Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     nosicie zsuniety napletek
Autor Wiadomość
miro123 

Wiek: 34
Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 193
Skąd: krk
Wysłany: Pon 24 Lut, 2020   

myopic, na mój żołądź takie draznienie nie działa. Chodzi o pocieranie skóry żołędzia o materiał?
 
 
hhhh 

Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 21
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon 24 Lut, 2020   

Natura po coś dała Wam napletki to korzystajcie z tego. Nie chodźcie z zsuniętymi bo będziecie mieli z czasem duże podrażnienia i przestanie być fajnie
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 24 Lut, 2020   

hhhh napisał/a:
Natura po coś dała Wam napletki to korzystajcie z tego. Nie chodźcie z zsuniętymi bo będziecie mieli z czasem duże podrażnienia i przestanie być fajnie


Poza tym, napletek chroni żołądź przed nadmiernym ocieraniem o materiały. W rezultacie takich odsłoniętych praktyk, żołądź będzie mniej wrażliwy co bedzie odbijało się na Waszym pożyciu ...
 
 
penis.com.pl
masturbator
hhhh 

Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 21
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sro 26 Lut, 2020   

Dokładnie. Poza tym napletek chroni przed wysuszeniem żołądzia. A dla osób które mają problemy z utrzymaniem higieny to wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć go dokładnie Wagiem czy gazikiem nasączonym środkiem typu „octanisept” czy po prostu spirytusem salicylowym i ściągnąć sobie na noc do całkowitego wyschnięcia i powinno być git
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 26 Lut, 2020   

hhhh napisał/a:
Nie chodźcie z zsuniętymi bo będziecie mieli z czasem duże podrażnienia i przestanie być fajnie
Poważnie? Od ponad 10 lat chodzę z odsłoniętym. Kiedy mogę spodziewać się tych dużych podrażnień? :roll:

Oleg_1981 napisał/a:
W rezultacie takich odsłoniętych praktyk, żołądź będzie mniej wrażliwy co bedzie odbijało się na Waszym pożyciu ...
Niom, odbija się i to strasznie. Za często moja kobieta robi mi lodzika w dziwnych miejscach. Jestem strasznie nie pocieszony z tego powodu :lol:

Wpiszcie sobie w google "ile procent amerykanów jest obrzezanych" i zobaczycie ilu ma te Wasze wyimaginowane problemu.
 
 
one_hour 

Wiek: 27
Dołączył: 08 Mar 2018
Posty: 191
Skąd: Wielkopolska - Kn
Wysłany: Sro 26 Lut, 2020   

Gdybym miał wolne fundusze na zabieg, na pewno zdecydowałbym się na usunięcie napletka.
Wydaje mi się, że mam ładnego i dorodnego penisa, tylko napletek go oszpeca.
 
 
hhhh 

Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 21
Skąd: Śląsk
Wysłany: Sro 26 Lut, 2020   

Do Kuba 85 hej nie powiedziałem że napewno u każdego będą podrażnienia czy zaczerwienienie bo to by była przesada. Masz ok i bardzo dobrze. Po prostu przedstawiam własna opinie oparta na doświadczeniach życiowych
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 26 Lut, 2020   

[quote="Kuba85"]

Oleg_1981 napisał/a:
W rezultacie takich odsłoniętych praktyk, żołądź będzie mniej wrażliwy co bedzie odbijało się na Waszym pożyciu ...
Niom, odbija się i to strasznie. Za często moja kobieta robi mi lodzika w dziwnych miejscach. Jestem strasznie nie pocieszony z tego powodu :lol:

Realizacja fantazji Twojej kobiety ma zapewne niewiele wspolbego z decyzja o chodzeniu z odslonietym żołądźem. Ale mimo wszystko gratuluje dopasowania :-) ale powaznie, napletek pełni funkcje ochronne. Jego usuniecie, powoduje że żołądź staje sie mniej wrażliwa. Nue mowię, że niewrażliwa.

Kuba85 napisał/a:
Wpiszcie sobie w google "ile procent amerykanów jest obrzezanych" i zobaczycie ilu ma te Wasze wyimaginowane problemu.


Co ma piernik do wiatraka?? :-) znam inną nację, gdzie 99,9% jest obrzezanych :-) co to udowadnia?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 26 Lut, 2020   

Cytat:
znam inną nację, gdzie 99,9% jest obrzezanych


Chyba wszyscy domyślamy się o kogo chodzi, narzekają oni na jakieś podrażnienia z tego powodu? :)
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 26 Lut, 2020   

onesa napisał/a:
Cytat:
znam inną nację, gdzie 99,9% jest obrzezanych


Chyba wszyscy domyślamy się o kogo chodzi, narzekają oni na jakieś podrażnienia z tego powodu? :)


O podrażnieniach pisał hhhh :-)
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 26 Lut, 2020   

hhhh napisał/a:
Do Kuba 85 hej nie powiedziałem że napewno u każdego będą podrażnienia czy zaczerwienienie bo to by była przesada.

Czyli jestem wyjątkowy. Dziękuję :)

Oleg_1981 napisał/a:
ale powaznie, napletek pełni funkcje ochronne. Jego usuniecie, powoduje że żołądź staje sie mniej wrażliwa.
Bujda, jest wrażliwy, a moja kobiet wie że mimo dnia w pracy, nadal jest czysty.
onesa napisał/a:
Chyba wszyscy domyślamy się o kogo chodzi, narzekają oni na jakieś podrażnienia z tego powodu?
Hahahah... i kobieta to napisała. Brawo!!! 99,9% ma podrażnienia i chodzą po tym padole bez żadnych oznak? Oleg... nie ciśnij napleta ;)
 
 
kokiko
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Lut, 2020   

podrażnienia miałem przez pierwszych kilka razy. teraz cały dzień mogę chodzić z zsuniętym i jest dobrze, no i czysto
 
 
artiii2 

Dołączył: 23 Lut 2017
Posty: 33
Skąd: szczecin
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2020   

nosze tak od ok pol roku, jest ok.

 
 
penis.com.pl
masturbator
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 05 Kwi, 2020   

I jak się Twoje życie zmieniło od kiedy chodzisz z odsłoniętym żołędziem? 8)
 
 
Kris234567
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Kwi, 2020   

Chciałbym chodzić z sunietym napletkiem, ale boli mnie ujscie cewki moczowej. Czy po jakimś czasie przestanie?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group