Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     nosicie zsuniety napletek
Autor Wiadomość
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 11 Sty, 2013   

Heh, jak kto lubi i co lubi. Zgodzę się oczywiście, że obrzezanie nie jset wpisane do kultury europejskiej, ale nie znaczy, że nie można. Uważam, że zanbieg obrzezania powinien być wynikiem świadomego podjęcia decyzji, więc nie uważam za właściwe usuwanie napletka dzieciom. Natomiast odnośnie Twoich uwag, to też z niektórymi się zgadzam (np. względy estetyczne), natomiast z niektórymi mogę polemizować - np odnośnie higieny. Nie jest domeną brudasów, że zalatują - czy masz możliwość po każdym oddaniu moczu umyć ptaszka? Raczej nie - a jak mawia stare przysłowie - choćbyś trzepał dwa tygodnie, to ostatnia i tak wpadnie w spodnie, a zwróć uwagę, co się wowczas dziej pod ciepłym i przytulnym napletkiem - przez cały dzień gromadzą się tam kropelki i ... w cieple rozkładają się. Po klku godzinach już unosi sie zapaszek - nie czujesz tego? Mnie to bardzo przeszkadzało, choćby sam fakt świadomości, że może coś zalatywać. To i inne względy (o czym pisałem wcześniej na innych forach) zmobilizowały mnie do usunięcia napletka. A co do długości stosunku - to też chyba nie masz racji, chociaż jest to cecha bardzo indywidualna i faktycznie zależy głównie od głowy (ale od główki również). Ja mam wrażenie, że jest po prostu nieco inaczej i chyba jednak mogę dłużej. Ale to już inna sprawa. A zabawa napletkiem? Wolę bez, lubię głaskanie po główce. Pozdrawiam
_________________
janek
 
 
altracyt 

Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 15
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 18 Sty, 2013   

chodzę zsuniętym napletkiem. mam go bardzo niewiele. to chyba wynik usunięcia stulejki.
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Pon 21 Sty, 2013   

No i chyba jesteś z tego powodu zadowolony i nie narzekasz? Ja, żeby tak mieć, musiałem nadmiernie długi napletek całkowicie usunąć i teraz jestem z wyniku bardzo zadowolony. A jakie są Twoje odczucia? pozdrawiam
_________________
janek
 
 
penis.com.pl
viamax
xanito
[Usunięty]

Wysłany: Pon 21 Sty, 2013   

Co kto lubi. Jesli o mnie chodzi to się sam zsuwa, czasem zanim to nastąpi to jest to drażniące, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Ktoś wspominał, że stosunek trwa dłużej wg mnie jest to spowodowane tym, ze żołądz jest mnie czuły własnie poprzez rózne otarcie do ktorych dochodzi podczas chodze z odsuniętym napletkiem i przyzwyczajony do takich 'dotykow'.
 
 
Qristo 


Wiek: 41
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 42
Skąd: Wrocek
Wysłany: Pon 21 Sty, 2013   

A ja nie mam napletka i nie mam tego problemu :)
_________________
(-) Qristo
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Wto 22 Sty, 2013   

Ja na szczęście już też. Chodzenie z odsłoniętą główką jest (przynajmniej dla mnie) bardzo przyjemne, żadnych przykrych otarć nie odczuwałem i nie odczuwam. Ustawicznie zsuwający się napletek drażnił mnie i przeszkadzał, dlatego go całkowicie usunąłem. Co do długości stosunku, to (przynajmniej u mnie) wyraźnie się przedłużyło, co uważam za kolejny plus jego usunięcia. Pozdrawiam
_________________
janek
 
 
Qristo 


Wiek: 41
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 42
Skąd: Wrocek
Wysłany: Sro 23 Sty, 2013   

jan_kaz napisał/a:
Ja na szczęście już też. Chodzenie z odsłoniętą główką jest (przynajmniej dla mnie) bardzo przyjemne, żadnych przykrych otarć nie odczuwałem i nie odczuwam. Ustawicznie zsuwający się napletek drażnił mnie i przeszkadzał, dlatego go całkowicie usunąłem. Co do długości stosunku, to (przynajmniej u mnie) wyraźnie się przedłużyło, co uważam za kolejny plus jego usunięcia. Pozdrawiam

Każdy kto nie ma napleta może dłużej ;)
_________________
(-) Qristo
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

Heh, z niektórych wypowiedzi, zwłaszcza chyba tych, co to mają napletki i się wypowiadają w imieniu tych, co ich nie mają wynika, że brak napletka nie wpływa na długość stosunku. Ja jednak mam porównanie długości (i jakości) stosunku przed i po usunięciu, i wwiem, że tak rzeczywiście jest. Mogę po prostu dłużej i moim zdaniem, jest o wiele lepiej. Inne zdanie mają najprawdopodobniej przeciwnicy obrzezania usiłując wmówić, że to w żadnym przypadku nic nie daje. Mnie dało dużo, dlatego nie żałuję tego kroku. Pozdrawiam kolegę "po fachu"
_________________
janek
 
 
DJM89 

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 78
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 24 Sty, 2013   

jan_kaz napisał/a:
Heh, z niektórych wypowiedzi, zwłaszcza chyba tych, co to mają napletki i się wypowiadają w imieniu tych, co ich nie mają wynika, że brak napletka nie wpływa na długość stosunku. Ja jednak mam porównanie długości (i jakości) stosunku przed i po usunięciu, i wwiem, że tak rzeczywiście jest. Mogę po prostu dłużej i moim zdaniem, jest o wiele lepiej. Inne zdanie mają najprawdopodobniej przeciwnicy obrzezania usiłując wmówić, że to w żadnym przypadku nic nie daje. Mnie dało dużo, dlatego nie żałuję tego kroku. Pozdrawiam kolegę "po fachu"


A dużo taki tuning kosztuje- te obrzezanie?
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Pią 25 Sty, 2013   

No, niemało. Ja zapłaciłem 1800 zł parę lat temu - obrzezanie było całkowite ze znieczuleniem miejscowym, zabieg trwał około godziny. Ale w sumie absolutnie nie żałuję wydanych pieniędzy, efekt jest zadowalający, wygląd super, na czym mi m.in. zależało, ogólnie jestem z mojej decyzji bardzo zadowolony i pracy lekarza też. Jak pisałem, widzę same plusy i ani jednego minusa. I nie wstydzę się swojego "stuningowanego" peniska. Pozdrawiam
_________________
janek
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Pon 18 Lut, 2013   

Mój napletek nie zakrywa całej żołędzi i często bywa tak, że sam się zsunie i nie mam z tym problemów.
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
jan_kaz 

Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 141
Skąd: Poland
Wysłany: Wto 19 Lut, 2013   

I chyba Ci nie przeszkadza, że masz odsłoniętą główkę. Zazdroszczę Ci tego, że masz to co ja musiałem siobie "zrobić". Pozdrawiam
_________________
janek
 
 
haster69 

Dołączył: 14 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Wlkp.
Wysłany: Czw 07 Mar, 2013   

Nie. Nie przeszkadza ;)
_________________
http://zbiornik.com/go/9L3w!/ <-- skopiuj całość i przejdź do mojego konta na zbiorniku :)
 
 
penis.com.pl
bathmate
miniek80 

Wiek: 43
Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 13 Mar, 2013   

ja mam caly czas zsuniety, bo jestem obrzezany i wcale mi to nie przeszkadza.
 
 
sikor17 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 149
Skąd: katowice/gliwice
Wysłany: Pon 25 Mar, 2013   

Ja kiedyś próbowałem, ale po pierwsze jakoś mi się nie spodobało, po drugie i tak ciągle mi się zsuwał z powrotem do "normalnej" pozycji XD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group