Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     problem z erekcją
Autor Wiadomość
Pionasek 

Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 12
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Sro 04 Lip, 2007   

dick ens jezeli chodzi Ci na naturalne podwyzszenie wlasnego testosteronu bez zadnego "kucia sie" to probonuje tribulus terrestris ... slyszalem o nim ... on dziala na przysadke mozgowa czy na cos takiego i organizm podwieksza produkcje testosteronu
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 11 Wrz, 2008   

a byłeś z tym u lekarza?? może powinieneś się wybrać? a poza tym to powinieneś sobie poczytać trochę na internecie o męskich "dopalaczach" takich jak Permen czy penigra. To są środki na wzwód. A w ogóle to ile masz lat?

[ Dodano: Pon 15 Wrz, 2008 ]
Popatrzyłem trochę na stronach internetowych, poczytałem o tych dopalaczach. Zapytaj lekarza koniecznie o penigre i o Permen. Ten drugi wydaje się być lepszy, jest na bazie ziół i więcej osób się o nim pozytywnie wypowiada. Musisz koniecznie iść do lekarza!
 
 
popek55 

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008   

dobrze, że trafiłem na to forum. Witam wszystkich. Mam 50 lat. Kiedyś byłem bardzo przystojnym u sprawnym facetem. Nie chcę się chwalić, ale miałem w życiu trochę kobiet. Ustatkowałem się dopiero w wieku 45 lat. Ożeniłem się z kobietą 15 lat młodszą ode mnie. Na początku było nam wspaniale. Kochaliśmy się praktycznie codziennie, czasem co 2 dni. Umiałem ją zaspokoić, wiedziałem, ze jest jej ze mną dobrze. Teraz sytuacja się zmieniła. Nie jestem już w takiej formie jakbym chciał. Po prostu szczerze mówiąc to mi "opada"... Nie wiem co mam z tym zrobić. Wiem, że powinienem pójść do lekarza, ale trochę się wstydzę. Myslałem o jakiś tabletkach, czytałem o penigrze, o Permenie, o maxilove. Nie wiem co wybrać i nie wiem co robić. Czy ktoś może mi pomóc? Nie chcę żeby żona mnie opuściła...
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2008   

To są skutki dużej różnicy wieku :wink: Trzeba było sie z tym liczyć,jak będziesz miał dużą kasę to cię nie opuści :?
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 17 Wrz, 2008   

Hubertttus nie tak ostro... nie wiesz co łączy tych dwoje ludzi. Miłość to miłość. A Tobie drogi popku zalecałbym jednak wizytę u lekarza. Pogadasz sobie z nim i od razu zrobi Ci się lżej na duszy. I nie ma się czego wstydzić. Na pewno nie będziesz jego jedynym pacjentem z takim problemem. Zapytaj go co powinieneś zrobić, jak się odżywiać, jakie wykonywać ćwiczenia. I zapytaj go jeszcze o penigre i o Permen. To są takie suplementy, na wzwód. Powodzenia!
 
 
popek55 

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008   

To prawdziwa miłość... chociaż niektórym może się wydawać, że nie, ale naprawdę bardzo się oboje kochamy. Nie chcę iść do lekarza, wstydzę się, nie chce się zwierzać obcemu facetowi... a co do suplementów to też nie jestem przekonany. Jakoś tak boję się, że mogą mi zaszkodzić. Jedynie co to może właśnie z jakimś ziołowym składem. A nie wystarczy, że sobie poczytam na internecie o tym permenie i penigrze? nie mogę kupić czegoś po prostu od tak sobie? czy one są na receptę??
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 19 Wrz, 2008   

czyli jednak miłość. No to pięknie gratuluję! W takim razie żona z pewnością Ci pomoże. Idźcie razem do lekarza i po sprawie. Pamiętaj o tych ziołowych suplementach diety i powinno być dobrze!
 
 
popek55 

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 22 Wrz, 2008   

U lekarza nie byłem, ale odwiedziłem aptekę. Wstydzilem się do tego stopnia, że poczekałem aż wszyscy wyjdą ze "sklepu" i wtedy zacząłem rozmowę. Powiedziałem tylko, że potrzebuję czegoś na poprawę wzwodu. Pierwsze pytanie brzmiało, "a czy był pan u lekarza??". Od razu powiedziałem, że nie i nie zamierzam. Oczywiście farmaceuta powiedział, że raczej powinienem iść. Ale ja jestem uparty i nie pójdę. I już. Natomiast powiedział jeszcze, ze najlepiej byłoby brać właśnie Permen albo prnigre (tak jak Bartollo pisałeś), ale kuracja nie powinna odbywać się bez wiedzy lekarza. No i nie wiem co teraz...
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 23 Wrz, 2008   

Popku to bardzo nie dobrze, że nie byłeś u lekarza. Mimo wszystko on doradziłby Ci najlepiej. Oczywiście farmaceuta moze Ci coś doradzić odnośnie permenu czy penigry, czy czegoś jeszcze innego, ale nie ma to jak rada od lekarza. Zastanów sie lepiej, żebyś później nie żałował...
 
 
popek55 

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 24 Wrz, 2008   

wiem, że nie jest to zbyt mądre, że nie chce isc do lekarza, ale to mój wybór. Moja decyzja.
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 25 Wrz, 2008   

no pewnie, że Twoja sprawa... chciałem tylko dobrze poradzić
 
 
popek55 

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

Zdaję sobie sprawę z tego, że wszyscy chcą mi pomóc. Ale ja sam jakoś do wizyty u lekarza nie mogę się przekonać. Ale byłem za to w aptece i pytałem o te suplementy diety. Farmaceuta powiedział, że jak najbardziej moge sobie kupić ten permen, ale on by mi radził iść do lekarza. Postraszył mnie trochę, że to może być coś poważniejszego, i nie powinienem tego bagatelizować. Sam już nie wiem...
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 30 Wrz, 2008   

no to nawet jak Ci farmaceuta powiedział, że powinieneś iść do lekarza no to dlaczego nawet jego nie chcesz posłuchać? Rozumiem, że nie chcesz posłuchać mnie, jakiegoś zwykłego faceta z forum, ale farmaceuty? Przecież możesz iść do lekarza i zapytać o te suplementy...
 
 
penis.com.pl
bathmate
popek55 

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: Sro 01 Paź, 2008   

No powiedział farmaceuta powiedział i co z tego? w sumie to mogłem odrazu kupić te tabletki i tyle. Nie wiem po co zwlekam i na co czekam. Muszę wziąć sprawy w swoje ręce, kupić ten suplement i zacząć kurację.
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

no to idź do apteki i kup. poza tym jeżeli farmaceuta Ci poiwiedział, że może Ci sprzedać te tabletki to ja nie widzę problemu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group