrysku nie dojdzie?
 
 
Devasta 

Wiek: 34
Dołączył: 03 Maj 2018
Posty: 109
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 08 Lis, 2021   

onesa napisał/a:
Tak z ciekawości. Czy odczuwacie jakieś nieprzyjeme bóle tam na dole jeśli się podniecicie, ale ostatecznie do wytrysku nie dojdzie?


Wiesz co, ja chyba coś takiego miałem raz czy dwa. Cały dzień chodziłem najarany, ale nie chciałem sobie ulżyć tylko zobaczyć jak będzie się budować to uczucie itp. Raz to było tak jakby coś mnie ugniatało, ale tak jakby zaraz nad penisem, trochę też takie uczucie jakby jądra były wrażliwe? Raczej tępe bóle. Wieczorem musiałem sobie ulżyć 2 razy pod rząd i przeszło.
Drugi raz to pamiętam jak uprawiałem sex z moją byłą rano i w sumie nie doszedłem, to później też taki tępy ból czułem który minął po orgaźmie.
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Wto 09 Lis, 2021   

Mialem tak w wieku 15-20 lat. Podejrzewam, że miało to związek z naładowaniem hormonami. Pamiętaj jak leżałem sobie ze swoją pierwszą laską w pokoju. NO i były jakieś macanki ale do niczego nie doszło. Potem wróciłem do domu i normalnie jak wracałem to odczuwałem nieprzyjemny ból w jajkach. Wystarczyło sobie potem ulżyć w domu.
Potem minęło i już od kilku dobrych lat tak nie mam.
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 10 Lis, 2021   

Devasta napisał/a:
onesa napisał/a:
Tak z ciekawości. Czy odczuwacie jakieś nieprzyjeme bóle tam na dole jeśli się podniecicie, ale ostatecznie do wytrysku nie dojdzie?


Wiesz co, ja chyba coś takiego miałem raz czy dwa. Cały dzień chodziłem najarany, ale nie chciałem sobie ulżyć tylko zobaczyć jak będzie się budować to uczucie itp. Raz to było tak jakby coś mnie ugniatało, ale tak jakby zaraz nad penisem, trochę też takie uczucie jakby jądra były wrażliwe? Raczej tępe bóle. Wieczorem musiałem sobie ulżyć 2 razy pod rząd i przeszło.
Drugi raz to pamiętam jak uprawiałem sex z moją byłą rano i w sumie nie doszedłem, to później też taki tępy ból czułem który minął po orgaźmie.


Ja podobnie ale z wiekiem przechodzi chyba
 
 
ammar
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Lut, 2023   

..
  
 
 
juansto 

Dołączył: 10 Cze 2020
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 27 Lut, 2023   

ammar napisał/a:
Ja chyba nigdy nie miałem polucji...
Lub nie pamiętam?!



Jest to normalne, każdy ma tylko nie każdy jest tego świadomy w nocy. Możesz sobie załozyć papierową opaskę na wacka i zobaczysz z rana czy jest przerwana
 
 
Ahojprzygodo 

Dołączył: 21 Maj 2021
Posty: 44
Skąd: Wielkopolska
Wysłany: Wto 28 Lut, 2023   

Mimo, że oddalam się coraz bardziej od 20, jak wspominał dkbb, to czasem się zdarza nadal.
Zazwyczaj kąpię się wieczorem. Następnego dnia mialem mieć ważne spotkanie w pracy… Jakie było moje zdziwienie jak przyszedl moment wstawania, a tutaj cale bokserki mokre i lepkie, prześcieradło i pościel również :P
 
 
toton 

Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 634
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 10 Mar, 2023   

Ahojprzygodo napisał/a:
Mimo, że oddalam się coraz bardziej od 20, jak wspominał dkbb, to czasem się zdarza nadal.
Zazwyczaj kąpię się wieczorem. Następnego dnia mialem mieć ważne spotkanie w pracy… Jakie było moje zdziwienie jak przyszedl moment wstawania, a tutaj cale bokserki mokre i lepkie, prześcieradło i pościel również :P


Miałem tak jak byłem w okolicy 20, przyznam, ze strasznie mnie to denerwowało. Ogólnie ostatnio się nie zdarza, ale nie przejmuje się tym.
Ważne że w odpowiedniej sytuacji pała stoi jak ta lala
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group